PDA

View Full Version : Za uniformite



BlackDevil
03-16-2007, 07:10
Pff...vav vasheto daskalo imate li uniformi,6toto v nasheto imame super e shibano we...nqkvi poli pod kolenata lydi lydi...i to ot edin takav plat mn gadnen sparvash se abe kvo da vi govorq..Ta vaprosa mi e imate li uniformi i kak se 4uvstvate?? :x

olive_oil
03-16-2007, 07:13
от другата година ще се слагат. Но ние вече ще сме 10-ти клас и няма да ни хване.

evil_lady_in_black
03-16-2007, 07:26
Според мен ще е добре да има униформи . По този начин някой няма да се мисли за по велик от друг като сравнява облеклото . Така всички ще сме равни :-)

koalka
03-16-2007, 07:45
За сега такова решение не е взето и не се говори, дано няма.

helen4ee
03-16-2007, 08:04
Аз много искам да има униформи!!

RiseGirl
03-16-2007, 08:09
Аз съм за униформите. Стига да са хубави :wink:

miloto_girl_4e
03-16-2007, 09:09
Според мен ще е добре да има униформи . По този начин някой няма да се мисли за по велик от друг като сравнява облеклото . Така всички ще сме равни :-)



Това са пълни глупости, някой ако толкова иска да парадира с парите си, пак ще може - с GSM, с маникюр, с прически, еднаквите дрехи не ни правят равни .. правят ни едно стадо .., което е тъпо ..
Не, при нас няма униформи, не се и говори Слава Богу за такива неща :!:

hamilcar
03-16-2007, 11:32
В моето училище няма униформи. Дори и да имаше нямаше да я нося. Всеки има право да се облича както си иска.

_eLITO_
03-16-2007, 11:59
mi v na6to 6te gi v1vejdat mai mesec,nz az s1m za uniformite stiga da sa modni i nai-ve4e udobni :)

malkoto^f
03-16-2007, 15:24
za sega nqmame oshte uniformi v daskalo,no po edno vreme popalvahme nqkfi prostotii koi iska i koi neiska uniformi ](*,) az neiskam,zashtoto vseki den s pola... ne mi e udobno :?

Barbie
03-16-2007, 15:34
Вече завърших :-D И слава Богу, не са ми причинявали такъв ужас. Въпреки че по едно време се говореше, че ще въвеждат униформи. Не одобрявам идеята - училището трябва да се опитва да създава уникални и всестранноразвити личности, а не да подтиска индивидуалността. Това с "всички сме равни" са соц идеологии, които може да са вярни, но са непълни - всички сме равни, но сме различни.

XePouH`
03-16-2007, 17:52
против =;

kis4e
03-16-2007, 18:21
to ako ima uniformi e typo 6tot vsi4ki 6te sme ednakvi a tva e gadno 6te se barakame postoqnno ...predstavi si otiva6 da pregarne6 gadjeto v grab i vsa6tnost nqkav muhlqsal mirizliv zubar....az sam mnogo protiv uniformite i huu 4e v daskaloto mi nqma

miSs_sIxtY
03-16-2007, 18:39
Оффф,то и мойто даскало ще слагат униформи!Ужас!Какви са тиЯ раБоти?Съгласна съм с miloto_girl-4e...то и да сложат униформи,все едно...

iiirish
03-16-2007, 18:46
Според мен ще е добре да има униформи . По този начин някой няма да се мисли за по велик от друг като сравнява облеклото . Така всички ще сме равни :-)



Това са пълни глупости, някой ако толкова иска да парадира с парите си, пак ще може - с GSM, с маникюр, с прически, еднаквите дрехи не ни правят равни .. правят ни едно стадо .., което е тъпо ..
Не, при нас няма униформи, не се и говори Слава Богу за такива неща :!:

ако се смяташ за част от т.нар. стадо, значи си такава! но имаш имаш ли си самочувствието нищо не може да те приобщи да бъдеш безличен сред другите! и какво?! искаш като имаш нови дрешки да се фръцкаш с тях ли?! глупаво!!!! дрехите не правят човека, разбира се друг е въпроса, че много лекенца искат точно парцалките да ги направят нещо!!!!
а и да те светна ;) когато моите родители са били ученици и е имало униформи се е забранявало дори ходенето с пуснати коси, камоли прически! не че това може да се наложи при сегашната демокрация, но все пак надали някоя ще тръгне да става за посмешище като си нарави супер фешънска прическа, а е с проста униформа :lol:
и друго: с маникюр не можеш да се изткънеш!!! когато вървиш по коридорите няма да ходиш със ръце протегнати напрад я :smt005 така че това са подробности!

