PDA

View Full Version : ЗА МЕТРОСЕКСУАЛНИТЕ МЪЖЕ...!!!



Страници : [1] 2

Bacard1
03-17-2007, 17:47
какво мислите за тях...какво е според вас един метросексъален мъж..даите мнения и сри че я пускам тука не е за тука ама нз каде...!!!!

`Death`Whore`
03-17-2007, 17:55
Метросексуален мъж е такъв, който полага грижи за себе си като фръцлива жена - маски на лицето, гланц за устни, обезкосмява се навсякъде, слага си коректор например, следи модните тенденции, купува си всеки сезон нови дрешки...аз им казвам педали.

koalka
03-17-2007, 18:05
[b]Съгласна съм с `Death`Whore`-приличат на педали, които полагат прекалено много грижи за себе си.

bungle
03-17-2007, 18:06
Метросексуален мъж е такъв, който полага грижи за себе си като фръцлива жена - маски на лицето, гланц за устни, обезкосмява се навсякъде, слага си коректор например, следи модните тенденции, купува си всеки сезон нови дрешки...аз им казвам педали.

Ъхъ... и аз така.

`Death`Whore`
03-17-2007, 18:07
Както съм казвала и ще казвам - ако искам гладки крака, ще си хвана женско :)

bungle
03-17-2007, 18:09
Аааа, това с гладките крака е ужасно.
Имам един в класа ми.. тоя е с по-гладки крака от мен. Когато го видях за пръв път ми идеше да се застрелям. Ужасно е. :smt005
А и се почувствах някак си... повече мъж.. :smt005 :smt005

miloto_girl_4e
03-17-2007, 18:12
Така е както каза `Death`Whore` - мъже(момчета), които прекаляват с грижите за себе си.. повечето fashion-и са такива ..

03-17-2007, 18:15
ГЕЙОВЕ ! фешънченца :lol:

bqsna_teenagerka
03-17-2007, 18:22
Метросексуален мъж е такъв, който полага грижи за себе си като фръцлива жена - маски на лицето, гланц за устни, обезкосмява се навсякъде, слага си коректор например, следи модните тенденции, купува си всеки сезон нови дрешки...аз им казвам педали. ej meris 4e me svetna kakwo e twa metroseksualni

Bacard1
03-17-2007, 18:27
аз не се определям точно като метро ама права това онива...хората се опитват да се по красиви да ви кажа аз изниняваите..да са харесвани..балъци...и аз си брусна краката и аз се поддржам...и аз хода на козметик от време на време да ми почисти лицето и тн...и аз разбирам от мога и гледам да съм в крак с нея не да носа един и същи чифт дънки 3 години...да копувам си сезинни дрешки...ама сум харесван...проблем имали това е новият мъж...никои не е казал че новото е наи хубаво но секи си избира...И МЕТРОТАТА НЕ СА ГЕЙОВЕ..ххх тва е наи тъпото исказване метрото е човек с която една жена може да прави абсолютно всичко..може да си прват маски на лицата кола маска и тн...и все пак да изпитва ужасно привличане от ЖЕНИ!!!.......хх това са метротата...!!!

03-17-2007, 18:30
МАЛОУМНИК :idea:

Какво ви харесва в това да преличате повече на жени???

`Death`Whore`
03-17-2007, 18:31
Никой не е казвал, че "метротата" спят с мъже. И хубаво, бъди си харесван, това няма нито да ме накара аз да те харесам, нито ще промени мнението ми. Мъжът е мъж - мъжествен е, ако щеш и космат.

Бтв, какво против носенето на едни и същи дрехи няколко години имаш? Аз си пазя дрехите и си нося една блуза, купена преди 5-6 години. Нещо ще кажеш ли?

Виждаш ли - мислиш като фръцла. Правиш се на красив, за да те харесват жените. А би трябвало да си просто такъв, какъвто си, какъвто се харесваш. Ако си свестен, жените ще те харесват.

03-17-2007, 18:32
Никой не е казвал, че "метротата" спят с мъже. И хубаво, бъди си харесван, това няма нито да ме накара аз да те харесам, нито ще промени мнението ми. Мъжът е мъж - мъжествен е, ако щеш и космат.

Бтв, какво против носенето на едни и същи дрехи няколко години имаш? Аз си пазя дрехите и си нося една блуза, купена преди 5-6 години. Нещо ще кажеш ли?

Виждаш ли - мислиш като фръцла. Правиш се на красив, за да те харесват жените. А би трябвало да си просто такъв, какъвто си, какъвто се харесваш. Ако си свестен, жените ще те харесват.

Според теб тия кви са? Повече мъже или жени?

JoeBanana
03-17-2007, 18:32
автора, доколкото разбирам, ти си от мъжки пол :mrgreen: и така... нали... случаааайно пускаш тема за метросекситата, и още по-случайно ти си метро ("ама не точно") и при първото неодобрение почваш да се обясняваш (оправдаваш) какво, защо и как... :mrgreen: несигурен в себе си и това, което правиш ли се чувстваш ?
тука ще има гоуем сеир :mrgreen: тия теми винаги почват и свършват зуе :mrgreen:
хев фън кидс :mrgreen:

03-17-2007, 18:36
[quote="Seizure of Power"]автора, доколкото разбирам, ти си от мъжки пол :mrgreen: и така... нали... случаааайно пускаш тема за метросекситата, и още по-случайно ти си метро ("ама не точно") и при първото неодобрение почваш да се обясняваш (оправдаваш) какво, защо и как... :mrgreen: несигурен в себе си и това, което правиш ли се чувстваш ?
тука ще има гоуем сеир :mrgreen: тия теми винаги почват и свършват зуе :mrgreen:
хев фън кидс :mrgreen: [/quote

:mrgreen: Най-лудиО у форумО :mrgreen:

Bacard1
03-17-2007, 18:47
чакаи бе и аз съм мужествен както ти казваш DEATH нещо си там аз тези процедури си ги права през лятото и топлото време смисал,а темата е пуснах да разбера какво мислят др-те...!!!

03-17-2007, 18:55
чакаи бе и аз съм мужествен както ти казваш DEATH нещо си там аз тези процедури си ги права през лятото и топлото време смисал,а темата е пуснах да разбера какво мислят др-те...!!!

Мъжествен си колко азис нали?

03-17-2007, 19:20
чакаи бе и аз съм мужествен както ти казваш DEATH нещо си там аз тези процедури си ги права през лятото и топлото време смисал,а темата е пуснах да разбера какво мислят др-те...!!!

Мъжествен си колко азис нали?

ee бастун..........я по кротко бе....доста повече от него сум аз съм номален човек...просто през лятото полагам повече грижи за себеси.....а ти се дръж по коротко а..не бъди толкова отворен ясно ми е колко си харесван и колко не сати отворени очите кои харесват момичетата...поне по надутите и готините(не че аз ги обичам тях ама..)!!!

03-17-2007, 19:25
чакаи бе и аз съм мужествен както ти казваш DEATH нещо си там аз тези процедури си ги права през лятото и топлото време смисал,а темата е пуснах да разбера какво мислят др-те...!!!

Мъжествен си колко азис нали?

ee бастун..........я по кротко бе....доста повече от него сум аз съм номален човек...просто през лятото полагам повече грижи за себеси.....а ти се дръж по коротко а..не бъди толкова отворен ясно ми е колко си харесван и колко не сати отворени очите кои харесват момичетата...поне по надутите и готините(не че аз ги обичам тях ама..)!!!
Ти си на КАФЕВООО... По това твое мнение си личи къв си.... Да ставаш някъв ,да се обличаш,държиш и т.н. ,за да те харесват момичета.Трябва да те харесват такъв какъвто си ,а не да се правиш на някой друг,ама тва на теб ти е трудно да го разбереш :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 .И вие фешънчетата и тия ,дето сте "метросексуални" сте повече ЖЕНИ ,отколкото МЪЖЕ !!!!

[Industrial_Fr3aK]
03-17-2007, 19:42
чакаи бе и аз съм мужествен както ти казваш DEATH нещо си там аз тези процедури си ги права през лятото и топлото време смисал,а темата е пуснах да разбера какво мислят др-те...!!!

Мъжествен си колко азис нали?

ee бастун..........я по кротко бе....доста повече от него сум аз съм номален човек...просто през лятото полагам повече грижи за себеси.....а ти се дръж по коротко а..не бъди толкова отворен ясно ми е колко си харесван и колко не сати отворени очите кои харесват момичетата...поне по надутите и готините(не че аз ги обичам тях ама..)!!!
Ти си на КАФЕВООО... По това твое мнение си личи къв си.... Да ставаш някъв ,да се обличаш,държиш и т.н. ,за да те харесват момичета.Трябва да те харесват такъв какъвто си ,а не да се правиш на някой друг,ама тва на теб ти е трудно да го разбереш :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 .И вие фешънчетата и тия ,дето сте "метросексуални" сте повече ЖЕНИ ,отколкото МЪЖЕ !!!!

на същото мнение съм :smt023

До автора: не може да се мислиш и наричаш мъж а да се държиш като жена... :smt012

:smt118

air_J
03-17-2007, 19:52
чакаи бе и аз съм мужествен както ти казваш DEATH нещо си там аз тези процедури си ги права през лятото и топлото време смисал,а темата е пуснах да разбера какво мислят др-те...!!!
Приятелю, по-добре спести малко време от кола-маска, или маска на лицето, и го оползотвори за уроци по родният ти език (ако това е българският, ако е друг език - значи се справяш добре). По темата - и за мен понятието "метросексуален" е умалителното на хомосексуалист, просто защото напоследък стана обидно дори да ти казват хомосексуалист, та се наложи да се използва някоя по-малко обидна дума. Когато и тази дума ще стане обидна - ще се намери нова.
П.С.> Топчо, не използвай лафовете на хората от други форуми, като не си им плащал авторски права! Виждаш какво става с торентите. Гледай да няма и за теб съд до дупка за авторски права! :lol:

03-17-2007, 19:53
чакаи бе и аз съм мужествен както ти казваш DEATH нещо си там аз тези процедури си ги права през лятото и топлото време смисал,а темата е пуснах да разбера какво мислят др-те...!!!
Приятелю, по-добре спести малко време от кола-маска, или маска на лицето, и го оползотвори за уроци по родният ти език (ако това е българският, ако е друг език - значи се справяш добре). По темата - и за мен понятието "метросексуален" е умалителното на хомосексуалист, просто защото напоследък стана обидно дори да ти казват хомосексуалист, та се наложи да се използва някоя по-малко обидна дума. Когато и тази дума ще стане обидна - ще се намери нова.
П.С.> Топчо, не използвай лафовете на хората от други форуми, като не си им плащал авторски права! Виждаш какво става с торентите. Гледай да няма и за теб съд до дупка за авторски права! :lol:

:lol: :lol: :lol: Аз имам тяхното лично сългасие .
Господин Джордан внимавай ,защото ИМА ВЕРОЯТНОСТ ДА ЗАГАЗИШ ! :smt005

Valar
03-17-2007, 19:53
Кво е тва метеросексуален мъж!?

Iv4eTy
03-17-2007, 20:02
ми момчета които попрекаляват с грижите за външния си вид

Alerta
03-17-2007, 20:03
Мии... некси... да кажа на автора, че едно е да следиш всяка модна тенденция, друго е да носиш години наред едни и същи дрехи. И кво, всички които не следват скапаната ви мода с пухчета и протъркани дънки ходят като клошари от село ли? Бе яяя....
И да, мразя метросексуални мъже. Искам МЪЖ, с косматите си ръце и крака. И с нормални МЪЖКИ дрехи (не розови тениски и якета с пухче), а не някакъв фръцльо, дето ми седи по 2 часа пред огледалото!
И за щастие това не е новият мъж. Още си има нормални, а не женствени.
Сериозно, ще стана лесбийка ако всички мъже станат такива.

bARbiTy
03-17-2007, 20:08
аз не се определям точно като метро ама права това онива...хората се опитват да се по красиви да ви кажа аз изниняваите..да са харесвани..балъци...и аз си брусна краката и аз се поддржам...и аз хода на козметик от време на време да ми почисти лицето и тн...и аз разбирам от мога и гледам да съм в крак с нея не да носа един и същи чифт дънки 3 години...да копувам си сезинни дрешки...ама сум харесван...проблем имали това е новият мъж...никои не е казал че новото е наи хубаво но секи си избира...И МЕТРОТАТА НЕ СА ГЕЙОВЕ..ххх тва е наи тъпото исказване метрото е човек с която една жена може да прави абсолютно всичко..може да си прват маски на лицата кола маска и тн...и все пак да изпитва ужасно привличане от ЖЕНИ!!!.......хх това са метротата...!!!

на мене пък ми харесват такива,много са готини даже,кво лошо че се бил нагласил повече пича,пък тва че има по-гладки крака от някои момичета..не би ли трябвало момичето да се замисли...

Kianna
03-17-2007, 20:09
аз не се определям точно като метро ама права това онива...хората се опитват да се по красиви да ви кажа аз изниняваите..да са харесвани..балъци...и аз си брусна краката и аз се поддржам...и аз хода на козметик от време на време да ми почисти лицето и тн...и аз разбирам от мога и гледам да съм в крак с нея не да носа един и същи чифт дънки 3 години...да копувам си сезинни дрешки...ама сум харесван...проблем имали това е новият мъж...никои не е казал че новото е наи хубаво но секи си избира...И МЕТРОТАТА НЕ СА ГЕЙОВЕ..ххх тва е наи тъпото исказване метрото е човек с която една жена може да прави абсолютно всичко..може да си прват маски на лицата кола маска и тн...и все пак да изпитва ужасно привличане от ЖЕНИ!!!.......хх това са метротата...!!!




Няма нови и стари мъже!Има или мъже или педали! :smt019

03-17-2007, 20:09
Мии... некси... да кажа на автора, че едно е да следиш всяка модна тенденция, друго е да носиш години наред едни и същи дрехи. И кво, всички които не следват скапаната ви мода с пухчета и протъркани дънки ходят като клошари от село ли? Бе яяя....
И да, мразя метросексуални мъже. Искам МЪЖ, с косматите си ръце и крака. И с нормални МЪЖКИ дрехи (не розови тениски и якета с пухче), а не някакъв фръцльо, дето ми седи по 2 часа пред огледалото!
И за щастие това не е новият мъж. Още си има нормални, а не женствени.
Сериозно, ще стана лесбийка ако всички мъже станат такива.

