PDA

View Full Version : Въпрос отностно Акинетон-а



DjNikich
03-17-2007, 21:53
Имам просто въпросче, спрямо него.. Обаче гледах доста теми и общо взето пак не открих това, което искам да знам..

Значи:
От аптеката мога да си го взема?
Какво по точно да кажа на аптекарката?
Колко пари е?
и.. какъв в крайна сметка е ефекта..(виждам някой взимали по блистери.., няк'фи припадъци, халюцинаций и тен подобни)..?

theEXPLOITED
03-18-2007, 12:27
8) mnoo qsno 4e ot aptekata 6te si go vzeme6 ot kade drugade dilari o6te nqma a kvo da kaje6 na aptekarkata e mnoo tup vapros ne misli6 li? 8)

helen4ee
03-18-2007, 13:51
M ima vuzmojnost aptekarkata da ne ti dade.Pri tova vuzmojnostta e 100% haha tui4e vzemi si izbivai kompleksite v u4ene a ne drusane

phm
04-09-2007, 01:37
не дават в повечето аптеки
вече е акинестаз и ..
не си пържи мозака с хапчета за паркинсон

Armeika
04-09-2007, 03:28
струва към 2 лв така мисля де :-k а на аптекарката кво да кажеш :-k ми незнам това го мисли сам :wink: :smt005

phm
04-09-2007, 13:29
Що не се друсаш с нещо,което поне хваща като хората?И няма да се притесняваш дали ще ти го дадат или не?
фаща си то даже стабилно
прав си обаче че няма смисъл
обаче щом си решил да се тровиш
поне го прави с нещо качествено

апак ако не искаш испии едно сиропче демефан
може и то да ти хареса ](*,)
или недей

айде НЕ НА ДРОГАТА И ОТ МЕН

04-09-2007, 14:00
Офф...Мии то първото което е няа ти го дадат.Една позната се беше направила мн добре с тия хапчета,та я поразпитах...Каза,че чувството е все едно си на няколко масура...Че е пила хапчетата с водка.Че чичо и,който е инвалид ги пие и ги е взела с неговата лична карта,като е казала,че са за него. [-(

theEXPLOITED
04-09-2007, 17:10
abe po dobre ne se zaribqvaite s toq akineton nqma smisal pak i strani4nite efekti sa mnoo gadni 4erniq ti drob stava na ni6to.i az mnoo hapove drusah na vremeto golteti koterpini akinetona e nai golemiq shit ot vs.NAISTINA NQMA SMISAL

BuzkatA
04-10-2007, 00:40
виждал съм хора който са се побъркали от това!!!
била е младо и безгрижно момиче ... правила е много простотий хората са се радвали на хумора и смяли са се ... а сега я отбягват защото незнае какво прави и обикаля на ляво на дясно ... защото е прекали в тези хапчета ... и защо ... :(

theEXPLOITED
04-12-2007, 15:22
виждал съм хора който са се побъркали от това!!!
била е младо и безгрижно момиче ... правила е много простотий хората са се радвали на хумора и смяли са се ... а сега я отбягват защото незнае какво прави и обикаля на ляво на дясно ... защото е прекали в тези хапчета ... и защо ... :(
STIGA BE OT AKINETONA LI SAMO?

04-12-2007, 20:35
Taka...akintona e nai golqmoto laino s koeto mojesh da se zaburkash,po princip hapovete trqa da te karat da mislish che sveta e rozov,a akinetona te kara da mislish che dori ne e cherno bql a si e naprao cheren (obrazno kazano) :-D
Inache ako mnogo si se zarebil znam ot lichen opit che kolkoto i da ti govorq nishto nema da promenq tui che pone da ti otgovorq : struva 2 lv i ako aptekarkata ti napravi problem shte kajesh che e za baba ti,no edva li :-)

04-18-2007, 23:25
kajete nqkvi dr hap4eta deto nesa takaf shit i pak sa bez recepta


mama ti narkoman izdrebnql .bokluk s bokluk, vzemi si vazelin4e za zadnika

mostwanted
04-24-2007, 14:21
и аз се излъгах един път
но поне беше яко
и още на следващия ден се чу калиман
и от тогава не съм пипал

05-20-2007, 13:37
напрао ми е сме6но буахаха.акинетона станал много модерен ве,напрау да не повярва6,вече е най-популярната аптекарска из6ивка.някви гъзарчета и манекенчета вече по4нали се друсат с акинетон,както бе модерно преди да взима6 паркети и дизели буахаха.
АУЕЕЙ АКИНЕТОНА Е ПРИЗНАТ като най,или поне един от най-изпържва6тите мозъка наркотици ве .то поне да има6е филм от него,а то..кви халцове,кви 5 лева,бахти безполезния хап е тва,зимал съм 9 наведнъж и къв е филма,ло6о ти е,трепери6,мноо яко няма 6то.на сичкото отгоре има супер гадни остатъчни ефекти,да не говорим,дори да си взел само 3-4 пъти,пак е достатъчно за да ти се проявят макар и леки признаци на паркинсон.
ЗЛЕ!ЗЛЕ!ЗЛЕ!

bloodybaby
05-27-2007, 15:44
Имам просто въпросче, спрямо него.. Обаче гледах доста теми и общо взето пак не открих това, което искам да знам..