miloto_girl_4e
03-16-2007, 19:02
Според мен ще е добре да има униформи . По този начин някой няма да се мисли за по велик от друг като сравнява облеклото . Така всички ще сме равни :-)



Това са пълни глупости, някой ако толкова иска да парадира с парите си, пак ще може - с GSM, с маникюр, с прически, еднаквите дрехи не ни правят равни .. правят ни едно стадо .., което е тъпо ..
Не, при нас няма униформи, не се и говори Слава Богу за такива неща :!:

ако се смяташ за част от т.нар. стадо, значи си такава! но имаш имаш ли си самочувствието нищо не може да те приобщи да бъдеш безличен сред другите! и какво?! искаш като имаш нови дрешки да се фръцкаш с тях ли?! глупаво!!!! дрехите не правят човека, разбира се друг е въпроса, че много лекенца искат точно парцалките да ги направят нещо!!!!
а и да те светна ;) когато моите родители са били ученици и е имало униформи се е забранявало дори ходенето с пуснати коси, камоли прически! не че това може да се наложи при сегашната демокрация, но все пак надали някоя ще тръгне да става за посмешище като си нарави супер фешънска прическа, а е с проста униформа :lol:
и друго: с маникюр не можеш да се изткънеш!!! когато вървиш по коридорите няма да ходиш със ръце протегнати напрад я :smt005 така че това са подробности!



Тези подробности, които ми разказа за едно време ги знам от моите родители :wink: Аз лично не отивам на даскало, за да използвам коридорите му за подиум, но не искам да ходя всеки ден с едни и същи дрехи, не искам да нося нещо, което няма примерно да ми харесва .. Аз обичам разнообразието, търся разнообразието, 5 дни в седмицата с едно и също, навсякъде където погледна едни и същи дрехи ...
А и кво се комплексирате от това другите колко пари имат?
Не знам как може това да ви притеснява? Мен лично никога не ме е бъркало кой колко пари има, важното е аз да имам достатъчно, за да задоволявам най-простите си нужди .. другите нека си ги имат колкото си искат .. мен не ме бърка това..

DancingDeaD
03-16-2007, 19:08
Аз съм против униформите.

iiirish
03-16-2007, 19:09
разбира се, че не е приятно да ходиш по 5 дни в седмицата с едни и същи дрехи. но това е опит да се въведе някакъв ред в училищата. сега сте против именно защото сте свикнали от години да сте облечени за училище както вие сметнете за добре, но я помислете малко...: децата, които тръгват на училище още от първи клас със униформи няма да имат този проблем точно затова защото това за тях е началото и ще свикнат по този начин без да знаят какъв е другия!

по темата: при нас няма униформи. предполагам, че няма и да има. дори и да въведат това ще стане след години, а аз завършвам след два месеца. въпреки всичко се моля моите деца да имат униформи!

sexa_na_kompleksa
03-17-2007, 07:51
За сега нямаме,надявам се и да не ни въведът!

N0_feAR
03-17-2007, 08:38
за сега нямаме униформи но се чува нещо че от догодина ще има.Нямам нищо против униформите,но да ни карат да се обличаме с някакви старомодни,неудобни и безвкусни поли,ризи и за зимните униформи да носиш пуловер-бодлив,груб,безвкусен...пон да измислят нещо съвременно,удобно,практичн о...

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-17-2007, 08:41
uniformi ne no imame format na obleklooto.. 2 lista s informaciq kakvo mojesh da nosish.. 4etoh go do polovinata.. v obshti linii golqma prostotiq :lol: na nikoi ne mu haresva no nali taka e reshila direktorkata... (koqto e golqma usoinica i cqloto daskalo q mrazi :smt013 :smt013 :smt013 )

IdiOtKa
03-17-2007, 09:08
хмм в нашето училище нямаме все още но предполагам че ще ни направят някаква ватовръзка за през празниците ...

uniformi ne no imame format na obleklooto.. 2 lista s informaciq kakvo mojesh da nosish.. 4etoh go do polovinata.. v obshti linii golqma prostotiq Laughing na nikoi ne mu haresva no nali taka e reshila direktorkata... (koqto e golqma usoinica i cqloto daskalo q mrazi
всяко училище си има различна полутика относно тези листове какво може и какво не ... примено един път като отдих в старото даскало бившите ми учители (който са мноогоооо тъпи) почнаха да се чудят как аз ходя и ме пускат в училище по този начин(не бях облечена с нищо особено) ... и се възмощаваха .... а мен в даскало абсолютно никой не ми прави проблем никой нищо не ми казва ...беше ми много странно !