=D> Е това е мнение ! Спокойно няма всички да станем ,такива боклуци ,а ще си останем нормални ,но тея женствените са станали прекалено много :smt011 И като говореше за розовите простотии ,вече ходят и с розови връзки #-o

Blood-Sucker
03-17-2007, 20:18
Квото и да си говорите метросексуалиста не е мъж, а пародия :-({|=

`Death`Whore`
03-17-2007, 20:22
Мъжествен? :smt005

aP0kAlIpSiS
03-17-2007, 20:24
Ами не ми допадат толкова...Обезкосмяването.. йде то си се прави за лична хигиена (пък и някои имат особена нужда),но това с грима ме разбива.Мъж,който ходи по салони(за красота) и се облича като ежедневно модел?Че то мъж ли е? Както и да е ,всеки има право да живее както си иска...Само ще цитирам една героиня от филм: "Мъже,които правят грешки като жени,а се извиняват като мъже- не ми ги препоръчвай!"

[Industrial_Fr3aK]
03-17-2007, 20:47
аз не се определям точно като метро ама права това онива...хората се опитват да се по красиви да ви кажа аз изниняваите..да са харесвани..балъци...и аз си брусна краката и аз се поддржам...и аз хода на козметик от време на време да ми почисти лицето и тн...и аз разбирам от мога и гледам да съм в крак с нея не да носа един и същи чифт дънки 3 години...да копувам си сезинни дрешки...ама сум харесван...проблем имали това е новият мъж...никои не е казал че новото е наи хубаво но секи си избира...И МЕТРОТАТА НЕ СА ГЕЙОВЕ..ххх тва е наи тъпото исказване метрото е човек с която една жена може да прави абсолютно всичко..може да си прват маски на лицата кола маска и тн...и все пак да изпитва ужасно привличане от ЖЕНИ!!!.......хх това са метротата...!!!

на мене пък ми харесват такива,много са готини даже,кво лошо че се бил нагласил повече пича,пък тва че има по-гладки крака от някои момичета..не би ли трябвало момичето да се замисли...

Оффф.. не мислиш ли, че той ("момчето") трябва да се замисли ако краката са му по-гладки от на момиче?????!!!!!! #-o

`Death`Whore`
03-17-2007, 20:53
Аз пък не видях някой да казва, че краката на младежа са по-гладки от на някое момиче.

[Industrial_Fr3aK]
03-17-2007, 21:07
Онова беше за поприцнип Метросексуалните, не за автора/авторката

svetlidim
03-17-2007, 21:39
И мен ме дразнят тея якета с пухчета и розови нещица,ама като цяло е добре мъжете да се поддържат. Но не да си скубят веждите във всеки случай...

Candyy
03-17-2007, 21:44
Metroseksualniq e tozi koito se griji izkliuchitelmno mnogo za vynshniq si vit obezkosmqva se navsqkade kato gol ohliov oblicha se malko po jenski taka..abe s edna duma pedal.. daskala po angliiski na sasedniq klas e tochno takaf...mn mi e smeshen..

[Industrial_Fr3aK]
03-17-2007, 21:53
абеее кажи че е нещо като травестит, който си пада по жени (ама не е сигурно)

:smt118

`Death`Whore`
03-17-2007, 21:59
Не бъркай понятията.

03-18-2007, 06:51
Ще използвам една известна фраза на МустакО:Дъ бритиш хомусекшуал броук дЪ геЙм.

decu4ka
03-18-2007, 10:21
Метросексуален мъж е такъв, който полага грижи за себе си като фръцлива жена - маски на лицето, гланц за устни, обезкосмява се навсякъде, слага си коректор например, следи модните тенденции, купува си всеки сезон нови дрешки...аз им казвам педали.az na takiva myje /momcheta im vikam podyrjani ..lichno men vinagi sa me kefeli ..;)
i nesym syglasna s teb che sa ..pedali ..
`Death`Whore` okee kfo teb shtete kefi poveche ako priqtelq ti smyrdi ujasno ..nesa podyrja hodi s edni i syshti drehi i t.n..mejdu pedali i podyrjani momcheta/myja ima ogromna razlika
p.s moe mnenie

`Death`Whore`
03-18-2007, 10:24
Не смърди, много си е чистоплътен даже. Това, че не се епилира и не ходи на козметик не значи, че не се и къпе.
"Педали" е просто определение, много се връзвате ;)

decu4ka
03-18-2007, 10:26
Не смърди, много си е чистоплътен даже. Това, че не се епилира и не ходи на козметик не значи, че не се и къпе.
"Педали" е просто определение, много се връзвате ;) mm az nqmah predvid za obeskosmqvaneto za men e bez znachenie..tva no podyrjanite myje nesa pedali vse edno podyrjena jena-kurva taka izl..;) ai nqma da se vryzvam mn..shtom kazvash ;)

Violenza
03-18-2007, 10:26
'Мъже' ... ?!?
Силно казано, че са мъже...

Пфф...като видя някакви с пухчета и ботушки... уау..

JoeBanana
03-18-2007, 10:27
Метросексуален мъж е такъв, който полага грижи за себе си като фръцлива жена - маски на лицето, гланц за устни, обезкосмява се навсякъде, слага си коректор например, следи модните тенденции, купува си всеки сезон нови дрешки...аз им казвам педали.az na takiva myje /momcheta im vikam podyrjani ..lichno men vinagi sa me kefeli ..;)
i nesym syglasna s teb che sa ..pedali ..
`Death`Whore` okee kfo teb shtete kefi poveche ako priqtelq ti smyrdi ujasno ..nesa podyrja hodi s edni i syshti drehi i t.n..mejdu pedali i podyrjani momcheta/myja ima ogromna razlika
p.s moe mnenie
та, ако не е метросекси, "поддържан" и т.н, значи задължително е 100% мърляв мърляч :mrgreen: ?
що въобще се опитвате ? (да мислите)
п.п. ясно, че мнението е твое
няма да е на леля ти Пена :mrgreen:

decu4ka
03-18-2007, 10:31
nesym kazala che ako ne e podyrjam e myrlqch ili neshty ot sorta..prosto mn po priqtno shte mi e ako nqkoi e ..naglasen podyrjan i ..t.n ne nese opitvam taka mislq..i spored men e taka..

`Death`Whore`
03-18-2007, 10:34
Тогава си запази предположенията относно мъжа ми :) Ти харесваш поддържани, хубаво.

03-18-2007, 11:25
nesym kazala che ako ne e podyrjam e myrlqch ili neshty ot sorta..prosto mn po priqtno shte mi e ako nqkoi e ..naglasen podyrjan i ..t.n ne nese opitvam taka mislq..i spored men e taka..

Ако станеш лесбийка гаджетата ти ще си преличат със сегашните ти .

madlencheto:)
03-18-2007, 11:28
Нямам нищо против метеросексуалните мъже.. хубаво е,че някои полагат повечко грижи за себе си, но мен някак си.. не ме привличат;)

POLA^_^
03-18-2007, 18:17
какво мислите за тях...какво е според вас един метросексъален мъж..даите мнения и сри че я пускам тука не е за тука ама нз каде...!!!!
Ми метросексуален мъж е....МЪЖ,който полага страшно много грижи за себе си..(вече са изброени преди мен)...Но това в никакъв случай не го прави педал или нещо такова!Не мисля,че мъжът трябва да мирише,да е потен и космат за да е мъж!!!!!!!!!!!!Абе,хора вие в кое време живеете?!Нещата се променят....жените преди не са се бръснали,а в ден днешен?!И с мъжете става така.....Е аз предпочитам за си легна с някой поддържан,модерен пич!Пък наричайки педерасти всички,които се поддържат,то вие веднага обричате всички тези актиори и певци,по които точите лиги на хомосексуализъм!
П.С.Мойто момче се поддържа и гарантирам за потентността му и мъжествеността му,пък вие си лягайте с ваще "истински мъже"!!!! :twisted:

Bacard1
03-18-2007, 18:21
маико маико...думи нямам вече...вие хора сте толкова затворени и старомодни...евала казвам на тези които маилко поне ме докрепиха....вие сте толкова..западанали..изоста нали...комплексирани....немо ете да се огледате...сички се кефиет на тия дето ги гледате по тв-то и живеят в лъскав живот....на тези по филмите...неполагате и малко старание да разберете че това е новия мъж...хубаво стоите си старомодни ама недеите да ми спорите че това са педали..просто не го приемате някои да се поддържа толкова..ко даи пръдни уригнисе да смардиш на пот пусни си шкембе и питаи само ко има за ядене и каде е бирата в това ли искате да се превърнете..не съм казал че не полагате никаква грижа за себеси по горе това са краиностите...ама извиняваите..това че се опитваш да се докоснеш до карасивия живот...до това да си харесван...до това да си център на внимани..да си център на внимани...в днешно време красотата прави мн ужасно мн...!!!

03-18-2007, 18:21
Жени, плюете ги, ама ходите с такива (със сигурност поне няколко от тук ходят, но крият).
Мъже, вие не ставайте такива, мен искат да ме направят и честно да си призная се чудя, но за сега държа фронта. Но не съм и дарк стил, аз просто съм без стил.

Valar
03-18-2007, 18:28
Жени, плюете ги, ама ходите с такива (със сигурност поне няколко от тук ходят, но крият).
Мъже, вие не ставайте такива, мен искат да ме направят и честно да си призная се чудя, но за сега държа фронта. Но не съм и дарк стил, аз просто съм без стил.
Ако стана метеро ли... там кво беше влаково...
Абе та ако стана такъв ще ме искате ли тогава!?
Жените питам! :-D

03-18-2007, 18:30
Жени, плюете ги, ама ходите с такива (със сигурност поне няколко от тук ходят, но крият).
Мъже, вие не ставайте такива, мен искат да ме направят и честно да си призная се чудя, но за сега държа фронта. Но не съм и дарк стил, аз просто съм без стил.
Ако стана метеро ли... там кво беше влаково...
Абе та ако стана такъв ще ме искате ли тогава!?
Жените питам! :-D
Само да добавя, че и аз това имах предвид да ги питам.

Dissenter
03-18-2007, 18:38
ГЕЙОВЕ ! фешънченца :lol:
даа...със сладурски ботушлета,гъзарски якенца тип "шибан педал" и пет тона фон дьо тен :evil:

03-18-2007, 18:41
Накрая и аз ще жзема да стана фешън, щом момичетата харесват мъже с ясно изразен стил. Ще си купя яке с пухче, розова блуза Лакосте, разкъсани дънки, очила, фешън прическа ще си направя. Но ботушки не щото е гейско. Писна ми да гледам хубави момичета с фешъни, по-надути от тях и грозни. Че, те без грим са едно нищо и без лъскавите нещица по тях. А скоро ще стане модерно и онова блестящото по кожата да си слагат то как се казва?

lLady_MooN_RaiN
03-18-2007, 18:43
Мнението ми за метросексуалните мъже е строго отрицателно.В последно време мъжът все повече започва да прилича на жена.Жената работи наравно с мъжа- това едно на ръка. Но външните прилики на мъжете и жените-това ме отвращава.Оскубани вежди, обръснати крака, тонове парфюм, лакирани с безцветен лак нокти-това вече не са приумици на екстравагантни холивудски акторьи, а характеристики на нормалните мъже, които виждам по улиците всеки ден.Това не означава че си падам по миризливи косматковци.Но момчета, моля ви се правете разлика между спазване на хигиена и преврщане в жена

03-18-2007, 18:45
А скоро ще стане модерно и онова блестящото по кожата да си слагат то как се казва?

03-18-2007, 18:54
Sorry 4e 6te pi6a na latinica no nqma BG :)
Po otno6enie na metrotata i az mislq 4e prekalqvat, no realno poglednato srednostatisti4eskiq b1lgarin nqma 4ak tolkova mn pari, 4e da si kupuva drehi vseki mesec. Ako vseki ima6e 6te6e da si kopuva predpolagam. Opredeleno fesh1nite ne mi ponasqt. VSE PAK STE M1JE WE. Kfi sa teq puh4eta i rozovi bluzki! Ima dosta po qka moda, specialno k1m mladiq m1j!

`Death`Whore`
03-18-2007, 18:56
Не разбрах кой е казал, че истинският мъж е потен и мръсен. Няма нужда да си измисляте.

03-18-2007, 19:02
А женската мода сега ви харесва така ли? Грозните очила цеце, отвратителна филирана коса, лъскави дрешки, под кръста?! И женската мода е гадна! Затова и мъжката! А да не говорим, че много по-момичешко е с дънков комбинезон, шарена блуза, опашки (може и без) и шапка-идиотка. Кво се правят на големи жени като са малки?!?!?!?!?! Май българските жени са по-зле и от мъжете. Обличат се отвратително жените и те са виновни за мъжете.

03-18-2007, 19:10
Само преди осем години са се носили по-добре във всяка възраст, а сега май жените тотално изпростяха. Леле леле. Очила-цеце, филирана коса, изкуствени нокти, лак за устни, дънки под кръста. Изобщо чалга и простотия от всякъде, после САМО мъжете били носили грозни дрехи. Глупости. Всичко тръгна от жените и то в отвротителната 2002 година и още не е свършило. Къде са нормалните дрехи? Къде са шарените, детски блузки, които не показват пъпа? Къде са нормалните дънки и НЕфилираните коси?

Krem4eto
03-18-2007, 19:13
Свиква се ,но малко трудно ги възприемам...

