PDA

View Full Version : Може ли да се каже на непознат "Обичам те"



LaPeNcEto0o
03-17-2007, 18:35
Пуснах темата защото както гледам за повечето от форума "обичам те" се казва на всеки срещнат няма да цитирам никове но...една въпросна дама ни каза че ни обича а дори не знае имената на половината :shock: :shock: Въпроса ми е - Може ли да се казва на всеки срещнат "обичам те" защото по тоя извод аз трябва ли да хукна по улиците и с всеки с който се размина да му казвам че го обичам и не мога без него... :shock: :shock:

`Death`Whore`
03-17-2007, 18:37
Човек може да каже всичко.

nencuHka
03-17-2007, 18:38
Можеш да кажеш много неща,но проблема е в това дали ги чустваш!?

FiRe_LaDy
03-17-2007, 18:39
Mne.Tova e mnogo typo na vseki da kazvash obicham te.Tova ne moje sa pochuvstva toku taka izvednyj,taka che kato ne si go pochuvstval kakyv e smisala da go kajesh?

LaPeNcEto0o
03-17-2007, 18:41
Мисля че е малко недорасло да хукна и да казвам на всеки непознат"обичам те" :shock: :shock: :shock: :shock:

JoeBanana
03-17-2007, 18:41
Павел, приятно ми е :mrgreen:
сега вече може ли да се обичаме ? :mrgreen:
тая тема тъпее като вдъхновителката си (обичливата тема) :mrgreen:

Undying
03-17-2007, 18:42
Да,мога да го кажа,но няма да го чувствам.

LaPeNcEto0o
03-17-2007, 18:43
Павел, приятно ми е :mrgreen:
сега вече може ли да се обичаме ? :mrgreen:
тая тема тъпее като вдъхновителката си (обичливата тема) :mrgreen:
За мен не може...дори не съм си писала с тебе че да ти кажа "обичам те" :smt005 :smt005 пък и трябва да го чувстваш както каза фешънка :)

JoeBanana
03-17-2007, 18:45
Павел, приятно ми е :mrgreen:
сега вече може ли да се обичаме ? :mrgreen:
тая тема тъпее като вдъхновителката си (обичливата тема) :mrgreen:
За мен не може...дори не съм си писала с тебе че да ти кажа "обичам те" :smt005 :smt005 пък и трябва да го чувстваш както каза фешънка :)
ъъъ, само аз ли си схващам глупостите ? :mrgreen:
(риторичен е) :mrgreen:

Ice_Queen
03-17-2007, 18:46
Павел, приятно ми е :mrgreen:
сега вече може ли да се обичаме ? :mrgreen:
тая тема тъпее като вдъхновителката си (обичливата тема) :mrgreen:
За мен не може...дори не съм си писала с тебе че да ти кажа "обичам те" :smt005 :smt005 пък и трябва да го чувстваш както каза фешънка :)
ъъъ, само аз ли си схващам глупостите ? :mrgreen:
(риторичен е) :mrgreen:

ахахахахха

LaPeNcEto0o
03-17-2007, 18:46
Павел, приятно ми е :mrgreen:
сега вече може ли да се обичаме ? :mrgreen:
тая тема тъпее като вдъхновителката си (обичливата тема) :mrgreen:
За мен не може...дори не съм си писала с тебе че да ти кажа "обичам те" :smt005 :smt005 пък и трябва да го чувстваш както каза фешънка :)
ъъъ, само аз ли си схващам глупостите ? :mrgreen:
(риторичен е) :mrgreen:
офф не пуснах темата за да се гаврите с някой а за да ми се отговори на въпроса искам просто да видя какво мислят съфорумците :::

Valar
03-17-2007, 19:20
Ъъ що па да не може!
Обичам те като приятел/ка!

crazy_sexy_mace
03-17-2007, 19:28
Можеш да го кажеш, но едва ли ще го чувстваш! :smt081

koalka
03-17-2007, 19:33
Е то може всичко да кажеш, ама е друг въпроса колко е истина.А относно тази тема-авторката е просто благодарна за отговорите, които е получила и за това си е позволила да използва ТАЗИ дума, която не трябва да се казва дори и на шега, дори и без умисъл.

thirteen
03-17-2007, 19:35
Ами то всичко се каза по-горе..
глупаво е да..., но човешката простотия няма граници :lol:

Valar
03-17-2007, 19:40
Просто се исбъзиках по горе! :-D
Иначе разбира се че не можеш банален отговор към банална тема.

LaPeNcEto0o
03-17-2007, 19:40
Ами то всичко се каза по-горе..
глупаво е да..., но човешката простотия няма граници :lol:
ахахахах верно си е така :roll:

03-17-2007, 19:40
На шега може да се каже всичко :wink: А не мисля,че тя го е казала сериозно. :smt016

Kianna
03-17-2007, 20:18
Можеш да кажеш много неща,но проблема е в това дали ги чустваш!?


:smt023

Qnchety
03-17-2007, 20:29
Можеш да кажеш много неща,но проблема е в това дали ги чустваш!?

ThePainIsReaL
03-17-2007, 21:51
Аз пък не разбирам защо толкова ограничено ползвате "Обичам те" , но както и да е.
Иначе на непознат не бих казала "Обичам те!" в истинския смисъл на думата.

Dissenter
03-17-2007, 22:57
На теория всичко може,но на практика зависи

peps_from_mars
03-17-2007, 23:01
оф тфа "обичам те'' стана за здрасти и за чао...аз лично не казвам много лесно обичам те..просто като не го чувствам...и да го казвам...смисъла е нулев....само лъжа на този който го казвам 8-[ :-s :-s

мацка от класа
03-17-2007, 23:08
Аз пък не мога да ви разбера. Ясно ми е защо е пусната темата,но както и да е. Кво ви става,бе,хора,що сте се издухали така яко?! Всеки може да си казва,каквото си поиска-и ''обичам те'',и ''мразя те'' и т.н.-всичко,което му е на душа. А това,че е казал/а на непознат/а,голямото чудо! Какъв ви е проблема,бе? Нека всеки си говори,каквото намери за добре! Ти да тръгнеш да обръщаш внимание това какво се пише в 1 форум,значи трябва да си много зле,аз по принцип не слушам какво ми говорят хората(освен,когато не е важно),пък вие тука за едно подхвърлено,без особено значение ''обичам те'',обръщате внимание. Не,не,нямам думи просто! Тва не е работа,вземете се стегнете малко! #-o [-o<

peps_from_mars
03-17-2007, 23:14
Аз пък не мога да ви разбера. Ясно ми е защо е пусната темата,но както и да е. Кво ви става,бе,хора,що сте се издухали така яко?! Всеки може да си казва,каквото си поиска-и ''обичам те'',и ''мразя те'' и т.н.-всичко,което му е на душа. А това,че е казал/а на непознат/а,голямото чудо! Какъв ви е проблема,бе? Нека всеки си говори,каквото намери за добре! Ти да тръгнеш да обръщаш внимание това какво се пише в 1 форум,значи трябва да си много зле,аз по принцип не слушам какво ми говорят хората(освен,когато не е важно),пък вие тука за едно подхвърлено,без особено значение ''обичам те'',обръщате внимание. Не,не,нямам думи просто! Тва не е работа,вземете се стегнете малко! #-o [-o<


да права си,че никой неможе да забрани на някой друг да говори каквото си иска,но не там е цялата работа..... думите ОБИЧАМ ТЕ.....вече стават без смисъл...когато всеки втори го повтаря...накрая се чудиш кое е истината.... :smt017

п.п:не го приемай като заяждане...

iiirish
03-18-2007, 12:46
това, че оная малка дрисла ни викаше, че всички ни обича се нарича "наглост", "лицемерие", "превземки" и "лигавщини"!!! :evil: има си хора около нея - да се прави на глупачка пред тях, но да ми пуска безмозъчни теми... :evil: тъй че лапенцето е права!

LaPeNcEto0o
03-18-2007, 12:48
Аз пък не мога да ви разбера. Ясно ми е защо е пусната темата,но както и да е. Кво ви става,бе,хора,що сте се издухали така яко?! Всеки може да си казва,каквото си поиска-и ''обичам те'',и ''мразя те'' и т.н.-всичко,което му е на душа. А това,че е казал/а на непознат/а,голямото чудо! Какъв ви е проблема,бе? Нека всеки си говори,каквото намери за добре! Ти да тръгнеш да обръщаш внимание това какво се пише в 1 форум,значи трябва да си много зле,аз по принцип не слушам какво ми говорят хората(освен,когато не е важно),пък вие тука за едно подхвърлено,без особено значение ''обичам те'',обръщате внимание. Не,не,нямам думи просто! Тва не е работа,вземете се стегнете малко! #-o [-o<


да права си,че никой неможе да забрани на някой друг да говори каквото си иска,но не там е цялата работа..... думите ОБИЧАМ ТЕ.....вече стават без смисъл...когато всеки втори го повтаря...накрая се чудиш кое е истината.... :smt017

п.п:не го приемай като заяждане...
да де...ама точно т`ва ми беше целта с темата ...вече всеки си казва на който му падне "обичам те" ми добре де ми утре ако хванеш някой си чичко :smt005 и му речеш"обичам те" стар е човека...кой знае какво ще си помисли мисълта ми е- Не може да се казва на всеки срещнат "обичам те" в истинския смисъл на думата[/b]

LaPeNcEto0o
03-18-2007, 12:51
това, че оная малка дрисла ни викаше, че всички ни обича се нарича "наглост", "лицемерие", "превземки" и "лигавщини"!!! :evil: има си хора около нея - да се прави на глупачка пред тях, но да ми пуска безмозъчни теми... :evil: тъй че лапенцето е права!
най вече ЛИГАВЩИНА :-({|= :-({|= браво ани :-)

мацка от класа
03-18-2007, 14:35
Нито съм тръгнала да защитавам авторката на темата,нито пък вашето становище,камо ли да се карам с някого...просто ми се иска да ви разясня,че когато някой си каже просто ей-така безпричинно ''обичам те'',той не може да захаби значението на думата-вярно е,че не можеш да обичаш всички и,че не можеш само наляво-надясно да подмяташ на всекиго такива думи,но,по дяволите КАКВО ВИ ПУКА,че тука някой се е излигавил и просто е казал това. Просто не ми се вярваше като изчетох сума ти и коментари,че можете да се заяждате за нещо толкова безмислено! За мен това е чиста загуба на време,пък вий си казвайте,че просто защитавате тезата,че като не ви знаят имената,да не ви казват,щото се изтъркавало..ми сори,ама според мен няма нищо вярно в това-това,че някой се е излигавил или му е било яко и си е казал тия думички,просто НЕ ОЗНАЧАВА нищо,но в никакъв случай не разваля значението на тия думички...абе,какво ли се впрягам и аз да ви обяснявам-мисля просто,че прекалихте и не е много в реда на нещата да се излагате така! На възраст те,дръжте се малко! :smt019

Ctrl+Alt+Del
03-18-2007, 21:08
http://img155.imageshack.us/img155/1433/puke7htpy6.gif

LaPeNcEto0o
03-19-2007, 19:59
ае... аз от цялата тая помия едно не моа да разбера... защо на тия уж толкова освободени, готини, възвишени мадами (те шси се сетят кои са) толкова им пука кой кво бил пуснал в тоя форум, просто поредният флуд от страна на развилняло се тийнче, да, кво толкова, и все пак форумът се казва ТИЙНпроблем, така че ше помоля секситата да си заврат репликите от сорта на 'хормонясала малка пикла' някъде на топло и влажно, още повече, щото те самите мязат на нещо не по-хубаво от тва, което така пламенно оплюват. и да, цялата им загриженост за тва с колко искреност била пусната темата 'обичам ва!' е пълна фейкърщина - баси престорените постове от рода на 'тая малка дрисла как лицемерства само!!!', осъзнайте се бе, тва не ви е кино, че да се вживяяте в некви смехотворни роли. ах, колко лъжливо и неискрено изречена дума, мда, ма дори и в тоя си контекст не е била отправена към мършояди като вас, така че си затрайте в някой тъмен ъгъл, докато не се появи тема от тип 'до гуша ми дойде от дрисли' - е тогава ше имате пълно право да се защитите, смятам, че сте достатък умни, че да се сетите кво искам да кажа...

и в крайна сметка кво - детето пусна тема, за да се изебава и некви 3 кокошки веднага го закълваха. а ако някой беше постъпил така с тях, сигурно щяха да се разпискат до небесата... аман от престорени недорасли лекета, ей деба! :smt013
Виж сега...няма да те обиждам пуснах темата защото всеки втори казва че обичал някой а дори не го познава...тая дума вече няма значение за никое фешънче... :smt011 :smt011