PDA

View Full Version : bqsna sam mu



03-18-2007, 06:43
zna4i imam si priqtel
v4era maika mi mi kaza 4e v edna videoteka do nas tarsili rabotnik i az vika dobre 6te provera za kvo stava vapros moje pyk da me zemat
i az mu go kazah tva na nikolai i toi posle vika aaaa i az 6te ida da provera moje pyk da me zemat a na mego parite mu trqqli da si zeme nov komp a na men za mn po vajni ne6ta ot komp
kato se ima vpredvid 4e jiveq sama s maika mi i teq pari 6te mi svar6at po dobra trabota ot ako sa pri nego :smt013
i sno6ti kat mi go kaza tva naprao poludqh ama ni6to ne mu kazah 6toto da ne mi se rasardi
se pak tva ne6to na men maika mi mi go ekazala i stava dyma za men i az mu spodelih 4e 6te ida da pitam i toi kaza 4e i toi 6te pita za nego
kajete mi sq ne e li typo :-({|=

linkin_park_fenka
03-18-2007, 06:47
Не се пали за толкова малки неща.Просто седни и му обясни,че на теб ще са ти по нужни парите.Ако той наистина те обича ще те разбере и няма да имате проблеми. :wink:

niko86
03-18-2007, 06:49
Определено е доста тъпо от негова страна и по този начин и самата ситуация става доста тъпа и неудобна.Според мен му споделяй директно какво мислиш.По заобиколния начин му намекни че тряа да си намериш работа щото си закъсала и т.н.т и по този начин може да се стигне до някакъв консенсус или просто да ти помогне да си намериш друга работа.Успех :)

koalka
03-18-2007, 07:14
Виж, ако има място и за двамата ще е супер, така ще минава бързо времето и ще ви е приятно да работите заедно.Но ако той иска да ти вземе мястото просто му кажи, че ти трябват тези пари и наистина имаш нужда от тях.Не му мълчи.

KisskilleRcHe
03-18-2007, 07:17
Ти си ебати и кухата лейка.... Ще се скараш с приятеля си заради некфа си тъпа работа... О боже.... Какво ли няма на този свят... Като че ли само там има работа..... Пффффф вие само се чудите как да си навличате проблеми..... УЖАЗЗЗЗЗ

03-18-2007, 07:50
Ти си ебати и кухата лейка.... Ще се скараш с приятеля си заради некфа си тъпа работа... О боже.... Какво ли няма на този свят... Като че ли само там има работа..... Пффффф вие само се чудите как да си навличате проблеми..... УЖАЗЗЗЗЗ


A TI SI EBASI PROSTIQ PI4 TI SI EDNO TAPO LAPENCE KOETO NE RAZBITRA OT NI6TO
I TI AKO JIVEE6
SAMO S MAIKA SI I TI 6TE SI R\TARSI6 RABOTA I AKO NAMERI6 NQKADE I TE ODOBRAT NO NA TVOITO MQSTO DOIDE NQKAF OLIGOFREN I TO 6TE POLUDEE6 MAIKA TI DEIBAAA I TYPIQ KO4444444444

03-18-2007, 08:09
Ти си ебати и кухата лейка.... Ще се скараш с приятеля си заради некфа си тъпа работа... О боже.... Какво ли няма на този свят... Като че ли само там има работа..... Пффффф вие само се чудите как да си навличате проблеми..... УЖАЗЗЗЗЗ


A TI SI EBASI PROSTIQ PI4 TI SI EDNO TAPO LAPENCE KOETO NE RAZBITRA OT NI6TO
I TI AKO JIVEE6
SAMO S MAIKA SI I TI 6TE SI R\TARSI6 RABOTA I AKO NAMERI6 NQKADE I TE ODOBRAT NO NA TVOITO MQSTO DOIDE NQKAF OLIGOFREN I TO 6TE POLUDEE6 MAIKA TI DEIBAAA I TYPIQ KO4444444444
DA NASITINA SYM PRAVA A TI GRESHISH I AZ SYM MN PO UMNA OT TEBE I MN PO-NORMALNA AAAAAAA SHTE POLUDEQ NE MOGA POVECHEE A A A AAA AAUUUUAUUAUAUAUAUAUA U