MonitOoOo
03-19-2007, 15:24
Метросексуален мъж е такъв, който полага грижи за себе си като фръцлива жена - маски на лицето, гланц за устни, обезкосмява се навсякъде, слага си коректор например, следи модните тенденции, купува си всеки сезон нови дрешки...аз им казвам педали.
nqmam kakvo pove4e da dobavq :oops:

barovec
03-19-2007, 15:51
Абе вие у 10 век ли живеете? :evil: И аз си махам космите навсякъде и си скъба веждите и това ме прави педал?Да ама не и мога да ви кажа че съм на 17 и съм мн готин пич и съм спал с мн хубави момичета а вие комплексарчета такива вместо да пише в форума я отивайте на кола маска :::

air_J
03-19-2007, 16:20
Абе вие у 10 век ли живеете? :evil: И аз си махам космите навсякъде и си скъба веждите и това ме прави педал?Да ама не и мога да ви кажа че съм на 17 и съм мн готин пич и съм спал с мн хубави момичета а вие комплексарчета такива вместо да пише в форума я отивайте на кола маска :::
Аз и без да съм метросексуален ходя на кола-маска! А ти на училище ходиш ли? Защото не личи да ходиш! :-k

03-19-2007, 16:25
Абе вие у 10 век ли живеете? :evil: И аз си махам космите навсякъде и си скъба веждите и това ме прави педал?Да ама не и мога да ви кажа че съм на 17 и съм мн готин пич и съм спал с мн хубави момичета а вие комплексарчета такива вместо да пише в форума я отивайте на кола маска :::
Аз и без да съм метросексуален ходя на кола-маска! А ти на училище ходиш ли? Защото не личи да ходиш! :-k

Еми браво пич :wink: Ми хода на даскало зашо?

xixi
03-19-2007, 16:27
Абе вие у 10 век ли живеете? :evil: И аз си махам космите навсякъде и си скъба веждите и това ме прави педал?Да ама не и мога да ви кажа че съм на 17 и съм мн готин пич и съм спал с мн хубави момичета а вие комплексарчета такива вместо да пише в форума я отивайте на кола маска :::
Аз и без да съм метросексуален ходя на кола-маска! А ти на училище ходиш ли? Защото не личи да ходиш! :-k

Еми браво пич :wink: Ми хода на даскало зашо?
Караш човека да се повтаря.
Защото не ти личи.(колко съм търпелив към умствено увредени)

03-19-2007, 17:24
Ей ,манафи ! Пак лъжете хората ! Едно е да спазваш лична хигиена и съвсем друго да си ЖЕНСТВЕН,като вас фешънчетата !

НА ПРИКАЗКИ СТЕ НАЙ-ГОЛЕМИ,АМА КОГАТО ПОТЪРСЯ ПРОБЛЕМА НЕ ГОВОРИТЕ А ?

Пример давам веднага:

Ние минаваме 5 човека и няколко фешънчета се направиха на оборотни пред курвите си ,ама когато потърсихме проблема набързо млъкнахте.Защо така? И винаги сте повече от нас ,но никога не смеете да скочите?

ХИТЛЕЕЕРР ЩЕ ВИ ОПРАВИ !

03-19-2007, 17:37
Ей ,манафи ! Пак лъжете хората ! Едно е да спазваш лична хигиена и съвсем друго да си ЖЕНСТВЕН,като вас фешънчетата !

НА ПРИКАЗКИ СТЕ НАЙ-ГОЛЕМИ,АМА КОГАТО ПОТЪРСЯ ПРОБЛЕМА НЕ ГОВОРИТЕ А ?

Пример давам веднага:

Ние минаваме 5 човека и няколко фешънчета се направиха на оборотни пред курвите си ,ама когато потърсихме проблема набързо млъкнахте.Защо така? И винаги сте повече от нас ,но никога не смеете да скочите?

ХИТЛЕЕЕРР ЩЕ ВИ ОПРАВИ !


:twisted: :twisted: :twisted: Е мн си отворен какво те интересуват другите а?Всеки си има тяло и преценява какво да прави с него нали така?Ти май завишдаш на нас че ходим с по готини момичета а? :-k

xixi
03-19-2007, 17:41
Ей ,манафи ! Пак лъжете хората ! Едно е да спазваш лична хигиена и съвсем друго да си ЖЕНСТВЕН,като вас фешънчетата !

НА ПРИКАЗКИ СТЕ НАЙ-ГОЛЕМИ,АМА КОГАТО ПОТЪРСЯ ПРОБЛЕМА НЕ ГОВОРИТЕ А ?

Пример давам веднага:

Ние минаваме 5 човека и няколко фешънчета се направиха на оборотни пред курвите си ,ама когато потърсихме проблема набързо млъкнахте.Защо така? И винаги сте повече от нас ,но никога не смеете да скочите?

ХИТЛЕЕЕРР ЩЕ ВИ ОПРАВИ !
Колко е яко да определяш човека по това дали може да удари друг човек. Факта,че можеш наистина те прави по готин ^^ . Психолозите са тъпи да смятат това за увреждане.
И все пак ще цитирам един човек който много уважавам,демек себе си "Ти си идиот"

03-19-2007, 17:52
НА КАФЕВООО СТЕ !!!

Готин вика :smt005 :smt005 :smt005 ,другия малоумник пък разправя ,че ебе по-готини момичета :smt005 :smt005 :smt005 За кво да ти завиждам бе?Че си по-женствен от азис?

А за това да ми скочат имах предвид,че те са пет пъти повече от нас ,ама пак не им стиска.НАЛИ СЕ ПИШАТ ГОЛЕМИТЕ МЪЖЕ?

xixi
03-19-2007, 18:10
Ако не бях съвършен и космат бих се разкрасявал.
Бтв топузко те може да са женствени и да такива са,
освен тва са тъпи,но нека не пропускаме факта,че и ти си тъп.
И бтв той ясно си е казал,че трябва да му завиждаш защото е спал с по-хубави жени от теб,което навярно е истина.

03-19-2007, 18:41
Ако не бях съвършен и космат бих се разкрасявал.
Бтв топузко те може да са женствени и да такива са,
освен тва са тъпи,но нека не пропускаме факта,че и ти си тъп.
И бтв той ясно си е казал,че трябва да му завиждаш защото е спал с по-хубави жени от теб,което навярно е истина.

:arrow: Господи прибери си вересиите [-o< :!:

xixi
03-19-2007, 18:47
:arrow: Господи прибери си вересиите [-o< :!:
Колко е яко когато незнаеш какво да кажеш да започнеш да повтаряш научени от чичо реплики.

03-19-2007, 18:49
:arrow: Господи прибери си вересиите [-o< :!:
Колко е яко когато незнаеш какво да кажеш да започнеш да повтаряш научени от чичо реплики.

:lol: :lol: :lol: Как си знаех ,че точно това ще кажеш.Защо ти не каза нещо?
ФЕШЪНСКА ИЗМЕТ !!!

xixi
03-19-2007, 19:32
:arrow: Господи прибери си вересиите [-o< :!:
Колко е яко когато незнаеш какво да кажеш да започнеш да повтаряш научени от чичо реплики.

:lol: :lol: :lol: Как си знаех ,че точно това ще кажеш.Защо ти не каза нещо?
ФЕШЪНСКА ИЗМЕТ !!!
виж съ не си бръсна краката щот съм неустоим и така и няя нужда да спра да се оригвам щот ако съм твърде перфектен няма да ми отива,но аз просто констатирах че си тъп.
Иначе то е ясно,че съм като отворена книга за теб ма ми отговаряй на въпросите или приеми факта,че имаш разума на олигофренична подметка.

teardrop
03-19-2007, 19:33
Мен адски ме дразнят. Напоследък започвам да виждам все повече такива, които на моменти не мога да ги различа момче ли е или момиче, ако не се вгледам наистина добре. То мани прически, мани цветни прилепнали блузки, мани протърканите дънки, гадните цайси и ботушките до глезена. Тва за мене не е момче. Нека се поддържа, щом му е кеф да се обезкосмява и да си прави маски на лицето, обаче ако почне да се облича с дрехи, които прекалено много напомнят на женски такива, вече не го възприемам. Едва ли не мъжете и жените започват да си разменят ролите и външния вид - жените отдавна са сложили панталон и са навлезли в мъжкия свят, а както все повече виждаме, мъжете правят същото и се опитват да завземат типично женския свят.

bARbiTy
03-19-2007, 19:47
ае само се замислете колко мацки ше се обърнат днеска след тоя метросексуалния пич и колко след някой дет и да се блъснеш в него няа ти напрай впечатление.Имали грейки с пухчета и очила и ботушки и кво било още там..имат пари купуват си,а тва че някои(да не казвам повечето)момчета искат да са като тях,обаче не могат и тръгнали да си изкарват комплексите и да им викат че били педали...дайте ми ги тез педали на мене тогава аз няма да ги откажа

TARAN4O
03-19-2007, 19:57
Немам нищо против тех.Не ми пречат, нищо, че ги заобикалям. Според мене аз съм си добре и без да хода на козметици и т.н. А дали някоя случайна ше се обърне след мене или не, не ми пука. :) :) :) :!:

03-19-2007, 19:58
ае само се замислете колко мацки ше се обърнат днеска след тоя метросексуалния пич и колко след някой дет и да се блъснеш в него няа ти напрай впечатление.Имали грейки с пухчета и очила и ботушки и кво било още там..имат пари купуват си,а тва че някои(да не казвам повечето)момчета искат да са като тях,обаче не могат и тръгнали да си изкарват комплексите и да им викат че били педали...дайте ми ги тез педали на мене тогава аз няма да ги откажа

ЕБАТИ ПАРИТЕ ИМАТ НАПРАВО ..... ТИ СИ МАЛОУМНА БЕ ... Мога да ти кажа ,че за да се облече ,едно педалче са му нужни някъде към 100-200 лв ... Една шапка и тениска ФП са доста повече !
На ха хо хи хи хо да не ме оценява колко съм умен ,защото щом защитава фешънчетата си личи ,колко е интелигентен !

babi_girl
03-19-2007, 20:00
ае само се замислете колко мацки ше се обърнат днеска след тоя метросексуалния пич и колко след някой дет и да се блъснеш в него няа ти напрай впечатление.Имали грейки с пухчета и очила и ботушки и кво било още там..имат пари купуват си,а тва че някои(да не казвам повечето)момчета искат да са като тях,обаче не могат и тръгнали да си изкарват комплексите и да им викат че били педали...дайте ми ги тез педали на мене тогава аз няма да ги откажа i az nqma da otkaja. moje da im vikate pedali ama sybirat na kup poveche jeni otkolkoto nqkoi obiknoven e vijdal na kup

bARbiTy
03-19-2007, 20:02
ЕБАТИ ПАРИТЕ ИМАТ НАПРАВО ..... ТИ СИ МАЛОУМНА БЕ ... Мога да ти кажа ,че за да се облече ,едно педалче са му нужни някъде към 100-200 лв ... Една шапка и тениска ФП са доста повече !
На ха хо хи хи хо да не ме оценява колко съм умен ,защото щом защитава фешънчетата си личи ,колко е интелигентен ![/quote]

казваш на хората да не те оценяват колко си умен,а си тръгнал баценце да се изказваш за мойто мало или многоумие,айде що не си замълчиш малко по тоз въпрос,кой по умен

TARAN4O
03-19-2007, 20:02
.................] i az nqma da otkaja. moje da im vikate pedali ama sybirat na kup poveche jeni otkolkoto nqkoi obiknoven e vijdal na kup
На мене ми стига и една.Защо ми е да събирам купища, не виждам смисъл. Аз ли съм задръстен или нз.........

JoeBanana
03-19-2007, 20:03
ае само се замислете колко мацки ше се обърнат днеска след тоя метросексуалния пич и колко след някой дет и да се блъснеш в него няа ти напрай впечатление.Имали грейки с пухчета и очила и ботушки и кво било още там..имат пари купуват си,а тва че някои(да не казвам повечето)момчета искат да са като тях,обаче не могат и тръгнали да си изкарват комплексите и да им викат че били педали...дайте ми ги тез педали на мене тогава аз няма да ги откажа i az nqma da otkaja. moje da im vikate pedali ama sybirat na kup poveche jeni otkolkoto nqkoi obiknoven e vijdal na kup
поправка: събират повече пикли :mrgreen: едни такива заблудени като тях :mrgreen:

babi_girl
03-19-2007, 20:04
da imash ostarweli vijdaniq. minaha vremenata kogato myjete beha kosmati i delebi i tva se haresvashe na vsichki ( a i da ne se haresva nema drug variant)

03-19-2007, 20:04
ае само се замислете колко мацки ше се обърнат днеска след тоя метросексуалния пич и колко след някой дет и да се блъснеш в него няа ти напрай впечатление.Имали грейки с пухчета и очила и ботушки и кво било още там..имат пари купуват си,а тва че някои(да не казвам повечето)момчета искат да са като тях,обаче не могат и тръгнали да си изкарват комплексите и да им викат че били педали...дайте ми ги тез педали на мене тогава аз няма да ги откажа i az nqma da otkaja. moje da im vikate pedali ama sybirat na kup poveche jeni otkolkoto nqkoi obiknoven e vijdal na kup
поправка: събират повече пикли :mrgreen: едни такива заблудени като тях :mrgreen:

ШЕФА се намеси :wink:

xixi
03-19-2007, 20:06
На ха хо хи хи хо да не ме оценява колко съм умен ,защото щом защитава фешънчетата си личи ,колко е интелигентен !

Не защитавам фешъните а казвам че си тъп.Мога да кажа,че си тъп защото знам сичко,а немога да съм тъп именно защото знам всичко.
С това не защитавам никой,а единствено казвам,че не си по интелегентен от табуретката ми,а повярвай тя не е много умна(не познавам по глупава табуретка).
П.П. ти си тъп
П.П.П. и фешъните са тъпи
П.П.П.П. но ти си по тъп
П.С.(така е по стилно) Аз съм гениален

babi_girl
03-19-2007, 20:06
Az ne vijdam nishto loshi v tova edin muj da se poddyrja i da se interesuva ot tova kak izglejda i kak se oblicha.

teardrop
03-19-2007, 20:08
ае само се замислете колко мацки ше се обърнат днеска след тоя метросексуалния пич и колко след някой дет и да се блъснеш в него няа ти напрай впечатление.Имали грейки с пухчета и очила и ботушки и кво било още там..имат пари купуват си,а тва че някои(да не казвам повечето)момчета искат да са като тях,обаче не могат и тръгнали да си изкарват комплексите и да им викат че били педали...дайте ми ги тез педали на мене тогава аз няма да ги откажа i az nqma da otkaja. moje da im vikate pedali ama sybirat na kup poveche jeni otkolkoto nqkoi obiknoven e vijdal na kup

Е да им имам и мъжете, и хората, и всичко, ако целта им е да събират 300 курви накуп. Ако предпочиташ да си една от ония пикли дето ходят по гъза на някой такъв лигльо и си една от многото за него и ако за теб това е причина за гордост...нещо не говори особено добре...

babi_girl
03-19-2007, 20:11
ае само се замислете колко мацки ше се обърнат днеска след тоя метросексуалния пич и колко след някой дет и да се блъснеш в него няа ти напрай впечатление.Имали грейки с пухчета и очила и ботушки и кво било още там..имат пари купуват си,а тва че някои(да не казвам повечето)момчета искат да са като тях,обаче не могат и тръгнали да си изкарват комплексите и да им викат че били педали...дайте ми ги тез педали на мене тогава аз няма да ги откажа i az nqma da otkaja. moje da im vikate pedali ama sybirat na kup poveche jeni otkolkoto nqkoi obiknoven e vijdal na kup

Е да им имам и мъжете, и хората, и всичко, ако целта им е да събират 300 курви накуп. Ако предпочиташ да си една от ония пикли дето ходят по гъза на някой такъв лигльо и си една от многото за него и ако за теб това ако е причина за гордост...нещо не говори особено добре... vyobshte ne iskam da sym takava. prosto me draznite kato obijdate hora koito sa po razlichni ot vas. i po privlekatelni. Ne bili myje. To myjyt ne se opredelq ot tva dali si chisti krakata. A ot tova kak razsyjdava i kato gledam tuka nema mnogo myje

bARbiTy
03-19-2007, 20:12
мое съм пикла и кво?

xixi
03-19-2007, 20:14
мое съм пикла и кво?


напикаваш се как какво.То си се разбира от думата ^^ .

JoeBanana
03-19-2007, 20:14
мое съм пикла и кво?
и нищо :mrgreen: пикла си и толкоз :mrgreen:

03-19-2007, 20:26
ае само се замислете колко мацки ше се обърнат днеска след тоя метросексуалния пич и колко след някой дет и да се блъснеш в него няа ти напрай впечатление.Имали грейки с пухчета и очила и ботушки и кво било още там..имат пари купуват си,а тва че някои(да не казвам повечето)момчета искат да са като тях,обаче не могат и тръгнали да си изкарват комплексите и да им викат че били педали...дайте ми ги тез педали на мене тогава аз няма да ги откажа i az nqma da otkaja. moje da im vikate pedali ama sybirat na kup poveche jeni otkolkoto nqkoi obiknoven e vijdal na kup

Е да им имам и мъжете, и хората, и всичко, ако целта им е да събират 300 курви накуп. Ако предпочиташ да си една от ония пикли дето ходят по гъза на някой такъв лигльо и си една от многото за него и ако за теб това ако е причина за гордост...нещо не говори особено добре... vyobshte ne iskam da sym takava. prosto me draznite kato obijdate hora koito sa po razlichni ot vas. i po privlekatelni. Ne bili myje. To myjyt ne se opredelq ot tva dali si chisti krakata. A ot tova kak razsyjdava i kato gledam tuka nema mnogo myje
Ти въобще знаеш ли какво е истински мъж??? Изводът от това ,че фешъните ти харесват ,е че не разбираш кои са истински мъже !

xixi
03-19-2007, 20:30
Ти въобще знаеш ли какво е истински мъж??? Изводът от това ,че фешъните ти харесват ,е че не разбираш кои са истински мъже !
ми аз съм пример за истински мъж.
Иначе топчо пак е мъж но е тъп мъж.Якото е,че е забавно да гледаш промития му мозък да плюе по някой който също е глупав но не глупав колкото него.Топчо слава тебе че те има и че ме караш да се чувствам добре.

03-19-2007, 20:32
Ти въобще знаеш ли какво е истински мъж??? Изводът от това ,че фешъните ти харесват ,е че не разбираш кои са истински мъже !
ми аз съм пример за истински мъж.
Иначе топчо пак е мъж но е тъп мъж.Якото е,че е забавно да гледаш промития му мозък да плюе по някой който също е глупав но не глупав колкото него.Топчо слава тебе че те има и че ме караш да се чувствам добре.

:wink: Радвам се ,че те карам да се чувстваш добре.

JoeBanana
03-19-2007, 20:33
така е хихи :mrgreen: твоето добруване е наша първа грижа ! :mrgreen:

xixi
03-19-2007, 20:33
Ти въобще знаеш ли какво е истински мъж??? Изводът от това ,че фешъните ти харесват ,е че не разбираш кои са истински мъже !
ми аз съм пример за истински мъж.
Иначе топчо пак е мъж но е тъп мъж.Якото е,че е забавно да гледаш промития му мозък да плюе по някой който също е глупав но не глупав колкото него.Топчо слава тебе че те има и че ме караш да се чувствам добре.

:wink: Радвам се ,че те карам да се чувстваш добре.
Дамм ти си истински мъж затова ^^

03-19-2007, 20:38
Ти въобще знаеш ли какво е истински мъж??? Изводът от това ,че фешъните ти харесват ,е че не разбираш кои са истински мъже !
ми аз съм пример за истински мъж.
Иначе топчо пак е мъж но е тъп мъж.Якото е,че е забавно да гледаш промития му мозък да плюе по някой който също е глупав но не глупав колкото него.Топчо слава тебе че те има и че ме караш да се чувствам добре.

:wink: Радвам се ,че те карам да се чувстваш добре.
Дамм ти си истински мъж затова ^^

8)

03-20-2007, 13:10
Е видяхте ли и момичетата кажаха че обичат мъжете да се подържат,затова сега млъкнете :-$ Айде сега един въпрос към момичетата във форума-Виждате два момчета единия е метросексуален-обезкосмен скубе си веждите с хубаво фитнес тяло другия си е мъж те вика топчо космат и т.н кой ще ви хареса повече?

air_J
03-20-2007, 16:45
Е видяхте ли и момичетата кажаха че обичат мъжете да се подържат,затова сега млъкнете :-$ Айде сега един въпрос към момичетата във форума-Виждате два момчета единия е метросексуален-обезкосмен скубе си веждите с хубаво фитнес тяло другия си е мъж те вика топчо космат и т.н кой ще ви хареса повече?
Колега, не даваш съвсем коректен пример, затова аз ще си позволя да те коригирам със снимки. Ето, например според теб, кое момче е по-хубаво? Този имитатор на Пеньо от Биг Брадър - http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=311389 или ето това обикновенно момче - http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=72828 ? Не всички нормални момчета са космати и дебели, нали се сещаш? И момичетата могат да дадат мнение кой повече им харесва. Снимките са взети съвсем произволно! При зареждане на flirt4e.com снимките на тези двамата се появяват - единият е в графа "мъже с последен sms глас!", а другият в категория "TOP за последните 24 часа!", а не са нарочно подбирани с цел злепоставяне, или нещо подобно (и двете момчета на снимката не ги познавам, ако някой ги познава, или си видят снимките тук, се извинявам предварително, ако се смятат засегнати). :-({|=

teardrop
03-20-2007, 17:23
Еми да, ето ^^ На мен лично ми харесва повече вторият и то не защото не съм фенка на гейоподобните момчета, а просто защото в първия момент първия като го видях и съвсем сериозно се запитах дали това наистина е момче. Въпреки че на повечето метросексуални поне им личи какво точно са. Този беше някакъв странен индивид...

03-20-2007, 18:02
Еми да, ето ^^ На мен лично ми харесва повече вторият и то не защото не съм фенка на гейоподобните момчета, а просто защото в първия момент първия като го видях и съвсем сериозно се запитах дали това наистина е момче. Въпреки че на повечето метросексуални поне им личи какво точно са. Този беше някакъв странен индивид...
Да личи им..... ,че са ЖЕНСТВЕНИ !

xixi
03-20-2007, 18:16
Е видяхте ли и момичетата кажаха че обичат мъжете да се подържат,затова сега млъкнете :-$ Айде сега един въпрос към момичетата във форума-Виждате два момчета единия е метросексуален-обезкосмен скубе си веждите с хубаво фитнес тяло другия си е мъж те вика топчо космат и т.н кой ще ви хареса повече?
брей..
о.О немога да преценя кой е по глуав в действителност...

JoeBanana
03-20-2007, 18:18
охоооо нежния ми е съгражданин :mrgreen: ше се оглеждам за него :mrgreen:

`Death`Whore`
03-21-2007, 10:17
Абе вие у 10 век ли живеете? :evil: И аз си махам космите навсякъде и си скъба веждите и това ме прави педал?Да ама не и мога да ви кажа че съм на 17 и съм мн готин пич и съм спал с мн хубави момичета а вие комплексарчета такива вместо да пише в форума я отивайте на кола маска :::
А това прави ли те мъж? Явно според теб да.

svetlidim
03-21-2007, 13:23
Ето, например според теб, кое момче е по-хубаво? Този имитатор на Пеньо от Биг Брадър - http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=311389 или ето това обикновенно момче - http://www.flirt4e.com/picgallery.php?u=72828 ? Не всички нормални момчета са космати и дебели, нали се сещаш? И момичетата могат да дадат мнение кой повече им харесва. Снимките са взети съвсем произволно!
Да ти кажа първия като го видях се зачудих- това момиче ли е или момче :-k .Определено втория ми допадна повече :smt023 !!! И както вече казах -много ме дразни момче да се скубе веждите!!! :smt013

03-21-2007, 14:19
Абе вие у 10 век ли живеете? :evil: И аз си махам космите навсякъде и си скъба веждите и това ме прави педал?Да ама не и мога да ви кажа че съм на 17 и съм мн готин пич и съм спал с мн хубави момичета а вие комплексарчета такива вместо да пише в форума я отивайте на кола маска :::
А това прави ли те мъж? Явно според теб да.

Ами да защо.Всяко момче иска да изглежда добре да има хубаво тяло и да спи с хубави момичета :wink:

`Death`Whore`
03-21-2007, 14:26
1. Не е важно какво иска, а какъв е.
2. Колко пъти да ви кажа, че когато не разбирате, не коментирате мои мнения. Казах, че ебането не те прави мъж, да не говорим за ебането на много жени.

03-21-2007, 15:08
1. Не е важно какво иска, а какъв е.
2. Колко пъти да ви кажа, че когато не разбирате, не коментирате мои мнения. Казах, че ебането не те прави мъж, да не говорим за ебането на много жени.

1Мога да ти кажа че познавам доста метросексуални момчета и всички са много свестни включително и аз :wink: и е тъпо да ни изкарвате педераси защото не сме.
2 За секса си прав :wink:

`Death`Whore`
03-21-2007, 15:48
1.Аз съм от женски пол!
2. Какво общо има характера със сексуалната ориентация?
3. Не "ние" ви изкарваме такива, аз изрично казах, че не мисля, че "метро"-тата са хомосексуалисти. А и нямам никакъв проблем с хомосексуалистите :)

JuSt_A_vErMiN
03-21-2007, 15:56
Метросексуален мъж е такъв, който полага грижи за себе си като фръцлива жена - маски на лицето, гланц за устни, обезкосмява се навсякъде, слага си коректор например, следи модните тенденции, купува си всеки сезон нови дрешки...аз им казвам педали.много точно казано....ХАхахаххаХАХАХамн ого са мис мешни като си слагат дънките в кецове ли там квото се казва не ме интерва аХАахаХаХАХАХха :smt005 :smt005

03-21-2007, 17:20
1.Аз съм от женски пол!
2. Какво общо има характера със сексуалната ориентация?
3. Не "ние" ви изкарваме такива, аз изрично казах, че не мисля, че "метро"-тата са хомосексуалисти. А и нямам никакъв проблем с хомосексуалистите :)

Извинявай :oops: Айде стига ще се заяждали :twisted: Заключвайте темата.Ясно е че има момчета който ни завиждат че сме пичове и се подържаме, а те са тъпи комплексари

nencuHka
03-21-2007, 17:41
Добре е един мъж да се поддържа,ама тея фешъни прекаляват...Слава Богу,че в моя град няма такива...по простата причина ,че е малък.

НОВАТА МОДА - СЪКС!!!

03-21-2007, 18:10
Kakvo 6te kajete za bodybildarite ,pri tqh obezkosmqvaneto pederaski li izglejda ?
( spored men edin 50 kila maj s obezkosmeni kraka si e 4ista pederastiq )

Chukasimo
03-21-2007, 18:29
Колко СТЕ ЗЛЕ! майкоооо, ако само знаете КОЛКО СТЕ ЗЛЕ!
искате да ми кажете, че повече ви харесва некой космат смрад дето мерише на РСВ от гарата и носи едни дрехи и му е мазна косата и еди кво си още отвратително...
или някой чист пич с хубави дрехи и парфюм ?! А?
ама що казвате, че метро сексуалните са гейове...що ли ето що:
1.сте комплексарчета и от вас не излизате
2.дразнят ви метротата шот ви зимат мечтаните мацки
3.не можете си позволите положението им
4.метали сте
5.още сте на чекии...
ако искате ми трийте поста ама тфа е цялата истина...аре кажете ми сега, че и аз съм гей щот ми пука на кво приличам ..
:smt005 :smt005 смешни форумци

`Death`Whore`
03-21-2007, 18:41
Kakvo 6te kajete za bodybildarite ,pri tqh obezkosmqvaneto pederaski li izglejda ?
( spored men edin 50 kila maj s obezkosmeni kraka si e 4ista pederastiq )
В тези по състезанията няма и грам сексапил, даже са ми гнусни. По-добре мъж 50 кила, отколкото прекалено мускулест.

03-21-2007, 18:50
Е какво има да се каже
Хората са открили женското у себе си
И са му се отдали
Други думи които характеризират такива изтрещели типове са: гей, педераст, педал, мека китка, хомосексуалист, женчо, обратен, обърнал резбата, дупедавец, азисчовци, китайци и т.н.

Лично за мен са по-скоро травестити

И аз съм ходил на козметичка (изнудиха ме! да ми махнела някакви черни точки... е на другия ден имах пъпки! естествено не повторих... смятам че черните точки са за предпочитане пред гнойните пъпки) ама някои хора прекаляват

Бръснат ръце, крака, гърди... нямат спирка

evil
03-21-2007, 19:16
Някъде се губи нишката в отговорите, мъжът може да поддържа и мъжественият си вид, ако е с грозно големи вежди или иска да поддържа по-оригинална прическа? И аз не знам.. фитнеса към кое спада, отиваш там, за да поддържаш тялото си, защо не и лицето си в козметичния салон? Аз не го правя, но не го и отричам.

Bacard1
03-21-2007, 19:29
1.Аз съм от женски пол!
2. Какво общо има характера със сексуалната ориентация?
3. Не "ние" ви изкарваме такива, аз изрично казах, че не мисля, че "метро"-тата са хомосексуалисти. А и нямам никакъв проблем с хомосексуалистите :)

Извинявай :oops: Айде стига ще се заяждали :twisted: Заключвайте темата.Ясно е че има момчета който ни завиждат че сме пичове и се подържаме, а те са тъпи комплексари

А ТАКА НЕМА КО ДА КАЖЕМ ПОВЕЧЕ...ТРЯБВА ДА СЕ ПОДКРЕПЯМЕ...МАКАР ЧЕ СМЕ ДОСТА....ХХ МИСИ...!!!! :lol: :) :D :) :lol:

`Death`Whore`
03-21-2007, 19:40
Обаче се губи ниШката ;) Иначе никой няма право да отрича нищо, но има пълното право да не го харесва.

die_die_my_darling_
03-21-2007, 20:04
еми уважавам ги,щото се пак се стараят да изглеждат добре!предпочитам ги пред някои космати мърлячи...

yuribg
03-21-2007, 20:20
Да се обезкосмяваш и да се потдържаш е хубаво,но защо носят тези смешни дрехи итези смешни прически?

03-21-2007, 20:24
Като много говорите по форумите ,някой от вас иска ли да видим ,кой е по-мъжествен на живо ?

03-21-2007, 20:42
Като много говорите по форумите ,някой от вас иска ли да видим ,кой е по-мъжествен на живо ?
батка, левскар си евалата...и аз хоа по мачове и аз праа зулумища...
ама не сичко се решава с боя сеш ли се...аре си вкараме по 30 тупаника и кво?само хоим белезани после...в тфа време помисли колко левскарки моеш да забиеш... :arrow:

03-21-2007, 20:44
Като много говорите по форумите ,някой от вас иска ли да видим ,кой е по-мъжествен на живо ?
батка, левскар си евалата...и аз хоа по мачове и аз праа зулумища...
ама не сичко се решава с боя сеш ли се...аре си вкараме по 30 тупаника и кво?само хоим белезани после...в тфа време помисли колко левскарки моеш да забиеш... :arrow:

Беше ли днеска в самоков?

sexi_lady_666
03-21-2007, 21:55
Az li4no obojavam metero seksyalnite muje grijat se za sebe si i sa naprao mn privlekatelni takiva kvito sa s mn griji po sebe si te sa number 1!!!!

BAYO
03-21-2007, 23:37
Метросексуален мъж е такъв, който полага грижи за себе си като фръцлива жена - маски на лицето, гланц за устни, обезкосмява се навсякъде, слага си коректор например, следи модните тенденции, купува си всеки сезон нови дрешки...аз им казвам педали.

Ще добавя само още ; гейове , педерасти, жигола, мъжки проститутки, извратени гейши, по-долни са и от женските п****. Тва не е мъж бе , тва е.... I don't know.... некви , абе педали!

`Death`Whore`
03-22-2007, 07:13
Az li4no obojavam metero seksyalnite muje grijat se za sebe si i sa naprao mn privlekatelni takiva kvito sa s mn griji po sebe si te sa number 1!!!!
Дори не знаеш названието, а даваш мнения. Да не говорим, че си лекинко неграмотна и се изразяваш просташки.

jipsito
03-22-2007, 08:22
Death`Whore` zemi mlukni 4e ni pisna ot tebe metro muj 6to ne stiga da ne se stiga do krainosti kvo tolkova su6to trqbva da se spomene 4e qvno tezi tipove muje ne obru6tat golqmo vnimanie na tuka6nite momi4enca nai veroqtno i e razbiraemo za6to pluqt

03-22-2007, 09:39
Ако щете вярвайте в старото ми даскало 99% са фешъни и са супер готини хора. За сравнение в 7 клас имаше скапани скинари. Това не е обществено прието да си скинтар просто. Само се правят на интересни. А сегашното училище пак са повече фешъни, ама пък са само 90-95% някъде. Предпочитам първото даскало, където можеш да останеш незабелязан с лошо и да не правиш лошо впечатление. А за класовете - хубаво е да си от мнозинството, тоест ако си момче да си в клас с повече момчета за да можеш да се слееш в колектива. Сега като сме малко момчетата и привличам ненужно и неискано внимание.

03-22-2007, 10:08
Ахаха ,ама тия са били некви малки ,а що не се отвориш на някой скинар колкото теб?

фешън-ЖЕНИ,ЖЕНИ,ЖЕНИ,ЖЕНИ...

03-22-2007, 10:17
Скинарите са си за игнорация. Това не е обществено прието, следователно не е, няма го, не съществува. Вече разбирам защо децата са щастливи - не знаят за такива годни неща.

03-22-2007, 10:19
Странно защо на определена възраст всички улягат, дори и скинарите и всички алтернативни хора? Защото това е само долнопробно позьорство, за да предизвикат интерес. Но до някъде е оправдано, защото тинейджърите не са деца, нито възрастни за да мислят трезво. Това е възраст - летаргия.

03-22-2007, 10:27
Ако щете вярвайте в старото ми даскало 99% са фешъни и са супер готини хора. За сравнение в 7 клас имаше скапани скинари. Това не е обществено прието да си скинтар просто. Само се правят на интересни. А сегашното училище пак са повече фешъни, ама пък са само 90-95% някъде. Предпочитам първото даскало, където можеш да останеш незабелязан с лошо и да не правиш лошо впечатление. А за класовете - хубаво е да си от мнозинството, тоест ако си момче да си в клас с повече момчета за да можеш да се слееш в колектива. Сега като сме малко момчетата и привличам ненужно и неискано внимание.
Тук, под фешъни имам предвид 99% от младото поколение:
Яке с пухче, розови блузи, блузи по тялото, обезкосмяване.
Еми, хубаво е да си модерен. И, ако мислите, че е позьорство добре - всеки има право на мнение, колкото и грешно да е то. Но и друго е истина - че носенето в дарк стил, вериги, скинарството (имам предвид не като идеи, а като дрехи, щото не всеки, дето се носи като скинар знае истинската същност на скинарството) и други подобни също са си позьорства. А, и защо не продължават с дарк стила след като се оженят, защо улягат, а лъжат че са пънкари (например) завинаги?!? Защо не си оставят завинаги такива, а днес са пънкари, метъли или скинари, а като улегнат и имат деца стават просто юпита?!?

03-22-2007, 10:41
Като цяло в тинейджърската възраст най-страдат хората, които не са нито алтернативни, нито фешън, нито се носят спорстни. Със обикновени, сини дънки и обикновени блузи. Защо ли? Защото в тази възраст хората търсят своята идентичност, правят се на метъли или на фешъни, но са само позьори. Всеки иска да е харесван, но си избира стила сам. Щото момичетата са толкова тъпи в тази възраст, че харесват алтернативни момчета или пък фешъни. А, тези, които са нормални какво става с тях?!? Ами, чакат да станат възрастни. Защото в тинейджърската възраст е адски модерно да си ненормален и натрапчив, и адски грях да си нормален. Това започва от тинейджърството,и свършва някъде най-късно до 30 година, но обикновено доста по-рано. Причината? Децата имат ум, но е недоразвит, при тинейджърите мисленто е за простотии, летаргия е умът им, а когато станат възрастни умът им се завръща.

air_J
03-22-2007, 10:53
Кое му е метросексуалното на обезкосмяването и прилепналите блузки? Аз също обезкосмявам члена, под мишниците и гърдите, също нося прилепнали блузки (само че, за разлика от метросексуалните, ръката ми е доста повече от 30-31 сантиметра, та не изглежда смешно), но не съм метросексуален. Този на аватара ми също е обезкосмен (при това изцяло), също носи прилепнали блузки, но не е метросексуален! Метросексуални са тези със жалките прически, розовите блузки, якетата с пухчета, дънките в женските ботушки, оскубаните вежди и т.н. Ако се съчетаят 1-2-3 от тези понятия иди-дойди, не е кой знае какво, но когато всичко това е съчетано в едно - тогава говорим за метросексуални, а те за мен са най-обикновенни травестити! Между другото и метросексуалните жени са супер смешни и жалки - при нужда мога да приложа и снимкови примери за доказване на твърдението си. :-({|=
П.С.> А това с улягането на една определена възраст е абсолютно вярно! Всички в пубертета сме били метъли, рапъри и т.н., както сега доста са метросексуални, но в един период УЛЯГАШ, това е най-точната дума. Те затова и близо 100% от всякакви подобни групички от хора след навършване на определена възраст се променят до неузнаваемост. Трудно е да се срещне метросексуален над 25 години. Същото се отнася и до разни рапери, скейтъри, метъли (метълите винаги пълнят залите за концертите, но повечето от тях на външен вид не можеш да им кажеш, че са метъли, а тук е важно да уточня, че говоря изцяло за външен вид) и т.н. :-({|=

03-22-2007, 10:59
Абе като цяло тинейджърите са наистина много, ама много прости повечето. Гадни, тъпи, прости. Едни позьори. Да сте видели умно дете? Да. А умен тинейджър? Не. Да сте видели умен възрастен? Да. От възрастта е, после хората пак започват да мислят трезво, престават да бъдат пубери, които вечно хленчат, че са неразбрани.

1. Децата не им пука дали са разбрани.
2. Не знам защо, но на тинейджърите им пука. И аз бях така.
3. Възрастните не им пука дали са разбрани.

Защо ви пука тинейджъри, дали сте разбрани от околните? Толкова ли е важно тяхното нищожно мнение за вас?!? Та те са нищожества...

03-22-2007, 11:03
Хитлееееееер :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:


фешъни-ПЕДАЛИ,ПЕДАЛИ,ПЕДАЛИ !!!!

03-22-2007, 11:13
Най-хубавата тактика да се чувствате щастливи тинейджъри е:
1. Водете се по модата, рано или късно ще стигнете до този извод.
2. Жените обичат бръснати.
3. Да не ви пука за нищожното хорско мнение. Само идиотите не си живеят живота, а се занимават с критикуване на другите.
4. Малко грижи за себе си никога не са излишни.
5. Преста не е само за жени.
6. Светът е една сцена, другите - са публика. За какво ти е да се интересуваш от тях, като при това време да пренебрегваш себе си?!? Те не го заслужават, и никога няма. Освен това хората обичат да бъдат игнорирани. От както игнорирам и съм с по-голямо самочувствие жените сами ме поздравяват, а преди не беше така, не ме забелязваха. ЯВно е вярна приказката: НЕзабелязвай и ще бъдеш забелязан с добро. А и жените обичат мъжете с високо самочувствие, дори да е без покритие.
7. Ходете изправени, никога не свеждайте глава, защото хората ви мислят за хора с ниско самочувствие и ще се държат лошо.
8. Не гледайте новини и не ги четете, ако ви действат пагубно на душата. Само идиот може да гледа трагедии по ТВ и да си легне спокоен и да забрави. Ако не можете да забравите, и това ви дразни, просто престанете да гледате новини, не се интересувайте от тях и няма да си късате нервите с хорската болка и проблеми.
9. Виждайте само красивото, игнорирайки лошото. Същото се отнася и за хората. И в лошите неща виждайте красиви, всичко да е пречупено през розови очила.

На мен спазването на тези 9 прости правила ми се отразява добре.

03-22-2007, 11:15
Абе какво се занимавате с нас а?Всеки ще бъде къвто си иска :wink: На вас май нещо ви липсва особено на Топчо :? Айде са с нас ще се занимавате няма какво ходим с готини мацки,готини сме подържаме се нямаме косми кат вас и сме №1 а стига глупости,че ме дразните :twisted:

air_J
03-22-2007, 11:15
Аз не разбрах само коя преса? Лег-пресата, или някоя друга? :-k
П.С.> Ах, колко сърцераздирателно си го написал! На човек му иде да ревне, когато го чете. :(

03-22-2007, 11:21
Пресата за коса.

03-22-2007, 11:23
Най-хубавата тактика да се чувствате щастливи тинейджъри е:
1. Водете се по модата, рано или късно ще стигнете до този извод.
2. Жените обичат бръснати.
3. Да не ви пука за нищожното хорско мнение. Само идиотите не си живеят живота, а се занимават с критикуване на другите.
4. Малко грижи за себе си никога не са излишни.
5. Преста не е само за жени.
6. Светът е една сцена, другите - са публика. За какво ти е да се интересуваш от тях, като при това време да пренебрегваш себе си?!? Те не го заслужават, и никога няма. Освен това хората обичат да бъдат игнорирани. От както игнорирам и съм с по-голямо самочувствие жените сами ме поздравяват, а преди не беше така, не ме забелязваха. ЯВно е вярна приказката: НЕзабелязвай и ще бъдеш забелязан с добро. А и жените обичат мъжете с високо самочувствие, дори да е без покритие.
7. Ходете изправени, никога не свеждайте глава, защото хората ви мислят за хора с ниско самочувствие и ще се държат лошо.
8. Не гледайте новини и не ги четете, ако ви действат пагубно на душата. Само идиот може да гледа трагедии по ТВ и да си легне спокоен и да забрави. Ако не можете да забравите, и това ви дразни, просто престанете да гледате новини, не се интересувайте от тях и няма да си късате нервите с хорската болка и проблеми.
9. Виждайте само красивото, игнорирайки лошото. Същото се отнася и за хората. И в лошите неща виждайте красиви, всичко да е пречупено през розови очила.

На мен спазването на тези 9 прости правила ми се отразява добре.
Е, браво! Това наистина е наръчник как да бъдем по-весели и щастливи. Наистина така си е.

03-22-2007, 12:00
Абе какво се занимавате с нас а?Всеки ще бъде къвто си иска :wink: На вас май нещо ви липсва особено на Топчо :? Айде са с нас ще се занимавате няма какво ходим с готини мацки,готини сме подържаме се нямаме косми кат вас и сме №1 а стига глупости,че ме дразните :twisted:

Ела да видиш ,какво ми липсва ! commie scum ...

И сте номер едно.... В ЛАПАНЕТО НА ПИШКИ !

03-22-2007, 12:07
Липсва ти да бъдеш метросексуален. И на мен, но поне си признавам. А и май си метросексуален под прикритие.

03-22-2007, 12:11
Ей, метросексуалните фешъни. Искам да съм като вас. Съвети?

03-22-2007, 12:12
Липсва ти да бъдеш метросексуален. И на мен, но поне си признавам. А и май си метросексуален под прикритие.


:lol: :lol: :lol:

03-22-2007, 12:31
Май трябва да почна да тренирам за мускули, да ходя на солариум, да ям повече и по-разнообразна храна и да нося фешън дрехи. Ето така май се става метросексуален. А ти, твоя любим футболист Елин Топузаков също е метросексуален.

svetlidim
03-22-2007, 12:33
Толкова ли не можете да проумеете ,че момчетата на са само на две групи-метали и "метро"та.Има и друг тип момчета-обикновени.Имат си нужното самочувствие,обличат се нормално-дънки,тениска(всяква,не розова),яке(без пух) и маратонки.И това момче се къпе редовно и използва парфюм!Е това е пичето за мен!Може да си барне прическа,гел да си сложи нещо,ама не е нужно да се обезкосмява ако не му е наложително,камоли да си скубе веждите.Това момче,което ясно разграничава границата между момичешко и момчешко.
Към "метро"тата- като ви кефи да си пъхате панталончето в ботушките,еми пъхайте си го.Ходете си на ... на маникюрист,ако искате!!!Ама да не вземете да играете баскет , че ще ви се счупи нокътчето!!! :smt016

03-22-2007, 12:37
Толкова ли не можете да проумеете ,че момчетата на са само на две групи-метали и "метро"та.Има и друг тип момчета-обикновени.Имат си нужното самочувствие,обличат се нормално-дънки,тениска(всяква,не розова),яке(без пух) и маратонки.И това момче се къпе редовно и използва парфюм!Е това е пичето за мен!Може да си барне прическа,гел да си сложи нещо,ама не е нужно да се обезкосмява ако не му е наложително,камоли да си скубе веждите.Това момче,което ясно разграничава границата между момичешко и момчешко.
Към "метро"тата- като ви кефи да си пъхате панталончето в ботушките,еми пъхайте си го.Ходете си на ... на маникюрист,ако искате!!!Ама да не вземете да играете баскет , че ще ви се счупи нокътчето!!! :smt016
Извинявай, аз в момента съм такъв нормален, обикновен както казваш, но когато се обличам като метро или метъл привличам повече внимание от страна на жените.

03-22-2007, 12:54
Май трябва да почна да тренирам за мускули, да ходя на солариум, да ям повече и по-разнообразна храна и да нося фешън дрехи. Ето така май се става метросексуален. А ти, твоя любим футболист Елин Топузаков също е метросексуален.

Да не би да ходи с яке с пухчета? Или да си пъха дънките в обувките?Или да ползва грим и да е женствен? :roll:

03-22-2007, 12:59
маико маико...думи нямам вече...вие хора сте толкова затворени и старомодни...евала казвам на тези които маилко поне ме докрепиха....вие сте толкова..западанали..изоста нали...комплексирани....немо ете да се огледате...сички се кефиет на тия дето ги гледате по тв-то и живеят в лъскав живот....на тези по филмите...неполагате и малко старание да разберете че това е новия мъж...хубаво стоите си старомодни ама недеите да ми спорите че това са педали..просто не го приемате някои да се поддържа толкова..ко даи пръдни уригнисе да смардиш на пот пусни си шкембе и питаи само ко има за ядене и каде е бирата в това ли искате да се превърнете..не съм казал че не полагате никаква грижа за себеси по горе това са краиностите...ама извиняваите..това че се опитваш да се докоснеш до карасивия живот...до това да си харесван...до това да си център на внимани..да си център на внимани...в днешно време красотата прави мн ужасно мн...!!!

Ела пиле, ела да ти покажа едно, друго!!! Много ги мразя метросексуалист4етата. За какво си говориме изоб6то... Да се ходи на козметик, фризиор, по магазини и т.н. в 90% от свободното ти време е типи4но женска работа и ти батко се превръ6та6 в малка жена проститутка.. Заниманията на мъжете са фитнес, спорта като цяло, коли, жени, изкарване на пари!! Ти си ходи на козметик, само внимавай да не те засека някъде, 4е 6те ти яде бой метросексуалната мутра, после 6те има6 естествен грим!! А за моми4етата, които харесват тоя тъпанари 6те кажа само, дано децата ви не станат такива един ден... Най малкото тоя изнежен педераст не може да ви даде нужната закрила!!!

03-22-2007, 13:15
[-X А не ама вие сте от 9 век бе айде заключвайте темата че ме дразните.Всеки решава какъв да е,а колкото до Топчо той е гей и е левскар мн лошо комбинация :D

03-22-2007, 13:17
[-X А не ама вие сте от 9 век бе айде заключвайте темата че ме дразните.Всеки решава какъв да е,а колкото до Топчо той е гей и е левскар мн лошо комбинация :D


АхаАХАхаААХАХАхаха :smt005 :smt005 :smt005

Е НЕ !!!! НЕ СЪМ ,КАТО ТЕБ ДА СЪМ ПЕДАЛ.
Искам да ми кажеш в очите ,че съм педал :!:

Bacard1
03-22-2007, 13:17
маико маико...думи нямам вече...вие хора сте толкова затворени и старомодни...евала казвам на тези които маилко поне ме докрепиха....вие сте толкова..западанали..изоста нали...комплексирани....немо ете да се огледате...сички се кефиет на тия дето ги гледате по тв-то и живеят в лъскав живот....на тези по филмите...неполагате и малко старание да разберете че това е новия мъж...хубаво стоите си старомодни ама недеите да ми спорите че това са педали..просто не го приемате някои да се поддържа толкова..ко даи пръдни уригнисе да смардиш на пот пусни си шкембе и питаи само ко има за ядене и каде е бирата в това ли искате да се превърнете..не съм казал че не полагате никаква грижа за себеси по горе това са краиностите...ама извиняваите..това че се опитваш да се докоснеш до карасивия живот...до това да си харесван...до това да си център на внимани..да си център на внимани...в днешно време красотата прави мн ужасно мн...!!!

Ела пиле, ела да ти покажа едно, друго!!! Много ги мразя метросексуалист4етата. За какво си говориме изоб6то... Да се ходи на козметик, фризиор, по магазини и т.н. в 90% от свободното ти време е типи4но женска работа и ти батко се превръ6та6 в малка жена проститутка.. Заниманията на мъжете са фитнес, спорта като цяло, коли, жени, изкарване на пари!! Ти си ходи на козметик, само внимавай да не те засека някъде, 4е 6те ти яде бой метросексуалната мутра, после 6те има6 естествен грим!! А за моми4етата, които харесват тоя тъпанари 6те кажа само, дано децата ви не станат такива един ден... Най малкото тоя изнежен гей не може да ви даде нужната закрила!!!


1)тренирам футбол от 3 години(тренирах растегнах минискус и спрях)
2)ходя да фитнес редовно
3)маниак на тема коли сум(уча в автотранспортен техникум)
такаче недеи да ми спориш.........и пак съм си метро..!!!

03-22-2007, 13:34
[-X А не ама вие сте от 9 век бе айде заключвайте темата че ме дразните.Всеки решава какъв да е,а колкото до Топчо той е гей и е левскар мн лошо комбинация :D


АхаАХАхаААХАХАхаха :smt005 :smt005 :smt005

Е НЕ !!!! НЕ СЪМ ,КАТО ТЕБ ДА СЪМ ПЕДАЛ.
Искам да ми кажеш в очите ,че съм педал :!:

Леле бате ти си пълен комплексар :? Ходи си хвани няква проститутка да ти мине ще явно си загорял яко личи си :(

Ekita
03-22-2007, 13:39
Нямам нищо против метро-тата,дори обратното-радвам им се...В днешно време вече не е необходимо да съм феминистка,просто доста голям процент от населението,макар и с пишка някъде там в стегнатото си,разкъсано и фешън избледняващо дънки,мисли по изключително женски-подобен начин."Трябва да съм готин,за да ми се кефят.Трябва да съм епилиран и намазан с овлажняващо кремче,за да ми се радват.Трябва да нося розово и прилепнало,за да ми пускат."А мен това може само да ме радва.
Едно единствено нещо ме дразни обаче.Обръщам се специално към автора на темата-ако не си метро,това не означава,че си потен,мръсен,миризлив,косм т,неподдържан,малоумен,сре дновековен мъж.Метрото преУвеличава всичко-преувеличава грижите,модата,разбираният а.
Моят мъж се къпе.Моят мъж се бръсне.Моят мъж използва парфюм.Моят мъж дори ходи на козметик 1-2 годишно.Но НЕ Е МЕТРО.НЕ Е необходимо да си метро,за да имаш лична хигиена.Необходимо е да бъдеш метро обаче,за да носиш женствено-прилепнали блузки,да си купуваш крем против бръчки,да си слагаш дънкито в ботушките,за да ти изглеждат по-дълги крачетата и да ползваш пресата за коса,за да създадеш така бленуваната лъхнатост на филираното си бритонче.И прости ми сега,че не искам да спя с теб.Просто има да се чудим и маем кой да надене презерватива...

nasty_f
03-22-2007, 14:22
Да,съгласна съм с първото мнение за метеросексуалните мъже
Но на мен ми харесва да се потдържат,няма нищо лошо според мен.И нямам претенций дали краката му ще са обръснати,или не,това за мен е без значение...Но ме дразни,че повечето са много надути и се мислят за кой съм аз,а всъщност са хора като всички.Това,че мама и тати имат парички и дечицата им носят само маркови дрешки и ги сменят през ден не ги прави с нещо повече,но те не могат да го проумеят! ](*,)

03-22-2007, 14:45
Вие не разбрахте ли ,че дрехите които носат фешъните са едни от най-евтините и повечето са ментета на известните марки.

03-22-2007, 15:37
Аз ги харесвам.Смятам,че е хубаво момчетата/мъжете да полагат грижи за себе си. :wink:

Bacard1
03-22-2007, 17:52
Вие не разбрахте ли ,че дрехите които носат фешъните са едни от най-евтините и повечето са ментета на известните марки.

не е вярно това...зависи от това кой колко пари има...има и метрота които носят евтини дрешки...но не са доста..!!!поне аз не познавам толкова...а пък това сас скъпите дрешки вече е др тема..кои какви дрехи има и колко струват малко е смешно..ама др тема..!!!

03-22-2007, 18:23
Вие не разбрахте ли ,че дрехите които носат фешъните са едни от най-евтините и повечето са ментета на известните марки.

не е вярно това...зависи от това кой колко пари има...има и метрота които носят евтини дрешки...но не са доста..!!!поне аз не познавам толкова...а пък това сас скъпите дрешки вече е др тема..кои какви дрехи има и колко струват малко е смешно..ама др тема..!!!

Еми смешно е ,ама тия ,дето подкрепят фешънчета разправят така .
И кво разправяш ,че са малко ,анли като мина през ндк или няква дискотека ги гледам с някви адските ментета ...

Bacard1
03-22-2007, 19:00
Вие не разбрахте ли ,че дрехите които носат фешъните са едни от най-евтините и повечето са ментета на известните марки.

не е вярно това...зависи от това кой колко пари има...има и метрота които носят евтини дрешки...но не са доста..!!!поне аз не познавам толкова...а пък това сас скъпите дрешки вече е др тема..кои какви дрехи има и колко струват малко е смешно..ама др тема..!!!

Еми смешно е ,ама тия ,дето подкрепят фешънчета разправят така .
И кво разправяш ,че са малко ,анли като мина през ндк или няква дискотека ги гледам с някви адските ментета ...

може рядко хода до сф...от др град съм...само роднини и познати имам от там такаче не се вясвам мн....

03-22-2007, 19:06
Вие не разбрахте ли ,че дрехите които носат фешъните са едни от най-евтините и повечето са ментета на известните марки.

не е вярно това...зависи от това кой колко пари има...има и метрота които носят евтини дрешки...но не са доста..!!!поне аз не познавам толкова...а пък това сас скъпите дрешки вече е др тема..кои какви дрехи има и колко струват малко е смешно..ама др тема..!!!

Еми смешно е ,ама тия ,дето подкрепят фешънчета разправят така .
И кво разправяш ,че са малко ,анли като мина през ндк или няква дискотека ги гледам с някви адските ментета ...

може рядко хода до сф...от др град съм...само роднини и познати имам от там такаче не се вясвам мн....

И тази информация за какво ми е? :roll:

BastardOfChrist
03-22-2007, 21:14
Дефинирайте "обличам като метъл"
Да нося тениска/блузон на група? тоав не е метълско обличане , всеки може да си купи блузон на която и да е група ;--)

Там , вече обърнатите кръстове и другите позиорщини (гримово и т.н.)са убер-смешни. Това е глупашко обличане , не метълско.

xixi
03-22-2007, 21:18
Дефинирайте "обличам като метъл"
Да нося тениска/блузон на група? тоав не е метълско обличане , всеки може да си купи блузон на която и да е група ;--)

Там , вече обърнатите кръстове и другите позиорщини (гримово и т.н.)са убер-смешни. Това е глупашко обличане , не метълско.
Не говори сякаш "метъл" е няква титла ю морън.
Ти си идиот и на бас,че ти миришат краката!

