PDA

View Full Version : Клипа на Южен Вятър-Как тихичко си капеха листата



BecSar
03-17-2007, 17:54
ае хора кви ли търсачки не прерових и неможах да намеря един клип.
Трябва ми Клипа на Южен Вятър-Как тихичко си капеха листата

Lorraine
03-17-2007, 19:16
и аз не успях да го намеря сори :(

white_chik
03-18-2007, 17:52
Сигуран ли си,че песента има клип.Защото тя не е неква нова песен,аз супер много я харесвам,но никога не съм й гледала клип

malka_sladuranka
03-18-2007, 17:56
Сигуран ли си,че песента има клип.Защото тя не е неква нова песен,аз супер много я харесвам,но никога не съм й гледала клип Има клип, ама и аз го нямам... :-k

VARNA
05-28-2007, 18:41
ЕДНА ПРИЯТЕЛКА Е ГЛЕДАЛА КЛИПА НА "КАК ТИХИЧКО СИ КАПЕХА ЛИСТАТА" , НО НЕ ПО "ПЛАНЕТА" , А ПО ДРУГАТА, КАК СЕ КАЗВАШЕ?!ПАК БЕШЕ ФОЛК ТЕЛЕВИЗИЯ, ДАЖЕ МАЙ ЗАГЛАВИЕТО И С "ФОЛК..." ЗАПОЧВАШЕ. АЗ СЪЩО МНОГО ХАРЕСВАМ ТАЗИ ПЕСЕН, ДАЖЕ ИМАМ СПОМЕНИ НА НЕЯ (...). Но приятелката ми ми каза, че клипа не бил нищо особено. Някакво момиче пеело в гора, а наблизо имало и някакво военно поделение. Жалко, защото текстът на песента позволява да се разгърне голям сценарий! Но, нищо! Важното е, че я има, че е хубава и че тя остава по-дълго в сърцето, отколкото болезнените спомени!

VARNA
05-28-2007, 18:43
ЕДНА ПРИЯТЕЛКА Е ГЛЕДАЛА КЛИПА НА "КАК ТИХИЧКО СИ КАПЕХА ЛИСТАТА" , НО НЕ ПО "ПЛАНЕТА" , А ПО ДРУГАТА, КАК СЕ КАЗВАШЕ?!ПАК БЕШЕ ФОЛК ТЕЛЕВИЗИЯ, ДАЖЕ МАЙ ЗАГЛАВИЕТО И С "ФОЛК..." ЗАПОЧВАШЕ. АЗ СЪЩО МНОГО ХАРЕСВАМ ТАЗИ ПЕСЕН, ДАЖЕ ИМАМ СПОМЕНИ НА НЕЯ (...). Но приятелката ми ми каза, че клипа не бил нищо особено. Някакво момиче пеело в гора, а наблизо имало и някакво военно поделение. Жалко, защото текстът на песента позволява да се разгърне голям сценарий! Но, нищо! Важното е, че я има, че е хубава и че тя остава по-дълго в сърцето, отколкото болезнените спомени!