Значи:
От аптеката мога да си го взема?
Какво по точно да кажа на аптекарката?
Колко пари е?
и.. какъв в крайна сметка е ефекта..(виждам някой взимали по блистери.., няк'фи припадъци, халюцинаций и тен подобни)..?
Отиваш в аптеката и казваш на аптекарката, че баба ти е болна от паркинсон, ама не носиш рецептата и искаш блистер!Друг начин отиваш и без обяснения искаш акинетон.Ако те пита нещо, нагло си и казваш, че ти ще си го ядеш.Или ти дава или отиваш в друга аптека :mrgreen: Струва към 2лв блистера, не помня вече - яла съм го преди години!
Виж сега - ако не си пробвала преди анкети, вземи си 2 или 3 заедно с едно кафенце - в кафенцето пусни още 2 - 3 да се стопят и да си ги пиеш с него.Ефекта е, че се отпускаш, става ти супер бавничко всичко, започва да ти се говори, обаче докато си кажеш всичко, което искаш да си кажеш и забравяш за какво говориш.Можеш да обикаляш часове наред и да заговаряш непознати, без никъкво притеснение или неудобство.Халюцинациите не са изключени, ами даже и много често започваш да халюцинираш и да се вкарваш в разни филми.Едва ли ще припаднеш от акинетон - пила съм 67 броики една след друга - е не припаднах, само дето се оправих след 3 дни.
Та така - ако имаш въпроси питай - известно време бях "аптека" :-D

naMy4Ho_KoTe
08-06-2007, 23:52
Акинетон няма да и дадат в аптека толкова лесно. В пловдив съм видяла точно една аптека където дават. Без рецепта е, ама пределно ясно им става като влезе някво пишлеме и иска лекарство за паркинсон, което може да се друса. Преди като друсах не ми даваха повече от 1 блистер, никога. Не съм припадала, но съм получавала халюцинации. Понякога симптомите на свръхдозата (случвало се е да взема 2 блистера наведнъж) да продължат 2 дена. Гадене, виене на свят, гърлото ти се свива, устата ти пресъхва, не можеш да пиеш течности, нито да ядеш, размазва ти се погледа адски много, и най-силния ефект - жестоки нарушения в краткотрайната памет. Изпадала съм в състояние, в което докато намисля да произнеса едносрична думичка, вече съм забравила какво съм искала да направя. Друсах 3 месец през ден по блистер-два. После 4 месеца реанимирах, докато усетя че предишната ми концентрация се завърне. P.С. Доколкото знам Акинетон вече няма.

09-07-2007, 23:43
хаха! АКИНЕТОНА (немски паркизан) Се продава и нема да се спре скоро цената за 2 мг е 1,70 (2лв) а 4 милиграмовите апове са към 4 лв.. Пише "по лекарско предписание" Мн пъти съм искал блитер два,ама дока се осетят и вече ми искат рецепта или ми виакт ,че сам хубаво момче да не се занимавам с глупости! Пил съм 5 хапа с малко ракия и бира за миг имах халуцки или просот не сам зл де сам и всичкое било филм,но моя приятел дет взе и той 5 два дена беше у филма, припадал по улицте като пиян ! Опасен е не земайте дози над 15-20 мг значи 5хапа по 2 мг =10 !

значи това е дисоциативен ,делирант, халуциноген ! по-добре яжте гъби или картони от колкото тоя акинетон,ама всичко трябва да се опита !

choco dick
09-08-2007, 06:08
наркоман

лепиларя
09-09-2007, 01:38
kajete nqkvi dr hap4eta deto nesa takaf shit i pak sa bez recepta

КАЛЕ

:smt014 :smt014 :smt014 :smt014

\:D/

А иначе - утре ме очакват акинентонките! :smt007

blqblqqq
09-09-2007, 01:40
и аз се излъгах един път
но поне беше яко
и още на следващия ден се чу калиман
и от тогава не съм пипал

