PDA

View Full Version : Ще откача!



03-17-2007, 21:58
Значи имам огромен проблем:Падам си адски много по едно момиче, не съм изпитвал подобни чувства към друга, само че проблемът е, че не съм и го признал досега поради няколко причини:Първо - не знам какво изпитва тя към мен - в смисъл мисля че тя ме чувства само като приятел.Второто е че наскоро едно друго момче и беше предложило и тя отказала под предлог че била влюбена в друг.Направо ще откача - искам да и призная чувствата си, но съм сигурен,че и мен ще ме скъса като оня другия.Моля кажете какво да направя - да говоря ли, или да продължавам да си трая!

`Death`Whore`
03-17-2007, 22:02
Или И казваш и най-вероятно ще прекратите всякакви отношения, или се оглеждаш за някоя друга и си мълчиш, че си имал чувства към нея.

MoHuTo
03-17-2007, 22:40
Или И казваш и най-вероятно ще прекратите всякакви отношения, или се оглеждаш за някоя друга и си мълчиш, че си имал чувства към нея.

svetlidim
03-17-2007, 22:59
Ако мислиш,че по някакъв начин ти е показала ,че не е безразлична към теб, можеш преспокойно да отидеш да говориш с нея и да разбереш кой е тоя "другия" дето е влюбена в него.Може да си ти! :wink:

crazy_sexy_mace
03-17-2007, 23:10
Ууф, много ясно, че трябва да й кажеш!Какъв е смисъла да мълчиш?!Рискуваш-или печелиш, или губиш!Кво има толкова?Трябва да си решителен и това е.И да не се получи, поне ще знаеш, че си опитал!Айде успех. :smt006

linkin_park_fenka
03-18-2007, 06:43
Аз те разбирам най-добре.В момента и аз съм в такова положение.Харесва страшно много едно момче,но не знам дали той изпитва нещо към мен.Почти всеки ден сме заедно.Най-много ми пука за приятелството ни-затова не съм му казала.Ако не те интересува чак толкова много приятелството ви-кажи и.Ако ли пък те интерва-изчакай подходящ момент и виж дали тя ще пкаже дали има чуства към теб. :wink:

niko86
03-18-2007, 06:44
Ууф, много ясно, че трябва да й кажеш!Какъв е смисъла да мълчиш?!Рискуваш-или печелиш, или губиш!Кво има толкова?Трябва да си решителен и това е.И да не се получи, поне ще знаеш, че си опитал!Айде успех. :smt006

послушай кака ти :wink:

koalka
03-18-2007, 07:18
Ако й кажеш има риск да й загубиш приятелството, да се отдръпне.Това зависи изцяло от нея.Но ако искаш да си приятел с нея не трябва да й казваш, така не рискуваш да развалиш отношенията ви.Реши сам какво е по-важно за теб.

03-18-2007, 07:52
Или И казваш и най-вероятно ще прекратите всякакви отношения, или се оглеждаш за някоя друга и си мълчиш, че си имал чувства към нея.
Мъртва курвоооо муаххахахаха

divo_kotence
03-18-2007, 08:37
най-добре е да й кажеш...не си сигурен в кое момче е влюбена може и ти да си това..пробвай..може да стане нещо...