PDA

View Full Version : narkoticite...



AciD
03-17-2007, 16:18
v4era slu4aino popadnah na tozi forum i se za4etoh, stana mi interesno: teenageri razkazvat problemite si i si pomagat. mnogo hubavo. pitate za narkoticite, iskate da optate ama ne znaete kakvo i kolko... mnogo e hubavo da se eksperimentira sas sastoqniqta na suznanieto i psihikata, no 4ovek vinagi trqbva da e dobre informiran predi da se zahvane. v internet ima dosta statii za polzata i vredata, za efektite - polojitelni i otricatelni. samio edno moga da kaja, 4e naj vajnoto e da znae6 kakvo vzima6 :) puk i narkoticite sa ne6to mnogo hubavo, ako bqha lo6i za6to 6te gi vzimat tolkova hora? opita6 edin pat i ako ne ti haresa ne vzima6. horata sa glupavi i ne precenqvat, togava stava stra6no. ama moje6 d si sasipe6 jivota ne samo s narkotici ami i s dosta drugi ne6ta i to po po-tejak na4in.... naprimer hazart, alkohol, krajbi..... 4ovek ako ne misli vinagi moje da zatune.... zatova HAVE FUN :)

03-17-2007, 20:51
ama ti ne6to ne se oto4nqva6..."narkotici"...to ima leki,tvardi.Ne moje6 da kaje6 na nqkoi abe vzimai heroin 4e alkohola e po-vreden!Oto4nqvai se malko :wink: a principno da vednaj se jivee i az sam na mnenie 4e vseki trqbva da si jivee jivota po na4in po koito toi si izbere,za6toto tova si e negoviq jivot i e tapo nqkoi da te pou4ava kak da si jivee6 jivota sled kato sigirno i toi neznae kak da si jivee svoq sobstven.

helen4ee
03-18-2007, 13:01
haha narkotici pod ob6t znamenatel za6toto vsi4kite imat edno ime - VREDITELI, OTROVI , ADSKI HAP4ETA I LINII ..

03-18-2007, 16:58
Pravilna si narkoticite sa vredni i ubivat su6to taka ubiva i cigarite,alkohola i drigi ne6ta. :smt019

AciD
03-18-2007, 19:01
mii da to si4ko ubiva... glupostta naj-ve4e..

helen4ee
03-19-2007, 05:54
ne glupostta, a murzela

Iv4eTy
03-19-2007, 08:24
Ми те че са вредни вредни са, но ти както казваш-алкохол, хазарт дай сега да не живеем! Не съм вземала, не мисля и да вземам наркотици! Обаче човек неможе да живее на хляб и вода!!!

03-19-2007, 10:04
abe vseki 6te si jivee kakto si poiska nali si e negov jivota

03-19-2007, 12:04
Терминът "наркотици" е вестникарско клише, измислено за да заблуждава баби4ките и деденцата, дето ходят да гласуват, 4е държавата всъшност се борела с "престъпността"

<black soul>
03-19-2007, 18:12
mii da to si4ko ubiva... glupostta naj-ve4e..

дам...НАЙ-ВЕЧЕ глупостта! пък и всичко в ограничени дози е полезно или поне приятно! :lol: пробвайте,пробвайте, ама мислете!

shivacheva
03-26-2007, 17:01
v4era slu4aino popadnah na tozi forum i se za4etoh, stana mi interesno: teenageri razkazvat problemite si i si pomagat. mnogo hubavo. pitate za narkoticite, iskate da optate ama ne znaete kakvo i kolko... mnogo e hubavo da se eksperimentira sas sastoqniqta na suznanieto i psihikata, no 4ovek vinagi trqbva da e dobre informiran predi da se zahvane. v internet ima dosta statii za polzata i vredata, za efektite - polojitelni i otricatelni. samio edno moga da kaja, 4e naj vajnoto e da znae6 kakvo vzima6 :) puk i narkoticite sa ne6to mnogo hubavo, ako bqha lo6i za6to 6te gi vzimat tolkova hora? opita6 edin pat i ako ne ti haresa ne vzima6. horata sa glupavi i ne precenqvat, togava stava stra6no. ama moje6 d si sasipe6 jivota ne samo s narkotici ami i s dosta drugi ne6ta i to po po-tejak na4in.... naprimer hazart, alkohol, krajbi..... 4ovek ako ne misli vinagi moje da zatune.... zatova HAVE FUN :) E,не мисля,че са чак "нещо много хубаво",но наистина хората,които ги взимат не преценяват добре обстоятелствата,нз....

KiLLeR_InSTiNkT
03-27-2007, 15:53
Наркотиците в един аспект може да са хубаво нещо, когато не се злоупотребява, а в друг - вредители, ако човек не може да ги спре... Знам ли - не съм от най-компетентните по тая тема ама всеки решава сам за себе си и избира какво да прави с живота си. Не съдете другите само, защото са избрали различен път от вашия! Само това мога да кажа. Мир!

03-29-2007, 13:35
Наркотиците са кофти нещо... ама

AciD
04-02-2007, 16:16
kofti?????????????????
kak moje da sa kofti kato tolkova mnogo hora gi haresvat i upotrebqvat.... horata sa kofti

enclave
04-03-2007, 01:37
Аз опит нямам в това и нямам какво да кажа и затуй ще си мълча, но просто исках да добавя, че който има мозък в главата ще опита ако толкоз му се иска, ама ще си знае мярката..... щото няма лошо да се опита, но повечето особено малките не подбират и се закачат яко. Също така и тъпаците дето са си простаци по рождение (такива дето лесно се поддават на внушение, манипулация и въобще хора без лично мнение и принципи, разни нискоинтелигентни боклуци) също им трябва малко и те са пристрастени вече :? .... както и да е, наркотици няма да опитам (надявам се), но джойнта ще си го пафкам и занапред.

Интересно ми е mad_doggy, the exploited, illusions` и ти acid кво точно друсате, че се признавате за наркомани (звучи някак гадно btw :( ) и ако някой от вас друса херц как е почнал ? в смисъл как, кога, в каква обстановка е опитал за 1ви път.... питам не щото съм някъв сеирджия гаден, ми щото не искам да попадна в такава ситуация и бога ми, искам си остана само на джойнт, честно ! :!:

theEXPLOITED
04-03-2007, 05:15
8) I DON'T WANT DRUGS BUT THE DRUGS WANT ME 8) [/i]

IlLuSi0nS`
04-03-2007, 05:22
8) I DON'T WANT DRUGS BUT THE DRUGS WANT ME 8) [/i]

аз го знам I dont like drugs, but the drugs like me

IlLuSi0nS`
04-03-2007, 05:27
Интересно ми е mad_doggy, the exploited, illusions` и ти acid кво точно друсате, че се признавате за наркомани (звучи някак гадно btw :( ) и ако някой от вас друса херц как е почнал ? в смисъл как, кога, в каква обстановка е опитал за 1ви път.... питам не щото съм някъв сеирджия гаден, ми щото не искам да попадна в такава ситуация и бога ми, искам си остана само на джойнт, честно ! :!:

хаха и мене ме има в списъка.. ухааа хахах аз пък каде съм казала, че се считам за наркоманка? освен ако не е било с ирония.. иначе пуша трева всеки ден от доста време и от време на време по някоя линийка прасвам на купончета..

theEXPLOITED
04-03-2007, 05:42
Mi da az sam na material ot ve4e 6god. moje i malko pove4e da otivat /ei kato se zamislq mnoo vreme e t'va/...mi kak zapo4nah lele ne pomnq to4no koga be6e p1rviq p1t...ama togava be6e tak1v period v koito drusah kvoto mi padne....
'....VE4E NE POMNQ DRUSAM OTDAVNA I NE MISLQ DA SPIRAM........' 8) 8) 8) 8) 8) 8)

04-03-2007, 08:54
az upotrebqvam dosta ne6ta... ot 8 godini pu6a treva, ot 6 vzimam amfetamini. sega sam na amfetamin s cocain, ili ponqkoga s ketamin, pu6a treva i hashish, ponqkoga izpolzvam uslugite na aptekata :D.... ne znam koi kakvo razbira kato pita "ot koga?"... koga sam opitala ili koga sam po4nala seriozno... ama ot okolo 6 godini se budq sas liniika :D

AciD
04-03-2007, 09:04
az upotrebqvam dosta ne6ta... ot 8 godini pu6a treva, ot 6 vzimam amfetamini. sega sam na amfetamin s cocain, ili ponqkoga s ketamin, pu6a treva i hashish, ponqkoga izpolzvam uslugite na aptekata :D.... ne znam koi kakvo razbira kato pita "ot koga?"... koga sam opitala ili koga sam po4nala seriozno... ama ot okolo 6 godini se budq sas liniika :D




tva az go pisah ama zabravoh sign up... i narkoman ne zvu4i gadno, prosto horata sa ograni4eni i priemat ne6ata po drug na4in... nqmat dostatu4no informaci q i zamestvat lipsva6tite par4eta sas plod na agresiq, pak porodena ot tova nerazbirane... ot tam se poqvqva tova negativno otno6enie

enclave
04-03-2007, 17:16
illusions`: сори тогава, просто имах такова впечатление, че си на по-твърди вещества, е недоразбрал съм.... а иначе го беше казала ама не помня в кой пост вече и в коя тема.... сега не ми се търси, че да цитирам :) отново сори :)

acid еми добре, ограничен съм щом казваш :-D ..... да приемем че е така, нали затова и питам, за да си обогатя културата и да не попадам в такива ситуации, или ако попадна да знам какво да правя, че да не се прее*а......

the exploited значи теб трябваше да питам от самото начало, е 6 години са си доста време, че ти на колко си сега ?? и наистина ми е интересно как става така, че се решавате да опитате херца, нали знаеш как е при хората които не са друсали - викат си джойнт - добре, амфети, екс - понякога може ама от херца само като чуят и бягат като дявол от тамян и все се чудя как става така, че хората правят първия опит.... и друсай си де, аз не те агитирам да спираш или нещо... ти си имаш мнение, щом си решила... ама от 6 години насам все увеличаваш ли дозата ? в смисъл такъв знаеш ли колко може да ти понесе тялото, че да не прекалиш случайно ??? :?

O.B.I_
04-03-2007, 19:53
vij...i az predi kato bqh samo na treva si vikah "a nqma da po4na s amf. i metamf.", ama kvo stana po4nah gi za6toto trevata mi be6e leka, posle si kazvah "a nikoga nqma da probvam heroin", ama mi se iska6e ne6to po- tvurdo i kvo stana zapo4nah s herca...navlqzah v nai-golemite lainata. Edin den edin star priqtel me sre6tna i mi vika "vij na kakvo si zaprili4ala, zaprili4ala si na bokluk".Togava se zamislih i razbrah 4e se nujdaq ot pomo6t, postupih v komuna, no izdurjah tam po4ti mesec i se mahnah ot tam.I eto me sega ve4e 2-ra godina se lekuvam po metadonova programa.Po-dobre 4ovek da ne se zahva6ta s tiq bokluci...

FZ
04-03-2007, 20:19
вредни са но, повечето от младите пушат трева най-малко, а да не говорим и за смъркане и т.н.....и всеки иска да бъде оригинален и затва пробва...замислете се колко човека познавате които не са пробвали..

theEXPLOITED
04-04-2007, 07:01
NA 19 SAM....I DA ESTESTVENO 4E SI ZNAM DOZATA-NE MI E TOLKOVA VISOKA PONE TAKA SI MISLQ DE...E, I NA MEN MI SE E SLU4VALO 2-3 P1TI DA KOLABIRAM NO NE ZA6TOTO NE SI ZNAM DOZATA AMI TO I RAZNI TAM MEDIKAMENTI VSE SA BILI ZAMESENI..........AI I DON'T DO DRUGS 8)

AciD
04-04-2007, 16:10
mi enclave pitai, to tova e hubavo 4ovek da pita za tova koeto ne razbira a ne vednaga da napada. evalata za koeto, malko hora imat akul da se informirat predi da si sastavqt mnenie :D

enclave
04-04-2007, 17:17
acid: Не съм от хората с глупави предубеждения, породени от обществената маса, и определено не съм от хората, които обичат да говорят празни приказки ! Също така и мразя да нападам който и да било :) peace ;-)

O.B.I_ да и аз така мисля, макар че има доста друсалки в компанията ми и близкото ми обкръжение, ама толкова години досега не съм и решил да опитам.... надявам се, че ще си карам само на масе и така..... :) респект за хардтехното btw :)

the EXPLOITED значи друсаш херц от 13 годишна ?! ъъъ ? е честно казано съм потресен !!! :shock: но..... ти си знаеш.... все пак умната ей ;-)

theEXPLOITED
04-04-2007, 19:00
TAKA IZLIZA MAI OT 13god. SQ KATO SE ZAMISLQ I AZ SE POTRESOH....MAKAR 4E IMAM 1-2 PO D1LGI REMISII,KOITO OBA4E POSLEDVAHA PO K1SNO.............

rao
04-05-2007, 03:36
abe vseki sam si re6ava do kade da stigne s narkoticite nqkoi im stiga samo trevica, drugi karat na sintetika, treti se bodat :-k vajnoto e da nqma podcenqvane nezavisimo dali sa leki, tvurdi, naturalni, sinteti4ni..... \:D/ za6toto moje da doide moment kogato te da mislqt i deistvat vmesto 4oveka :-# dori i kum marihuanata ima nqkakvo pristrastqvane vupreki 4e i az samiq sum go otri4al kogato pu6eh po 6-7 jointa na den i stavah na drugata sutrin s misulta kak otnovo da se napu6a :D ne bqh 4ovek dokato ne pafna 1 masence :mrgreen: i v posledstvie minah na amfetki i bombonki xixixi O:) po rqdko no po mi haresva ;-) i dory ne mi e minavalo prez uma da minavam po natatuk [-X

AciD
04-05-2007, 10:13
mi kvo da vi kaja, az sam na sintetika, razbira se ujasno mnogo uvajavam proizvedeniqta na maikata priroda, treva pu6a redovno.. ina4e SYNTHETICS FOR LIFE, slu6am elektronna muzika, ot techno, ta prez goa trance ta 4ak do indutstrial.... kak da ne si si nteti4en pri vsi4kite tezi cvetove, svetove.... (: