PDA

View Full Version : Защо младите хора...



HopeLesss
03-16-2007, 15:26
Забелязвам, че много от форумците са с разни тъжни профили, ония грозни емо картинки, разни гробища, кървища и т.н... Въпроса ми е защо според вас младите хора (визирам тези които пишат тук и тези около вас) са толкова отчаяни и огорчени от живота си?!? Рядко вече виждам някой весел профил, а честно казано до гуша ми дойде от песимизъм и черногледство.

Хора, вие сте на по 15-16-17 години и живота е пред вас. Ако от сега започнете да гледате на живота с лошо око, няма да е никак добре за вас...

П.П. Сори, ако темата ви се стори тъпа, но отдавна това нещо ме мъчи и исках да споделя... Лек ден :wink:

Lamerbot
03-16-2007, 15:35
Ми кво очакваш, как да не са депресирани тези люде и да не искат да си прережат вените ? Сигурно цикленето пред компа с часове им се отразява зле. Дано това е само виртуалния образ на повечето, че 3/4 от форумците тук биха били потенциални самоубийци.

Th3WildAng3l
03-16-2007, 15:44
Ъм това не се ли определя от стила музика, който слушат - забелязала съм че повечето, които слушат метъл слагат тези готик-картинки??

koalka
03-16-2007, 15:46
Не знам дали е от това, че слушам метъл, но просто този вид изкуство ми е любимо(дарк арт) и за това си падам по такива картинки.Иначе далеч не съм мрачен човек, напротив, много весел. :wink:

KiLLeR_InSTiNkT
03-16-2007, 15:49
Не съм депресирана, просто има моменти, когато ми е тъжно и се опитвам чрез форума да се разсея... Не знам дали профила ми е депресиращ, но си го харесвам такъв, какъвто е и не мисля да го сменям... А и плюс това не смятам, че е депресиращ, просто малко по-черен...

HopeLesss
03-16-2007, 15:52
Това какво изкуство е ?

http://www.lazona.com/servlet/JiveServlet/download/700043605-700014608-700022933-700033271/emo.jpg
http://tn3-2.deviantart.com/fs9/300W/i/2006/031/1/0/Emo_Girl_by_xxpunkedprincessxx.jpg

Пък и аз говорех и за другите картинки - на срязани вени, кръв, гробища, черни ангели и т.н... :roll:

Пък и защо щом сте весели хора правите впечатление на точно обратното?

evil_lady_in_black
03-16-2007, 15:53
Аз мисля че не съм депресиран човек ! Даже обратното :-D , но все пак всеки има зад себе си различна история ... аз сега няма да разтягам моята , но когато ми е гадно за нещо си слагам тъжен профил ... а и аз /личен план/ не мога да има забавни и т.н. профили защото все пак съм ийвъл :-)

Fena
03-16-2007, 15:54
Oh, my life is so dark ! :lol: :lol:

SaYoNaRa
03-16-2007, 15:55
Еми гледай моя профил като ти е писнало от депресиращи

RoyTheReaper
03-16-2007, 16:13
Депресираните профили... не ме кефят, не бих си сложил депрес картинка, но нямам проблем с тях, доколкото са в рамките на нормалното.

А ако не са... преди доста време, сигурно година, имаше тема в която се обменяха картинки с разни кървища, карантии, трупове и много хора им се кефеха. Там можеха а се видат наистина потресаващи неща; заглавния пост беше нещо от сорта на "давайте ужасни, брутални, КРАСИВИ картинки с много кръв...". Добре че беше мачока да я заключи. Хора които се кефят на такива неща се нуждаят от помощ според мен. Да намираш смъртта и насилието за КРАСИВИ.... това е извратено.

positive
03-16-2007, 16:15
nz za6to ima tolkova depresirani hora ili moje bi te ne sa depresirani,a prosto gledat da se haresat na tezi s depresira6tite profili, ne govorq za vski4ki na nqkoi naistina tova im haresva.Az li4no ne s1m depresiran 4ovek daje obratnoto :-D

HopeLesss
03-16-2007, 16:18
nz za6to ima tolkova depresirani hora ili moje bi te ne sa depresirani,a prosto gledat da se haresat na tezi s depresira6tite profili, ne govorq za vski4ki na nqkoi naistina tova im haresva.Az li4no ne s1m depresiran 4ovek daje obratnoto :-D

Да, може би вече е модерно да си нещастен, депресиран, отчаян и разочарован от живота :roll:

Знам ли... Lake_bodom, аз също не намирам за нормално хора на по 15-16 години да намират 'спасение' в смъртта, рязаните вени, гробищата и т.н.

