PDA

View Full Version : влюбена



03-16-2007, 11:01
здравейте аз съм на 17г. и си имам приятел.Обаче от едно известно време проявявам интерес към едно момче от нашия клас :roll:
Той е толкова добър и свестен
В класа имаме още 4 момчета обаче с него се разбирам най-добре в смисал че не се прави като другите от нашия клас и е много добар и може да се разговаря спокойно с него ....
Неска имахме практика и бяхме само аз той и мойта приятелка обаче той си тръгна и на мен ми стана мн гадно :|
кажете ми кво да правя и изобщо да ми кажа ли че го харесвам и как да му го кажа
Аз съм му прайла то нз намеци ли са кво са ама той май ги приема на шега май
ето неска като си тръгваше му викам не не си тръгвай не ми го причинявай :lol: :lol:

SaYoNaRa
03-16-2007, 11:26
На теб ако ти кажат "не си тръгвай, не ми го причинявай" като какво ше го приемеш :smt104

Need_A_Girl
03-16-2007, 13:05
Ми тва "не не си тръгвай не ми го причинявай" от много малко хора би се приело на сериозно. Няаа да се плашиш, ако го харесваш повече от приятеля си - му го покажи, ако не схваща поговорете и така...пък в крайна сметка квото стане :wink:

fillis
03-16-2007, 14:28
mi macka nz ti si re6ava6 no prosto taka se e slu4ilo

koalka
03-16-2007, 14:31
Според теб струва ли си заради (най-вероятно) някакво моментно увлечение да зарязваш приятеля си?Изчакай малко време, изясни си чувствата и тогава прави, каквото ще правиш.А да ги въртиш и двамата-ако обмисляш евентуално този вариант просто си го избий от главата, защото така и така ще разберат след известно време, ако си толкова добра ако не те хванат по-рано и ще останеш без никой.

fAsHi0nAbLe
03-16-2007, 18:25
И аз харедвам едно момче от моя клас .... казах му го, а той започна да си мисли, че като го харесвам съм му подвластница и може да си прави с мен каквото иска.. Но неее не минават при мен тия номера, казах му да забрави всичко което съм му казала. А в училище дори не го поглеждам и ни му обръщам внимание.
Ако мислиш, че твоето момче не е такова можеш да си му кажеш всичко и да чакаш развръзка. А ако е същия бий му шута :D Той ще започне сам да те търси :wink:

niki000
03-16-2007, 18:30
:smt058

FiRe_LaDy
03-16-2007, 18:31
A sigurna li si che tova kym tvoq syuchenik ne e samo nqkakvo momentno uvlechenie?I struva li si che iskash da zarejesh priqtelq si zaradi nego?Spored men si stoi na zadnika (malko grubo ama sry) i si gledai priqtelq.

bqsna_teenagerka
03-16-2007, 19:59
охх...трябва да внимаваш много понякога тези 4увства те объркват защото просто можеш да 4увстваш към него голямо приятелство...понякога е нещо пове4е но внимавай да не се объркаш 4е става страхотна бъркотия

Iv4eTy
03-16-2007, 20:27
ми изясни си първо чувствата за да не съжаляваш после, ако се укаже че просто си се била поувлякла по съученика си и после да се чудиш какво да правиш! А както каза koalka недей да се опитваш да ги въртиш и двамата че да не стане от два стола на земята!!!

iiirish
03-16-2007, 20:29
На теб ако ти кажат "не си тръгвай, не ми го причинявай" като какво ше го приемеш :smt104

Dissenter
03-16-2007, 20:33
Ако си влюбена в него има и други начини,освен такива "изцепки" от рода на "не си тръгвай,не ми го причинявай",както си му казала.Пък може и той да е задръстен,знаеш ли..Майтап.Щом е свестен,значи трябва да разбере,но пробваи по друг начин :wink:

03-20-2007, 15:41
Ако си влюбена в него има и други начини,освен такива "изцепки" от рода на "не си тръгвай,не ми го причинявай",както си му казала.Пък може и той да е задръстен,знаеш ли..Майтап.Щом е свестен,значи трябва да разбере,но пробваи по друг начин :wink:


добре как да му го кажа
той седи то4но пред мен от 1 група сме като прайм контролни подсказваме си аз на него той на мен даже иска да му пиша в тетрадките :lol: