PDA

View Full Version : хора помогнете



03-17-2007, 23:36
здравейте... ами тъй като не знам какво са бомбони и гъби, а също така и лсд, ако може някой да ми обясни повече, че искам да ги пробвам, мерси предварително

hamilcar
03-18-2007, 07:10
Ecstasy(бонбони) - http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BA%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B7%D0%B8

LSD - http://bg.wikipedia.org/wiki/LSD

Бунтар
03-18-2007, 07:31
Бонбони... ми, бонбони... В кутии по 15 или повече в "Хранителни стоки"...

Гъби - в буркани в супера...

LCD - туй некви монитори бяха...

Други въпроси, наркоманино? ](*,)

kakakka
03-18-2007, 07:34
emi az po-dobre ti kazvam da ne probvash LSD 6toto se pristra6tqvash i e qko halucka!!! vlizash v drug film i trudno izlizash a posle e oshte po-gadno kato te pusne!!!! ako tolko ti e merak probvai samo bonbonite 6toto drugoto si e opasno! s gubite su6to vliza6 qko vuv filma i si4ko ti e nekvo nerealno!!!!! abe ne moje da se opi6e ama po-dobre izob6to ne pipai gubi i LSD

03-18-2007, 12:23
emi az po-dobre ti kazvam da ne probvash LSD 6toto se pristra6tqvash i e qko halucka!!! vlizash v drug film i trudno izlizash a posle e oshte po-gadno kato te pusne!!!! ako tolko ti e merak probvai samo bonbonite 6toto drugoto si e opasno! s gubite su6to vliza6 qko vuv filma i si4ko ti e nekvo nerealno!!!!! abe ne moje da se opi6e ama po-dobre izob6to ne pipai gubi i LSD

Към ЛСД не се пристрастяваш физически и много радко психически. Абе общо взето поста ти е глупост...
Само съвета да не пробва е добър... Защото като гледам как пише ”бомбони” изобщо му/й е рано за триптаминови производни...

helen4ee
03-18-2007, 13:55
hahaha kakto kazah na o6te edno zabludeno kompleksirnao dete:
IZBIVAI SI KOMPLEKSITE KATO U4I6, A NE KATO DRUSA6!

03-18-2007, 17:30
helen4ee: Селянино просто... 100 & сигурен съм, че съм по-голям от теб!

helen4ee
03-18-2007, 18:24
helen4ee: Селянино просто... 100 & сигурен съм, че съм по-голям от теб!

edva li 6tom ne pozna pola mi ... \:D/

Tryptamine
03-18-2007, 19:41
Първото нещо, което ми направи впечатление в поста на автора беше грозната правописна грешка в думата ”БоНбон” (е и липсата на главни букви, точки и т.н...). Бих призовал подрастващото поколение към по-добра грамотност... Нека поне тази база да поставите преди да започнете да пробвате каквото ви падне... Но поне е радващо, че искате да се информирате... Защото много от днешните младежи са на принципа ”първо пробвай - после питай”... Но да говорим по същество:

http://www.entheogen-bg.org/Entheogen/Index - известен сайт, подходящ за хора нямащи си и представа за какво става дума... Точно като за теб, съдейки по началния ти пост... Прочети какво пише там и след това, ако имаш по-конкретни въпроси попитай...
А да... Бонбони е друго наименование на Екстази ( а по-дяволите защо бонбони не мога да отговоря, никога не съм се интересувал откъде идват жаргонните и уличните имена на психоактивните вещества...). А какво е екстази?
На теория - MDMA. На практика - микс от всякакви субстанции активни (или не чак толкова) при перорална употреба. Най-често - метамфетамин, кофеин, псевдо/ефедрин, кетамин, MDA и ако се излъжат може дори оригиналното MDMA да сложат.

theEXPLOITED
03-24-2007, 16:48
здравейте... ами тъй като не знам какво са бомбони и гъби, а също така и лсд, ако може някой да ми обясни повече, че искам да ги пробвам, мерси предварително
8) basi maloumniq vaproskak moje da iska6 da probva6 ne6to kato ne znae6 za kvo stava vapros ta kamuli kak deistva?

kittycat
03-24-2007, 17:18
ОМГ!!!

КОЛКО ПРОСТИ ХОРА ИМА НА ТОЯ СВЯТ!!!
ЯВНО НЕ САМО СИ КОМПЛЕКСАРЧЕ АМИ СИ ТЪРСИШ НАЧИН ДА ПУКНЕШ!
САМО ЗА СВЕДЕНИЕ ИМА И ПО-ЛЕСНИ НАЧИНИ ДА УМРЕШ...ХВЪРЛИ СЕ ОТ ОСМИЯ ЕТАЖ ПРИМЕРНО ИЛИ ПРЕД НЯКОЙ АВТОБУС ПО БЕЗБОЛЕЗНЕНО Е ОТ НАРКОТИЧНИЯ ГЛАД!!!

ЕТО ТИ МАЛКО ИНФО И ДАНО ДА ТИ ДОИДЕ УМА В ГЛАВАТА...

Ефектът на LSD започва от 30 до 90 минути след приемането и може да продължи повече от 12 часа. Употребяващитe определят усещанията от халюциногените като ,,трип” (пътуване), а острите странични усещания като ,,бед трип” (неприятно пътуване). Повечето пъти LSD включва и приятни, и неприятни ефекти. Ефектът е абсолютно непредвидим и може да зависи от количеството на веществото, личността на употребяващия, настроението, очакванията и обкръжението.

Употребяващите LSD може да получат някои физиологични ефекти, като повишено кръвно налягане и ускорен пулс, замайване, загуба на апетит, сухота в устата, изпотяване, гадене и треперене. Но главните ефекти са емоционални и сензорни. Емоциите могат да преминават бързо в целия диапазон от страх до еуфория, понякога до степен, че на употребяващият му се струва, че изпитва няколко емоции едновременно.

LSD също така проявява драматичен ефект върху сетивата. Усещанията за цветове, миризми и звуци са силно интензифицирани. В някои случаи сензорните възприятия могат да се съчетаят във феномен, известен като синестезия. При него на употребяващият му се струва, че чува или чувства цветове и вижда звуци.

Халюциногените изкривяват или трансформират формите и движенията и могат да предизвикат чувство, че времето се движи много бавно, или че собственото тяло си променя формата. В някои случаи употребяващите чувстват, че са щастливи и умствено стимулирани, както и разбиращи и чувствителни. От друга страна,“неприятните пътувания” включват ужасяващи мисли и кошмарни чувства на тревога и отчаяние, страх от полудяване, смърт или загуба на контрол.

ЛСД - екстракт от ръжени осили - изключително силен халюцинатор; тип на наркотика: Ръжени; непосрествено действие: сетивно и мозъчно объркване, силни халюцинации, приятни или ужасяващи; дългосрочно действие: паника, желание за самоубийство, загуба на паметта.

sl1ck3r
03-24-2007, 20:23
Светът щеше да бъде много по-хубав ако това което написа ти го знаеха всички.Съмнявам се, че целия ти пост е в главата ти от много време и го знаеш от обща кулура.Но все пак е важно мнението ти по въпроса.Евала.И малко по темата - ЛСД е яко ако си добре психически, ако си настроен добре емоционално, и ако не ти пука от нищо...но при толкова много "ако-та" се размириса....

theEXPLOITED
03-25-2007, 14:19
Светът щеше да бъде много по-хубав ако това което написа ти го знаеха всички.Съмнявам се, че целия ти пост е в главата ти от много време и го знаеш от обща кулура.Но все пак е важно мнението ти по въпроса.Евала.И малко по темата - ЛСД е яко ако си добре психически, ако си настроен добре емоционално, и ако не ти пука от нищо...но при толкова много "ако-та" се размириса....
U R ABSOLUTELY RIGHT

shivacheva
04-02-2007, 08:51
здравейте... ами тъй като не знам какво са бомбони и гъби, а също така и лсд, ако може някой да ми обясни повече, че искам да ги пробвам, мерси предварително Само в никакъв случай не пробвай LSD!!!!!!Бонбоните смятам,че са се пак до няква степен по-добре...

FZ
04-03-2007, 21:06
абе по-добре не пробвай......

Lolla
04-05-2007, 21:56
Maliiiiiiiii ](*,) ](*,) ](*,) Potenciqlen narkoman :!: Aweeeee ako ne bqh pro4ela "iskam da probvam"6tqh da te uvajam 4e se interesuva6, no v slu4sq moga samo da ti kaja 4E QVNO SI DOSTA ZLE 6TOM SI RE6IL DA SE ZANIMAVA6 S TEZI NE6TA !!!TUPO E :arrow: I TI SI TUP.pO DOBRE NE PROBVAI A SI NAMERI NQKVO SMISLENO ZANIMANIE V TOQ JIVOT, ZA6TOTO POSLE 6E SUJELQVA6 :!:

AciD
04-05-2007, 22:02
Maliiiiiiiii ](*,) ](*,) ](*,) Potenciqlen narkoman :!: Aweeeee ako ne bqh pro4ela "iskam da probvam"6tqh da te uvajam 4e se interesuva6, no v slu4sq moga samo da ti kaja 4E QVNO SI DOSTA ZLE 6TOM SI RE6IL DA SE ZANIMAVA6 S TEZI NE6TA !!!TUPO E :arrow: I TI SI TUP.pO DOBRE NE PROBVAI A SI NAMERI NQKVO SMISLENO ZANIMANIE V TOQ JIVOT, ZA6TOTO POSLE 6E SUJELQVA6 :!:



mi ne ti si tupa... tupo e da sudi6 horata za tehniq izbor, i e tupo da obijda6 ne6ta koito ne poznava6.... tupo e i da tikazvam 4e si tupa ama takava mi izglejda6 katoti 4eta postovete (: