PDA

View Full Version : za izpra6taneto v u4ili6te



03-16-2007, 15:30
ei horica , daite ne6to kato ideika ili ot neta za izpra6taneto v daskalo ! nali vseki klas izliza i govori ! nameri li li ste ne6to :) pomognete

кметицата:)
03-16-2007, 17:24
?????????????????????????????????????????????????? ???????
Може ли малко по-ясно?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Кой излиза, какво прави че нещо не разбрах!!!!!!!!!!

iiirish
03-16-2007, 19:58
при нас няма "говорене" както се изрази ти :lol:
просто класовете излизат подред един по един като се започне от "а" клас и така чак до "е" (аз съм последна :lol: ). излизат с гръм и мълния от входа на даскалото, пръскат със шампанско, което всеки втори държи, оливат се като прасета (но затова пък е невероятно :lol: ), снимат им свинщините и тръгват да обикалят из центъра и да викат "9-ит, 10-ти, 11-ти, 12-ти ееееееееее" (щото аз съм "е" :-D ) и така!

Kianna
03-16-2007, 21:08
В моето даскало на изпращането има някакви "сценки",в които ученици будалкат даскалите.Даже имаше 1-минутно мълчание за едната учителка мин година :smt005 Много грубо .. многоооооооооооооооо :smt005

sherry
03-17-2007, 06:35
В нашето училище има практика, учениците от 11 клас да приготвят изпращането на 12 клас :) Измислят някакви сценки, дават награди като "Мис випуск", "Мистър випуск","Най - хубава двойка от випуска", също се дават награди на учениците, които имат успехи в дадени области, това всичкото става в читалището, има много балони, някой път пее някой ученик, който има гласови данни и така...Много забавно става!

IdiOtKa
03-17-2007, 09:13
ами всички се сабират пред даскало ... и тея дето са 12 клас се качват на последния етаж и слизат до доло пееики и показваики се от прозорците ...после яко шампанско и свинщини ! :-D :-D след 2 години ше дои и моя ред :-D