PDA

View Full Version : Я се запитайте!!!



Е са си е*а майката!!!
03-16-2007, 13:58
АЗ СЪМ У ТРАНС ТРАНСССССССССС.Ходя с едно момиче.Отначало всичко ЕКСТРА,но напоследък нещо почнахме да го правиме всеки ден по 2-3.Еми няма лошо ама и аз съм човек и аз искам да почивам от училище,но не тя просто не спира сега и сее правило след малко пак.Праетелите вече почнаха да ме ебават-Каква е тая.Тая е нимфоманка!!!!И реших да проверя колко време ще издаржи без мен.След 5 дена без секс направих научно откритие тя почна да пуши по 2 кутий цигари на вечер и е мн нерва :lol: .На 5 ден реших,че може да си помисли,че искам да я скъсам и отидох у тях и от врата я почнах.....След това и казах какво съм направил и тя ми се разсърди :-s .
Вярно ли е,че на жените им се прави повече секс O:)

[Industrial_Fr3aK]
03-16-2007, 14:01
АЗ СЪМ У ТРАНС ТРАНСССССССССС.Ходя с едно момиче.Отначало всичко ЕКСТРА,но напоследък нещо почнахме да го правиме всеки ден по 2-3.Еми няма лошо ама и аз съм човек и аз искам да почивам от училище,но не тя просто не спира сега и сее правило след малко пак.Праетелите вече почнаха да ме ебават-Каква е тая.Тая е нимфоманка!!!!И реших да проверя колко време ще издаржи без мен.След 5 дена без секс направих научно откритие тя почна да пуши по 2 кутий цигари на вечер и е мн нерва :lol: .На 5 ден реших,че може да си помисли,че искам да я скъсам и отидох у тях и от врата я почнах.....След това и казах какво съм направил и тя ми се разсърди :-s .
Вярно ли е,че на жените им се прави повече секс O:)

хахаха братле познавам една подобна, ако 1 седмица не прави секс ще откачи и ще трябва да я пратят у лудницата :-D

alkobalko
03-16-2007, 14:10
Може и да е смешно, но наистина на жените им се прави много повече секс. Факт е, че жената веднага след като го е правила може да го прави отюново, но не само това- на нея и се иска, защото не иска удоволствието да свършва. Жената е се изморява толкова лесно и може да издържи много повече.

03-16-2007, 14:14
Жената е се изморява толкова лесно и може да издържи много повече.

Права си ...ваща работа е по-лесна ама физическите усилия се падат на нас...а и пениса си е мускул...не може нон-стоп да го ползваш щото му се разказва играта
:roll:

krem4et0
03-16-2007, 14:20
Че нашето влагалище какво е? И то е мускул и не можеш вечно да ръгаш нещо в него.

koko18
03-16-2007, 14:22
awe 4esno da vi kaja ako pitate mene mi 1 sistema s glukoza za da ne ugladnqvam i moga 24/7 da ragam :D

Schnitzer
03-16-2007, 14:33
И на мен да ми скачаше мацето цял ден на оная раота,и аз да си лежа,мога цял ден така :-D :-D

koalka
03-16-2007, 14:37
Не, според мен и на двата пола им се прави еднакво.Нито мъжете, нито жените водят.Еми, явно приятелката си има доста големи нужди, но трябва да се примири, че никой не може да прави секс всеки ден по 2-3 пъти и да издържа на това темпо нон-стоп.Дори и най-големия полов атлет.Трябва да се примири с положението.

n1ght_shadow
03-16-2007, 14:56
АЗ СЪМ У ТРАНС ТРАНСССССССССС.Ходя с едно момиче.Отначало всичко ЕКСТРА,но напоследък нещо почнахме да го правиме всеки ден по 2-3.Еми няма лошо ама и аз съм човек и аз искам да почивам от училище,но не тя просто не спира сега и сее правило след малко пак.Праетелите вече почнаха да ме ебават-Каква е тая.Тая е нимфоманка!!!!И реших да проверя колко време ще издаржи без мен.След 5 дена без секс направих научно откритие тя почна да пуши по 2 кутий цигари на вечер и е мн нерва .На 5 ден реших,че може да си помисли,че искам да я скъсам и отидох у тях и от врата я почнах.....След това и казах какво съм направил и тя ми се разсърди
dai da se smename 6tom sa izmarq6 tolkos mnogo :D
1 den na mene 1 na tebe 1 na mene 1 na tebe :-D :-D

malka_sladuranka
03-16-2007, 16:00
Лошо няма, всеки си има нужди. :-D Просто някои малко по-често се нуждаят да задоволят тази нужда... :-k

ThePainIsReaL
03-16-2007, 16:08
Вярно ли е,че на жените им се прави повече секс O:)


Вярно е ..

мацка от класа
03-16-2007, 16:10
Ммм..да ти кажа,нормално си е. Доста голяма част от жените им се прави тоолкова много секс,че да ги скъсат от ебане,ама не всички си го признават. Ето,аз поне съм открита и си го признавам,макар че доста честичко правя-е,искам още и още. Лошо няма,а ти оплакваш ли се?

ABSOLUTme
03-16-2007, 16:55
Не, според мен и на двата пола им се прави еднакво.Нито мъжете, нито жените водят.Еми, явно приятелката си има доста големи нужди, но трябва да се примири, че никой не може да прави секс всеки ден по 2-3 пъти и да издържа на това темпо нон-стоп.Дори и най-големия полов атлет.Трябва да се примири с положението.
айде бе..ела да ти обясня как се прави секс 44 пъти за 12дена,поради липса на повече време :lol:
инак за изморяването - ами менкайте пози бе.когато е жената отгоре,не виждам от кво друго може да се поти мъжа,освен от удоволствие :-D

vazbudena
03-16-2007, 17:57
И на мен да ми скачаше мацето цял ден на оная раота,и аз да си лежа,мога цял ден така :-D :-D
Аз съм навита,хайде да се почваме :)

My_Infernal_Majesty
03-16-2007, 18:16
Всеки си е различен и с различни нужди- в тва число сексуални.Тва че на автора приятелката е неква дива и страстна не значи че жените въобще са по-жадни за секс от мъжете щото аз до скоро твърдо стоят зад идеята ч мъжете повече искат секс...но и при тях не е така защото всеки е различен, тва е въпрос на психика, въпрос на темперамент на всичко останало което ни прави хора!

helen4ee
03-16-2007, 18:29
vdi4ko e absoliutno individualno a ti na kolko si ako ne e taina?

A_Loving_Girl
03-16-2007, 21:37
Вярно е ,че на жените им се прави повече секс.