PDA

View Full Version : lubov ili navik



just help me
03-16-2007, 08:39
imah vruzka s 1 mmche godina i mesec .spahme na 3-q mesec.az mu bqh purvata i toi na men:) ot togava vs e mn hubavo.bqhme mn shtastlivi.no poslednite 2 meseca nqkak se otdalechihme.bqhme zaedno po chesto no ..toi postoqnno s priqtrelite si.nai hubavite mi momenti sa bioli s nego....no i nai loshite i nai bolezneni sa bili s nego.snoshti se vidqhme.govorihme mn .i mu kazah che iskam da se razdelim che mn go obicham no az dokazvam a toi sami govori che me obicha i naposleduk daje ne go govori.toi si e takuv de.trudno si go pokazva.i toi mi kaza:nedei.zashtoto znaesh che sym gord i nqma da ti se obadq i tva shte e kraq.a az mu kazah iskam da vidq kak shte opitash da me zadurjish i si trugnah .... ve4erta mu zvunnah a toi se durja dosta grubo..e aide opravdavam go...posle mu napisah sms che iskam da pochnem vs ot naachalo.no sym do tuk i iskam da vidq toi kak shte mi se dokaje.smqtate li che postupih pravilno.dali trqbvashe da se podlagame na toq test? i dali toi shte me potyrsi ako me obicha..pls daite mnenie

iiirish
03-16-2007, 08:44
"прекало съм горд и знаеш, че няма да ти се обадя" :-s доста глупаво казано от устата на човек, който се предполага, че те обича! каквато и гордост да имаш, какъвто и инат да си, щом обичаш истински някой ти би дал всичко за да го върнеш до себе си! всичко, дори и да погазиш достойноството си!
е, явно той не е обича достатъчно за да направи тази жертва! така че не ти ли се обади - не му звъни и ти и просто загърби тази история и най-важното: не съжалявай за нищо!

nelence7o
03-16-2007, 08:47
Според мен не си постапила много умно като си играеш с него по този начин.Той не е марионетка,на която можеш да дърпаш конците.Мъжете по природа не обичат да бъдат конандвани,а ти точно това си се опитала да направиш.Силно се надявам той наистина да те обича и да преборите това.Ако не мила може би и за 2-ви е по добре да се разделите. Но ти настоявай да поговорите и се опитай да му обясниш защо си го направала...ако те обича и те иска..."всичко" ще се оправи...

cherinka
03-16-2007, 08:49
Отстъпи.

koalka
03-16-2007, 09:26
Първо му казваш, че ще се разделите, а в следващият момент му казваш, че искаш да сте заедно.Реши какво искаш и вземи решение.И двамата сте сгрешили в някаква степен, така че просто седнете и поговорете.И той изтъква гордостта като оправдание-в любовта се правят компромиси, а не само да очакваш от другия, без да даваш нищо.Гордостта не е оправдание.

03-16-2007, 09:43
4esno kazano az mislq 4e si postapila pravilno no ova koeto possle si napravila da mu se obadi6 e tapo ako toi te obi4a6e 6te6e da si preodolee gordosta i da te potarsi za da se zdobrite 6tom go e kazal tva moje bi nqma nqkakvi koi znae kakvi silni 4uvstva kam teb ostavi go na svoboda ako te potursi ima za kakvo da ste zaedno no ako ne te potarsi si4ko e zagubeno spored men 6tom go obi4a6 mn trudno 6te go preodolee6 ni ina4e samo 6te starada6 dva pati pove4e :!: kasmet mila

ThePainIsReaL
03-16-2007, 10:37
Ей, пате.. не е правилно. Това е връзка, не е играчка да експериментираш с нея. Наистина тъп е бил отговорът му за гордостта, но поне е бил искрен. И как очакваш като си го зарязала ей така да се държи сякаш нищо не е станало? Всички момчета след като са зарязани се държат хладко и безразлично. Дори да обичат и да искат да се съберете, нещо им застава в гърлото и не го показват...
Ако мислиш, че връзката ви има бъдеще, отстъпи .. поговорете, разберете се! Обичате се все пак, грехота е да сте разделени.

stra6no_sexy
03-16-2007, 10:51
ако той наистина държи на теб ще се върне отново и ако любовта му е силна ще надвие гордостта си...аз също съм мн горда,но когато видях 4е връзката с 4овека който обожавам е към края си се промених тотално.....вси4ко може да се постигне в името на любовта,но трябва да го поискаш мн силно

slan4evo_momi4e
03-16-2007, 12:24
ок ... решила си да го подложиш на тест като си рискувала всичко ... добре това го приемам .... но защо си му казала, че искаш да ти докаже любовта си ... и той да те търси .... То се предполага, че това очакваш .... но не е било редно да му го заявяваш в лицето .... И друго ... щом подлагаш него на тес защо си му звъняла .... решила си да направиш нещо ... ами супер ... но бъди силна и издръж докрая....защото той сега знае, че си слаба и ти първа ще се върнеш при него ... а това не ти помага много за твоя тест ....

fillis
03-16-2007, 14:36
dalgo vreme 6te hodili no ko da ti kaja spored men ti si go naranila ne moje6 da iska6 sa ot nego nekwi 4udotvorni dela ako naistina dargi na teb o6te kato si mu kazal 4e iska6 da skasa6 s nego toi etrqbvalo da napravi ne6to no i ti si go provokirala kato si mu kazal" kak 6te me spe44eli6" demek naranqva6 go i mu kazva6 v o4ite edva li ne 4e za ni6to ne stawa6 . ti si pomisli dobre kakwo iska6 ot nego i ot sebesi

miloto_girl_4e
03-16-2007, 18:10
Той сам ти е казал, че е прекалено горд и няма да ти се обади.. предупредил те е :!: Като нищо да спази "обещанието си" :!: Аз лично, ако обичам наистина някого не бих подлагала връзката ни на такъв тест... просто ми се вижда безмислено.. Като нищо да си го обидила и той не е прав да се държи така грубо и арогантно, но .. поговорете и като взимаш едно решение дръж на него докрай :!: :!:

bqsna_teenagerka
03-16-2007, 18:15
:-s ммм малко меобърка ако ти го обичаш и ще му имаш вяра и ще трябва да му вярваш...защо го подлагаш на такива неща :?: не те разбирам и той е казал 4е ако си тръгнеш КРАЙ..и ти си си тръгнала?
еми ако не ти се обади от една страна ти си виновна от друга явно наистина той с епка не те оби4а

Ti6
03-16-2007, 18:16
ne mislq 4e re6enieto ti e pravilno ...spored men prosto tr da ostavi6 ne6tata da se sly4vat..obi4ate se 6tastlivi ste ne e tr da pravi6 ni6to...a sega 6tom toi e tolkova "gord" tr da napravi6 pyrvata kra4ka i da go spe4eli6 za vtori pyt :) no naistina ne si igrai s 4yvstvata my toi qvno te obi4a..prosto e tryden harakter :)predpolagam :)

FiRe_LaDy
03-16-2007, 18:35
Bil gord.hah mi da si stoi s gordosta sega sam.Tova,keoto ti e kaal e mnogo typo.I spored men ne vqrvam,che shte te potyrsi,no ako dyrji mnogo na teb moje i da te potyrsi.No ako iskahs otnovo da ste zaedno nedei spira do tuk.Bori se otnovo da ste zaedno.

Iv4eTy
03-16-2007, 21:05
според мен самата ти си доста объркана щом първо му казваш че искаш да се разделите, после да сте заедно :? просто нз трябвало е да поговорите а не така нз

He3HauKa
03-17-2007, 03:40
Ако те обича,ще намери начин да го докаже и да те върне ...ако не,значи не те обича толкова колкото си мислиш.Думите ,,горд съм... ''звучат много надменно ,защото когато обичаш на първо място мислиш за другия,а после за себе си ....