PDA

View Full Version : Kak mojesh da kazvash "Mnogo Te Obicham -gotova sym na



istoriCHkA
03-18-2007, 11:17
Imam edna poznata koqto kazva na priqtelq si [zaedno sa blizo godina] "Mnogo Te Obicham -gotova sym na vsichko za teb" i oshte kup raboti ,i v syshtoto vreme ima taini ot priqtelq si ,pritesnqva se ot nego i q e sram da se sybleche pred nego...a toi i e pokazal po mnogo nachini ,che ima silni chuvstva kam neq..
za men tova ne e normalno...kakvo mislite vie..tova OBICH LI e...s kakvi ochi mojesh da poglednesh priqtelq si i da mu kajesh tolkova silni dumi ,a v syshtoto vreme da se pritesnqvash da razgovarqsh s nego da mu spodelqsh i nai veche da te e sram da si legnesh s nego... :smt017 :smt017

`Death`Whore`
03-18-2007, 11:18
Това показва, че вътрешно е още дете.

~Candy~
03-18-2007, 11:25
Ами не знам защо..думите обичам те сякаш се казват просто ей така..без смисъл.Мисля че обещанието и че ще направи всичко за него е напълно неоснователно..за каква готовност говорим когато изпитва срам..от човека за който уж е готова на всичко,за мен лично тя не е готова все още за сериозна връзка.,и както каза `Death`Whore` явно вътрешно е дете

madlencheto:)
03-18-2007, 11:25
Еми явно не е толкова силна любовта й към него.. щом още се притеснява и срамува от него.. може просто да е мноооого срамежлива и по-трудно да се доверява.
От друга страна като се замислиш има такива,които на 1вата седмица казват "обичам те" ...

JoeBanana
03-18-2007, 11:29
ако е на 14-15-16 й прощавам :mrgreen:

alkobalko
03-18-2007, 12:19
Понякога думите не са достатъчни, за да се докаже любовта. Всеки може да изрече "Обичам те", а да не влага никакви чувства. Само действията могат да докажат дали наистина чувствата са силни и дали е любов. А за приятелката ти, мисля, че все още не знае смисълът на тези думи, а може би е прекалено малка.

santRi
03-18-2007, 12:21
Ами или е прекалено малка, или има сериозни комплекси от тялото си, или не му вярва достатъчно. Често се случва при момичетата да са притеснени при първия си път с момче, още повече ако го обичат както смяташ за своята приятелка. Така че се опитай да я разбереш. Не и се бъркай :) тя ще се отпусне

slan4evo_momi4e
03-18-2007, 14:21
не е задължително приятелката ти да е още дете или да лъйе ... може просто да е по-затворена и да не обича да споделя проблемите си с никого ... дори да й е много близък човек ... Това, че е казала, че е готова на всичко за него значи много ... невероятно много ... без значение дали иска или не иска да спи с този човек.
Щом се притеснява да се съблече пред него, това може да се дължи на факта, че е девствена. И ако това е причината нямаш право да я съдиш и да се съмняваш в искреността на думите й ... първият път е нещо много специално и ако тя не е готова психически, събличането й пред него не би значело нищо .... А ако не е девствена, значи има някакви комплекси, за чиито преодоляване е нужно много търпение и обич.

Не виждам ти с какво право я съдиш, че думите й не са искрени. Има всякакви хора ... а и не виждам защо се месиш в отношения, които теб лично не те засягат ...

IdiOtKa
03-18-2007, 14:52
обич ....простотии маина .. :smt004 .. .

f1s714e70
03-18-2007, 15:03
не е задължително приятелката ти да е още дете или да лъйе ... може просто да е по-затворена и да не обича да споделя проблемите си с никого ... дори да й е много близък човек ... Това, че е казала, че е готова на всичко за него значи много ... невероятно много ... без значение дали иска или не иска да спи с този човек.
Щом се притеснява да се съблече пред него, това може да се дължи на факта, че е девствена. И ако това е причината нямаш право да я съдиш и да се съмняваш в искреността на думите й ... първият път е нещо много специално и ако тя не е готова психически, събличането й пред него не би значело нищо .... А ако не е девствена, значи има някакви комплекси, за чиито преодоляване е нужно много търпение и обич.

Не виждам ти с какво право я съдиш, че думите й не са искрени. Има всякакви хора ... а и не виждам защо се месиш в отношения, които теб лично не те засягат ...


prava e

ThePainIsReaL
03-18-2007, 15:15
Обич е разбира се.. тя просто е по-малка. Ще се отпусне с времето ..

IKisseDAGirL
03-18-2007, 15:23
Много хора не разбират истинският смисъл на тази дума, изпитват нещо близо до това, и решават, че наистина обичат :roll: Не казвам, че аз разбирам, но поне не я изричам и не злоупотребявам.. Това нейното е няква детска форма на обич, нищо общо с любов :?

vald0R
03-18-2007, 15:48
jalko no fakt za nqkoi hora tezi dumi ne ozna4avat ni6to...

VaN1lLa
03-18-2007, 17:03
Няма смисъл да го залъгва,че е готоа на всичко за него..защото явно не е тъка,а по този начин му дава надежди..въобще има ли смисъл да казва обичам те само ей тъка зааа плътност..за мен няма

SouL^*DiViNe
03-18-2007, 17:16
ммм..в този случай е странно :-k

koalka
03-18-2007, 17:57
Алеандра е права.Да кажеш "обичам те" не означава само думи, а и действия.Не можеш да обичаш толкова силно и същевременно да те е срам и да имаш тайни от най-близкия ти човек. :wink:

miloto_girl_4e
03-18-2007, 18:06
Реално погледнато е напълно възможно да го обича и все още да се срамува, когато се съблича пред него ..
Различни хора - различни характери ...
Явно на момичето и трябва просто повечко време, за да се отпусне пред него, но явно не и трябва толкова време, за да му разкрие чувствата си ..
Такаче не си мисли, че не е възможно, напротив възможно си е отвсякъде :wink: :wink:

Iv4eTy
03-18-2007, 19:37
Ми то зависи от човека, но towa че обичаш един човк не означава че не те срам от него, така даже повече се притесняваш дали ще ти хареса тялото и т.н. нз все пак, но все пак е по-добре първо да помислиш, преди да кажеш, толкова силни думи, каквито тя е казала!!!

bqsna_teenagerka
03-18-2007, 20:13
Ами не знам защо..думите обичам те сякаш се казват просто ей така..без смисъл.Мисля че обещанието и че ще направи всичко за него е напълно неоснователно..за каква готовност говорим когато изпитва срам..от човека за който уж е готова на всичко,за мен лично тя не е готова все още за сериозна връзка.,и както каза `Death`Whore` явно вътрешно е дете :-({|= то4но и ясно казано!

Дудка :)
03-20-2007, 16:26
:smt012 :smt012 :smt012
Звучи странно.Сигурно тои й е първия приятел и тя е объркала силното привличане с обичта... :lol: :smt017