PDA

View Full Version : klasyt mi otka4i



03-17-2007, 21:29
A we hora celiq klas po4na da se 4iftosva. Vs sa na dvoiki po4ti. Kajete kakvo mislite za vryzkite mejdu syu4enici v gimnaziqta?!

svetlidim
03-17-2007, 21:43
Ами аз по принцип съм против смесването на "работа с удоволствие".Не бих се хванала с момче от моя клас,ама с някой от по-горните-дааа :smt007 .
А за твоя клас: като им харесва така,да се чифтосват бе на тебе кво ти пука?! Ти си търси някой по-голям :wink: Таман ще изпъкнеш :mrgreen:

linkin_park_fenka
03-18-2007, 06:53
Няма лошо,щом се харесват да се "чифтосфат".Аз съм против връзките между съученици,защото така прекарваш прекалено много време с него и ако не изпитва голам любов към него,ще си омръзнете много по-бързо.

П.П.За горното мнение:Не мисля,че като тръгне с някой по-голям и ще изпъкне.Това не е критерий за оценяване.

koalka
03-18-2007, 07:13
Еми какво мисля, ако двама души искат да са заедно не мисля, че едното училище трябва да ги спре.

sexy_dizzy
03-18-2007, 13:21
Много ми е странна такава връзка.А, когато скъсат ще им бъде вероятно малко некомфортно, като се има впредвид, че са имали някакво минало, а и така се губи и самата връзка м/у съученици.

the dark angel
03-18-2007, 13:42
Смятам че е малко кофти защото като се разделят ще е някак неловко!!!Ама не разбирам на теб какво ти пречи в твоя клас да има двойки?

03-18-2007, 13:48
МАЛОУМНИ СТЕ ,МАЛОУМНИ СТЕ !

slan4evo_momi4e
03-18-2007, 13:54
зависи кой клас си ... не знам защо, но като станах 12 клас и половината випуск тръгна с другата половина .... аз си го обяснявам с факта, че в 12 клас хората се сещат, че скоро ще се разделят и им става тъжно...а също така искат да са с партньор на бала :)

sherry
03-18-2007, 15:19
Ако наистина си се харесват, а не го правят ей така, супер. От нашето училище има към 4 двойки в 12 клас, много са сладки и отдавна ходят.

Buttk0
03-18-2007, 15:50
Кво лошо има да си станеш гадже с някой от твоя клас ?!

мацка от класа
03-18-2007, 15:54
Кво лошо има да си станеш гадже с някой от твоя клас ?!
Лошо не е,ами тъпо е. Виждате се всеки ден,омръзвате се. Представи си,скарате се и му гледаш физиономията още 3 години,създават се интриги и само ти губиш. Гаджетата са за кефа,а не да ги смесваш с даскалото,а и къде ти гадже на моята възраст..хаха някой 16 годишен пиклъо,от тия дето не спират да се лигавят само,да бе да:) А тва,че те си се ''чифтосфат'',е,тяхна си работа. Ти ги гледай отстрани и им се смей:) Е,случва се и яки двойки,ама рядко. Абе твой е избора какво да правиш.

IKisseDAGirL
03-18-2007, 15:58
По принцип не бих се хванала с някой от същия клас, едно че обичам гаджето ми да е по-голямо и друго че ще трябва прекалено често да се виждаме... Да не говорим, че момчетата от моя клас са си зле и за повече от приятели и дума не може да става #-o Но все пак "то като идва, не пита" и незнам как щях да постъпя ако изпитвах нещо към съученик, най-вероятно нямаше да ме спре това, че сме в един клас :wink:

VaN1lLa
03-18-2007, 17:08
ЕмИи че няма лошо да се "чифтосват"...катоо се харесват да си се групират..малко е тъпо тъка в класа..ама както и да е...на мене лино не ми е особенно комфортно понеже не обичам гаджето ми да ме наблюдава толкова стрикно,а ако сме в един клас и без да иска го прави..

