PDA

View Full Version : Ужасна остра болка



Снежанка
03-16-2007, 09:59
Та вижте какъв е моят проблем... От близо 2,3 дни имам няккъв ужасен проблем с уринирането.. усещам остра болка след уриниране.. и по-точно след последните капки.. Изпитвам постоянна нужда от това да ходя до wc-то...много е гадно.. и неприятно..! А и за първи път ми се случва такова нещо... Казаха ми че е възможно да съм настинала... Вие как мислите..?
Моля ако на някой му се е случвало подобно нещо да ми даде съвет как да премахна този проблем.. :)

bungle
03-16-2007, 10:12
Отивай на лекар!

Това е цистит.
Да, наистина си изстинала. Но ако не го лекуваш ще се влоши. Аз много си патих миналата година. Имах и адски болки в бъбреците, дори на моменти пишках кръв.

Затова - лекар, докато е време. Ще ти изпише каквото трябва и ще се оправиш предполагам до няма и седмица.

Снежанка
03-16-2007, 10:26
Blagodarq ti mnogo ;[ .. A na teb kakvo ti bqha izpisali...? ako pomnish..?

bungle
03-16-2007, 10:39
Силни антибиотици.
Но няма да ти казвам какъв защото на мен лично ми го изписаха след като ми направиха пълни изследвания и антибиограма.
Но при теб все още не е сериозно, така че спокойно. Пий много течности ( чайчета) и просто отиди при лекаря ти. Ще ти изпише каквото трябва и до 3-4 дена ще си ОК.
Недей да отлагаш. Здравето ти е, все пак.

Master_88
03-16-2007, 20:05
Посети лекар при първа възможност

Lorraine
03-17-2007, 11:02
Лекар!

`Death`Whore`
03-17-2007, 12:00
Аз имах такова и беше много странно. Появи се една вечер, даже реших, че може да е от бурния секс, който правихме с приятеля ми...имаше и малко кръв...изпишках се, излязох и пак почувствах нужда да пишкам, но нямаше нищо. И докато се напъвах, ме болеше много вагината...и така 1-2 седмици. ОПравях се само с пиене на много чай - сякаш всичко се прочистваше. И късно вечер се започваше отново...сутрин беше ужасно...и спря от само себе си.

kittycat
03-17-2007, 12:05
преди време и на мен ми се случи!

Отидох на лекар и се оказа че имам малко възпаление на пикочния канал!Даде ми лекарства и се оправих!

Сигорно е от настинка(поне при мен беше така!), но обезателно отиди на лекар!

Снежанка
03-17-2007, 19:41
.. Да ви кажа.. слава Бого болката при пишкането вече ми мина..:) не знам как.. не знам защо... ей така сама.. А.. като подхванахме темата за бурния секс.. нещо такова от секс възможно ли е да се получи..? Или.. най-често от настинка..?

iLoveChocolate
03-18-2007, 10:39
много ми прилича на цистит това, което ми описа-не съм лекар, за да давам диагнози, но бих ти препоръчала да идеш на чичо Доктор нищо нема да ти прави само ще ти предпише рецепта сигурно :wink:

Tesinka
03-18-2007, 19:26
I az go imah cistita. 100% e cistit towa. Kakto veche kazah - vurvi da lekar da ti naprawqt izsledwaniq i da ti predpishat lekarstwa... antibiotici.Plus towa pii poveche technosti (topli - 4aiove,mineralna voda sushto.. i t.n) i tqloto ti trqbva da ne izmruzva - stoi na toplo,krusta ti da e dobre oblechen kakto i koremnata oblast,krakata i t.n! Kaji na vashite zatowa i vsi4ko shte mine sled okolo sedmica predpolagam. Uspeh momi4e :)