PDA

View Full Version : Моля ви за съвет!!!



Ann_a
03-18-2007, 10:45
V srqda zabelqzah 4e kato hodq do toaletnata po malka nujda i use6tam leko parene. Izpolzvah mokri intimni kurpi4ki (za purvi put) i ot togava nz kakvo stava,no........na sledva6tiq den sramnite mi ustni bqxa za4erveni, a v petuk ve4e ima6e i nqkakvi pupki podobni na obriv koito me bolqha i pareneto pri urinirane ostava6e. bqx do aptekata dadoha mi Nestatin krem s koito da se maja no, ne vijdam nikakuv efekt. pup4icite stanaha s gnoini vruh4eta, ot koito te4e ne6to kato voda.Utre 6te hodq na lekar za6toto naistina nz ot kakvo moje da e tova:(nikoga ne mi se e slu4valo i sum dosta pritesnena. no ako nqkoi e imal podoben problem 6te sum mu blagodarna da spodeli.

iLoveChocolate
03-18-2007, 10:54
е явно, че сичко е от кърпичките.по твоето описание сичко ми прилича на някаква алергична реакция.явно не понасяш някоя от съставките на тези интимни кърпички.аз ползвам едни на Орифлейм лилавки и са мн хубави и никога не са ми правили проблеми :roll: дано проблема ти се разреши :roll:

Ann_a
03-18-2007, 11:12
Da-vuprosa mi e to4no v tova.....vuzmojno li e ot morkite kurpi4ki da se polu4i takova vuzpalenie i takiva pupki???

Lorraine
03-18-2007, 13:55
Възможно е.

sladoled
03-18-2007, 15:28
Крема НИСТАТИН е за гъбична инфекия.Това е преценила аптекарката- това ти е дала. В случая въобще не е подходящо. Щом има гнойни връхчета, значи е микробна инфекция. Най - добре иди на лекар и не се опитвай да се самолекуваш.
Едва ли причината е в мокрите кърпи.