PDA

View Full Version : KAK DA POSTYPQ ?



sladka_iznenada_f
03-17-2007, 16:03
Iskam da vi popitam kakvo da pravq v tozi slu4ai :

Znachi hodq s edno mom4e ve4e GODINA I POLOVINA seriozno i predi tova po 2-3 sedmici s prekysvane .. do tuk dobre .. Oba4e ot edin mesec toi i az polu4avame SMS ... ot nqkakav nomer s ABSULIUTNI GLUPOSTI za men .. kakto i da e na SMS-ite ne obyrnahme koi znae kakvo vnimanie .. Oba4e dnes mi zvyni edin nomer i se obajda MYJ i me pita Na kolko godini sym i nqkakvi tem podobni raboti pri koeto az mu kazvam da ne me pritesnqva ZATVARQM MU i se obajdam na priqtelq mi kato mu kazvam nomera pri koeto ESTESTVENo toi zvani i otsre6ta mu kazvat 4e "sno6ti mi praishe svirki az i dadoh parite sq iskam da mi gi vyrne" koeto e prosto absurdno pri polojenie 4e sym si bila v nas .. toi se qdosa ADSKI MNOGO skarahme se po telefona i v miga v koito zatvarqm edna moq sau4eni4ka (ot drug grad e) mi zvyni i me pita nomera koito me e pritesnqval predi ... az i kazah napravo NOVIQ NOMER i tq kazva 4e i na neq zvyni i i govori absoliutni prostotii .. kakto i na men I po nashta logika tova trqbva da e nqkoi ot NASHIQ klas tq sy6to si ima priqtel ot 2 godini i polovina .. s koito estestveno sega i se syzdade problem kakto i na men
Ta imate li ideq kak da razbera koi e telefonite li da proverqvam na klasa ili kakvo ? Kakvo da obqsnqvam na priqtelq mi ? sega se dyrji ujasno s men Kak da go uspokoq kakvo da mu kaja ? Kak da POSTYPQ vyob6te?
Naistina moje da vis e stori MALOVAJNO no kogato go izpitate nqma da mislite taka .. razbiram da e 1-2 pyti a to ve4e prodyljava MESEC ! :(

`Death`Whore`
03-17-2007, 16:05
Приятелят ти е свиня! Иначе си смени телефона и го дай само на най-близките си хора, които няма да го дадат на друг според теб.

sladka_iznenada_f
03-17-2007, 16:18
ne go oprekvam i az bih se QDOSALA adski mnogo ako stava vypros za nego .. ISKAT ni za smqna na nomerata (na smetka sme) po 50 lv. na NOMER .. prosto .... s edna duma NEPLATEJOSPOSOBNi ... za tazi deinost .. POLUDQVaM VE4E naistina .. :smt013

kittycat
03-17-2007, 16:34
за година и полувина той трябва да ти има достатъчно доверие и не трябва да отдава голямо значение на такива глупости. кажи му за твоята приятелка и му обясни че най-вероятно някой познат се бъзика сериозно с теб.
ако те обича и ти вярва няма да те обвинява за нещо което не си направила!

Candyy
03-17-2007, 16:39
Ami vij sega edinstveniq nomer da go izvardite koi e da dadesh na nqkoi tvoi priqtel da zvanne i da tarsi nqkoi primerno Ivan i ot drugata strana kato mu kazajt ima greshka toi da popita a koi e na telefona i taka shte razberesh koi e dano stane :) :wink:

rali4ka91
03-17-2007, 16:57
Приятелят ти, ако ти има доверие, ще ти повярва.Напълно нормално е да се ядоса, но не защото си мисли че ти си духала на някой, а защото тормозят приятелката му.Поговорете си сериозно, проучи на кого е номера и се разберете.Не бива нещо такова да бъде причина за скандал м-у вас.А ако не се лъжа можеш да ограничиш входящи повиквания от определен номер.Така че отиди в някой офис на мобилния оператор, чиито услуги ползвате и просто се поинтересувай.Нещата ще се наредят ;)

koalka
03-17-2007, 17:12
Говори още веднъж с него и му кажи.Ако не иска да ти повярва-негова си работа, това ще говори само как ти няма доверие.

mimi7373
03-17-2007, 17:19
отиваш в офиса на мтел или на глобул или вивател на каквото си и казваш номера които те тормози и питаш как може да разбереш кои е и как може да ти направят номера да не приема обаждания от този номер споко ще се оправи всичко и аз имах подобен проблем но само в началото и после блокирах номера от които ми званяха и всичко приключи до тук а и аз също съм с момче от година и половина и тои никога не би повярвал на такова бнещо не се притесяваи ще се оправите все пак не ходите от вчера! :wink: успех и после да кажеш какво стана

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-17-2007, 17:55
обади се на оператора най добре и питай дали може да блокираш номера който те тормози или пък отиди в офиса на мобилния ти оператор и обясни че този номер те тормози и попитай как може да бъде блокиран!