Може би има и такива, които го намират за красиво, но аз определено не мога да ги разбера и именно заради това пуснах тази тема. :roll:

rosskata
03-16-2007, 16:30
]Хора които се кефят на такива неща се нуждаят от помощ според мен. Да намираш смъртта и насилието за КРАСИВИ.... това е извратено.

А може би просто някаква мода :roll:
НАистина има красиви депресантски картинки, аз самата съм имала пособна за аватар, но не защото съм депресирана или мрачна, а защото ме кефеше картинката...
не е задължитрелно аватара да олицетворява вътрешния ти мир, може просто да е нещо което ти харесва...

Но виж това с кървищата, бръсначите, гадостите... Не е красиво, ами е гнусно #-o И за тях специално подкрепям Lake_bodom

JoeBanana
03-16-2007, 16:35
като си нямат работа по цял ден и се чудят как да се правят на "интересни" :mrgreen:

Swinkenhoffer
03-16-2007, 16:49
Да намираш смъртта и насилието за КРАСИВИ.... това е извратено.

заивиси как е представено ;)
а тва, че разни вчерашни пикли си слагат вътрешности по аватарите, вече е признак на краен тъпизъм и желание за привличане на внимание. :lol:

LunaTriCk
03-16-2007, 16:50
причината е липса на внимание и секс... :roll:

evil_lady_in_black
03-16-2007, 16:59
причината е липса на внимание и секс... :roll:
чак пък и секс :shock:

Dr. Kazimbutt
03-16-2007, 17:17
Авторке, младите не са огорчени от живота си, а просто позират чрез аватари и подписи на тази тематика, защото в момента е модерно да си нещастен, да ти е тежко и тем подобни (макар и наужким). Но ще дойде един прекрасен ден, в който младежите ще пораснат и ще разберат, че целият този театър е лишен от всякакъв смисъл.

LunaTriCk
03-16-2007, 17:22
причината е липса на внимание и секс... :roll:
чак пък и секс :shock:

Всичко се върти около секса. Питай чичко Фройд :wink:

psycho_girl
03-16-2007, 17:26
причината е липса на внимание и секс... :roll:
липсата на секс наистина може да се изтъкне като причина :roll:
а че е модаа да си депресиран и да се правиш на имоо, спор няма
ноо всичко е въпрос на личен избор :-)

BastardOfChrist
03-16-2007, 17:32
Hammer meet emo. Emo meet hammer!

OtherDimension
03-16-2007, 17:45
Забелязвам, че много от форумците са с разни тъжни профили, ония грозни емо картинки, разни гробища, кървища и т.н... Въпроса ми е защо според вас младите хора (визирам тези които пишат тук и тези около вас) са толкова отчаяни и огорчени от живота си?!? Рядко вече виждам някой весел профил, а честно казано до гуша ми дойде от песимизъм и черногледство.

Хора, вие сте на по 15-16-17 години и живота е пред вас. Ако от сега започнете да гледате на живота с лошо око, няма да е никак добре за вас...

П.П. Сори, ако темата ви се стори тъпа, но отдавна това нещо ме мъчи и исках да споделя... Лек ден :wink:


обичам те ! :D

sherry
03-16-2007, 18:17
Хубава тема. И аз съм се чудила това. Не веднъж ми се е случвало аз също да правя профила си мрачен. Да, била съм тъжна, имала съм кофти периоди и когато се чувствам така и влизам във форума, ме дразни да имам някакъв цветен и много весел аватар. Незнам защо е така. Още повече, че когато попадна на някоя готик картинка, която има хубава идея, описва душевното ми състояние по някакъв начин, я слагам .Не бих си сложила в профила прекалено черни картини, с кръв, трупове, някви ужасни неща...Прекалено е. Харесвам неща от сорта на:

http://tn3-1.deviantart.com/fs13/300W/f/2007/021/f/b/of_the_dark_by_Princess_of_Shadows.jpghttp://tn3-1.deviantart.com/300W/images3.deviantart.com/i/2004/120/8/6/Sad.jpghttp://ic3.deviantart.com/fs10/i/2006/084/3/d/sad_by_DannyPhantomFreek.jpg
Тези ми допадат горе - долу поради различни причини. Онова кльощаво нарисувано момиче...Много грозновато е направено, но някак си поражда емоция...Други мрачни идеи, които ми допадат, са:"Самота" -
http://tn3-2.deviantart.com/300W/fs7.deviantart.com/i/2005/175/8/9/Alone_by_Naksatra.jpghttp://www.picvalley.net/u/16/15483_016.GIF


