PDA

View Full Version : Когато той се прави на ударен с мокър парцал...



~Candy~
03-18-2007, 09:39
Тъкаа.случаят е следният:
Отиваме голяма компания на купонче...Най-добрата ми приятелка е с потенциалното си гадже..танцуваме,веселим се и в един момент се усещам че се целувам с момчето на приятелката ми..и естествено той хварля цялата вина върху мен и изкарва че едвали не съм го затиснала и съм го целунала на сила..а приятелката ми не ми говори,защото му вярва..е какво да правя?

`Death`Whore`
03-18-2007, 09:40
Виновна си и има защо да ти се сърди - той не те е насилил.

Ice_Queen
03-18-2007, 09:42
Това че си била пияна (предполагам и надявам се ) не е намалява вината ти!
" в един момент усещам.." няма такива 6-5..
Приятелката ти с основание ти се сърди!

~Candy~
03-18-2007, 09:42
Не е в това проблема,а по-скоро в това че той казва че аз съм го насилила..

HopeLesss
03-18-2007, 09:44
Ми мъже, какво очакваш... Но съм съгласна с Айс, че ти си си виновна и с основание приятелката ти се сърди.

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-18-2007, 09:44
и ти си виновна но и той има вина обясни на приятелката си че не си искала да я нараниш и не си го направила нарочно...

Ice_Queen
03-18-2007, 09:45
НЕ се сърди..но приятелката ти трябва да е мн тъпо парче,ако повярва че си притиснала до стената приятеля й и си му държала ръцето докато той от страх да не го набиеш се е мляскал с теб ... ](*,) ](*,) ](*,)

`Death`Whore`
03-18-2007, 09:46
Аха - значи не е важно, че си предала приятел, а е важно, че някакъв си говори небивалици, на които малко хора биха повярвали :smt005 :roll:

~Candy~
03-18-2007, 09:49
Именно..защото не знам как може да повярва,че съм го притиснала със сто килограмовата си маса :-D и съм го намляскала хубаво..аз знам че имам вина и не го отричам само че не цялата е моя и това ме ядосва защото аз можах да си призная,ноне мога да поема цялата вина..

`Death`Whore`
03-18-2007, 09:50
Явно е достатъчно глупава, за да вярва, че момиче може да притисне мъж...освен ако не си 200 кила :shock: :-D

MoHuTo
03-18-2007, 09:51
Ами според мен нещата стоят така: приятелката ти харесва доста това момче и затова малко или много го оневинява и изкарва теб виновната за всичко..поговори с нея и й обясни как стоят нещата...но въпреки това искам да ти кажа, че вина имаш и ти (и то не малка)..алкохола не те оправдава [-X [-(

Ice_Queen
03-18-2007, 09:51
Явно е достатъчно глупава, за да вярва, че момиче може да притисне мъж...освен ако не си 200 кила :shock: :-D

..............или той е слаботелесен...и не е имало др момче на купона..... 8-[ :-D

03-18-2007, 09:52
spored men nqma zna4enie prittisnala li si go ne si li toi li te e pritisnil vajnoto e 4e ste se celyvali dvamata i 4e ste vinovni i ste super zleee ii tva e akci tapa postapka ii tolkova si i priqtelka zna4i az takava det se e celyva s priqtelq mi ne samo nqma da iskam da q vidq mi i 6te q na6amarosam ii stiga s tva piqna sma ne sma 6to to4no nego si nabarala ot vsi4ki mom4eta na kupona zna4i si imala simpatiite

`Death`Whore`
03-18-2007, 09:53
Колкото и слаб да е, е мъж и дори на едни килограми и ръст е доста по-силен от жената.

~Candy~
03-18-2007, 09:54
АаАа не ене..не съм :-D
Само че кажете ми..ако той не е искал какво му е правил езика в устата ми и защо се прави на мъж,а в същност не му стиска даже да си признае..

`Death`Whore`
03-18-2007, 09:54
Защото е путка. :)

Ice_Queen
03-18-2007, 09:54
Това може да е изключение от правилото.
И все пак ... и 2мата сте си виновни ,независимо кои кого е натиснал/затиснал/притиснал и т.н. :smt006 8)

~Candy~
03-18-2007, 09:56
ОоФ благодаря ви,защото от толкова приказки започнах да мисля че вината е само моя..

Diabolique
03-18-2007, 09:58
emi kvo da ti kajem kato vinata ee i na dvamata ama majete sa kurvari to tva e qsno aa pak ti trq6e go spre6 kato si i priqtelka az minaliq den edin biv6 na edna moq dori ne tolkova dobr apriqtelka v diskotekata se pomlq da me svalq iska6e da me celuni no go drapnax za6toto znam 4e na neq i e o6te gadno ...prosto akala vi ponqkoga hi4 go nqma sega si tarpi posledstviqta i ne se opitvai da si iztrie6 vinata 6toto nqma kak da stane [-X

Ice_Queen
03-18-2007, 10:00
ОоФ благодаря ви,защото от толкова приказки започнах да мисля че вината е само моя..

е не е само твоя душице споко :)
ама няма да е лошо са осъзнаеш своята.
признат грях е половин грях ;)
както казахме ако приятелката ти е тъП ръБ и не зацепи ситуацията...сру!
но иначе няма да обвинява само теб !

~Candy~
03-18-2007, 10:01
даже не съм си помисляла да я скрия,а пък аз се дръпнах не се притеснявай понеже не изпитвам никакви чувства към него..даже приятелски..

second_heartbeat
03-18-2007, 10:11
Виновна си, а той е страхлив щом не може да си признае. Поне обясни ли твоята версия на проятелката ти и извини ли й се?