ВАА ТИ ПАК ОТКАДЕ ИЗНИКНА МАААААААААА
САМО ЕДИН ПЪТ СЕ БИЛ ИЗЛЪГАЛ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
нека поне не го казвам с думи
аи не се сърди и може да ти пратя ЛС кой съм
ако искам де :mrgreen:

blqblqqq
09-09-2007, 01:43
МОМЦИ КАЛИМАНИ
АКЕНАТОМАНИ
АМФЕТАМИН МАНЯЦИ
И ВСЯКАКВИ ТАКИВА
ИМА САМО ЕДНА КАЧЕСТВЕНА ДРОГА
И ТЯ СЕ КАЗВА ЕКСТАЗИ
НЕ СИ ХАБЕТЕ ТЕЛЦАТА И УМУВЕТЕ
С ТАКИВА ПУМИИ
И ПО ДОБРЕ С НИЩО НЕ ГИ ХАБЕТЕ
Е АЛКОХОЛА Е ПОЗВОЛЕН

пробвалия екстази
09-09-2007, 01:52
екстази ? айде бе :lol: Не бъди толкова ограничен!

PaRty'GirL
09-09-2007, 01:53
hahahhaha s lako4istitel e qko hahahahahha
ama az vednaj bez da iskah kato se lakirah se slu4i za6toto izlqh laka saotvetno trqqbva6e da go izbar6a ot poda i ot drehite si po nqkf na4in haha

работохолик
09-09-2007, 01:55
искам да бачкам 24/7 в Оргахим! :D

blqblqqq
09-09-2007, 02:38
екстази ? айде бе :lol: Не бъди толкова ограничен!

приемам предложения
без синтетик обаче
:-D

само натуралии
09-09-2007, 03:33
Оф , исках да ти дам линк, ама пуста цензора на сайта, как да е - ще напиша само имена : Псилоцибин, DMT, Грамофончета (Ipomoea, “morning glory”), Salvia (градински чай), Индийско орехче, Магданоз и кори от банани, Червена мухоморка (Amanita muscaria) ; За теб си остава , ако проявиш интерес към някое нещо да го напишеш в гугъл и да разбереш повече за него. :wink:

blqblqqq
09-09-2007, 12:40
линк го остави гъбки ясно
салвията също
само още се чудя за тези кори от банани
щото съм го чувал това не 1път
обаче ми се струва несериозно
и пак съм леко заинтересуван щото
има мн в хладилника и не ми харесват (за ядене говоря)
трябва да зема да пробвам сигурно
ше е това от вътрешната страна там
и трябва да го исуша нали
ха поне ше си намеря занимавка
ЧЕРВЕНАТА МУХУМОРКА НЕ Я ПРЕПОРЪЧВАМ НА НИКОЙ!!!!
щото е доста кофти иживяване че и опасно

само натуралии
09-09-2007, 12:52
е как ще пушиш влажна стока :lol: Изсушаваш бананите и ги изпушваш набързо, не е несериозна работа, ама не се надявай на ДМТ ефект , нали... :Д

Мухоморката имаше специфичност относно времето на варене :) Ако е по-малко от 20 мин е отровна ( нали гътваш се такъв ), ако пък я вариш прекалено много няма халюциногенни ефекти.. та да - за пр0-та е . :Д

qn4ety
09-10-2007, 15:22
mi zima6 go ot aptekata kazva6 edin blister hap4eta akineton okolo lev4e sa oba4e ti prepora4vam da ne zima6 poi4e ot 5 hap4eta 6ot moi ymre6 az zeh 7 i bqh naistina mn zle na6te me voiha v psihoto byrkah kry6kite za sladoledi...:D

сърдитко Петко
09-10-2007, 17:47
mi zima6 go ot aptekata kazva6 edin blister hap4eta akineton okolo lev4e sa oba4e ti prepora4vam da ne zima6 poi4e ot 5 hap4eta 6ot moi ymre6 az zeh 7 i bqh naistina mn zle na6te me voiha v psihoto byrkah kry6kite za sladoledi...:D

Баси аз взех 8, пък почти нищо не стана... явно е строгоиндивидуално..

rowzz
09-10-2007, 23:19
нз за туй ама във варна вече е модерно да са друсат с Зупикон или нещо от сорта.. пак нищо не помнят и са като пияни.. ](*,)

die_die_my_darling_
09-13-2007, 23:47
ооо тука сам в свой води....
начи можеш да го земеш от аптеката ама някъде искат рецепта
аз си зимам малката разфасовка
и тва лято като си купувах беше 1.50лв (в сливен)
другаде не знам колко струва
ако ще опитваш за 1ви път земи само 5 ама със много водка
ефекта мен лично много ме кефи
ама тия хапчета водят към пристрастяване за тва внимавай

blqblqqq
09-15-2007, 03:51
е как ще пушиш влажна стока :lol: Изсушаваш бананите и ги изпушваш набързо, не е несериозна работа, ама не се надявай на ДМТ ефект , нали... :Д

kato che li imashe nqkakaf efekt
nz tolkowa mi se speshe che nerazbrah
dali hfashta utre pak na nova smetka

09-17-2007, 14:43
Abe hora 4estno da vi kaja ganjata si e mn po- qka ot vs tiq raboti..no vse pak si zaslujava pone da probva6..v nikakuv slu4ai da se zaribqva6 syper mnogo! Nie tuka dvete s o6te edna macka (Zlo i Mimka) tukmo si vzehme ot aptekata akinestat...Purvo mai oba4e 6te pofnem jointeca...e ta tova koeto iskah da kaja,tui de da kajem e, 4e....zabravih ve4e...samo 6te vi kaja, 4e mn se zabravq i to ne e samo ot hapovete.... :smt017

HouseSoul
09-18-2007, 19:39
Малеее 1 път пробвах акинетон преди 4 год. и щях да умра ... 2 дена не мога си изляза от стаята, ама кой да ми каже че не се взимат на веднъж блистер и половина от 5 мг ... кой.... :smt010 ](*,) ](*,)

HouseSoul
09-18-2007, 19:40
Хора недейте пробвайте ша умрете :lol: :lol: :lol: хахаха

09-19-2007, 18:37
Акинетона е добър. Аз редовно го пия, но без алкохол Не вярвай на тези които ти казват че ще си загубиш паметта. Много ясно че ще си я губят и ще припадат като ги мешат. Иначе само от него по 4-5 хапа не е по-силен от тревата но повече от 6-7 по-добре не пии. Сега продават акинестат вместо него но от той не ми действа.

MishitoOo
04-04-2008, 01:50
Ние с едни приятелчета тука току що лапнахме по осеммм и чакаме резултати пиленцаааааааа голям кеффффф ми е и анфетки и масурчеееее . :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Пък да знаете друсаите се колкото можете ся му е времето.И да знаете нйкои няма право да ти каже кво да праиш!!!! :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt051 :smt059 :smt059 :smt059 :smt059

peyote
04-24-2008, 23:23
еха две години го друсам тоя акинетон наистина е як хора нес е зарибявайте по него...яко е но после трудно се откачаш...аз и не искам са за 2 седмици си порая почивка с амфетки и после почвам пак :-д ахахахаха

SuNsEt
04-25-2008, 18:14
не дават в повечето аптеки
вече е акинестаз и ..
не си пържи мозака с хапчета за паркинсон +1

peyote
04-26-2008, 08:23
а да и не е акинестаз може да искат да ви пробутат като ви кажат че е същотото но акинетон има...по едно време беше мендилекс, македонски акинетон но него го спряха...той беше готин също. независимо на колко сте години ще ви дадат вече от близо 3 години не искат рецепти е осжен ако не сте на 15-16 може да се напраят има една аптека точно на спирката на 9 трамвай там дават...ае стига ви толкова и притно искарване

DisciplineAndOrder
04-26-2008, 16:07
са е модерно да се друсаш с хапчета за паркинсон ли? :lol:

ЕPu
04-26-2008, 16:09
добре, че лексотана е с рецепта :razz:

cicaaa
05-07-2008, 13:10
Без рецепта е има го навсякъде ,но в повечето места се ебават питат за кого е и такива, е ако видят че сте наркоман или некой детенце , ще питат ! Ако сте големи газари с лъжи за баба и такива ще ви дадат !
струва към 2 лв точна цеан 1.77 зависи от марката и аптеката !

ефектите са гадни смисал не си струва и халюцинациите не са каот каот от гъбу лсд и салвиа !

при 3 хапа се отпускате замайвате чустате се добре , при по вече 10 вече ви се замазва погледа нв виждате на близо цениците са разширени на макс почват некви усещания странни забавене на говор мислене обърканост тревожност само че по силно от това на марихуната

може и халюцки ама такива самозаблуждаващи и кат цяло във вихъра на филма не помните нищо , аз не съм го мешил с алкохол ,но един фр го омеши яко и после на др ден филма бил двоен ! ефектае дълаг и 1 седмица ви боли глава и сте мн объркани и разсеяни !


не се друсайте с тва , поо добре 3 загорки !!!


http://i.data.bg/08/05/07/942360.jpg (http://i.data.bg/08/05/07/942360_orig.jpg)

http://i.data.bg/08/05/07/942369_t.jpg (http://img.data.bg/i.php?id=942369)

http://i.data.bg/08/05/07/942373_t.jpg (http://img.data.bg/i.php?id=942373)