PDA

View Full Version : може ли съвет?



03-17-2007, 17:53
не знам дали тази тема е за тук, но все пак реших да я пусна, защото нещо се притеснявам... та преди 2 дни си взех нов телефон от един магазин на попа. но като се прибрах видях че има нещо отлепено от гаранционната карта. както е картата с гаранционен срок 2 години отстрани има поле във формата на правоъгълник и върху него е залепено и после е отлепено нещо. и се чудя дали не са ме измамили в тоя магазин? щото тела се изключи и аз го сложих да се зареди и сега не ще и не ще да се включи. и започнах да се изнервям. та някой има ли идея какво може да е станало с телефона и дали са ме прецакали с гаранционната карта ? а забравих да кажа че нито аз нито маика ми сме отлепяли нещо ...

DarkAngelOfHope
03-17-2007, 18:07
ми отиваш в магазина и казваш че телефона не може да се включи ... ако ти кажат че не е гаранционен да речем или почнат да овъртат нещо имаш право да върнеш телефона и да си вземеш парите в три дневен срок след покупката ако телефона е повреден ... така че отивай в магазина докато не е станало късно

03-17-2007, 18:22
а ако отида след 3 дневния срок?

03-17-2007, 21:58
мани батерията и картата да стой 2 дена оделно

InitialD
03-18-2007, 01:02
Ако си го купил от Мобил свят на Попа...не се и учудвам..там мамят здраво!!! :!: