PDA

View Full Version : проблем



....№
03-18-2007, 11:56
Здравейте значи нещо си преебах GSMa-не работи джойстика копчето ъза повикване цифричките 1 2 3 а и също как се вклячва самия телефон!Нз от какво е предполагам,че единия ден якето ми падна от стола и вътре ми беше телефона та както и да е!Та въпроса ми колко струва да ти поправят телефона ако аз имам гаранция но в нея се казва изрично че дадената филма не осурява гаранция в случай на повреди причинени от удар или изпускане!
Та ако може да ми кажете мн ли ше ми струва и за колко време могат да ми го оправят и възможно ли е сега да занеса и към 5 да ми го оправят! :-s

OtherDimension
03-18-2007, 11:59
значи 1во - за един ден няма да ти го оправят .. поне на следващия ден ще ти го върнат

2ро - не казвай ,че си го изпуснал ;)
3то - попитай си , може просто да е замърсен ... или нещо друго и гаранцията да ти го покрие..

tainstvenata
03-18-2007, 11:59
Еми то зависи каде ще отидеш ние неможем да знаем.Отиваш там при някои техник и тои ще ти каже :wink:

....№
03-18-2007, 12:04
Мерси!Иначе имам договор с Мтел и трябва да ходя чак до Халите

03-18-2007, 12:15
И все пак някой не може ли да ми каже орентировачно :roll:
50 лв?

OtherDimension
03-18-2007, 12:20
И все пак някой не може ли да ми каже орентировачно :roll:
50 лв?

добре бе ти малоумен ли си ?
може флаш картата да е повредена и да е супер скъпо, може и да се нуждае от почистване , което е 15 лв максимум
бахти , да не сме гадатели
аман от такива теми

shadow4e
03-18-2007, 13:12
Ти луд ли си, как ще твърдиш, че си го изпуснал:) В гаранция ти е, значи ще е безплатно. Ако ти кажат, че ти си виновен и трябва да си платиш, те ще ти кажат колко и можеш да се откажеш. Ама отричай допоследно.

nencuHka
03-18-2007, 13:16
Телефона ти е СЕ нали :lol: И моя беше така-не ми бачкаха копчетата,джойстика и куп други неща.Седя си 3 месеца в къщи,бяхме го дали за гаранцията.Вернаха ми го ,щото съм го била намокрила и копчетата КОРОЗИРАЛИ :-D Демек .. изгнили ли кво там беше. Накрая майка ми го даде на един нейн колега "всезнайко" и ми го оправи за 3-4 дни ,само за 10 лв..макар,че не ги искаше ама от неудобство майма му ги набута в ръцете :smt005

positive
03-19-2007, 11:53
ako naistina e SE i az imam takuv i non stop blokira i kat stane taka mqtam go ot nqkude posle go vklu4vam i se opravq :smt005