PDA

View Full Version : Въпрос отностно ..амфетамините



DjNikich
03-17-2007, 22:03
Ами просто искам да ви попитам как ви действа..

Аз лично просто като съм в дискотеката и не спирам да играя... na max... обаче на външен вид могат ли да ме познаят? в смисъл не ми е замаяна главата, но предполагам, че очите ми.. тоест зениците маи са оголемени, така ли е ..или?
Може би на различни хора - различно действа..?

Някой ако може да обясни по-подробно за действието..
Мерси предварително.

DjNikich
03-17-2007, 22:23
Също така.. значи по принцип пакета е 10 лв...
Обаче примерно като си е само за мен ... на колко пъти мога да го думна? в смисъл разбира се не в 1 ден... примерно на 3 седмици .. в различни дни .. мисля, че ме разбирате..
тоест... на колко линий да го разделя?

Повечето на 4 правят .. като си вземат примерно пакет.. и 4-ма..
аз си го правя на 3 пъти ...
Дайте малко съвети..

А иначе още 1 въпросче - След колко време настъпва "баш си" ефекта.. и горе-долу колко време трае?


Между другото когато взимах за пъри път ноември, декември .. примерно в събота като взема и не мога да спя... чак неделя с/у понеделник заспивах :)

sl1ck3r
03-17-2007, 23:07
Какво все пак искаш да разбереш?Бъди по-ясен в изказванията си, за да може да ти се отговори ясно.След всеки твой въпрос следва преживяване, следователно знаеш за какво става дума, но все пак питаш.
Абе с 2 думи - Кажи кратко и ясно кво искаш да знаеш

IlLuSi0nS`
03-18-2007, 09:11
обаче на външен вид могат ли да ме познаят? в смисъл не ми е замаяна главата, но предполагам, че очите ми.. тоест зениците маи са оголемени, така ли е ..или? - изцъкляш се.. демек очите ти се отварят и зениците се разширяват.. може да те разбере единствено някой който знае за кфо стаа въпрос
Може би на различни хора - различно действа..? - по един начин действа хаха

Някой ако може да обясни по-подробно за действието.. енергия, еуфория, приповдигнато настроение, мн говориш понеже имаш мн мисли в главата, не ти се яде и не спиш

IlLuSi0nS`
03-18-2007, 09:14
Също така.. значи по принцип пакета е 10 лв... - може да си земеш и за 5 лева и за 10 и за 20 и за колкото си искаш
Обаче примерно като си е само за мен ... на колко пъти мога да го думна? в смисъл разбира се не в 1 ден... примерно на 3 седмици .. в различни дни .. мисля, че ме разбирате.. - начи по принцип ако бялото не се издумка изветря така че три седмици един пакет хахахахх
тоест... на колко линий да го разделя? - на колкото си искаш, зависи от колко те фаща

А иначе още 1 въпросче - След колко време настъпва "баш си" ефекта.. и горе-долу колко време трае? - ем след 30 мин мах и продължава около 12 часа, зависи колко си издумкал

_donna_
03-18-2007, 09:48
не мислиш ли,че е трябвало всичките тия неща/особено за действието/ да ги знаеш преди да започнеш да се друсаш?! .. nevermind ..

helen4ee
03-18-2007, 13:53
kak deistva li ? ZLE

O.B.I_
03-19-2007, 16:14
Offfff smqtai...Vzimal na6iq oba4e nito znae kak deistva , nito ni6to. Pro4eti malko inf. za narkoticite. Hey ZLEEE naprao 6te me umori6! ](*,)

LSD^Lady
03-20-2007, 17:51
Offfff smqtai...Vzimal na6iq oba4e nito znae kak deistva , nito ni6to. Pro4eti malko inf. za narkoticite. Hey ZLEEE naprao 6te me umori6! ](*,)


Наистина ще е много хубаво да се пообразоваш малко преди да взимаш каквото и да било !

helen4ee
03-20-2007, 18:29
Mda informitrai se za6oto posle nqm koi da ti subira murtviq trup ot zemqta !

03-21-2007, 08:06
амфетамини, "спиййд" едно време са ги нари4али "кокаина на бедните"..
синтети4ен стимулант

ефектите им са по-продължителни от тези на кокаина, но не са толкова ярки,
а афтър-ефектите от амфети са многократно по- неприятни
За разлика от кокаина, амфетите създават и ФИЗИ4ЕСКА зависимост

за разлика от кокаина могат да се приемат и перорално(на хап4е) ина4е могат и да се инжектират, да се пушат, но най-4есто се шмъркат.

има много видове амфетамини, но най- лесно се произвеждат най-силно зарибяват и най голяма вреда на тялото и ума нанасят метамфетамините.

Производството им в България има колосални размери а употребата им по света и унас расте със застрашителни темпове. Метамфетамините са на път да изместят алкохола като при4ина Номер1 за АГРЕСИИВНО ПОВЕДЕНИЕ във Великобритания..

ефектите се изразяват в у4естен пулс, разширени зеници, озъбване. Еуфория има само ако не си употребявал стимуланти поне една -две седмици преди това .
На другия ден има слабост в мускулите, отпадналост, липса на апетит, депресия, гадене и разстройство. При 4еста(всекидневна )употеба ФИЗИ4ЕСКА зависимост се изработва за няколко седмици, а трайни поражения от злоупотреба- загуба на телесно тегло, депресия, параноя, мания за преследване, и други психози.
В общи линии- долнопробен масовопроизвеждан синтети4ен стимулант. Не проумявам как на някой може да му хареса след като го е пробвал веднъж, ама комай на пове4ето им харесва
"бате, по добре недей" "не пипай нищо, което завършва на "-ин" и най-ве4е- "по МАХМУРЛУКА ще ги разпознаете коя дроха е "твърда" и коя-"лека"
Утрото е по- мъдро от ве4ерта.

O.B.I_
03-22-2007, 20:27
LSD^Lady
Голям фен



Регистриран на: 23 Авг 2006
Мнения: 348
Местожителство: V surceto na sixkiller {}
Пуснато на: Вто Мар 20, 2007 6:51 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

O.B.I_ написа:
Offfff smqtai...Vzimal na6iq oba4e nito znae kak deistva , nito ni6to. Pro4eti malko inf. za narkoticite. Hey ZLEEE naprao 6te me umori6!



Наистина ще е много хубаво да се пообразоваш малко преди да взимаш каквото и да било !
_________________


ne6to ne razbrah, az li trqbva da se obrazovam na tema "narkotici" li ili tova mom4e deto e napisalo zaglavieto :)