SouL^*DiViNe
03-18-2007, 17:13
abe po princip az ne bih se hvanala s nqkoi ot moq klas...ama sega ot tvoq klas kato sa se za4iftosvali ostavi gi da si pravqt kefa :wink:

Imaginary^
03-18-2007, 17:40
Aми аз по принцип не ги одобрявам такива връзки - обикновено не е нищо сериозно, пък и недай си боже ако скъсат... единственото изключение е една от най-добрите ми приятелки - тя ходи с момче от нейния клас вече почти година, и са една от най-сладките двойки, които съм виждала :smt007
АЗ лично не бих тръгнала с никой от класа, по простата причина, че няма никой, с който да бих искала нещо повече от това да ги търпя в даскало... и това им е много :twisted:

madlencheto:)
03-18-2007, 17:44
Няма лошо,щом се харесват да се "чифтосфат".Аз съм против връзките между съученици,защото така прекарваш прекалено много време с него и ако не изпитва голам любов към него,ще си омръзнете много по-бързо.

03-18-2007, 20:03
Хубаво е да не се смесват. Пример от друго естество:
Пиши доклади за наркотиците, изкарай си шест и повече не се занимавай с разговори за наркотици.

bqsna_teenagerka
03-18-2007, 20:11
зависи кой клас си ... не знам защо, но като станах 12 клас и половината випуск тръгна с другата половина .... аз си го обяснявам с факта, че в 12 клас хората се сещат, че скоро ще се разделят и им става тъжно...а също така искат да са с партньор на бала :) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 това направо ме уби!!!!

mila_pila
03-18-2007, 20:12
и аз нямам нищо против тия връзки, но наистина една евентуална раздяла би била доста кофти и за двамата. а иначе едно момче от моя клас ходи с момиче от съседния вече трета година и си се разбират чудесно, тъй че не е невъзможно, но те поне са от различни класове. като цяло обаче е гадно да имаш гадже от училището, в което учиш, щото слуховете и интригите често развалят нещата :?

IKisseDAGirL
03-18-2007, 20:38
и аз нямам нищо против тия връзки, но наистина една евентуална раздяла би била доста кофти и за двамата. а иначе едно момче от моя клас ходи с момиче от съседния вече трета година и си се разбират чудесно, тъй че не е невъзможно, но те поне са от различни класове. като цяло обаче е гадно да имаш гадже от училището, в което учиш, щото слуховете и интригите често развалят нещата :?
В моя клас си имаме 2 двойки. За едната думи нямам - такава любов не съм виждала :shock: Те са вече 2 години и повече заедно, а се прегръщат и целуват все едно е за първи път.. O:) Сякаш нищо не се е променило.. Това, че са от един клас за тях си е дар от съдбата, защото могат през още по-голяма част от времето да са заедно.. Просто на всекиго пожелавам толкова красива и здрава връзка, която нито времето, нито навикът, нито някакво друго обстоятелство е успяло да промени или да направи еднообразна.. Тия хора ако не се оженят, аз да не се казвам Валя :P :mrgreen:
Втората двойка има потенциал също да се превърне в нещо такова, но са заедно от по-скоро и ще видим как ще се развият нещата :wink:

Та с това исках само да покажа, че ако двама души наистина са открили нещо един в друг, няма никакво значение кога, къде и как е станало това и ако това нещо е истинско, ще имат силата да преодолеят вякакви пречки, или по-скоро пречките ще ги превърнат в предимства :D

Iv4eTy
03-18-2007, 20:43
Лично аз не сам много за тези връзки, щото след като скъсате как ще се гледате в един клас всеки ден?! няма да е мн приятно ама всеки решава сам за себе си.

zubi
03-18-2007, 22:29
Златното правило което имам гласи : "Със съученици и колеги ,нищо повече от чисто деловите отношения или евентуално приятелство нищо по-дълбоко или ангажиращо" ... ;-)

ani_miss
03-19-2007, 05:25
Връзкиме между съученици ми се струват малко (меко казано) странни,но всеки сам решава за себе си.
Щом се харесват (обичат) хората не виждам нищо лошо в това да се събират и да бъдат заедно.
Няма значение дали са съученици или не.Всеки иска да намери както се казва сродната си душа и т.н. и да бъдат щастливи заедно.
Хубавото е,че когато приятелят ти/приятелката ти е от същия клас ще прекарвате повебе време заедно и когато ти стане годно за нещо (лоша оценка примерно) ще има с кой да споделиш и да си сигурен,че ще останеш разбрани ще получиш неоходимата подкрепа.
Лошото е обаче когато имаш и приятели от същия клас,а ги пренебрегваш и обръщаш повече (цялото си) внимание само на гаджето.
Ако могат да се съчетаят и двете ще е много добре.
А не мисля,че е лудост това,че съучениците ти се събират по между си.Както вече казах,ако наистина се обичат това може само да ги радва. В очите на другите може да е лудост,но никой не може да контролира чувствота си.

