PDA

View Full Version : Метълът?



Ammit
03-17-2007, 14:24
Кой е метълистът, коя е метълката? След като прочетох твърде много хули и защити по този въпрос, някой може ли да сподели какво представлява един метъл/метълка като визия, характер и излъчване? Моля да отговарят само тези, които са общували с по-хард хора достатъчно, че да си изградят вярна представа.

[Industrial_Fr3aK]
03-17-2007, 14:39
всички са различни!!!


:smt118

`Death`Whore`
03-17-2007, 14:40
Метъл е човек, който СЛУША метъл.

Бунтар
03-17-2007, 20:37
Ами, то е трудно да различиш мъжко от женско там... И двете - с дълги мазни коси, некъпани, та вонят, облечени в черно, денем се наливат с бира, все едно е вода, а всяка вечер са кьор-кютук пияни, ма сутринта не са махмурлии, щото вече са им изгорели всички мозъчни клетки... Постоянно са депресирани и си режат вените... Не се забърквай с такива!

Mooo6nooo
03-17-2007, 20:38
Метъл е човек, който СЛУША метъл.
Абсолютно вярно.

`Death`Whore`
03-17-2007, 21:13
Сподели, душко, какво те накара да прозреш тази истина и да започнеш да я порпагандираш.

лили_:):):)
03-17-2007, 21:32
Метълите ..... са пренебрегнати от някого или пък търсещи внимание . На някои музиката наистина може да им харесва (все пак има приятни балади напр metallica,manowar),но съм убедена, че има много заблудени подрастващи,които искат да бъдат забелязани да бъдат "лоши", които слушат метъла само за самочувствие 4е са пове4е от другите.....изпъкват комплекси ... съжалявам,ама понякога си е жалка гледка :smt006 айде със здраве

the_o.c_girl
03-17-2007, 21:37
Има много теми за метЪла, но все пак тя каза най-тоно ->

Метъл е човек, който СЛУША метъл. :-D

rosskata
03-17-2007, 22:54
Едни хорица в тийнпроблем, за които има два милиона теми...
Най обичат да спорят за това кой е тъп чалгар и кое е истински метъл.
Смятат всички които не са наясно със всички 500 вида и подвида метъл за пълни отрепки.
Тва е.

Mooo6nooo
03-18-2007, 06:33
метъл- бъдещ чалгар, който се прави на интересен
Ахъм, точно така. 8)

Ей на, аз никога не съм слушал чалга (нищо, че съм правил темата "Помощ!!! Прослушах чалга" :lol: , но прослушах метъл и сега е абсолютно сигурно, че ще стана тъпо мазно чалгарче. Явно да станеш метъл е преход към чалгата. Сега съм обречен. :smt010

ShannonLarkin
03-18-2007, 07:38
режат си вените ИМОТАТААА!!! метълите са си най-свястните хорица на света! :Ь да...има ги някви извратени сатанисти и темподобни ама те са много по-малко от нормалните. баси секи кат чуе метъл и съ сеща за някъв пиян миризливец с дълга мазна коса...ЕМИ НЕ Е ТАКА!! :smt013
:smt011

koalka
03-18-2007, 07:50
Е как реши, че са най-свестните хора?Само за това, че слушат метъл ли?

ShannonLarkin
03-18-2007, 08:05
Е как реши, че са най-свестните хора?Само за това, че слушат метъл ли?

просто нито са надменни, нито съ перчат...нормални готини хора :Р
нали и ти слушаш тва пък що не мъ защитиш ? :smt012

Muse_of_Madness
03-18-2007, 12:47
Е как реши, че са най-свестните хора?Само за това, че слушат метъл ли?

просто нито са надменни, нито съ перчат...нормални готини хора :Р
нали и ти слушаш тва пък що не мъ защитиш ? :smt012

доста са надменни и се мислят за кой знае какво само защото слушат някакъв пиклив метъл..
Метълите, които познавам са надменни, но различните си имат различни причини. Нито една обаче не е музиката.

second_heartbeat
03-18-2007, 12:58
Метъл е човек, който СЛУША метъл.

Именно. Иначе големи разбирачи се извъдихте всички.. как пък преценявате хората толкова бързо. :-#

rosskata
03-18-2007, 13:49
[quote=koalka]Е как реши, че са най-свестните хора?Само за това, че слушат метъл ли?

просто нито са надменни, нито съ перчат...нормални готини хора :Р
нали и ти слушаш тва пък що не мъ защитиш ? :smt012





ShannonLarkin, откъде- накъде смяташ, че щом слушаш една и съща музик с някой, трябва да се съгласява с теб... :smt005 Всеки си има мнение, независимо какво слуша.

suomi_rakastaa
03-18-2007, 15:40
ShannonLarkin, откъде- накъде смяташ, че щом слушаш една и съща музик с някой, трябва да се съгласява с теб... :smt005 Всеки си има мнение, независимо какво слуша.[/b]
Az ne sam saglasna no kakto kaza vseki si ima mnenie!!! 8-[

vikipf
03-18-2007, 16:09
Лелелелеле колко сложен въпрос... Ц-ц-ц какво ли е метъл...?!? Ми както някои се изразиха: " Човек, който слуша метъл..." ...
Има много хора, които слушат метъл... и други стилове... Но вие явно гожорите за "Про метълите"... Тези хора почти всички просто са комплексирани... Това че носят черно е едно от нещата, които го показват... Тва че обиждат "чалгарите" също... Аз познават много "Про метъли", които имат и чалга в плеилистите си в Winamp... Тва показва че просто са едни супер объркани хора...
Иначе според мен не трябва да се делят хората на тва къв стил музика слушат... Лично мое мнение... И другото е да определяш каква музика слуша един човек по начина по който изглежда.. :?
Айде PEACE \/

maldini
03-18-2007, 18:52
Метъл е човек, който СЛУША метъл.

koalka
03-18-2007, 19:25
Аз общо взето метъли не познавам.В моя клас например се слуша предимно чалга и са ми приятели, това не ми пречи.Иначе може и да са готини хора.

Dissenter
03-18-2007, 19:44
Ми кво да кажа.Първо по визия,зависи.Ню "метълите" са едни-обличат се както си нормално,блек метълите са други,в черно и с железария.По характер всичките са точни.Както съм казвал и в други теми,нама ги тия откачени емоционални изблици като при чалгите :-D

Big Bad Lee
03-18-2007, 20:02
Ами, то е трудно да различиш мъжко от женско там... И двете - с дълги мазни коси, некъпани, та вонят, облечени в черно, денем се наливат с бира, все едно е вода, а всяка вечер са кьор-кютук пияни, ма сутринта не са махмурлии, щото вече са им изгорели всички мозъчни клетки... Постоянно са депресирани и си режат вените... Не се забърквай с такива!
Душко,имаш много гръмък ник и си мислиш че с тия гръмки думи някой ще ти обърне внимание,така ли? Аз познавам такива метъли,на които комплексари като тебе с мощни етикети и много претенции,могат само да лъскат новите кубинки!!! Знам,че мое да имаш възражения,но както е казал поета =;

ShannonLarkin
03-19-2007, 13:13
[quote=koalka]Е как реши, че са най-свестните хора?Само за това, че слушат метъл ли?

просто нито са надменни, нито съ перчат...нормални готини хора :Р
нали и ти слушаш тва пък що не мъ защитиш ? :smt012





ShannonLarkin, откъде- накъде смяташ, че щом слушаш една и съща музик с някой, трябва да се съгласява с теб... :smt005 Всеки си има мнение, независимо какво слуша.

ем тука нали е така попринцип...сичките метъли върху чалгите...де да знам очаквах няква подкрепа за тъпото си мнение :lol:

scion_of_Storm
03-19-2007, 16:39
Метълът е облечен в черно и кожа пич. Метълът е пич с нормален син пуловер и дънки. Метъл е нормален човек, който не изглежда метълски и тру, но слуша тази музика. Отличителен белег няма, бахти и тъпия въпрос.

psycho_girl
03-19-2007, 17:33
Метълът е облечен в черно и кожа пич. Метълът е пич с нормален син пуловер и дънки. Метъл е нормален човек, който не изглежда метълски и тру, но слуша тази музика. Отличителен белег няма, бахти и тъпия въпрос.

точно така, имам мн познати, на които не им личи че слушат, ии други, които са мазни метъли
зависи от човека 8-[

brain_stew
03-19-2007, 19:48
Метълът е облечен в черно и кожа пич. Метълът е пич с нормален син пуловер и дънки. Метъл е нормален човек, който не изглежда метълски и тру, но слуша тази музика. Отличителен белег няма, бахти и тъпия въпрос.


хахахахахахах!Именно!

Странно ми е...когато някой ми каже "Гледай къф си позьор..", ако не знам например Ram it Down от коя година е и кои са предхождащите го 5 албума и последвалите 5 албума...и не знам всички членове на всички групи дет слушам наизуст....или ако кажеш на някой да не ти се перчи защото слуша Слипнот...и той оттогава не сваля суичърчето на "Айрън Мейдън" :lol:

Mooo6nooo
03-19-2007, 20:01
Ram it Down
Рам ит даун е един от най-скапаните албуми на джудас (те нямат скапан албум. Той е скапан хубав албум :lol: ), тъй че не си длъжна да знаеш годината. Друго си е да не знаеш на Пайнкилер годината.

marche
03-20-2007, 10:29
Метъл е човек, който СЛУША метъл.
suglasna sum!!nali horata koito slu6at 4alga sa 4algari zna4i logi4no e koito slu6a metul e metul!

brain_stew
03-20-2007, 19:21
а хора, които слушат класическа музика, Ой! или Ска какви са??

класери, ойери и скари ли?? :lol:

бе...те са Велислав дет не може да бяга по мокри павирани пътища с кецове! :lol:

Мо6но...мани аз и Пейнкилърът не знам от коя година е....Просто не ми трябва да го знам...важна е песната и албума...(бтв Ram it Down ми е един от любимите албуми на Джудас!)

brain_stew
03-20-2007, 20:02
гадни кецове...

нищо сега имам нови кубинки и е различно... :twisted:

ухаа!Знам ги аз тия кубинкИ!Красиви са...ама...няма тогава да ти с еотвори възможност да бягаш!С Глез ше те заврем у няква канавка! :twisted: :lol:

brain_stew
03-20-2007, 20:06
е откъде ги знаеш??? :shock:

бе едно Идиотче ми ги показа на снимкъ! :lol:

brain_stew
03-20-2007, 20:27
ммм това са едните... 8)

яяя...има и другиии?!Искам да ги видяяяя!

Иначе тия новичките са мноу яки!Даже Идиотчето искаше да ми ги продава за 20 кинта... :lol:

ShannonLarkin
03-20-2007, 20:31
аз мислех че тва на снимката е Вили...

brain_stew
03-21-2007, 05:56
аз мислех че тва на снимката е Вили...

ем...Чефо каза, че е той...абе като цяло тва момче много ми разби сърцето с тая ебавка, щото веднага се бях навила да дам 20 кинта за тея бебчета!
пък и той както е заплашил, че ше си купи кубинки, ше дойде и ше ме нарита... :lol:

brain_stew
03-21-2007, 06:53
който веднъж е обул кубинки...

хахахаха!Мдам....Обаче Вили, тия кубинки...направо почнах да ги сънувам!Искам да ги видя на живо!Жалко че не носиш кубинки на работа, иначе щяхме да ти се натресем няколко мадами да ги погледаме! :smt007

brain_stew
03-21-2007, 07:05
който веднъж е обул кубинки...

хахахаха!Мдам....Обаче Вили, тия кубинки...направо почнах да ги сънувам!Искам да ги видя на живо!Жалко че не носиш кубинки на работа, иначе щяхме да ти се натресем няколко мадами да ги погледаме! :smt007

всъщност нося кубинки на работа... даже сега съм с едни черни красавци с, които напоследък ходя навсякъде...

Значи скоро ще се отбиеме и ще им се порадвам! :lol:

brain_stew
03-21-2007, 07:50
яко фиешън...

мнали! :D

Boot
03-21-2007, 09:00
Мдаааа, верно има някъф нов фетиш. :roll: :lol:

brain_stew
03-21-2007, 09:04
Мдаааа, верно има някъф нов фетиш. :roll: :lol:

хахахах!

бтв как офлуудихме темата... :smt011

magesniko
03-21-2007, 12:32
да ви го набием на фиешън кубинките,олд скуул военен кракоубиец на власт, 8)

експлойтед...
03-21-2007, 12:56
да ви го набием на фиешън кубинките,олд скуул военен кракоубиец на власт, 8)

аре да се настъпваме..

Mooo6nooo
03-21-2007, 12:57
Кубинките съкс.

magesniko
03-21-2007, 13:07
да ви го набием на фиешън кубинките,олд скуул военен кракоубиец на власт, 8)

аре да се настъпваме..

все едно да пуснеш войник срещу танк. :lol:

fake
03-21-2007, 14:19
който веднъж е обул кубинки...
не ще да ги събуе никога повече...ако ще да го пребият 30 плешиви :|

Stefanaki
03-21-2007, 17:35
6to ima tolkova zaluhavi hora ne znam ?!?!
NZ 6to nekoi zada slu6a metal trqbva da e s dulga kosa da ne se kupe da pie bira po cel den da hodi s kubinki i celq v 4erno ??
li4no az sim metal ot 6 godi6en sega sim na 17 i nikoga ne sim se obli4al celq v 4erno ni6o kupem si se redovno ne sim s dulga kosa....Moje nqkoi hora da ne haresvat metala no si zatraite 4alagri pone metal grupite ne pravqt svirki na 6efove na televizii da gi davat po telvizqta tiq si4ki 4algarki ako nemaha golemi cici nikoi nema6e da gi slu6a azis kat be6e samo vasko nikoi ne mu se kefe6e ma sa kato go e*at v ga*o si4ki po4naha da mu se kefat i kuv e izvoda 4e si4ki 4algari sa vremenno zaribeni abe ei hora metala go ima ot kak ima hora po zemqta 4algata e pred umirane razberete go si4ki texote v 4algata sa samo za lubov i nz si kvo ........

michka20083
03-21-2007, 19:32
точно така, имам мн познати, на които не им личи че слушат, ии други, които са мазни метъли
зависи от човека 8-[

:smt116 съгласна съм

brain_stew
03-21-2007, 20:06
метъл има от както има хора по земята...
ахахахахахахааххааххаха

тези жици са ти стопили мозъка бе...

Ти май не знаеш, че Бог слуша Джудас, а всъщност Адам е първия як блек метълист скитал из горите облечен като трол (в последствие).... :lol:

Boot
03-21-2007, 20:21
Ти май не знаеш, че Бог слуша Джудас,

Бог е гей http://kolobok.us/smiles/remake/ph34r.gif

fake
03-22-2007, 10:05
който веднъж е обул кубинки...
не ще да ги събуе никога повече...ако ще да го пребият 30 плешиви :|



на приказки да..
oокей :-D

Mooo6nooo
03-22-2007, 10:20
Бог е гей http://kolobok.us/smiles/remake/ph34r.gif
Металика са гей. Нали музиката им малко или много е повлияна от Джудас?

Буут срещу дружинката Джудас-фенс нямаш никакъв шанс. :mrgreen:

Boot
03-22-2007, 11:46
Пф, смотани докачливи метъли :P

Swinkenhoffer
03-22-2007, 11:55
всички метъли са гей всъщност. :roll:

Mooo6nooo
03-22-2007, 12:16
То затуй част от метъли са с дълги коси. За да може да се прави разликата между "Мъжа" и "жената" в една гей-метъл връзка. :lol:

Stefanaki
03-22-2007, 17:29
Abe mu6muli do sa ne sim videl metal da se obli4a kat jena i da se jeni za muj i da se kefi 4e go plu6tat otzade sravnenie s azis na koito qvno mu haresva da ima ne6o otzade ebah q bu4vata loi

brain_stew
03-22-2007, 19:33
Яяяя тихооо!Халфорд е велик!И Хетфийлд има своите качества...Бог може да е гей....но е умен гей и слуша Джудас, а не Педалик...ъъъъ....уотевър!Не съм в настроение искам да гръмна някого!


АААЙМ ЙОООР ТУРБООО ЛОВЪЪЪЪЪЪЪЪЪР....дъм дъм...и т.н. разпях се...

А за прическите...май всички искат да мязат на Халфорд на младини!:lol: С тази прекрасна дълга коса....:lol:
Бтв досега не съм засичала метъл-гей!О.о


(бтв добре, че Райдъра не беше с мноу дълга ксоа...че тогава щеше да има зачудване! :lol: )

lo6a_karma
03-27-2007, 09:33
Ами, то е трудно да различиш мъжко от женско там... И двамата- с дълги мазни коси, некъпани, та вонят, облечени в черно, денем се наливат с бира, все едно е вода, а всяка вечер са кьор-кютук пияни, ма сутринта не са махмурлии, щото вече са им изгорели всички мозъчни клетки... Постоянно са депресирани и си режат вените... Не се забърквай с такива!

тва до някаде е вярно ама са и весели хора + тва косите им не са мазни ама никак дори друго което е 4е те пу6ат и трева(тва е мнооо важно за тях)не се разбира да ли са трезвени 6тот те ни кога не са такива просто

03-27-2007, 14:02
explotedteen, този дето си го показал не е МЕТЪЛ, ами е GOTH.

scion_of_Storm
03-27-2007, 15:29
^ :smt005 :smt005 rotfl :d

Бунтар
03-27-2007, 16:33
Ами, то е трудно да различиш мъжко от женско там... И двамата- с дълги мазни коси, некъпани, та вонят, облечени в черно, денем се наливат с бира, все едно е вода, а всяка вечер са кьор-кютук пияни, ма сутринта не са махмурлии, щото вече са им изгорели всички мозъчни клетки... Постоянно са депресирани и си режат вените... Не се забърквай с такива!

тва до някаде е вярно ама са и весели хора + тва косите им не са мазни ама никак дори друго което е 4е те пу6ат и трева(тва е мнооо важно за тях)не се разбира да ли са трезвени 6тот те ни кога не са такива просто

:smt005 :smt005 :smt005

Някой ден ще се осъзнаеш...