mon4eto
03-17-2007, 12:09
pri nas sa6to ima uniformi-mnogo sa gadni:teniska(bqla),sinq riza i 4erven bluzon kato nito edna drexa ne otgovarq na nomerata...sa6to materiqta e mnogo gadna,no li4no na6iq klas ne gi nosim samo gi obli4ame kogato proverqvat a tova stava vednaj na 3 sedmici :-D

krasivata_luvica
03-17-2007, 17:12
pffffffffffffffffffffff baty :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :o :x kvi uniformi be gadost :x :x :x :x :x :x :x az samo prez trupa mi 6te sloja uniforma :evil: :evil: :evil: :smt013 :smt017 :smt013
ama to 6tom ne xodat i v GERMANIQ takava disciplinirana durjava na4i pak tuka savsem kakvoto iskame 6te si pravime :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: pone az 6te si sloja uniformata i zad ugula si obli4am sexi dre6kite i otivam na daskalo :lol: :lol: :lol: :twisted: taka ,4e nadali nqkoi 6te go spazva 6toto sme durjavata na 4udesata :wink: :lol: :twisted:

krasivata_luvica
03-17-2007, 17:15
за сега нямаме униформи но се чува нещо че от догодина ще има.Нямам нищо против униформите,но да ни карат да се обличаме с някакви старомодни,неудобни и безвкусни поли,ризи и за зимните униформи да носиш пуловер-бодлив,груб,безвкусен...пон да измислят нещо съвременно,удобно,практичн о...
da no az 6te sloja uniforma samo prez trupa mi :-D :lol: :lol: :twisted: :evil: :evil: :evil: :lol: :smt013 :smt013 3 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

krasivata_luvica
03-17-2007, 17:18
Според мен ще е добре да има униформи . По този начин някой няма да се мисли за по велик от друг като сравнява облеклото . Така всички ще сме равни :-)



Това са пълни глупости, някой ако толкова иска да парадира с парите си, пак ще може - с GSM, с маникюр, с прически, еднаквите дрехи не ни правят равни .. правят ни едно стадо .., което е тъпо ..
Не, при нас няма униформи, не се и говори Слава Богу за такива неща :!:

ако се смяташ за част от т.нар. стадо, значи си такава! но имаш имаш ли си самочувствието нищо не може да те приобщи да бъдеш безличен сред другите! и какво?! искаш като имаш нови дрешки да се фръцкаш с тях ли?! глупаво!!!! дрехите не правят човека, разбира се друг е въпроса, че много лекенца искат точно парцалките да ги направят нещо!!!!
а и да те светна ;) когато моите родители са били ученици и е имало униформи се е забранявало дори ходенето с пуснати коси, камоли прически! не че това може да се наложи при сегашната демокрация, но все пак надали някоя ще тръгне да става за посмешище като си нарави супер фешънска прическа, а е с проста униформа :lol:
и друго: с маникюр не можеш да се изткънеш!!! когато вървиш по коридорите няма да ходиш със ръце протегнати напрад я :smt005 така че това са подробности!



Тези подробности, които ми разказа за едно време ги знам от моите родители :wink: Аз лично не отивам на даскало, за да използвам коридорите му за подиум, но не искам да ходя всеки ден с едни и същи дрехи, не искам да нося нещо, което няма примерно да ми харесва .. Аз обичам разнообразието, търся разнообразието, 5 дни в седмицата с едно и също, навсякъде където погледна едни и същи дрехи ...
А и кво се комплексирате от това другите колко пари имат?
Не знам как може това да ви притеснява? Мен лично никога не ме е бъркало кой колко пари има, важното е аз да имам достатъчно, за да задоволявам най-простите си нужди .. другите нека си ги имат колкото си искат .. мен не ме бърка това..


A trqbva da se izpolzva za podium :twisted: :twisted: :twisted: :-D =D> [-o< :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt006 ::: :-D :wink:
sa se pak koito si ima prelesty si ima :mrgreen: i trqbva da si gi pokazva :twisted: :idea: :lol: :lol: :-D mmm taka de :-D :lol: :twisted: :-D

SwEeT_pAiN_F
03-17-2007, 20:46
Аз съм ЗА униформите, но все пак да са на ниво!

punisher
03-17-2007, 20:54
При мен няма униформи.
Всички казват,че трябва да има униформи,за да сме равни и да не се вижда кой колко пари има.
Честно казано не мисля,че тва ще реши проблема.Не само по дрехите си личи какъв си.
Така или иначе момите курветинки ше намерят начин да си направят ризата на панделка...на тези така наречени луузъри сигурно пък гъзетата ще им викат,че нем им стоят добре дрехите...ония ше се затворят в черупките си несмеейки да се защитят и така... life will go on the same way ... :-({|=