Хора, вие сте на по 15-16-17 години и живота е пред вас. Ако от сега започнете да гледате на живота с лошо око, няма да е никак добре за вас...Когато си сложа тъжна картинка, лично аз не го правя, защото не ми се живее или защото си мисля, че животът ми няма смисъл, а защото моментното ми настроение е лошо, защото съм тъжна. Това не значи, че съм отказала да се боря.

koalka
03-16-2007, 19:06
Това какво изкуство е ?

http://www.lazona.com/servlet/JiveServlet/download/700043605-700014608-700022933-700033271/emo.jpg
http://tn3-2.deviantart.com/fs9/300W/i/2006/031/1/0/Emo_Girl_by_xxpunkedprincessxx.jpg

Пък и аз говорех и за другите картинки - на срязани вени, кръв, гробища, черни ангели и т.н... :roll:

Пък и защо щом сте весели хора правите впечатление на точно обратното? Не говоря за това, говоря за изкуство. :wink:

maldini
03-16-2007, 19:52
Авторке, младите не са огорчени от живота си, а просто позират чрез аватари и подписи на тази тематика, защото в момента е модерно да си нещастен, да ти е тежко и тем подобни (макар и наужким). Но ще дойде един прекрасен ден, в който младежите ще пораснат и ще разберат, че целият този театър е лишен от всякакъв смисъл.

Това е мнението! :wink:

Sarabi
03-16-2007, 19:58
Ама дори и на фешън картинките има правописни грешки и пропуснати ударения :shock: .
Казвам фешън картинки, защото вече и на мен ми се струва, че голяма част от "мрачните" го правят не защото е част от същността им, харесва им или по някакъв начин докосва душата им, а искат да изглеждат... "по-различни". А това желание вече е толкова масово, че става модерно.
Моят профил не е "мрачен". Просто е черен :lol: . Изображението в подписа ми е част от любимата ми част от природата- гора. Прекрасно е, размечтава ме, мистично е. Такава съм от време на време. Аватара е запазеният ми знак.

rusalkata_
03-16-2007, 20:03
ако става на въпрос за профили и твоя подпис в момента не е особенно весел...текста имам в предвид...
иначе защо избират такива профили ли?или се чувстват така в момента,отчаяни са и т.н. или просто ги кефят текстовете,картинките...мож е да няма нищо общо с настроението им...и аз така съм си слагала не много весели профили,но не защото се чувствам така,а просто ме кефят! :roll:

carevi4noto_momi4e
03-16-2007, 21:12
seki si slaga kvoto my haresva i nikoi njma pravo da my se burka i da pita 6to tfa e taka i 6to tfa onaka...i kvo ob6to ima profila s tfa da se pravi6 na interesen....dosta tupi hora ima naokolo...i kvo emo kartinkite sa stil a ne za da se pravi njkoi na 'interesen' kakto be6e spomenato ili depresiran...na koito ne my haresva da se.....i mai avtorkata e nai depresiranata ot si4ki tuka 6tom se zanimava s 4ujdite problemi a ne gleda sebe si!!!

Kianna
03-16-2007, 22:51
Жалко,че от година не мога да си сложа аватар :smt005 Coki-то ме наказа :smt005 .Иначе съвсем не съм депресирана.

HopeLesss
03-17-2007, 08:25
seki si slaga kvoto my haresva i nikoi njma pravo da my se burka i da pita 6to tfa e taka i 6to tfa onaka...i kvo ob6to ima profila s tfa da se pravi6 na interesen....dosta tupi hora ima naokolo...i kvo emo kartinkite sa stil a ne za da se pravi njkoi na 'interesen' kakto be6e spomenato ili depresiran...na koito ne my haresva da se.....i mai avtorkata e nai depresiranata ot si4ki tuka 6tom se zanimava s 4ujdite problemi a ne gleda sebe si!!!

