PDA

View Full Version : Манекени



Boqn
03-18-2007, 09:27
Та искам да попитам дали някой знае ква е тренировката на манекените?

03-18-2007, 09:29
Та искам да попитам дали някой знае ква е тренировката на манекените?

Да правят минети :!:

teenkopele
03-19-2007, 02:11
Дупе в ляво, дупе в дясно. :lol:

канарката
03-25-2007, 14:14
Каква тренировка?!Няма такова нещо.Има курсове в които се учи походка,държание и такива работи.Но трябва да имаш необходимите данни за да се занимаваш с такова нещо.И не се казва манекен,а модел! :wink:

romantik-A
04-02-2007, 11:05
Каква тренировка?!Няма такова нещо.Има курсове в които се учи походка,държание и такива работи.Но трябва да имаш необходимите данни за да се занимаваш с такова нещо.И не се казва манекен,а модел! :wink:

и какви са тези данни?

IRRIDUCIBILI
04-02-2007, 11:21
Дупе в ляво, дупе в дясно. :lol: da :D :D :D

IRRIDUCIBILI
04-02-2007, 11:22
Каква тренировка?!Няма такова нещо.Има курсове в които се учи походка,държание и такива работи.Но трябва да имаш необходимите данни за да се занимаваш с такова нещо.И не се казва манекен,а модел! :wink: pozdravi na tribyna istanbul!!!! :D :D :D

theEXPLOITED
04-04-2007, 21:02
MODEL LI ISKA6 DA STANE6?

Pupyyyyyy
04-05-2007, 05:52
Висок симпатичен да можеш да ходиш в права линия да си естествен и самоуверен... и потенциален педал.. :twisted: :lol:

Boqn
04-05-2007, 14:39
Каква тренировка?!Няма такова нещо.Има курсове в които се учи походка,държание и такива работи.Но трябва да имаш необходимите данни за да се занимаваш с такова нещо.И не се казва манекен,а модел! :wink:
Имам предвит как си изграждат телата.Защото има разлика от тяло на модел и тяло на културист.

MODEL LI ISKA6 DA STANE6?
Не ама искам такова тяло да си изграда.

Ench0
04-05-2007, 16:54
ебати смешника !

Boqn
04-07-2007, 11:04
Сменшник ша викаш на бащата ти ве недонесено копелдаче!Тва, че искам да излгледждам добре прави ли ме смешник ве сперматозоид развален???Очаквам да вложите малко сериозност в тъпите си постове и да размърдате изгнилите си от многото сперма малки мозъчета преди да пишете тука.

lii40
04-07-2007, 20:19
аз самата имам договор с една модна агенция, но според въпроса разбирам, че явно нямаш никакво понятие. дори не знам защо питаш, но ето все пак:(най-просто казано)
Има 2 вида манекени:-за подиум и за снимачната площадка(фотомодели).
Упражненията(специално за манекени) са свързани с овладяване на походка, поглед, движение според тоалета и музиката: също така извивките ма тялото(пак според тоалета) и модела на движение(как моделът ще отива и ще се връща по подиума). в зависимост т това, какво рекламира(само облекло или някакъв аксесоар) моделът прави движения с цел да привлече внимание към рекламираното.
моделската работа е усилена. за да се постигне нужното качество са необходими часове усилена работа, освен това е неоходимо да се правят допълнителни фитнес-упражнения за стегнато тяло и перфектни извивки.
общо взето, щом искаш тяло на манекен ти трябват малко повече часове във фитнеса(оползотворени).
П.С.-> давам ти това инфо само заради прекрасното име :-) ако имаш др въпроси пиши лично и ще се радвам да отговарям! :)
е, надявам се, че задоволих любопитството ти! ;-) :smt006

iLoveChocolate
04-08-2007, 09:43
Каква тренировка?!Няма такова нещо.Има курсове в които се учи походка,държание и такива работи.Но трябва да имаш необходимите данни за да се занимаваш с такова нещо.И не се казва манекен,а модел! :wink:

и какви са тези данни?

е как какви-за да си манекен трябва да си слаб,висок и с хубава външност.а за да си модел трябва да си с добри мерки и хубава външност