PDA

View Full Version : liuboven triagalnik



sAsHeTo0_f
03-16-2007, 22:05
vaaa basi tapoto polojenie....vijte sq ... nai-dobrata mi priqtelka hodi sas brat mi, pak az hodih sas edin mnoo dobar priqtel na brat mi, i taka stana 4e dvete sas moita priqtelka po4nahme da se dvijim sas kompaniqta na brat mi, no sled 3 meseca az se razdelih sas tova mom4e i neznam kak stana no napravo se vlibih vav drug priqtel na brat mi (pak ot na6ata kompaniq) , i toi me haresva i to mnogo no zaradi bif6iq i na dvamata ni e mnogo kofti i nz...nzistina nz kakvo da pravq ...iskam da sam sas tova mom4e no ako stane ne6to mejdu nas toi i bif6iq mi 6te se sakarat mnogo jestoko pak i bif6iq 6te naprai siko vazmojno da se razdelim :(( basi....molq vi kajete mi kakvo da pravqqqqqqq

darkdevil
03-16-2007, 22:46
бившия ти не ти е никакъв вече не може да ти държи сметка какво да правиш ако държиш наистина на това момче и то на теб борете се пак и от начало може да не излизате с компанията :)

xixi
03-16-2007, 22:55
бившия ти не ти е никакъв вече не може да ти държи сметка какво да правиш ако държиш наистина на това момче и то на теб борете се пак и от начало може да не излизате с компанията :)
Ти си идиот.
Не,че е свъразано с нещо този път,но просто обичам истината в очите.

darkdevil
03-16-2007, 22:56
бившия ти не ти е никакъв вече не може да ти държи сметка какво да правиш ако държиш наистина на това момче и то на теб борете се пак и от начало може да не излизате с компанията :)
Ти си идиот.
Не,че е свъразано с нещо този път,но просто обичам истината в очите.
ахахаха пак ли ти бе кретен ](*,)

xixi
03-16-2007, 22:58
ахахаха пак ли ти бе претен
Защо ме наричаш "претен" ?

koalka
03-17-2007, 06:09
Ами все пак всичко с бившия е приключило и той предполагам няма чувства, така че не разбирам защо те трябва да се карат.Защо не поговорите тримата, а не да се криете и т.н.?

KisskilleRcHe
03-17-2007, 06:36
Прави това, което иска сърецето ти, а не това което искат другите !!!!!

FiRe_LaDy
03-17-2007, 06:50
Jiveem tvyrde kratko taka,che ako pochnem da se syobrazqvame sas vseki kakvo trqbva da stane?Spored men trqbva da zabravish stariq i da ne ti puka ot nego i trygnish s tova momche,koeto haresvash sega.Ako naistina mnogo se haresvate dvamata nqma da pozvolite bivshiq ti da vi razdeli.A i kakva shte e izgodata na bivshiq ti da se kara sys priqtelq si?Vie ne ste vinovni che se haresvate.Kajete mu che nqma smisal da se karat ili da se mychi da vi razdeli.Taka moje samo da zagubi toi.

bqsna_teenagerka
03-17-2007, 09:16
ахахаха пак ли ти бе претен
Защо ме наричаш "претен" ? ](*,) ОХ ТИ НАИСТИНА СИ МНОГО ТЪП.....КРЕТЕН
та по темата....ако наистина сте влюбени с онова мом4е никой и нищо не може да ви раздели ще се справите заедно във вси4ко...!!! поговори с бифшия си обясни му нещата и се събери с любимия си..

nasty_f
03-17-2007, 09:48
Абе хване се с момчето,което ти харесва...Защо трябва да си пропиляваш шансовете,заради бившия ти.Ти обясни на това момче,че той може да му говори глупости за теб и той,ако каже,че няма да му вярва значи е свестен :D ..Аре взимайте се и да не ти е зор от бившия,все пак животът е един и после може да съжаляваш :wink:

bARbiTy
03-17-2007, 09:58
абе ти как разбра сега,че те ще се скарат и той ше прай така,че да се разделите.Тръгни с тоя пък тогава ше видиш какво ще стане,как ше се развият неща,от ей такива предполагания и съобразявания с трети лица толкоз шансове си пропускаме...

03-17-2007, 10:10
6tom s buv6iq ti vsi4ko e svyr6ilo, nqma smisyl da se tormozi6 ... ne si dlyjna da mu dava6 smetka kakvopravi6 . jivota si e toi , toi e izbral da ne e 4ast ot nego. Sega novoto mom4e te haresva, ami bydete zaedno i se obi4aite bez da se pritesnqvate

radito
03-17-2007, 10:22
защо пък си мислиш, че ще се скарат!след като вече сте скъсали с предишния, всичко е минало и заминало!той може би вече няма чувства към тебе!защо трябва да се кара с някой от приятелите си заради теб!запомни, че момчетата по-рядко се карат с приятелите си заради противоположния пол, отколкото момичетата!
май бях малко по-грубичка,ама така мисля! :wink: