PDA

View Full Version : ненормално



ненормално
03-17-2007, 23:00
Защо не мога да бъда нормален?Имам 5-6 френда,но не сам ходил на купони,ходя само на кино или да цъкаме футбол и тва е.Никой до сега не ме е кани на купони,не сам ходил никъде и сам сам сами4ак,а всите ми приятели си намериха компания и вече сам самичък.Излизам редовно,спортувам и тн.Но не мога да си намеря голяма компания.Това,което ми направи впечатление,е че секи е някъв или чалгар или метъл,или незнам си какво...На 16 сам а до сега и на 1 купон не сам ходил камо ли на диско.А не сам затворен излизам си ма само на кино и да играем фотбол в квартала.Треа ли и аз да стана некав за да ме канят хората?Дорите ми приятели са ми малко 4-5,но си излизаме насам натам.Защо не мога да сам като всички останали?Писна ми да гледам как другите се забавляват,а аз нищо не правя,вече си мисля,че нещо ми има,а и не мога просто еи така да се запозная с хора от улицата не сме на 6-7 вече всеки се дърпа...Писна ми и аз изкам да поживея малко.Да си имам приятелка.Трябва ли д асам позиор,за да си имам готини приятели?

peps_from_mars
03-17-2007, 23:07
дам...разбирам ти положението..имаш приятели....но малко и кваталните...а ти искаш голяма и шумна компания...(до колкото разбрах по обясненията)...но да ти кажа нямаш никаква гаранция че като си намериш нови фр ше се разбираш повче отколкото със старите...даже обратното....не е нужно да'позираш" за да имаш фр...напротив...трябва да си естествен и да си себе си.....как ше се сприятелиш с ора които ще лъжеш....баси и приятелството ше е тогава.....не търси приятели,те сами ше те намерят....

:-D 8-[

svetlidim
03-17-2007, 23:18
:smt006 Здрасти!Аз не съм на 16,на 15 съм и бях в почти същото положение-малко приятели,излизания около блока,никакви купони,училище,спорт и нищо друго.Обаче някои познати почнаха да ходят много по дискотеки и един ден ме взеха със себе си.Бях ходила 2 пъти на дискотека,знаех за какво става въпрос.И така се получи , че почнах системно да ходя всяка събота вечер на детска дискотека.Тъпо ми е понякога,защото не обичам да прескачам некви лапета дето са ми до пъпа,ама ходя за разнообразие.Наскоро обаче нещо им стана на тея моите "познати" и нещо забелязвам все едно ме игнорират.И нямах избор-разходих се малко из дискотеката,потанцувах си сама и реших да си намеря нови приятели.Запознах се с две момичета.Нито един път не ме оставиха сама,казваха ми къде отиват,каниха ме с тях.Изумих се направо! Та,така е...Трябва да почнеш от някъде и лека полека ще се нагодиш.Не е нужно да се правиш на такъв , какъвто не си,а да повярваш в себе си!Всички сме еднакви,колкото и да сме различни! :wink:

peps_from_mars
03-17-2007, 23:21
:smt006 Здрасти!Аз не съм на 16,на 15 съм и бях в почти същото положение-малко приятели,излизания около блока,никакви купони,училище,спорт и нищо друго.Обаче някои познати почнаха да ходят много по дискотеки и един ден ме взеха със себе си.Бях ходила 2 пъти на дискотека,знаех за какво става въпрос.И така се получи , че почнах системно да ходя всяка събота вечер на детска дискотека.Тъпо ми е понякога,защото не обичам да прескачам некви лапета дето са ми до пъпа,ама ходя за разнообразие.Наскоро обаче нещо им стана на тея моите "познати" и нещо забелязвам все едно ме игнорират.И нямах избор-разходих се малко из дискотеката,потанцувах си сама и реших да си намеря нови приятели.Запознах се с две момичета.Нито един път не ме оставиха сама,казваха ми къде отиват,каниха ме с тях.Изумих се направо! Та,така е...Трябва да почнеш от някъде и лека полека ще се нагодиш.Не е нужно да се правиш на такъв , какъвто не си,а да повярваш в себе си!Всички сме еднакви,колкото и да сме различни! :wink:


да и аз бях и все още съм почти в същото положение....но е прекалено дълго за обяснение.....но иначе...правилно ти го казва момичето.. :wink:

svetlidim
03-17-2007, 23:27
.....не търси приятели,те сами ше те намерят....

:-D 8-[

Не,няма да те намерят.Приятелите не са като любовта.Аз до сега не бях обръщала внимание колко и какви приятели имам,но като се огледах-само аз нямам най-добра приятелка/приятел.И защо?Защото нямах нужда,не бях търсила.
Можеш да не търсиш любовта,защото тя сама ще дойде.Някой ден може да ти позвъни на вратата най-очарователния/ната мъж/жена и ти да се влюбиш завинаги в него/нея.Но никога не ще ти позвъни човек,който очаква да станете добри приятели.Няма такъв филм...

peps_from_mars
03-17-2007, 23:31
.....не търси приятели,те сами ше те намерят....

:-D 8-[

Не,няма да те намерят.Приятелите не са като любовта.Аз до сега не бях обръщала внимание колко и какви приятели имам,но като се огледах-само аз нямам най-добра приятелка/приятел.И защо?Защото нямах нужда,не бях търсила.
Можеш да не търсиш любовта,защото тя сама ще дойде.Някой ден може да ти позвъни на вратата най-очарователния/ната мъж/жена и ти да се влюбиш завинаги в него/нея.Но никога не ще ти позвъни човек,който очаква да станете добри приятели.Няма такъв филм...

абе....да...до някъде пак си права..но пък зависи от къф ъгъл гледаш нещата..(мързи ма пак да се обяснявам...шото ми се спи.. :-D 8-[ )

svetlidim
03-17-2007, 23:34
абе....да...до някъде пак си права..но пък зависи от къф ъгъл гледаш нещата..(мързи ма пак да се обяснявам...шото ми се спи.. :-D 8-[ )

Еее,то мързела е голяма работа да знаеш! :wink: :D

peps_from_mars
03-17-2007, 23:40
абе....да...до някъде пак си права..но пък зависи от къф ъгъл гледаш нещата..(мързи ма пак да се обяснявам...шото ми се спи.. :-D 8-[ )

Еее,то мързела е голяма работа да знаеш! :wink: :D

ъхъ :-D :-D 8-[ 8-[

03-18-2007, 08:12
само ми обяснете как се ходи на диско сам?

cherinka
03-18-2007, 11:16
само ми обяснете как се ходи на диско сам?

Ми лесно.

ГОСТ!
03-19-2007, 10:32
Е как да ви повярва момчето като всеки втори в днешно време е позиор...То не са фешани,емота,метали,скеита и.Не е модерно да си нормален...

positive
03-19-2007, 10:39
emi ti ne 4akai samo tebe da te kanqt napravi kupon vikni mn hora i posle i te 6te viknat nikoi ne se e rodil da poznava vsi4ki i horata ne se zapoznavat s drugite samo dokat sa na 4-5 godinki

lLady_MooN_RaiN
03-19-2007, 12:46
Въпросът е дали наистина желаеш да си част от голяма компания, да ходиш по купони и по дискотеки, или го искаш, само защото повечето ти връсници правят именно това, и се чувстваш неудобно, когато не си като тях. И аз съм се замисляла, защото съм в подобно на твоето положение и винаги съм била, но осъзнах, че това всъщност изобщо не ми трябва.Имам си причтелка, гадже, семейство и много познати...Друго не ми трябва. Късмет! :wink:

Allthatshewant
03-19-2007, 13:09
emi ti ne 4akai samo tebe da te kanqt napravi kupon vikni mn hora i posle i te 6te viknat nikoi ne se e rodil da poznava vsi4ki i horata ne se zapoznavat s drugite samo dokat sa na 4-5 godinki

съгласна съм

ненормално
03-20-2007, 20:28
Еми незнам ве4е.Изкам и аз да сам като вси4ки останали-да се забавлявам,да ходя на купони и тн...Толкова ли много изкам?Но ве4е сам се примирил.Знам,4е зву4и банално,но това ме подтиска...

svetlidim
03-21-2007, 13:39
Ами да , прав си.Не можеш да отидеш сам на дискотека.Еми отиди при някой познат дето ходи и му кажи,че тая събота искаш да отидеш с тях и така...Трябва да контактуваш повече с околните,да станеш част от тяхното ежедневие и тогава те сами ще почнат да те канят.

03-23-2007, 13:21
Познато ми е...И аз сам на 16 и излизам само с 4-5 френда и това е...Вапроса е:Как да си намерим голяма компания без да си алтернатива?

nasty_f
03-23-2007, 15:10
Недей да се променяш само,за да се харесаш на някой.Бъди себе си и излизай с истинските ти приятели.В училище се запознавай с други хора,но не им досаждай,и ако видиш,че се отдръпват и си намират оправдания се махни от тях,защото явно не им допадаш.Мисля,че си напълно нормален човек.Това,че не носиш очила като очите на муха и не слушаш метъл и не носиш маркови дрехи не те прави по-различен от другите.Ти си нормален човек като тях,но с по-ниско самочувствие и си въобразяваш глупости.Но пак ти казвам,недей да се променяш,за да се харесаш на някой.Ако те харесват такъв,какъвто си значи тези са ти истински приятели :wink: Не се променяй

yuribg
03-25-2007, 21:29
Леле колко ми е познато...На 16 сам и еме на 1 купон не сам бил...Френдове имам ама както казват "на времето да си мисли".Сега просто сам го приел в събота вечер най-много на кино да отида.И на мен ми се живее,но явно не сам имал късмета да попадна в такава среда...

BAYO
03-25-2007, 21:33
Виж пич, ако ти не питаш или не кажеш че искаш да идеш с тях , те може би няя се сетят да те поканят. Иди , изпий една биричка или едно сокче (нзн ко предпочиташ) и се забавлявай. После другата събота и после другата и така....може пък да ти се усмихне късмета, знае ли се? :)

Diabolique
03-25-2007, 21:39
spored men vsi4ko zavisi ot teb ne e zadaljitelno si pozior az imama mngoo acki mnogo kompanii i vsi4kite sa ralzin4i xora i vidove v daden moment izlizma d rygi posle po se zabravqme posle po4vam s dryga ma ot vsi4ki mi osatavat nqkvi qki spomeni ii nqkoi xora ot kompaniqta po vlizki no opredeleno nedei da si pozior tva da si kato drygite nqma ti osigori ni6to prosto badi po kontakten ii gledai da vpe4etlqva6 xoprata sas sobstvenoto az neznam ama tva da podaraja6 nqkav idela samo zardai tva 4e drygite sa takiva e tapo kat iska6 ne6to takova anmeri si nqkvo xobi ot koeto se interisyvta i drygi xora kato tanci fotografiq razni takiva neznam dori nqkva orgaznizaciq i tam s epolu4vata qki priqtelstva i az nqmam edna obosobena koompaniq ama sma non stopo po kafeta s edna komoaniq pak omrazva ti kaja ne gi geldia 4e izlizat te do bolka sa si pisnali pove4eto

BAYO
03-25-2007, 21:52
Diabolique, сорка обаче нищо не ти разбрах :smt017 Дай малко по ясно и чукай по - здраво интервал-а (шпацията)!

03-27-2007, 16:21
Това почва да ме подтиска.Вече се чудя дали наистина нещо не ми е в ред...Защо не мога да се спиателя с хора,които се забавляват.Вече си мисля колко мого сам изпуснал и колко ще изпусна все пак сам на 16...

Jackie
03-27-2007, 16:28
Ми нека ти кажа само, че от една страна е по-добре да не ходиш по купони. Аз не уважавам хората, които само купонясват и нямат акъл за 5 стотинки, но това е друга тема. Имаш няколко приятеля, прави си купон с тях. Например аз също не ходя по купони, дискотеки и прочее. Не ми е забавно. Предпочитам с 4-5 подбрани лица да се събера и да отида някъде или в някой. По-забавно ще ми е. Ако имаш желание ще си направиш весел живота. Винаги има начини, не е задължително да е голяма компанията ти или да си "нормален" ?! Що е то "нормален" ? Да не си някой с жълта книжка избягал от лудницата ? Не, нали ? Тогава си просто по консервативен. Казах по-горе какво мисля, ако желаеш си вземи поука.

sasha_90
03-27-2007, 16:36
:| ne se pritesnqvai i az sam v podobno polojenie kato teb-na 16 sam i sam po zatvoreno,no da ne ti puka badi sebe si i ne se pravi na takav kakavto nesi i se nqkoi tva 6te go oceni!Vqrvai mi.

03-28-2007, 12:25
Проблема е,че се чувствам гадно...На 16 и все едно ми има нещо,савсем нормални неща за хора на моята възраст не ми вървят...Ня мога да си намяря компания макар,че не сам затворен и си имам приятели,но не мога да намеря компания,с която да ходя някаде.Не мога да си намеря приателка макар и да не сам грозен...Аве не ми варви и до сега май нищо хубаво не ми се е случило.Нямал сам момиче до мен.Нямам приятели,които да разчитам(сегашните ми са само да отида на кино примерно защото ги знам кви са и че не мога да им имам доверие...).В училище класа ми е абсолиутно разидинен, на принципа всеки за себе си сме и тн.Много хора просто естествено за тях да имат всичко това и не са полагали кой знае какви усилия,а аз колкото и да се мъча не сатава .Излизам често,ходя на тренировки но някак си не става.С моя късмет си гурно никога няма да се оправя.А и като се замисля колко много сам изпуснал и какво ми предстои да изпусна ми става лошо...

svetlidim
03-29-2007, 22:09
:smt006 Не си изпуснал много.Ясно-като си нямал приятелка не можеш да се целуваш,примерно.Еми, и аз не мога пък съм на 15,ОБАЧЕ казват че не било трудно...Какво друго може да си изпуснал...Секс ли?Та те тия откачалки,които го правят по на 11-13 те нещо не са в ред.Може ли човек да изпита някакво удовлетворение от акта на тази възраст??? :-s Още не се е излюпило,тръгнало да се секса...Това е друга тема,де! В дискотеките не става нищо особено,за което да си струва да съжаляваш и да си мислиш,че си изостанал.Обикновено младежите пият или пушат цигарки,примерно Paramaunt дето са си събирали джобните от цялата седмица,за да си ги купят,да се фукат.Нищо особено ти казвам.Два пъти да отидеш и ще наваксаш цялото тяхно стоене... 8)

yuribg
03-30-2007, 15:39
Мал аз сам на по-разли4но дередже.Имам по-разли4ни интереси от другите падам си по по разли4на музика и тн.Ма не мога да си намеря компания по интереси :P .Вси4ки в кв-то ми слушат мм да 4алга...А клаът ми не мога да ги навия 1 кафе да отидем големи са мързели :lol: .Та ако може да ме упътите как мога да се сабера с хора,с които ще се 4увствам в свои води ще сам ви много благодарен :P .

svetlidim
03-30-2007, 17:25
Ами не казваш какви са ти точно интересите,но ако например обичаш да четеш и искаш да се събереш с хора , които също обичат да четат,то такива можеш да намериш единствено в библиотеката.Така е и с другите неща... :wink:

03-30-2007, 17:37
Не просто харесвм друг стилл музика,изкам да ходя някуде разли4но от АМОР И ДОБАЛ(там квот) беше ма нали се сещаш в кв пално с 4алгар4ета и смъкнати нямам голям избор :).

yuribg
03-30-2007, 17:38
Това последното бях аз :).

03-31-2007, 19:31
Проблемът ми е може би ниското самочувствие...Макар и да няма причина страдам от тази "болест" от малък съм така.И това ми попречи да се сприателя с хората...Сега на 16 е много трудно.Не можеш просто да отидеш някуде и да кажеш "Здарсти аз сам еди-койси приятно ми е".Колко много сам изпуснал и колко ще изпусна...Най-лошото е,че нямам приятели,с които да споделям и излизам а това ме подтиска още повече.А това мое самочувствие не знам на какво се дължи...Нито сам по-глупав от другите нито сам грозен нито нищо,има къде къде по-тъпи и грозни хора,които си имат самочувствие.Като малък бях отворено дете,но след 14 си година неще ми превъртя спрях да излизам,почнах да се срамувам от себе си и да се затварям...Казват,че е от пубертета,но не знам.Не знам какво да правя но положението вече е катастрофално...