PDA

View Full Version : Какво да правя ?



MHorO 3JIe
03-17-2007, 20:46
Преди 3 дни бяхме на вила с приятелите (около 10 момчета и 5 момичета). Купона беше много як , много пиене и сичко, което е необходимо за да си изкарате добре. Да ама аз не си изкарах добре ( аз съм М на 16)!!! Към 3 сутринта бяхме пияни и решихме (и аз не знам кой даде тази тъпа идея) да играем на БИСКВИТКА. Нали както си му е реда се наредихме всички около бисквидата и ... почнахме . Да ама мойте авери за по 1мин. и бяха готови и се оказа, че аз останах последен и ..... нямаше ко да се прави. Взех да се дърпам и да се оправдавам ама ме фанаха и ми я навряха в устата. Проблема е там, че сички момичета много се смяха, а сред тях бе и аверката ми... от тогава не ми се е обаждала.... КАКВО да ПРАВЯ ?!

tainstvenata
03-17-2007, 20:50
хаа.. според мен темата е ебавка но все пак ако е истина..според мен ако наистина те харесва/оби4а и даржеше на тебе няма6е да постъпи така.
обади и се ти ..

03-17-2007, 20:51
kva e tas igra biskvitka?

MHoro 3JIe
03-17-2007, 20:52
за тези дето не знаят как се играе на "БИСКВИТКА" :

Слага се една бисквитка , нареждат се момчетата и който се изпразни върху бисквитката я изяжда !!!

03-17-2007, 20:58
който се изпразни последен на бисквитката, той я изяжда !!!*

even_in_death
03-17-2007, 21:07
Бляяяяя... егати гадната игра.... не съм я чувала ама е отврат :smt078 Ама верно ако си те обича тряя да ти се обади...

Ice_Queen
03-17-2007, 21:07
Бл..Бл....БЛаххххххххххххххх хх :smt078 :smt078 :smt078 :smt082 :smt044

Бати гнусното веееееееее
1 момче - сперма..о...кк...!!!!!!!!!!!!
Ама ..тва..блах.
Не знам момче...чакай и се моли да звънне!

Red.Chil
03-17-2007, 21:10
СКАНДАЛ ! БЕДСТВИЕ !

Mooo6nooo
03-17-2007, 21:10
Бахти гнусното...

Mimka_sweet
03-17-2007, 21:12
Повърни бисквитката,тя е виновна!!!!!!!! :-D

Iv4eTy
03-17-2007, 21:14
ми тва е супер гнусно.... а пък тя ако има чувства ще ти се обади нз така мисля

Kianna
03-17-2007, 21:22
Да ви имам игрите..и аз да бях,и аз нямаше да ти звънна.Добре,че не съм попадала на идиоти като теб. :smt005

Mimka_sweet
03-17-2007, 21:29
Леле , ама то май не става въпрос за вкусна бисквитка за ядене :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

olive_oil
03-17-2007, 21:45
Преди 3 дни бяхме на вила с приятелите (около 10 момчета и 5 момичета). Купона беше много як , много пиене и сичко, което е необходимо за да си изкарате добре. Да ама аз не си изкарах добре ( аз съм М на 16)!!! Към 3 сутринта бяхме пияни и решихме (и аз не знам кой даде тази тъпа идея) да играем на БИСКВИТКА. Нали както си му е реда се наредихме всички около бисквидата и ... почнахме . Да ама мойте авери за по 1мин. и бяха готови и се оказа, че аз останах последен и ..... нямаше ко да се прави. Взех да се дърпам и да се оправдавам ама ме фанаха и ми я навряха в устата. Проблема е там, че сички момичета много се смяха, а сред тях бе и аверката ми... от тогава не ми се е обаждала.... КАКВО да ПРАВЯ ?!прави се, че не ти пука от станалото на вилата и на нея ще спре да й пука 8)

MHoro 3JIe
03-17-2007, 21:48
Преди 3 дни бяхме на вила с приятелите (около 10 момчета и 5 момичета). Купона беше много як , много пиене и сичко, което е необходимо за да си изкарате добре. Да ама аз не си изкарах добре ( аз съм М на 16)!!! Към 3 сутринта бяхме пияни и решихме (и аз не знам кой даде тази тъпа идея) да играем на БИСКВИТКА. Нали както си му е реда се наредихме всички около бисквидата и ... почнахме . Да ама мойте авери за по 1мин. и бяха готови и се оказа, че аз останах последен и ..... нямаше ко да се прави. Взех да се дърпам и да се оправдавам ама ме фанаха и ми я навряха в устата. Проблема е там, че сички момичета много се смяха, а сред тях бе и аверката ми... от тогава не ми се е обаждала.... КАКВО да ПРАВЯ ?!прави се, че не ти пука от станалото на вилата и на нея ще спре да й пука 8)
Не знам, момчетата по цял ден ме базикат ... не издържам вече ... не стига, че тя се прай, ами и те не ме оставят намира

olive_oil
03-17-2007, 22:04
абе кво ти пука! Сега си мислиш "лесно й е да го каже, нали не е в моето положение" НО СИ НЯМАШ ПРЕДСТАВА КОЛКО ПО-ЛЕСНО Е ДА НЕ ТИ ПУКА ЗА НИЩО. Просто показвай на хората, че се гордееш с това, което си. Уважавай се, върви с високо вдигната глава, каквото и да се говори зад гърба ти! Наскоро ми дадоха подобен съвет, послушах го и ако преди съществувах, за да се съобразявам с хората, сега просто живея. Заради себе си!

niko86
03-17-2007, 22:36
ти пък не можа ли да си дадеш малко зор бе!!! как така ще се излагаш :lol:

03-17-2007, 22:38
абе човек... твойта аверка може да ти се сърди че не си и дал бисквитката на нея... знаиш ли.. #-o

koalka
03-18-2007, 08:48
Сам си си виновен, че си играл на нея, ама пиян...Еми обади се на приятелката ти, явно й е станало доста неприятно.

KisskilleRcHe
03-18-2007, 08:53
Да ве еба и умниците..... Мн сте умни.... :)

Sedmichen
03-18-2007, 19:33
Chowek bydi w pylna sedmichnost sas sebe si , wqrwai w chisloto SEDEM i prodaljawai da qdesh biskwitki , sedmichnostta e hubawo neshto ,zatowa da ne ti puka SEDEM FTW
Peace . \:D/

MHoro 3JIe
03-18-2007, 19:38
абе кво ти пука! Сега си мислиш "лесно й е да го каже, нали не е в моето положение" НО СИ НЯМАШ ПРЕДСТАВА КОЛКО ПО-ЛЕСНО Е ДА НЕ ТИ ПУКА ЗА НИЩО. Просто показвай на хората, че се гордееш с това, което си. Уважавай се, върви с високо вдигната глава, каквото и да се говори зад гърба ти! Наскоро ми дадоха подобен съвет, послушах го и ако преди съществувах, за да се съобразявам с хората, сега просто живея. Заради себе си!

и аз съм на този принцип, досега не ми е пукало какво говорят зад гърба ми (освен ако не са наистина близки приятели)... но сега е различно, пишат ми некви познати дето не са били там и ми викат - "Верно ли я изяде тая бисквитка" ... не знам ще се самоубия !!!

Sedmichen
03-18-2007, 19:42
Pravi si tawa makaroni na furna i si reji wenite bro ! :o
btw SEDMICHNOSTTA e s tebe !
Peace.

nencuHka
03-18-2007, 20:57
Да ви имам игрите..и аз да бях,и аз нямаше да ти звънна.Добре,че не съм попадала на идиоти като теб. :smt005

И аз и аз :-D

[Lucifer]
03-18-2007, 21:27
yes be ... a vkusna li be6e :)

Cheesy
03-18-2007, 21:37
]yes be ... a vkusna li be6e :)
Ауу..сигурно :smt042 малее как може да играете на таквиз игри....блааа ебаси отврата..сам си си виновен-да не си се напил и да не си играл... :::

teenkopele
03-19-2007, 03:43
СКАНДАЛ ! БЕДСТВИЕ !

... проблем, проблемация, проблематичност! :lol:

:arrow: Нищо чудно, че не ти се обажда. Ако я видиш да яде спермата на няколко човека, ти би ли й звъннал отново?

In4iTu_
03-19-2007, 08:51
Тази игра не я бях чувала..но долу-горе разбрах какво ти се е случило. Обади се на приятелката си, не знам какво да и кажеш, измисли нещо...Другия вариант е да си намериш нова и да не играеш на такива извратени игри :wink:

Gangsta_zone
03-19-2007, 09:13
Преди 3 дни бяхме на вила с приятелите (около 10 момчета и 5 момичета). Купона беше много як , много пиене и сичко, което е необходимо за да си изкарате добре. Да ама аз не си изкарах добре ( аз съм М на 16)!!! Към 3 сутринта бяхме пияни и решихме (и аз не знам кой даде тази тъпа идея) да играем на БИСКВИТКА. Нали както си му е реда се наредихме всички около бисквидата и ... почнахме . Да ама мойте авери за по 1мин. и бяха готови и се оказа, че аз останах последен и ..... нямаше ко да се прави. Взех да се дърпам и да се оправдавам ама ме фанаха и ми я навряха в устата. Проблема е там, че сички момичета много се смяха, а сред тях бе и аверката ми... от тогава не ми се е обаждала.... КАКВО да ПРАВЯ ?!прави се, че не ти пука от станалото на вилата и на нея ще спре да й пука 8)
Не знам, момчетата по цял ден ме базикат ... не издържам вече ... не стига, че тя се прай, ами и те не ме оставят намира
Е ти тъп ли си да изядеш бисквитката :-D :-D :-D
Ама то вината си е в тебе като не свършваш бързо :-D :-D :-D

jus7_a_boy
03-19-2007, 10:33
Дръжки, на мен темата ми прилича на ебавка. Ако наистина е станало просто немога да повярвам кви хора има :)