Не съм искала да се меся на никой... Както и да е, явно вече човек не може да си изрази мнението или да попита за чуждото :smt009

Ice_Queen
03-17-2007, 08:28
Абе тъжните картинки не значат задължително депресия...Някой хора си падаме по "такива картинки" принципно...Тва все едно да се обличам самооооо в черно и "защо си в траур" :wink:

DevilWish
03-17-2007, 08:33
Кой казал ,че като си с такъв профил искаш да се самоубиваш???Просто лично на мен например ми харесват такъв тип картинки повече от всички останали ;) Като не ти харесват не ги гледай и готово.

03-17-2007, 08:48
Дарк арт?! За такова течение в изкуството не бях чувал. Може би защото не е изкуство. :-s

carevi4noto_momi4e
03-17-2007, 10:02
prosto kato vida dve tumni kartniki nemoga da ne gi sloja sled kato si otivat i bi stanalo dobur profil ,za6to ne?

Manic_Panic
03-17-2007, 11:25
Ако е за тва арт изкуство... може, макар че не го разбирам. Тея дет олицетворяват самота, тъга... БЛЯЯЯ... пък тея кървавите се ги свързвам с позата... нз що... :roll:

drawers
03-17-2007, 11:46
Понеже е готино, уникално и неповторимо може би :-k

Manic_Panic
03-17-2007, 11:59
Понеже е готино, уникално и неповторимо може би :-k
Кое? Дарк арт или поставянето на точно такова в профилите? Ако става дума за творото, то вече не е уникално и неповторимо, а банално...

drawers
03-18-2007, 19:27
Понеже е готино, уникално и неповторимо може би :-k
Кое? Дарк арт или поставянето на точно такова в профилите? Ако става дума за творото, то вече не е уникално и неповторимо, а банално...

Съгласна съм.
Мнението ми съдържаше ирония уж. ](*,)

iiirish
03-18-2007, 20:02
мила, темата си е точно на място и наистина е интересна
та по темата: не мисля, че един профил винаги определя характера или моментното състояние на човека. може би при булшинството е така, но не и при мен например. когато профилите ми са черно-бели например, това не значи задължително, че съм песимистично настроена към живота или към част от него, част каквато например са мъжете. слагам си за профил това, което ме радва независимо с какъв подтекст е той ;)

iiirish
03-18-2007, 20:08
seki si slaga kvoto my haresva i nikoi njma pravo da my se burka i da pita 6to tfa e taka i 6to tfa onaka...i kvo ob6to ima profila s tfa da se pravi6 na interesen....dosta tupi hora ima naokolo...i kvo emo kartinkite sa stil a ne za da se pravi njkoi na 'interesen' kakto be6e spomenato ili depresiran...na koito ne my haresva da se.....i mai avtorkata e nai depresiranata ot si4ki tuka 6tom se zanimava s 4ujdite problemi a ne gleda sebe si!!!

Не съм искала да се меся на никой... Както и да е, явно вече човек не може да си изрази мнението или да попита за чуждото :smt009

така е, съкровище :smt009 и най-лошото е че не ти признават мнението някой 14-15 годишни пикли, без да ти знаят нивото и годините :evil:

03-18-2007, 20:25
Мисля че Анито е права.Един профил не определя човека!Има и още нещо което ме дразни адски много...mg-x-power и anito.sl си сложиха бебета ...това беше преди 2,3 месеца някъде,та..всички почнаха да си слагат бебета с надеждата вече да са по-оригинални.Според мене това че двама форумци изградили си масто сред хората с най-хубави профили си сложат нещо по различно не значи че и другите съфорумци трябва да копират!Хипер тъпо е...Като соколчета са накои... :shock: :shock:

LaPeNcEto0o
03-18-2007, 20:27
Мисля че Анито е права.Един профил не определя човека!Има и още нещо което ме дразни адски много...mg-x-power и anito.sl си сложиха бебета ...това беше преди 2,3 месеца някъде,та..всички почнаха да си слагат бебета с надеждата вече да са по-оригинални.Според мене това че двама форумци изградили си масто сред хората с най-хубави профили си сложат нещо по различно не значи че и другите съфорумци трябва да копират!Хипер тъпо е...Като соколчета са накои... :shock: :shock:
упс т`ва бях аз 8-[

