PDA

View Full Version : Семейството



katttto3
03-16-2007, 17:17
Защо са рядкост семйствата,които са истински щастливи и където родителите се разбират перфектно и не се налага да се разделят? :cry: :smt010

I'm crazy
03-16-2007, 17:18
Защото няма нищо вечно 8-[

sherry
03-16-2007, 17:24
Защото животът не е цветя и рози, не може всичко да е идеално, защото ако живееш с някого 15-20 години, ако преминавате заедно през трудности, ежедневни проблеми и нерви, няма как през цялото време да си с перфектни отношения с тоя, с който си. Всеки прави грешки, родителите - също. Най - важното е да се обичат и да знаят как да си прощават.

katttto3
03-16-2007, 17:26
е да ама явно незнаят как да си простят щом се разделиха

sherry
03-16-2007, 17:28
Разбирам, че ти е ужасно трудно...Но животът се състои от срещи и раздели. Ужасно неприятно, но факт...Явно не са успели да загладят различията си, вероятно е също да не се обичат вече. Ако не се обичат, раздялата е нормално решение, но ако са се разделили заради някакви глупави караници, е много лошо. Глупаво е да се отказваш от обичта си заради някакво разногласие...

katttto3
03-16-2007, 17:32
sherry mersi mnogo naistina,mn mi e trudno i se 4uvstvam ujasno i ne mi se iska tova da se slu4va na koito i da bilo

miloto_girl_4e
03-16-2007, 17:35
sherry mersi mnogo naistina,mn mi e trudno i se 4uvstvam ujasno i ne mi se iska tova da se slu4va na koito i da bilo



Защо не искаш да се случва на останалите?
Смисъл такъв не мислиш ли, че една раздяла е по-добра от постоянните крясъци, викове и обиди?!
Естествено, хубаво е семейството ти да остане здраво, но ако се налага раздяла - по-добре раздяла, отколкото психически тормоз..

koalka
03-16-2007, 17:42
Защото няма нищо вечно 8-[ А тогава защо има семейства въобще!?

katttto3
03-16-2007, 17:58
ami neiskam da se slu4va na ostanalite tova da se karat roditelite im za da se stiga do takova ne6to

I'm crazy написа:
Защото няма нищо вечно Anxious
А тогава защо има семейства въобще!?

dobar vapros naistina

SupremacyGirl
03-16-2007, 18:00
Ъх, абе сичко е мнооу относително.
Ето например, наште са разведени.
Е да, ама като се сетя като бяха заедно кво напрежение беше - постоянно кавги, крясъци, сърдити ... абе тъпотия.

А сега кво - живея си само с майка ми и ни е супер и на двете.
На мен лично така повече ми харесва - само с един родител, но всичко е спокойно... пък и не е като да ми липсва баща ми :)

Пък за въпроса ти - ем,мацко, не може всичко да винаги розово и да фърчат сърчица, сещаш ли се :) Дори и при възрастните може да има кофти моменти, представяш ли си... това е част от живота ;)

katttto3
03-16-2007, 18:58
lele slan4ica ms mn uspokoih se i ve4e naistina mislq trezvo,znam 4e ne vsi4ko e idealno,no 6te svikna i taka pak dano e po-dobre

white_chik
03-17-2007, 07:59
Ами може би една от причините е,че в днешно врмеме много хора се женят прекалено рано и правят грешка.Няколко години са много щастливи,но разбират,че са взели прибързано решение и пробемите започват.

HopeLesss
03-17-2007, 08:11
Аз съм безкрайно благодарна на майка ми, че е оставила баща ми. От 13 години са разведени, а него не съм го виждала от последното дело в съда преди 2-3 години. От 10 години майка ми си има нов мъж и сме едно голямо щастливо семейство. Просто няма какво повече да искам. Баща ми отдавна не е част от живота ми, но така е по-добре. Както са казали старите хора: "Всяко зло за добро". :wink: