PDA

View Full Version : Дали иска да се съберем,как да разбера?



Майната
03-17-2007, 19:32
Еми на кратко,преди "известно време" се разделихме с приятелката ми иии докато в началото ми бе изключително лесно и не го мислех сега малко почна да ми става все по трудно без нея.А и имам чуството че и тя май разбира грешката която стана и иска да се съберем,но там е работата че начина по който се разделихме беше такъв че сега,да я питам дали още има нещо към мен,ще е доста страннен и искам да го избегна.Кажете как да разбера или какво да направя за да знам дали тя още ме обича или си въобразявам :|

koalka
03-17-2007, 19:34
Еми, за да разбереш дали те харесва може би трябва да говориш с нея, а не да се чудиш и да гадаеш. :wink:

03-17-2007, 19:41
Поговорете. :wink:

03-17-2007, 19:48
Еми така седът нещата че няма как...смисъл разделихме се по един меко казано гаден начин,и двамата сме хора инат със свойто достойнство иии не вярвам някакси да се пречупиме да си го признаеме аз за това исках някви други идей :(

cherinka
03-17-2007, 19:48
Що не накараш някой/я твой/я приятел/ка да я пита и да ти каже. Тъпо е, ама щом искаш да избегнеш Ти да я питаш това нещо.. може дюсъс странични хора да стане. ,,..

slan4evo_momi4e
03-17-2007, 19:54
просто си признай, че имаш нужда от нея .... това не е срамно или унизително ... а и по някакъв заобиколен начин казва "обичам те" :)

Майната
03-17-2007, 19:55
просто си признай, че имаш нужда от нея .... това не е срамно или унизително ... а и по някакъв заобиколен начин казва "обичам те" :)
Еми така е да,но има и вероятноста да си въобразявам естествено и тогава ще стане доста неловко.....аз и този момент някакси се опитвам да го избегна :oops: