PDA

View Full Version : lubov kam sau4enik



03-18-2007, 14:35
Zdraveite.imam edin vapros.Spored vas moje li da ima istinska lubov mujdu sau4enici?Az mnogo haresvam edno mom4e ot moq klas,no neznam kak da mu go pokaja....mnogo mi e trudno kato go vidq blokiram.Tova 4uvstvo se poqvi postepenno,i sega ve4e na moga i den bez da go vidq.Mislq ,4e toi ne podozira ,a az iskam da mu go pokaja po nqkakav na4in(no nemoga direktno da mu go kaja,za6toto stra6no mnogo se pritesnqvam:))molq vi daite mi savet.blagodarq predvaritelno

mon4eto
03-18-2007, 14:44
Po4ni da flirtuva6 s nego i taka 6te mu pokaje6 4e si pada6 po nego!
Uspex!

sladur4eto_f
03-18-2007, 14:49
еми опитай се да разбереш дали те харесва.ако те харесва едва ли би ти отказал една целувка или нещо подобно въпреки че аз не одобрявам прекаленото приятелство между съученици [-X

IKisseDAGirL
03-18-2007, 14:59
Ехее и като сте съученици - край, тва е смъртно наказание, прокълнати сте да не можете да се влюбите и нищо истинско не може да има между вас :lol:
Какви са тия глупости.. може ли, не може ли.. :-s Ако трябва да се случи нещо, то просто се случва, независимо къде и няма как да си заповядаш или да се ограничиш към кого да изпитваш чувства :roll:

Е вярно, че малко кофти се получава, ако нищо не излезе, но какво пък - винаги има риск, а и с достатъчно желание можеш да изградиш след това що-годе добро приятелство :wink:

ThePainIsReaL
03-18-2007, 15:11
Истинска любов може да има м/у кои да е две същества. Не ви пречи това, че сте съученици. Ако наистина го искаш, давай смело. Дерзай ..

03-18-2007, 15:15
Истинска любов може да има м/у кои да е две същества. Не ви пречи това, че сте съученици. Ако наистина го искаш, давай смело. Дерзай ..
:smt023

suomi_rakastaa
03-18-2007, 15:17
Истинска любов може да има м/у кои да е две същества. Не ви пречи това, че сте съученици. Ако наистина го искаш, давай смело. Дерзай ..
:smt023
tova biax az sorry :smt006 :wink:

koalka
03-18-2007, 18:30
Ами покажи му го.Той трябва да е сляп, за да не го види.Действията говорят сами за себе си.И защо да не може да има любов между съуценици?Няма значение това, че са от едно училище, любовта не се влияе от това. :wink:

03-18-2007, 20:28
ами и аз имам същия проблем ама не баш същия и бих искала да го споделя тук значи аз съм 9клас и се преместих в ново у-ще и има едно момче, което много ми харесва :oops: но не знам за него какво му става в началото на година чух коментари за мен ама тая сдуханата... попринцип не съм една от най мълчаливите но тогава докато опозная обстановката ми беше малко по трудно и не можех да бъда себе си докато сега съм си аз всмисъл държа си се свободно към всички все пак вече ги познавам малко или много :P а въпросното момче ходеше с едно момиче с което са били от 4 клас в един клас (той тръгна с нея тая год но я отряза набързо) и сега го гледам и все гледа да се закача с мен всмисъл меси се в разговор дори за който не знае за какво става на въпрос и то да каже по едно изречение и толко... понякога е така идва и сяда до мен без да каже дума и после си сяда на неговото място... понякога винаги гледа да се обърне към мен да му подсказвам на контролни и тем подобни когато даскалката задава въпрос и не може да отг и аз ако кажа нещо дори и грешно той се замисля и го казва без да знае вярно ли е грешно ли е :?: :!: сега тва са някви си случки но на мен ми направиха някак си впечатление............ а въпроса ми е как да постъпя не искам да отида и да му кажа пич кефиш ме 6тото ще е малко тъпо за мен лично а пак и ме е страх как ще отреагира макар, че е човек на момента според мен :-D малко лека ще излезна в очите му и на него и на др все пак не се познавам със вс от 10години :smt012 и никога до сега не съм правила първата крачка към едно момче и не искам сега да ми е за пръв път........ хора много ви моля помогнете ми дайте савет само плс не с номера ходи и му кажи защото няма да го направя не се чувствам готова да му го кажа как да постъпя

zubi
03-18-2007, 22:22
Много хубаво че го харесваш .... и нз кво дати кажа ... става кофти когато скъсате ако въобще скъсате .... тогаво е ужасно ... все пак ... абе кофти си е .... пък ако му кажеш и той не те харесва е почне да те базика ... затва давай го по-бавно ... първо ала -бала флирт и ако има нещо тогавва му кажи ;-)

jus7_a_boy
03-19-2007, 00:08
Ходил съм със момиче от моя клас, беше сравнително кратко, но немога да кажа че това че бяхме съученици е повлияло чак толкова много. Кофти и беше на нея а не на мен, но с времето всичко се свиква. Отначало ако тръгнете ще усетите нещо не точно като завист, но някви подмятания от другите, но всяко чудо за 3 дни както са казали хората, така че действай преди да е станало късно и някой да ти отмъкне човека под носа :)

03-24-2007, 21:47
Za lubovtva nqma granici!Ako go haresva6 i ne moje6 da napravi6 parvata kra4ka iz4akai, opitvai se da ob6tuva6 pove4e s nego moje itoi da ima ne6to kam teb.Probvai se da mu namekne6 v dadeni momenti 4e ne ti e bezrazli4en.Az sa6to sam v podobno polojenie taka 4e dobre te razbiram mislq 4e vremeto 6te pokaje.Stiskam palci uspeh!

shivacheva
03-25-2007, 18:12
Знам какво е и честно да ти кажа и аз се чудя кво да правя... :-k :smt017

03-25-2007, 18:44
:D i kvo my e lo6oto na tva? E , az hodq s mom4e ot moq klas i to ve4e godina i si ni e super , mnogo se obi4ame. Stanahme strahotni priqteli i bez nego neznam kakvo bih pravila, ta nie ne mojem i den edin bez drug!!!
E , ima i nqkoi ne osobeno priqtni ne6ta......hehheheh kato na primer tva 4e cqloto u4ili6te znae i daskalite ni vikat SEMEISTVO ........... :lol: , no 6te go prejivee6

BAYO
03-25-2007, 23:22
Кво бе и аз в 8ми клас бях с едно маце от моя нов клас и бяхме цяла год. заедно, докато тя не се промени и не си хареса момчето, което говореше по GSM-чето ма тфа няя значение. Щом искаш давай, ако си сигурна че го искаш не му мисли.

До горния пост : Щом учителите са ви викали така, замисли се колко са ограничени мисловно всъщност. Получавал съм подобни базици, но и съм поставял на място същите хора. Едно е чистосърдечен майтап , друго си е плиткоумна шега.

ANGEL4E
03-26-2007, 08:18
Zdraveite.imam edin vapros.Spored vas moje li da ima istinska lubov mujdu sau4enici?Az mnogo haresvam edno mom4e ot moq klas,no neznam kak da mu go pokaja....mnogo mi e trudno kato go vidq blokiram.Tova 4uvstvo se poqvi postepenno,i sega ve4e na moga i den bez da go vidq.Mislq ,4e toi ne podozira ,a az iskam da mu go pokaja po nqkakav na4in(no nemoga direktno da mu go kaja,za6toto stra6no mnogo se pritesnqvam:))molq vi daite mi savet.blagodarq predvaritelno

da napalno e vazmojno da ima lubov mejdy sau4enici...no dali i toi izpitva sa6toto koeto i ti kam nego za6toto ina4e kofti...nai gadno e da ste ot edin klas i lubovta vi da e nespodelena...po dobre parvo razberi dali i toi te haresva i posle mu pokaji 4e i ti izpitva6 ne6to kam nego :roll:

monika iovcheva
03-31-2007, 18:55
xax az li4no se vliubix za purvi put mai4e 3ti klas i ne be6e sau4enik ma be6e ot moito daskalo,a posle se vliubix i v edin moi sau4enik i posle o6te edin i o6te edin ob6to zeto tfa sa ot 4-5 klas na sam ne sum se vliubvala :(:( otminalo mi e vremeto :D:D:D a kolkoto do problema ti nz..ili pitai nekoi fr da xodat da go pitat dali te xaresva ili razberi sama no trqbva da zn dali pone si mu simpati4na,6toto ina4e nqma6 6asnovee O:)