ant1_4alga
03-19-2007, 09:11
az sym 8 klas kato za pyrva godina imahme si edna dvoika 6te6e da ima i vtora ama dobre4e nqa ama celiq klas po doviki :D mn 6a mu se smeq na toz klas :D golqm smeh pre zxmejdu4asiqta seki s gadjeto si v staqta gleda6 si4kite se mlqskat nekvi :smt005 .........AAXAXAXAXAX........basi smeha samo 6te sedq otstrani i 6te im se smeq :D :lol:

03-19-2007, 12:00
Но от къде другаде ще си намериш гадже освен от училище, ако излизаш по блокове и площадки? а И МЕ Е СРАМ. Не мога на първото срещнато момиче да се предлагам като повечето мъже.

SilverAngel
03-19-2007, 12:10
:smt018 Аз имам две мнения. От една страна това, че са на една върръст може би ги предразполага към общи неща. Мисля че точно заради това връзките между връстници са доста дългички. Но е вярно и това, че като се разделят е малко гадничко... Абе аз съм против [-X

03-19-2007, 12:13
Мен винаги ме е дразнило, че връстничките ми ходят с някакви големи. Ами как така? Те се използват взаимно, едните за секс, другите за пари освен това ще ги разпорят.

miloto_girl_4e
03-19-2007, 12:30
По принцип нямам против такива връзки, сега все пак човек не може да контролира чувствата си :wink: Няма нищо лошо класът ти да се "чифтосва" щом си се харесват, нека си се обичат хората :-D

Allthatshewant
03-19-2007, 13:14
има две отрицателни неща в повечето случаи - писват си или след като се разделят са принудени да се гледат :smt011

svetlidim
03-21-2007, 14:05
П.П.За горното мнение:Не мисля,че като тръгне с някой по-голям и ще изпъкне.Това не е критерий за оценяване.

Аз пък мисля , че е и ...абе ти поне малко чувство за хумор имаш ли??? Или шибания метъл уби всичко детско в теб...?(риторичен въпрос)

sexy_momi4e
03-21-2007, 16:38
ami spored men ne e mnogo hubavo da ima vruzka mejdu sau4enici(i v moq klas ima6e takava,no ni6to ne se polu4i),no ako sa v edno u4ili6te,no razli4ni klasove...stava :smt007

джинджи
03-21-2007, 16:45
Ами тогава ти бъди тарикат и не откачай като тях :wink:

KaL1StRa^^
03-21-2007, 16:54
Nqma li za kakvo druga da pi6ete A? Pisnahte s tezi 6ibani temi moq klas tvoq klas na baba vi hvar4iloto :!: :evil: Pi6ete ne6to umno i interesno E**ti komentarite vsi4ki stne mn "kompetentni" pff :smt011

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-21-2007, 17:37
еми нека се делят според мен е много тъпо да си хванеш гадже от своя клас ама всеки както иска....

Undying
03-21-2007, 18:11
Ами като се харесват да се земат бе,какво ти пречи? :wink:

Jamalska
03-21-2007, 18:18
По принцип не бих се хванала с някой от същия клас, едно че обичам гаджето ми да е по-голямо и друго че ще трябва прекалено често да се виждаме... Да не говорим, че момчетата от моя клас са си зле и за повече от приятели и дума не може да става #-o Но все пак "то като идва, не пита" и незнам как щях да постъпя ако изпитвах нещо към съученик, най-вероятно нямаше да ме спре това, че сме в един клас :wink:
Сичкото тука важи...макар,че за първи път съм с набор...
В моето даскало има супер много двойки...и макар,че се срещат и такива дет ходят 2 седмици и късат повечето от както са тръгнали си опстават заедно..даже и след завършването...това си продължава с години и по-голямата част са от 1 клас:/

BAYO
03-22-2007, 01:15
А като цяло моеш ли да ни обясниш ква ти е идеята точно??? :-k