BastardOfChrist
03-22-2007, 21:20
Дефинирайте "обличам като метъл"
Да нося тениска/блузон на група? тоав не е метълско обличане , всеки може да си купи блузон на която и да е група ;--)

Там , вече обърнатите кръстове и другите позиорщини (гримово и т.н.)са убер-смешни. Това е глупашко обличане , не метълско.
Не говори сякаш "метъл" е няква титла ю морън.
Ти си идиот и на бас,че ти миришат краката!
Да , разконспирира ме! Миришат!
Аргументатирай се , че съм идиот!

xixi
03-22-2007, 21:27
Дефинирайте "обличам като метъл"
Да нося тениска/блузон на група? тоав не е метълско обличане , всеки може да си купи блузон на която и да е група ;--)

Там , вече обърнатите кръстове и другите позиорщини (гримово и т.н.)са убер-смешни. Това е глупашко обличане , не метълско.
Не говори сякаш "метъл" е няква титла ю морън.
Ти си идиот и на бас,че ти миришат краката!
Да , разконспирира ме! Миришат!
Аргументатирай се , че съм идиот!
Спориш с мен,а аз винаги съм прав.Няма друго обяснение освен това да си идиот.Ако измислиш друго обяснение то е невярно поради причината,че си идиот.
П.П. Ако отговориш значи не си съгласен с мен което пак потвърждава,че си идиот(знам,че ще отговориш)
П.П.2 Ако не отговориш значи си съгласен,че си идиот и си направил първия верен извод в живота си.

BastardOfChrist
03-22-2007, 21:29
Дефинирайте "обличам като метъл"
Да нося тениска/блузон на група? тоав не е метълско обличане , всеки може да си купи блузон на която и да е група ;--)

Там , вече обърнатите кръстове и другите позиорщини (гримово и т.н.)са убер-смешни. Това е глупашко обличане , не метълско.
Не говори сякаш "метъл" е няква титла ю морън.
Ти си идиот и на бас,че ти миришат краката!
Да , разконспирира ме! Миришат!
Аргументатирай се , че съм идиот!
Спориш с мен,а аз винаги съм прав.Няма друго обяснение освен това да си идиот.Ако измислиш друго обяснение то е невярно поради причината,че си идиот.
П.П. Ако отговориш значи не си съгласен с мен което пак потвърждава,че си идиот(знам,че ще отговориш)
П.П.2 Ако не отговориш значи си съгласен,че си идиот и си направил първия верен извод в живота си.
Арогантноста ти е смешна и показана на грешното място :>
в случая ти си идиота , защото по прав от мен човек , по-знаещ и въздесъщ , едва ли някога ще се роди!

xixi
03-22-2007, 21:32
Аз съм метъл!И правя секс само с лами!
виж как знам,че ще отговориш ^^

BastardOfChrist
03-23-2007, 06:27
Аз съм метъл!И правя секс само с лами!
виж как знам,че ще отговориш ^^
OHNOEZ!

mi6ata-vbox7
03-23-2007, 07:45
Emi kvo ima nqkoi maje, koito iskat da polagat pove4e griji za sebe si (kato jenite)! V pove4eto slu4ai oba4e prili4at na .........! :!:

03-23-2007, 11:00
В България не сме до расли иначе и аз съм момче дет се подържа и ми викат че съм гей хаха да ама постоянно момичета около мене и кфо прааа с тях само аз си зн.Много сте зле тия дет0 казвате че подържаните мъже са педали,а вие го казвате поради една от две причини и те са:
1.Нямате пари да се подържате както тях а го искате
2.Родителите ви ако разберат ще ви прибият и поради тази причина не го правите
ДЕМЕК СТЕ НЕКФИ СДУХАНИ!

03-23-2007, 11:21
Ami tupo e da si brusne6 krakata,da si slaga6 glanc na ustnite,da si skube6 vejdite i tn ako iska6 da privle4e6 vnimanieto na momi4etata!Momi4etata haresvat po-mujestveni tipove,a ne nqkuv fieshon,deto da prili4a na tqh-nali ako be6e taka 6tqha da sa lesbijki!Istinskiq muj trqbva da si se kupe,poddurja,da e spretnat,dori da si maha kosmite pod mi6nicite i na onaq rabota,no da ne prekalqva,za6toto togava stava sme6en,natrap4iv i li4no spored men gnusen!

03-23-2007, 11:38
В България не сме до расли иначе и аз съм момче дет се подържа и ми викат че съм гей хаха да ама постоянно момичета около мене и кфо прааа с тях само аз си зн.Много сте зле тия дет0 казвате че подържаните мъже са педали,а вие го казвате поради една от две причини и те са:
1.Нямате пари да се подържате както тях а го искате
2.Родителите ви ако разберат ще ви прибият и поради тази причина не го правите
ДЕМЕК СТЕ НЕКФИ СДУХАНИ!

Искам да ми покажеш ,колко си отворен !

vikipf
03-23-2007, 12:25
Ми и аз си мислех че не харесвам онези намазани с гел, бръснати, с нови дре6ки мом4енца.... Ама кво стана... Сега ходя точно с едно лигаво, подържано мамино синче, което супер много се "конти" , ама крие бръснатите си крака в смъкнати дрешки.... Е тва че се поддържа не значи непременно че е гей.. Смисъл кой обича космите или некви дълги, мръсни нокти? Е предпочитам момчето да е такова, а не като излизаш с него да се срамуваш от външния му вид... Е на тия момчета лошото е че повечето знаят само да забиват... А в главата нямат нищо.. :D

air_J
03-23-2007, 12:25
В България не сме до расли иначе и аз съм момче дет се подържа и ми викат че съм гей хаха да ама постоянно момичета около мене и кфо прааа с тях само аз си зн.Много сте зле тия дет0 казвате че подържаните мъже са педали,а вие го казвате поради една от две причини и те са:
1.Нямате пари да се подържате както тях а го искате
2.Родителите ви ако разберат ще ви прибият и поради тази причина не го правите
ДЕМЕК СТЕ НЕКФИ СДУХАНИ!
В даскало да не ти викат "логиката", или "логичният", или нещо от сорта? :lol:

Bacard1
03-23-2007, 18:16
Ми и аз си мислех че не харесвам онези намазани с гел, бръснати, с нови дре6ки мом4енца.... Ама кво стана... Сега ходя точно с едно лигаво, подържано мамино синче, което супер много се "конти" , ама крие бръснатите си крака в смъкнати дрешки.... Е тва че се поддържа не значи непременно че е гей.. Смисъл кой обича космите или некви дълги, мръсни нокти? Е предпочитам момчето да е такова, а не като излизаш с него да се срамуваш от външния му вид... Е на тия момчета лошото е че повечето знаят само да забиват... А в главата нямат нищо.. :D

а така \:D/ =D> \:D/ =D> :D :D така си е няма ко да се лъжем!!!

Lilo
03-23-2007, 18:19
ne me kefqt mnogo. malko e strano. nito istinski maj, nito gei.

Bacard1
03-23-2007, 18:24
ne me kefqt mnogo. malko e strano. nito istinski maj, nito gei.


да ама това е новия мъж...смисал трудно се приема ....ама навлиза...!!!просто това е света в днешно време е и на мен ми беше странно ама...станах и аз такъф и от доста време съм така вече!!!.........

`Death`Whore`
03-23-2007, 18:24
Пак повтарям - мръсните и дълги нокти говорят за нечистоплътност. СПРЕТЕ ДА ИЗКАРВАТЕ НЕМЕТРОСЕКСУАЛНИТЕ МЪЖЕ, ЧЕ СА НЕЧИСТОПЛЪТНИ!

`Death`Whore`
03-23-2007, 18:25
ne me kefqt mnogo. malko e strano. nito istinski maj, nito gei.


да ама това е новия мъж...смисал трудно се приема ....ама навлиза...!!!просто това е света в днешно време е и на мен ми беше странно ама...станах и аз такъф и от доста време съм така вече!!!.........
Модата може да направи модерни и масовите самоубийства - ще се присъединиш ли?

vikipf
03-23-2007, 18:36
Е тва не е въпрос само на мода... Все пак е по-хубаво от естетическа гледна точка ;) Аз поне не обичам косми... :D

Bacard1
03-23-2007, 18:41
ne me kefqt mnogo. malko e strano. nito istinski maj, nito gei.


да ама това е новия мъж...смисал трудно се приема ....ама навлиза...!!!просто това е света в днешно време е и на мен ми беше странно ама...станах и аз такъф и от доста време съм така вече!!!.........
Модата може да направи модерни и масовите самоубийства - ще се присъединиш ли?

извинявай имам си акъл сам съм си ибрал пътя ...!!!

`Death`Whore`
03-23-2007, 18:56
Но неведнъж каза, че такава е модата, явно това е главната причина, поради която си станал такъв.

Bacard1
03-23-2007, 19:08
Но неведнъж каза, че такава е модата, явно това е главната причина, поради която си станал такъв.

главната причина да стана такъф са да съм харесван...обстоятелствата. ..сичко около мен..просот така стана и се радвам...така се харесва..!!!

03-23-2007, 19:17
Но неведнъж каза, че такава е модата, явно това е главната причина, поради която си станал такъв.



главната причина да стана такъф са да съм харесван...обстоятелствата. ..сичко около мен..просот така стана и се радвам...така се харесва..!!!

Даже причината ти да станеш такъв е МАЛОУМНА :idea:

`Death`Whore`
03-23-2007, 19:17
А осъзнаваш ли, че ти трябва да си такъв, какъвто ти харесва да си, а ако си естествен, ще те харесват. А не обратното - да се чувстваш добре в кожата си да е следствие от това, че изглеждаш по начин, по който те харесват.

03-24-2007, 18:04
Метълите и всички "алтернативни" са едни тъпи позьори и се обличат ужасно. Те само в черно знаят да се носят. Луди ли са, нямат никакъв вкус за дрехи нито пък за музика.

03-24-2007, 18:24
До всички "правещи се на алтернативни":
Вътре сте си фешъни, поне го показвайте, ами не го крийте. Или сте си родени метъли? Аз до колкото знам бебетата и малките деца не слушат метъл и ги обличат родителите, по модерния начин. Никой не прави от детето си лудо, не го облича като метъл или пр., ами те после полудяват децата им. горките ви родители, боже едва ли приемат, че сте метъли и пр. Ок, слушайте си метъл, но поне не носете само черно, защото вече е просташко и прекалено натрапчиво, абе облечете се красиво бе, какво ще ви стане.

03-24-2007, 18:43
spored men da si metroseksualen nqma ni6to lo6o :? no mrazq takiva maje deto hodqt kato geiove i dr takiva :smt019

Bacard1
03-24-2007, 18:49
А осъзнаваш ли, че ти трябва да си такъв, какъвто ти харесва да си, а ако си естествен, ще те харесват. А не обратното - да се чувстваш добре в кожата си да е следствие от това, че изглеждаш по начин, по който те харесват.

ама чакаи кои е казал че не се харесвам така....аз исках да се промена към добро...и да се харесвам...и преди се харесвах ама сега доста повече........!!!

03-24-2007, 19:42
ne me kefqt mnogo. malko e strano. nito istinski maj, nito gei.


да ама това е новия мъж...смисал трудно се приема ....ама навлиза...!!!просто това е света в днешно време е и на мен ми беше странно ама...станах и аз такъф и от доста време съм така вече!!!.........




ОМФГ новия мъж?????
Ти не само,че се имаш за мъж,а при тва се имаш за "новия мъж" о.О
Нищо не навлиза идиот такъв тва че копираш някой популярен педал незначи,че сички го правят.

JoeBanana
03-24-2007, 19:44
едно време от жените се опитваха да направят мъже, сега обратното :mrgreen:

03-24-2007, 19:50
едно време от жените се опитваха да направят мъже, сега обратното :mrgreen:
ма аз тоз бакарди си мислех,че е някоя оглупяваща млада дама дет си е харесала някой не толкова мъжествен.
Ма той си е сложил сърчице на профила х.х
наистина бе шок за мен.

mp3f
03-24-2007, 20:10
Метросексуален мъж е такъв, който полага грижи за себе си като фръцлива жена - маски на лицето, гланц за устни, обезкосмява се навсякъде, слага си коректор например, следи модните тенденции, купува си всеки сезон нови дрешки...аз им казвам педали.

mdammmmm :smt005

`Death`Whore`
03-24-2007, 20:18
Правим си се ан алтернативни - какво ви пука. Всеки се прави на някакъв, за мен може да е истинско, за друг - позьорщина.

03-25-2007, 10:00
Да, а защо тогава алтернативщината ви трае само до към двадесет и някоята година? Защо като улегнете и започнете работа не носите алтернативни дрехи на работа? Щото ви идва акъла, че всички хора вътрешно са едни и същи, просто всички искат внимание, а алтернативните субкултури са прекалено натрапчиви за да се игнорират. Престанете толкова да биете на очи и да рушите покоя и спокойствието на нормалните хора, освен това вече е демоде да се правиш на алтернативен.

`Death`Whore`
03-25-2007, 10:04
Аз не руша ничие спокойствие. В момента ти го правиш - казваш ми какво да правя. Хубаво, като теб съм, но ми харесва да изглеждам по различен начин. Хората, които изглеждат като всички други, или не ги интересува, или нямат собствен вкус, или просто се притесняват какво ще кажат другите хора. Аха - демоде е. Нещата, които слушам, понякога са толкова демоде, че баща ти може да ги е слушал преспокойно. И какво от това?

03-25-2007, 10:05
Да, бе не рушиш, а ходенето с вериги не кара ли всички хора да те зяпат.

03-25-2007, 10:08
А според мен алтернативно се носят хора, които са твърде безлични с нормални дрехи. Щото има и такива, които и с обикновени дрехи като другите пак имат своя изразена личност. Ти може да си изключение, но като цяло е така.

`Death`Whore`
03-25-2007, 10:09
1. Не ходя с вериги.
2. На мен не ми харесва начинът, по който изглеждат много хора, но не ги заговарям по улиците, като им забранявам да се обличат така, нали? Не ме кефят - не ги гледам.

Дрехите са просто изглед. Аз съм личност. И хората, които са ме опознали до някаква степен и ме харесват като личност, не се интересуват от това как се обличам. И аз съм същата - ако човекът е свестен, тези неща нямат значение. Дрехите са единствено способ за самочувствие, гримът - също.

03-25-2007, 10:12
1. Не ходя с вериги.
2. На мен не ми харесва начинът, по който изглеждат много хора, но не ги заговарям по улиците, като им забранявам да се обличат така, нали? Не ме кефят - не ги гледам.