03-28-2007, 20:14
vie v taq tema zapo4nah te da govorite otna4alo za metylite
posle za 4algarite,emo-tata, satanistite i neznam si o6te kakvi dr

neznam za6to pove4eto ot vas kato 4uqt dumata metyl si predstavqt,4e svi4ki sa nqkakvi napulno propadnalite hora,koito sa na ryba.

[-X emi ne e taka!

az pyk moga da kaja,4e 4algarite sa nai-typite sy6testva na zemqta!


est '' Бог слуша Джудас'' :smt035

Mooo6nooo
03-28-2007, 20:17
est '' Бог слуша Джудас'' :smt035
Юда е предал Исус, ама карай. Той го слуша. :lol:

Momchence
03-28-2007, 23:06
Метълите, които познавам Демек ти познаваш всички, или кфо? Ти осъзнаваш ли колко адски ограничен/а си?!?

Всеки човек е различен!! Как не може да го проумеете това? Толкова ли е сложно!?
Кфо се изживяваш тука като защитника на всички пренебрегнати и неоценени метъли? Кфо ти пука какво мисли някой непознат за теб? За къде се буташ...никой няя ти даде 5 лева щото си тру метъл! Кфо подяволите се опитваш да постигнеш?
За кфо се борите въобще...
Слушайте си музиката и не парадирайте с тфа...не музиката ви прави човек....
Да го хване човек срам от такива като вазе!! =;

ексо...
03-29-2007, 10:37
Всички метАляги на Кале!!!

_donna_
03-29-2007, 10:46
est '' Бог слуша Джудас'' :smt035
Юда е предал Исус, ама карай. Той го слуша. :lol:
един от парадоксите в християнската религия. :Р

InviSibLe`SuN`__
03-29-2007, 12:12
Може да си метъл и да си пълна развалина,но може и да си и същевремено свестен.Това няма никакво значение.Ако си ти,си ти,независимо дали ще слушаш метъл,чалга,поп,рок...или каквото и да било.
Мразя хората да бъдат поставяни под общ знаменател.
Когато ви кажат за някого,че е метъл нима веднага си представяте някакъв извратеняк некъпал се от пантивека,с дълга миришеща мазна коса,супер депресиран и мълчалив...Повечето това правят,но не е хубаво да се говори наизуст.Трябва лично да си се убедил.Не може да не познаваш нито един метъл и да твърдиш написаното по горе. :smt004

~ShaDoW~
03-29-2007, 16:18
metal e 4owek koito slu6a metal! aide stiga..mazni kosi,jajda za vnimanie a-u... az sam METAL po du6a. Vidimo ne se razli4awam ot masata. ne nosq prekaleno 6areniiki,no ne sam vse v 4erno! kapq si se vseki den,ne piq i ne slu6am 4alga... aide stiga s glupostite ve4e... :evil:

quench
03-29-2007, 16:21
сега сте лаици,истинските метъли отдавна изчезнаха....

magesniko
03-29-2007, 18:25
Tру металс оф стиъл. :lol: Има ги още,намират се следващи старите вярвания,пиещи по старите начини,както старите богове са повелявали,намират се и млади последователи,които скоро ще узнаят истината! :D

Rogue
03-30-2007, 01:23
Ами, то е трудно да различиш мъжко от женско там... И двете - с дълги мазни коси, некъпани, та вонят, облечени в черно, денем се наливат с бира, все едно е вода, а всяка вечер са кьор-кютук пияни, ма сутринта не са махмурлии, щото вече са им изгорели всички мозъчни клетки... Постоянно са депресирани и си режат вените... Не се забърквай с такива!
Tova pokazva kolko si tup i ograni4en glupav si metalite sa edni ot horata koito potdurjat nai mnogo kosite si a tva 4e si vidql nqkakvi pozeta si e tvoq rabota no podobno izkazvane pred men bi ti kostvalo zubite i mutrata glupako :evil:

Бунтар
03-30-2007, 17:09
Tova pokazva kolko si tup i ograni4en glupav si metalite sa edni ot horata koito potdurjat nai mnogo kosite si a tva 4e si vidql nqkakvi pozeta si e tvoq rabota no podobno izkazvane pred men bi ti kostvalo zubite i mutrata glupako :evil:

...а тва показва ти колко си тъп и ограничен ;)

Red.Chil
03-30-2007, 17:16
Бунтар,каквато и ирония да вкарваш все пак не можеш да отречеш,че голяма част от метълягите избягват досег с вода,сапун и други такива гадости... :roll: