PDA

View Full Version : Каланетика



sledko_f>93
03-17-2007, 20:43
Някой може ли да ми каже, къде има ....... къде мога да тренирам каланетика? Гледах в интернет,но има ли място, където да не са само възрастни?
Ииии.... колко кг най мн може да се свалят за 3 месеца за 2 пъти седми1но ходене на каланетика????
Мерси за вниманието :)

nata6ka
03-17-2007, 23:01
кво е "Каланетика" :oops: мн ми е интересно

strange__
03-28-2007, 11:20
Според мен е доста муден спорт...може да не съм много запозната де,не знам :roll: Щом искаш да сваляш пробвай с нещо по-интензивно...горещо ти препоръчвам тае бо :wink:

GLeZoRanA
03-28-2007, 13:23
ххаха абе дете .. ти нали на фитнес щеше да ходиш :smt005 .. Определено каланетиката е адски мудна на мене лично не ми беше готино като ходих , за това се ориентирах към нещо по интересно и замбързано ...и все пак ако си от СФ в Спартак има много добра треньори ;) ..

lii40
04-07-2007, 21:05
ами, каланетика можеш да "тренираш" на стадион Васил Лесвски всеки вторник и четвъртак. единичната "тренировка" струва 5лв., но има и нещо като абонамент с отстъпки за повече сеански.
и все пак...каланетиката е бавна гимнастика. тя развива баланса м/у тялото и околността. практикуват я най-често (ентусиазирани)възрастни дами, но един път в седмицата е полезно за здравето!
успех! :-) :smt006

gabrielka@a
04-20-2007, 15:47
За първи път чувам такъв спорт...............

lii40
04-20-2007, 19:21
За първи път чувам такъв спорт...............
ами...каланетиката не е популярна в БГ и особено сред младите, защото както споменах се практикува основно от по-възрастни жени. но въпреки това, ако исате да отслабнете, да упражните тялото и мускулите си без тежки и бързи упражнения и натоварване, каланетиката е нещо подходящо. всъщност, тя натоварва тялото, но бавно и постепенно и не се усеща. препоръчвам горещо! :-D

gabrielka@a
04-21-2007, 14:24
Мерси за инфото!

punisher
04-21-2007, 15:01
в Спартак има.
Аз ходех преди и ми беше много гот ;) Незнам за други места,обаче там треньорите никак не го дават мудно. :wink:
Скапват те яко,докато не станеш на парцал и после като се прибереш и взимеш един душ...мммм после няма такова хубаво чувство :-D

(абе аз дали не съм ходила на нещо друго :lol: )
все тая...

punisher
04-21-2007, 15:05
Според мен е доста муден спорт...може да не съм много запозната де,не знам :roll: Щом искаш да сваляш пробвай с нещо по-интензивно...горещо ти препоръчвам тае бо :wink:
аа да бе... на тае бо ходех... :lol:
обърках се...

е тва е напрао жестоко :twisted: \:D/ не те оставят да дишаш,ама си заслужава :wink:

tedinci_
05-21-2007, 09:43
Аз ходя 2 пъти в седмицата в даскалото и ми е мн забавно упражненията са мн леки и отпускащи!НО НЕ СА БАБЕшКИ [-X споко мн е разтоварващо :smt006