~Candy~
03-18-2007, 10:20
Обясних и и и се извиних...а тя отряза просто оофф вече не ми пука..

decu4ka
03-18-2007, 10:24
i dvamata ste vinovni ,no priqtelkatati e zaslepena ot negovata " lubof " uj de.. i mu vqrva mn poveche..no ti syshto imash vina i sys pravo ti se syrdi az syshto bih se razsyrdila na priqtelkata mi no i na priqtelq mi syshto

slan4evo_momi4e
03-18-2007, 14:25
Виновна си и има защо да ти се сърди - той не те е насилил.

IdiOtKa
03-18-2007, 14:31
ae кой бил виновен и кой не ...тва са оправдания ..няма нещо като виновна си ама не савсем ...или си или не .. просто кажи чесно на приятелката си че съжаляваш и че държиш на нея(което маи не е вярно щото си баси тъпото парче(тва не го чети)) ..по дуре от колкото се оправдаваш ..първо че е супер детско а и е много тъпо .. ! щото нали се сещаш че си виновна , не защото си се целувала с момчето а защото е бил момчето на твоята приятелка което те прави супер тъпа курва ...нищо лично ..просто обичам да говоря тъпотии !

Tedka-Medka
03-18-2007, 14:36
той да не би да се е целувал сам..
и ти имаш вина и трябва да си я признаеш,
извини се на приятелката си,ако продължава да ти се сърди,
спокойно все някога ще и мине..като го зареже особено :)

IKisseDAGirL
03-18-2007, 14:45
Това, че и двамата имате вина, не означава, че вината ви намалява на половина.

koalka
03-18-2007, 18:10
Еми какво да правиш...не мисля, че можеш.Тя сега е заслепена, защото има чувства, нормално е.

LaDy_FroM_HeLL
03-18-2007, 20:22
Predi vsichko az iskam da vi kaja da ne obvinqvate momicheto..nqma smisal to e stanalo veche..a i e bila piqna(ne e opravdanie tova)no i ne sme nie horata da q sudime za tva.Mi macka az lichno smqtam,che toi se pravi na muj imenno zashtoto ne e i ne moje da bude po nikakaF drug nachin..ne iskam da obijdam nikoi ot tqh zashtoto sa ti blizki i ako sum go napravila sry no tazi tvoq pr-ka smqtam che trqbva da te poznava mnogo dobre,a otkudeto bi sledvalo da se useti che ti ne si go hvanala za vrata i ne si go karala nasila kato go zaplashvash s nejnata jenska ruka :) Pogovorete s momicheto,obqsni i ot tvoqta gledna tochka(istinata) puk ako tq ne ti povqrva-e macka ne ti e istinska friendka..a za momcheto za men tova ne e muj a puzlio..otnosno nego pokaji che vaobshte s tezi si putiovski postupki ne e postignal nishtichko...I m/y drugoto az ne te obvinqvam i mnogo se radvam,che spodelqsh za takuv tip situaciq(malko sa chesnite,koito si priznavat) Bravo.. :wink: Edin savet kato za posledno:Ne sajalqvai za nishty spored mene :wink: Ako ti e friend-ka shte povqrva i neshtata shte se opravqt,ako ne e nqma za kakvo da se pritesnqvash..neka si stoi s putioto :) O:)

03-18-2007, 20:27
Ми кажи й, че си и направила услуга и си й показала що за стока е той, т.е., че изобщо не трябва да се занимава с него. :lol:

03-18-2007, 20:55
izvinqvai mnogo ama ti si baht itypata k*rva!6tom si se celuvala s nego zna4i si iskala,nemoji zorlen da si vkara ezika ti ako neiska6e 6te6e da go otblysne6.Vqrno 4e i toi ne e stoka,i s drugi 6te se celuva ama ne trqa6e da go dopuska6 edna ot tqh da si ti 6oto si i nai-dobrata priqtelka,da de ako i be6e nqma da go naprai6.Izvinqvai mnogo ama kolkoto i da si piqn malko ili mnogo razsyjdava6!

Cherlotte
03-18-2007, 21:04
Ми кажи й, че си и направила услуга и си й показала що за стока е той, т.е., че изобщо не трябва да се занимава с него. :lol:
Това бях аз. :wink:

Imaginary^
03-19-2007, 06:08
Ми кажи й, че си и направила услуга и си й показала що за стока е той, т.е., че изобщо не трябва да се занимава с него. :lol:
Това бях аз. :wink:
Това си ти, но все едно аз съм го казала ;) И между другото .... ееееех, този алкохол кви работи прави бе :mrgreen: :smt019

juSTkiddy
03-19-2007, 07:18
Не е в това проблема,а по-скоро в това че той казва че аз съм го насилила..
hah..i kak po tochno si go nasilila..ta ti si momiche i bi trqbvalo ako iska daa se mahne ot tebe zashtoto e po silen..hahah..

sexy_momi4e
03-19-2007, 17:48
tova ne moje da bude muj kak moje da te obvinqva za vsi4ko i toi trqbva da poeme vina vse pak,no i ti si postupila mnogo lo6o :-s

Iv4eTy
03-19-2007, 18:56
Ми и двамата според мен имате вина, а приятелката ти е нормално да се сърди, все пак... а това че той не си признава, го причислява към голяма част от момчетата, които си мислят че могат да правят каквото си искат и после приписват всичко на друг. Но все пак поговори с приятелката си и и обясни, защото алкохола не е оправдание за никоя постъпка!