PDA

View Full Version : Без Арена-Бг ;(



nencuHka
03-16-2007, 16:12
Сега дадоха по новините ,че арена бг си утива... Задържали са собственика... Ами сега? :?

03-16-2007, 16:23
data.bg free.bol.bg

Mooo6nooo
03-16-2007, 16:26
Ти пък не ги слушай. Аз ся гледах новините на Нова Тв и там такава голяма глупост казаха. Явно този, които им е писал новината или не мисли, или разчита на това, че зрителите му не мислят.

nencuHka
03-16-2007, 16:27
Ти пък не ги слушай. Аз ся гледах новините на Нова Тв и там такава голяма глупост казаха. Явно този, които им е писал новината или не мисли, или разчита на това, че зрителите му не мислят.


Ми да,то и аз това гледах :-D

Rocky_girl
03-16-2007, 16:44
Теее НСБОП казаха и че ще влизат по къщите и ще взимат контрабадна дисковете амаа не са цъфнали!
А иначе аз си ползав датата....

AnnGRyaN
03-16-2007, 16:44
Не е само арена.Казаха и за замунда и дата :( :smt013

Mr.B
03-16-2007, 16:45
Арената си работи безпроблемно. Плюс това, сървърите им са изместени в Тексас, до колкото съм информиран и отговарят на изискванията и закона, така че няма законен начин да хваната шефа им. Но пък това ме навежда на мисълта, че ГДБОБ искат да спрат Zamunda, но т.к. техните сървъри са в Холандия, най-добрият начин е чрез Ликос ООД, но правата бяха продадени на Zamunda и де факто, Линкос нямат влияние над тракера, но все пак ги изнудват.

Mooo6nooo
03-16-2007, 16:51
По това време всяка година се симулира дейност срещу пираството. Ако не се бъркам наскоро излиза "черният списък" на държавите, в които има пиратство. Миналата, и по-миналата година действията срещу пиратството не бяха ли точно след като излезе този списък и България беше в него? Мисля, че бяха. Пак нищо няма да стане просто, защото нямат за цел да спрат торентите, а само да демонстрират, че ужким вършат нещо.

CandyKiller
03-16-2007, 17:23
Арената си работи безпроблемно. Плюс това, сървърите им са изместени в Тексас, до колкото съм информиран и отговарят на изискванията и закона, така че няма законен начин да хваната шефа им. Но пък това ме навежда на мисълта, че ГДБОБ искат да спрат Zamunda, но т.к. техните сървъри са в Холандия, най-добрият начин е чрез Ликос ООД, но правата бяха продадени на Zamunda и де факто, Линкос нямат влияние над тракера, но все пак ги изнудват.


Да ма който са на шибаните нет ис сат да духат ни арена ни нищо , ебал съм им майката :evil: , а НЕСКА ПЛАТИХ :evil: от другия месец си търся нов доставчик деба само бъркат на потребителите споделянето :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

CandyKiller
03-16-2007, 17:25
По това време всяка година се симулира дейност срещу пираството. Ако не се бъркам наскоро излиза "черният списък" на държавите, в които има пиратство. Миналата, и по-миналата година действията срещу пиратството не бяха ли точно след като излезе този списък и България беше в него? Мисля, че бяха. Пак нищо няма да стане просто, защото нямат за цел да спрат торентите, а само да демонстрират, че ужким вършат нещо.


Торентите не са пиратство , за бога ! Това си е просто споделяне на потребителите ! Все едно да ти дам книжка на заем и после да ти я върна , а тези ти взимат книжката и те съдат :evil:

miloto_girl_4e
03-16-2007, 17:25
Кво се косите всичко ще е само временно...
Само тук показват, че извършват неква дейност..
След известно време нещата ще утихнат, ако не се върнат старите сайтове ще дойдат нови, споко, ще си теглим пак нагло без пари :wink:

Mooo6nooo
03-16-2007, 17:31
Да ма който са на шибаните нет ис сат да духат ни арена ни нищо , е*** съм им майката :evil: , а НЕСКА ПЛАТИХ :evil: от другия месец си търся нов доставчик деба само бъркат на потребителите споделянето :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Влез през този сайт - http://proxy.animes-bg.com/