PDA

View Full Version : хелппп пиапал



03-16-2007, 17:44
Искам да ме чука як дебел "мъжки полов орган" в гъза, после да ми го завре в тясното мазно путе, а накрая да ми го наръга в устата, докато ми бърка едновременно в п*тката и в дупето - ще размажа спермата му по тялото си, докато той ми забива дебел вибратор в задника, а хуя си - в п*тката ми. После да ме лиже, докато му облизвам топките. Ако не намеря такъв, ще си завра двата ми вибратора отпред и отзад, докато най-добрата ми приятелка бързо-бързо търка език в червеното ми, набънало клиторче, а после облизва циците ми до върха на зърната, докато станат твърди и едри. Ще ме завърже за леглото и ще накара гаджето си да ми го тури мощно в гъза, докато навира пръстчетата си във вагинката ми. Все по-бързо и по-бързо, докато не се изпразня, докато тя търка п*тката си в моята. После гаджето й ще ми го набута в тясната и протрита минджа, докато тя ми бута вибратора си в гъза ми, а путчицата й е влажна и мазна, защото я облизвам обилно. Нейният приятел ще я опъне на леглото - първо отпред, после отзад, докато аз аз си търкам клитора. След това ще влезем да се къпем с него, за да ме наебе под душа в устата. Ще ми полива п*тката с душа, който ще пръска много силно, докато гъза ми не се разшири, за да ми го вкара, заедно с вибратора в минджата ми.

koalka
03-16-2007, 17:46
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=84250