Дрехите са просто изглед. Аз съм личност. И хората, които са ме опознали до някаква степен и ме харесват като личност, не се интересуват от това как се обличам. И аз съм същата - ако човекът е свестен, тези неща нямат значение. Дрехите са единствено способ за самочувствие, гримът - също.
Ок, а тогава защо много скинове ми имат яд, защото като ги видя и извръщам глава?

`Death`Whore`
03-25-2007, 10:16
От къде знаеш, че е заради това? Просто може да искат да те пребият - те са малоумни същества. Аз скин не съм обаче.

03-25-2007, 10:19
Ок, така да е, обаче на улицата мисля, че хората не трябва излишно да се набиват на очи, трябва всички да се обличат така, че да не прашат малките деца, нали? Тоест да не знаеш кой е чалгар, кой скин, кой метъл.

03-25-2007, 10:25
1. Не ходя с вериги.
2. На мен не ми харесва начинът, по който изглеждат много хора, но не ги заговарям по улиците, като им забранявам да се обличат така, нали? Не ме кефят - не ги гледам.

Дрехите са просто изглед. Аз съм личност. И хората, които са ме опознали до някаква степен и ме харесват като личност, не се интересуват от това как се обличам. И аз съм същата - ако човекът е свестен, тези неща нямат значение. Дрехите са единствено способ за самочувствие, гримът - също.
Е, да, ама ме дразни, че ти си против метросексуалните, щото носели грим, ами мъжете от твоята субкултура също се гримират. Може да е черен лак за нокти, но пак е гейско нали?

`Death`Whore`
03-25-2007, 17:11
Ок, така да е, обаче на улицата мисля, че хората не трябва излишно да се набиват на очи, трябва всички да се обличат така, че да не прашат малките деца, нали? Тоест да не знаеш кой е чалгар, кой скин, кой метъл.
И аз мисля много неща, но не ги говоря на непознати, както вече споменах. Иначе децата се плашат много и от брадата на баща ми, но на него ще говориш ли подобни неща?


Е, да, ама ме дразни, че ти си против метросексуалните, щото носели грим, ами мъжете от твоята субкултура също се гримират. Може да е черен лак за нокти, но пак е гейско нали?
Не съм против нищо, просто изразявам мнение. Иначе и гримираните белкари са педали, това съм го казвала винаги. И тези с черния лак, и тези с полите /пак блекарите/ :)

Bacard1
03-26-2007, 18:57
едно време от жените се опитваха да направят мъже, сега обратното :mrgreen:

офф с тия исказвания...!!!

JoeBanana
03-26-2007, 19:20
едно време от жените се опитваха да направят мъже, сега обратното :mrgreen:

офф с тия исказвания...!!!
нещо искаш да кажеш ли ? :mrgreen:

03-29-2007, 20:39
Бе дразни ви мъжката мода, а женската е даже по-голям кич. щото ми писна по улиците всички да са облечени като курви или чалга певичи (то същото де :P ), с грозни акета с пухчета фалшива коса, изкуствени мигли, 1 тон грим, 1 тон фон дьо тен, парфюм "Шанел" от Илиянци, пудра кучешка радост, грозна филирана коса, отвратителни ботушки с остър ток и скапани дънки под пъпа.

JuLiTo0o0o
03-29-2007, 20:48
kakvo mu e loshoto mujeteda se poddurjat ? :-k az ne namiram nishto sramno ili osuditleno v tova :smt012

Guarana
03-29-2007, 23:54
знаеш ли какво? за мен тия са повече педераси и олигофрени, отколкото мъже :idea: модата си я... отзад... създадена от елита за снобарите :idea:

нищо чудно в някой пост да кажеш - абе Азис не е педераст, той е метросексуален ](*,) 8)

мисълта ми е... много си зле... такива като теб ги презирам 8)

03-30-2007, 13:03
Бе дразни ви мъжката мода, а женската е даже по-голям кич. щото ми писна по улиците всички да са облечени като курви или чалга певичи (то същото де :P ), с грозни акета с пухчета фалшива коса, изкуствени мигли, 1 тон грим, 1 тон фон дьо тен, парфюм "Шанел" от Илиянци, пудра кучешка радост, грозна филирана коса, отвратителни ботушки с остър ток и скапани дънки под пъпа.
А за курвенската мода защо не кажете нещо?

ge0rg1ev-
03-30-2007, 16:32
Аз съм за метросексоалността (но УМЕРЕНАТА), защото е по-добре (според мен) един мъж (момче) примерно да си махне космърлаците по гърдите [(и под мишниците)((,и по гениталите)(с това мн жени са съгласни, чел съм го из доста други теми)], а не да мирише яко на пот и да прилича на уранготан. Аз съм леко метросексоален и не го правя за вас момичета, а за МЕН си, защото дака се чувствам по-добре, по-чистичък. Предпочитам да утида на козметик да ми махне черните точици (но само това), отколкото после да ми станат на кофти пъпки. Махам си космите по краката, защото са доста [(и е кофти, и според мен и според доста момичета(жени)(пак съм го чел някъде из форума :) )], а не защото било модно и тем подобни. НО дотам, нямам пудра в шкафчето нито фон дьо тен. Е, не ли по-добре да я има (умерената метрс.) отколкото да я няма?

`Death`Whore`
03-31-2007, 08:46
Не сме ние тези, които ще кажат дали е по-добре да я има или няма. Има я и толкова. Иначе евала, че го правиш, защото ти се чувстваш добре по този начин.

SINEOKATA_rs
03-31-2007, 13:04
AZ NE MISLQ TAKA!!!ZA MEN TOZI TIP MAJE SA OBSOLUTNO NORMALNI-AZ LI4NO PREDPO4ITAM MAJA DO MEN DA SE POTDARJA,A NE DA E NQKOI MIRIZLIVEC.E VSI4KO V GRANICI RAZBIRASE AKOS E PREOVELI4AVA MINAVA KAM LQVATA LENTA.

BAYO
03-31-2007, 14:45
ge0rg1ev- много си прав за жените(момичетата). Умерената метросексуалност и аз я практикувам. Но не защото съм гей или защото искам да направя впечатление на някого, а просто защото така се чувствам по-плътно до душата си :!:

vikipf
03-31-2007, 16:06
...по-плътно до душата си


:lol: :lol: :lol:
ХМ... ДА ТОВА МАЙ НЕ ЗВУчЕшЕ НА МЯСТО :lol:
МИР ВАМ

BAYO
03-31-2007, 16:38
Еми такъв съм си аз. Пиша разнообразно, нестандартно, но винаги от сърце. Не обичам клишета. Дали е на място или не е... на кой му дреме? Според мен на никой! :D

ge0rg1ev-
03-31-2007, 16:44
А, бе, заключението, до което май :-k стигнахе е "Нека има метросексоалност, ама до определена степен".

BAYO
03-31-2007, 17:05
А, бе, заключението, до което май :-k стигнахе е "Нека има метросексоалност, ама до определена степен".

Бате така е. Тва дет ти го казваш аз си го приемам. За другите не знам.

BastardOfChrist
03-31-2007, 18:15
...по-плътно до душата си


:lol: :lol: :lol:
Как човек се чувства "плътно до душата си?"

ge0rg1ev-
03-31-2007, 20:26
Мхм, и аз т'ва се позачудих :smt017

kkkkkkk
04-01-2007, 02:23
ало модерните фешъните какво очаквате от форум във който голям % са гадни метали :) ахахахаха е бати злетата секи втори със някъв гаден аватар и подпис някоя метълска група или кървъви картинки които трябва със закон да ги забранят :wink:

а колкото по темата във умерен вид всико е нормално и аз лично не ги понасям такива като оня там дето дадоха снимка и то първото момче

но всяко момиче иска момчето до нея да се потдържа било то епилиране на гърдите под мишниците и там долу :) дори и веждите да са някакви оформени не като на онея войводи дето са били..... бляк

и няма какво да си кривим душите всеки иска да е фешън да може да зарибява готините мацки как никой не почна да ругае Бекъмп ами жените са луди по него нима той не се води метеросексуален ? или той е ами манекените ? а по голямата част от футболистите оня Роналдо Крис ли какъв беше сами се излагате и си противоречите :wink:
Вин Дизел и той ли е педал ? щото и по него си падат огромна част от жените. Всеки иска да е като него ама малко си признават другите си седят задръстени метали :smt005

Sexapilna_kukla
04-01-2007, 13:13
Мнението ми за метросексуалните мъже е, че са едни много добре поддържани хора, полагащи доста грижи за себе си и целящи винаги да са с перфектен външен вид, което в никакъв случай не ги прави гейове (е, има и такива разбира се), както повечето твърдят. Аз лично се кефя на този вид мъже.

BAYO
04-01-2007, 13:43
...по-плътно до душата си


:lol: :lol: :lol:
Как човек се чувства "плътно до душата си?"

Най-кратко казано да се чувства себе си, да знае какво се иска и какво той иска от себе си. Да бъде по-близо до душата си. Да бъде себе си. Тва е най-кратко казано ;-)

`Death`Whore`
04-01-2007, 20:50
Мнението ми за метросексуалните мъже е, че са едни много добре поддържани хора, полагащи доста грижи за себе си и целящи винаги да са с перфектен външен вид, което в никакъв случай не ги прави гейове (е, има и такива разбира се), както повечето твърдят. Аз лично се кефя на този вид мъже.
Перфектният външен вид е различен за мъжете и жените. Те по начало са коренно различни.

Adwokat
04-01-2007, 22:56
Метросексуален мъж е такъв, който полага грижи за себе си като фръцлива жена - маски на лицето, гланц за устни, обезкосмява се навсякъде, слага си коректор например, следи модните тенденции, купува си всеки сезон нови дрешки...аз им казвам педали.


Педал си ти... аз се подържам и съм Хетеро не са смятам за гей защото са подържам... ти ако си някав запуснат това си е твой проблем.. ](*,)

kkkkkkk
04-01-2007, 23:15
Метросексуален мъж е такъв, който полага грижи за себе си като фръцлива жена - маски на лицето, гланц за устни, обезкосмява се навсякъде, слага си коректор например, следи модните тенденции, купува си всеки сезон нови дрешки...аз им казвам педали.


Педал си ти... аз се подържам и съм Хетеро не са смятам за гей защото са подържам... ти ако си някав запуснат това си е твой проблем.. ](*,)

какво очакваш от гаден метъл ? то му дай да се мъкне със черно гадна не мита коса гнусни кубинки и тъпо наркоманско мислене те не са хора е по добре фешъни от колкото метъли

`Death`Whore`
04-02-2007, 08:27
1. Аз съм жена.
2. Достатъчно пъти обясних, че като казвам "педал" нямам предвид хомосексуалист! Не обиждам хората заради сексуалната им ориентация.
3. Косата ми е доволно чиста и красива.
4. Обяснете ми какво имате против черното, обаче човешки.
5. Не нося само черно.

MontellPorter
04-02-2007, 08:28
Метал с фешън дрехи :shock:

`Death`Whore`
04-02-2007, 08:30
Тъпи ли сте? Човекът каза, че е по-добре да си фешън, отколкото метъл. #-o #-o #-o #-o #-o

`Death`Whore`
04-02-2007, 08:38
Истината е, че метълите се определят като такива заради музиката, а фешъните - заради външния си вид. Според теб кое е по-тъпо?

`Death`Whore`
04-02-2007, 08:42
Я ми кажи според разбиранията си като какъв се определяш. И се научи да пишеш грамотно.

`Death`Whore`
04-02-2007, 08:51
Когато човек е грамотен, не се старае да пише грамотно. И следващият път не ми пиши, след като подценяваш ума ми.

`Death`Whore`
04-02-2007, 09:04
Не съм го отричала :)

`Death`Whore`
04-02-2007, 09:08
По отношение на музиката - да.

SwEeT_tEmTeSiOn
04-02-2007, 09:13
Метросексуалните нямам нищо против харесвам мъже грижещи се външния си вид,крайно време и те да почнат не само ние,пък и е много сладко според мен :smt007

SwEeT_tEmTeSiOn
04-02-2007, 09:18
Метросексуалните нямам нищо против харесвам мъже грижещи се външния си вид,крайно време и те да почнат не само ние,пък и е много сладко според мен :smt007

Така е много е....... ЖЕНСТВЕНО !
Защо бе може момчето да се грижи за себе си,пък да си е нормален искам да кажа да си пада по момичета не е задължително да е гей :-k

`Death`Whore`
04-02-2007, 09:21
#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

sk8 is gr8
04-02-2007, 16:43
aweee hora kvo vi stava ...muja si e muj i to4ka.kvo sq fe6anite sled kato doyde novata moda bvednaga 6e huknat sled neq ako sq si4ki stanat rapari ili nqkvi dr i te 6te sa takiva.za da gi haresvat momi4etata pove4eto ot tqh hodat na maski i kolamaski samo za da haresvat ..no tva e tupo i geysko s dve dumi trqa da si takaf k1fto si ako si muj si si muj ako jena jena i ne se opitva6 da sa pray6 na drug (ne samo za pola)

Guarana
04-02-2007, 16:45
Емо, бих се радвал да добавиш "футболен отбор" Левски. Не смятам, че е редно с изпълненията от подписа ти да злепоставяш националния герой :idea: :wink:

04-07-2007, 07:44
Някой хора са безлични, други пък са много лични. Личните се забелязват, но безличните успяват.
Кое е по-добре - да живееш добре или да се забелязваш?

04-07-2007, 13:25
Аз заради тъпите фешъни и чалгари не ходя по центъра на София много. Там е паплачта, а пък към 18 часа се прибират в гето Левски.

04-07-2007, 13:25
Аз заради тъпите фешъни и чалгари не ходя по центъра на София много. Там е паплачта, а пък към 18 часа се прибират в гето Левски.

`Death`Whore`
04-07-2007, 13:27
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Вярно, че тук е чалгария и цигания, но не съвсем целия квартал е такъв [-X

04-07-2007, 13:28
Е, да, ама пък преди да стане кочина в 7 часа сутринта е готино. Нито хора, нито нищо. Представяте ли си пл. Славейков празен? Това става сутрин между 6 и 7 часа.

`Death`Whore`
04-07-2007, 13:29
Всичко е много по-красиво през нощта и неналичието на хора е една от причините да е така :)

04-07-2007, 13:32
Да, бе, мислят се за кой съм аз, само защото живеят в центъра на столицата.