[Lucifer]
03-18-2007, 20:36
tova e mnogo dobur vupros..... no az li4no mislq 4e za da ima6 takuv profil ne e zaduljitelno da si otricatelno nastroen kum jivota il idori izob6to da ti e permanentno gadno nastroenieto :D spored men ima nqkolko varianta na pritejateli na takiva profili:
1. naistina hora deto sa se otvratili ot jivota(nai malko nabroi spored men)
2. takiva na koito im haresva taka da izglejdat il ipo to4no na takiva da se pravqt ili nai to4no ( pozior4eta)
3. takiva na koito tova ne sam oim haresva ami si gi i kak da kaja to4no obratnoto tiq kurvi6ta i grobi6ta ne samo ne gi sduhvat ami to4no obratnoto gi naduhvat i abe semeistvo adams :d kat da e :D i takam aa tva vtorata drupi4ka sa nai mnogo :D az kato im vidq na nekoi tva snimkite i si e smqh da izglejda6 taka i posle profila ti da e nqkuv takuv :D

teenkopele
03-19-2007, 03:54
Забелязвам, че много от форумците са с разни тъжни профили, ония грозни емо картинки, разни гробища, кървища и т.н... Въпроса ми е защо според вас младите хора (визирам тези които пишат тук и тези около вас) са толкова отчаяни и огорчени от живота си?!? Рядко вече виждам някой весел профил, а честно казано до гуша ми дойде от песимизъм и черногледство.

Хора, вие сте на по 15-16-17 години и живота е пред вас. Ако от сега започнете да гледате на живота с лошо око, няма да е никак добре за вас...

П.П. Сори, ако темата ви се стори тъпа, но отдавна това нещо ме мъчи и исках да споделя... Лек ден :wink:

1. Защото е "модерно". Всички са с такива профили, и аз трябва да съм с такъв.

2. Повечето хора тук са в такава възраст, че не знаят какво искат, какво да мислят...

In4iTu_
03-19-2007, 08:46
Някои хора се правят на интересни с картинки с гробища и кръв...търсят внимание..искат да покажат, че са различни, което всъщност вече не ги прави такива, а като всички други, защото сега всеки втори има желание да се облича в черно и да слуша метъл, или пък е решил да бъде Имо, защото е модерно..

carevi4noto_momi4e
03-19-2007, 10:20
Някои хора се правят на интересни с картинки с гробища и кръв...търсят внимание..искат да покажат, че са различни, което всъщност вече не ги прави такива, а като всички други, защото сега всеки втори има желание да се облича в черно и да слуша метъл, или пък е решил да бъде Имо, защото е модерно..mi po dobre ot kolkoto drislivite fe6anki ili 4algarkite ti da ne bi da si takava?

jus7_a_boy
03-19-2007, 10:28
Ами честно казано има нещо такова, аз съм все още нов тук, но аватара ми е такъв защото наскоро преживях нещо такова и в момента се чувствам така, нали все пак аватара отразява човека. Колкото до кървищата и крайния песимизъм който лъха и на мен не ми допада особено много, дано имаме повече поводи за усмивка 8-[

krem4et0
03-19-2007, 10:38
А пък аз съм на тема сърца и любов. Просто обичам живота, обичам шареното, обичам любовта. И да-модерно е да си депресиран и мрачен. Веселите хора са демоде.

magesniko
03-19-2007, 17:49
Тези,които ценят себе си и истината почитат Смъртта. :lol:

carevi4noto_momi4e
03-19-2007, 19:28
Някои хора се правят на интересни с картинки с гробища и кръв...търсят внимание..искат да покажат, че са различни, което всъщност вече не ги прави такива, а като всички други, защото сега всеки втори има желание да се облича в черно и да слуша метъл, или пък е решил да бъде Имо, защото е модерно..Имо???????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ????

vra4ka
03-19-2007, 20:14
Има такъв период в пубертета. Повечето минават през него.
Аз го разглеждам като бунт, опит за разграничаване на себе си от семейството.

Iv4eTy
03-19-2007, 21:01
Наистина е страшно понякога да видиш, че младите хора са толкова огорчени, има моменти, в които и аз сам така. Но се замислям ако отсега се отчаям от живота как ще се справя по-нататък, все пак живота ни едва сега започва, ще има още много трудности и за да можем да се справим ще трябва да се научим да живеем тоя живот! Може понякога да ни се струва скапан, но веднъж се живее, затова вместо да седим и да се оплакваме колко ни е тъпо, по-добре да си го направим ние хубав, че иначе няма кой!!! Все пак има и хубави моменти в живота и си струва да живеем заради тях!

carevi4noto_momi4e
03-19-2007, 21:04
i profilite kat sa 'depresira6ti' s kvo dokazva 4e samite nie sme takiva?!

teenkopele
03-20-2007, 06:10
Има такъв период в пубертета. Повечето минават през него.
Аз го разглеждам като бунт, опит за разграничаване на себе си от семейството.

Дори и така да е...не смяташ ли, че е глупаво този бунт да стига чак до картинки по форумите? :-k

peps_from_mars
03-20-2007, 07:26
Забелязвам, че много от форумците са с разни тъжни профили, ония грозни емо картинки, разни гробища, кървища и т.н... Въпроса ми е защо според вас младите хора (визирам тези които пишат тук и тези около вас) са толкова отчаяни и огорчени от живота си?!? Рядко вече виждам някой весел профил, а честно казано до гуша ми дойде от песимизъм и черногледство.

Хора, вие сте на по 15-16-17 години и живота е пред вас. Ако от сега започнете да гледате на живота с лошо око, няма да е никак добре за вас...

П.П. Сори, ако темата ви се стори тъпа, но отдавна това нещо ме мъчи и исках да споделя... Лек ден :wink:

гледай моя аватар хъхъхъ ;) 8-[ :-D :-D :lol:

XePouH`
03-20-2007, 07:49
мода...

Just_One_Girl
03-20-2007, 09:12
Напоследък стана модерно да си различен, което от своя страна води до уеднаквяване, но в друга посока. И ето ви резултат.

sharkybul
03-20-2007, 09:41
А пък аз съм на тема сърца и любов. Просто обичам живота, обичам шареното, обичам любовта. И да-модерно е да си депресиран и мрачен. Веселите хора са демоде.

ако е така...>предпочитам да съм старомоден,но не облечен постоянно в Черно,да слушам метъл,да пусна коса до под пояса.....да не говорим за пийрсинг-а по цялото тяло :wink:

А иначе наистина като цяло профила на юзар-а(Аватар,Подпис и Ник) формират една,може би,Реална представа за човек-а отсреща :roll:

rosskata
03-20-2007, 09:44
може би,Реална представа за човек-а отсреща

Не мисля...
Формират една ил'зорна представа за човека отсреща... Или реална представа за част от предпочитанията и вкусовете му.

sharkybul
03-20-2007, 09:48
ем....то ако сме тръгнали да се заблуждаваме,на каде сме тръгнали, въобще :roll:

rosskata
03-20-2007, 10:02
:roll: Аз обичам маймуните, но не съм орангутан... :lol:

sharkybul
03-20-2007, 10:14
окей...

разгледай ми профила и ми кажи какъв човек съм, като се абстрахираш от всичките ми заяждания с теб и постовете... само на базата на картинки и т.н.

ами виж....то ясно че не моа разбера кфо си ял днеска от ник-а ти....най малкото той е постояннен,а хората се променят за разликата от профилите....

Мога да кажа,че си фен на Метала(или неометала или каквито там са Про Пайн) От аватара мога да да со ПИМСЛЯ че си леко надменен....но нз дали не е ебавка нали :wink:

Ивах впредвид,че от моя профил може да разбереш,че си падам по футбол-а....че съм националист от ник-а :D ако се досетиш нали :wink: и така.... като знаеш също това за Футбол-а и момичетата и Профила в Аха,може да си "извадиш" дори визуална "представа" за мен :D

сеш се :wink:

sharkybul
03-20-2007, 10:15
:roll: Аз обичам маймуните, но не съм орангутан... :lol: дам....но обичаш животните :wink:

sharkybul
03-20-2007, 10:25
окей...

разгледай ми профила и ми кажи какъв човек съм, като се абстрахираш от всичките ми заяждания с теб и постовете... само на базата на картинки и т.н.

ами виж....то ясно че не моа разбера кфо си ял днеска от ник-а ти....най малкото той е постояннен,а хората се променят за разликата от профилите....

Мога да кажа,че си фен на Метала(или неометала или каквито там са Про Пайн) От аватара мога да да со ПИМСЛЯ че си леко надменен....но нз дали не е ебавка нали :wink:

Ивах впредвид,че от моя профил може да разбереш,че си падам по футбол-а....че съм националист от ник-а :D ако се досетиш нали :wink: и така.... като знаеш също това за Футбол-а и момичетата и Профила в Аха,може да си "извадиш" дори визуална "представа" за мен :D

сеш се :wink:

да ама не съм фен на метъла...
позна само, че съм надменен ;)

това ми стига,за да не общувам с теб :lol: мама така ме е учила.... :wink:

пп - да не забравя да ти каа Пеерас,за да не си помислят,че сме в добри отношения :roll:

Cho_Chii
03-28-2007, 14:59
Защо винаги тези ужасии се свързват с метъла?! Лично аз съм метълка и се обличам като такава...със черни дрешки и разни чирни гривни и т.н. , но никога не съм харесвала тези ужасни картинки със кървища и разни такива...дори ме отвращават, но не слагайте всички които слушат метъл под един знаменател с тези луди които харесват тези извращения! Има и нормални хора които пак слушат метъл но не се занимават с такива глупости! Относно депресираните тийнове...да при някои е мода, но мисля че наистина има и такива които не се преструват. Познавам няколко такива и повярвайте ми изобщо не ги интересува какво е на мода и какво не. Но както някои вече казаха всеки си има история. Лично аз съм ПРОТИВ тези картинки и измислените депресии, но това че слушам този стил музика не ме прави потенциална самообица. И аз съм имала лоши дни но не съм си прерязала вените нито пък съм сложила изродска картинка. Аз също обичам да рисувам, но предпочитам манга и аниме (едни от любимите ми стилове). Това е което исках да кажа. А и междодругото и аз съм на 16 и все още намирам смисъл в живота си. А и ако има някакви правописни грешки извинете ме просто мн бързах докато писах.

Вълка
03-28-2007, 15:04
Това е заради депресията и минаването на пубертета :-D

Valar
03-28-2007, 15:10
Аз си сменям автарите взависимост от моментното ми настроение така съм и в Скайп и из форумите!
На някои може да им прозвочи налудничаво.
Честите променни се дължат на пубертета за всеки си е различно.

punisher
03-29-2007, 13:09
вие пък какво се хванахте да обсуждате профилите на хората...тва беше пример..
ми да вярно ,че всеки втори профил е с разни кървища и тъгуващи човечета... странно е
нали знаете ..на тая възраст сме в депресия и някои така си изразяват чувствата явно..
аз също изпадам в разни депресии,но за няколко минути мога да се оправя...не ме хваща мъката мене никога :-D
мразя да гледам и да общувам с нацупени и с такива ,на които всичко им е криво..
винаги съм весела и се смея дори на най-голямата тъпотия... което предпочитам хиляди пъти пред тва да се мръщя постоянно..
сега му е време за веселбица и не мисля да го пропилявам в глупави тиинейджърски любовни мъки и интриги... (абсолютно безмислени работи)

кефете се и се хилете като пачи и живота е чУдЕсЕН ! :-D :smt023 :smt041 :smt118 :smt043

shadow4e
03-29-2007, 15:23
Може и да ви стане странно, н мен майка ми ме е научила да бъда весела. Още от малка ме научи, че не трябва да се оплаквам за щяло и не щяло и то на всички. Сега и аз съм свикнала вече да общувам само с весели хора. Не че и с другите не общувам, но някакси се отдръпвам от тях. Такива хора много ме напрягат с постонянното си излъчване на отрицателна енергия.

Хора, усмихвайте се колкото можете повече, ще видите, че така животът ви ще ви стане много по-хубав и ако сами не си го направите весел, никой няма да ви го направи от вас зависи.

magesniko
03-29-2007, 15:27
because hell awaits... :lol:

Cheesy
03-29-2007, 15:29
Мм..права си..Наистина има страшно много депресирани профили/не изключвам себе си/ Но просто като търся няква картинка за аватар и винаги се спирам на такива..иначе и аз не съм депресирана..Мен мн ме кефи например на Пепс фром Марс профила-мн весел..

katttto3
03-29-2007, 16:20
ami az sa6to ne sam nqkva super depresirana macka,no mi haresvat tezi kartinki i za tui gi slagam

deem(unregistered)
03-30-2007, 16:33
Просто СЕС.

ErinEverly
03-30-2007, 22:36
Еми защото емото е модерно :lol: А и е модерно да си "хеви" :lol: Черепи, гробищта, смърт и т.н. е фешън :lol:

theEXPLOITED
03-30-2007, 22:59
8) MOQ E VESEL KATO MEN

titin4eto
03-31-2007, 22:16
Това че има такъв аватар не значи, че е депресиран.. може чисто и просто да го кефи... менлично ме кефят кървищата, но въобще, ама ВЪОБЩЕ не съм депресирана или нещо подобно... просто на човек понякога му писва и си слага такъв профил....