PDA

View Full Version : Дали не ми е як аватара :-D



sharkybul
03-18-2007, 17:11
:D

tra^la^la
03-18-2007, 17:14
хахахахахахахахаахахахаха хахахахаха
абсурд!

Manic_Panic
03-18-2007, 17:14
Моя е по-як :D

krisi_pisi
03-18-2007, 17:16
хахаха нямам думи! невероятен е! :lol:

MusicIsTheKey
03-18-2007, 17:22
Як е,но другият с който си в дата е по-хубав! :twisted:

sharkybul
03-18-2007, 17:28
Як е,но другият с който си в дата е по-хубав! :twisted:аз там от кога не съм влизал :roll:

dance_with_devil_
03-18-2007, 17:33
честно казано незнам какъв е бил миналия ти аватар ама и тоя не е лош... :smt005 :smt006

SaYoNaRa
03-18-2007, 17:35
Какъв е смисала да си просиш комлименти :-k

sharkybul
03-18-2007, 17:39
Какъв е смисала да си просиш комлименти :-k
същият къфто като пуснах същата тема в един футболен форум кадето има само момчета.... :wink:

sharkybul
03-18-2007, 17:40
Какъв е смисала да си просиш комлименти :-k
същият къфто като пуснах същата тема в един футболен форум кадето има само момчета.... :wink:

а ти ако завиждаш за нещо или кфото там си мислиш,кажи ми га на прв а не пред всички да ти се чудат колко си тесногръд :wink: Пийс

ViVIt0oo
03-18-2007, 18:00
Аз мисля,че си сладък като ти видях профила в aha.bg : ) :smt016

rosskata
03-18-2007, 18:02
:smt005 Пука ми че ми и дреме за аватара ти...
Ебаси стига сте просили внимание!
Ако заслужите, хората ще ви обръщат внимание и без да просите за него!

Mooo6nooo
03-18-2007, 18:10
Какво ми се фукаш? Моят аватар е по-як. 8)

Ctrl+Alt+Del
03-18-2007, 18:25
http://img155.imageshack.us/img155/1433/puke7htpy6.gif

SaYoNaRa
03-18-2007, 18:29
Какъв е смисала да си просиш комлименти :-k
същият къфто като пуснах същата тема в един футболен форум кадето има само момчета.... :wink:

а ти ако завиждаш за нещо или кфото там си мислиш,кажи ми га на прв а не пред всички да ти се чудат колко си тесногръд :wink: Пийс

Че за какво да завиждам?Колко си хубав?Достатъчно ми е това, което съм и не виждам каква завист трябва да изпитвам в случая

П.С Пийс да е :wink:

SupremacyGirl
03-18-2007, 18:41
хъх, сладурски е (си) :D , дамз

malka_sladuranka
03-18-2007, 18:53
Добре, че не всички като си сменят аватарите, не пускат теми, защото тук щеше да стане голяма анархия.
По темата: Нищо особено не ти е аватара.

Baby_b
03-18-2007, 19:45
:D
:-D сладък си :-D

sharkybul
03-18-2007, 19:54
:D
:-D сладък си :-D

Мерси.... :D

един от вас каза че пускам темата за да гледам сейр....Не е вярно! но сейр от завиждачи и комплексари определено има :wink: :smt006

OtherDimension
03-18-2007, 19:58
:D
:-D сладък си :-D

Мерси.... :D

един от вас каза че пускам темата за да гледам сейр....Не е вярно! но сейр от завиждачи и комплексари определено има :wink: :smt006

а каква е дълбоко скритата цел на "темата" ти ?
и за какви завиждачи говориш - ти май като най-красивия човек на планетата се изживяваш :-s

LaPeNcEto0o
03-18-2007, 20:00
:D
:-D сладък си :-D

Мерси.... :D

един от вас каза че пускам темата за да гледам сейр....Не е вярно! но сейр от завиждачи и комплексари определено има :wink: :smt006
Аз имам едно въпросче 8-[ Та...Нужно ли е да пускаш тема за да ти правят комплименти?

LunaTriCk
03-18-2007, 20:02
Много ясно, че хората ти завиждат. То, два вида хора има света. Такива дето те харесват и такива, които не. Вторите са комплексари и завиждачи(каквото и да означава тази дума).
Иначе, май си малко прекалено влюбен в себе си...Я кажи, като се къпеш галиш ли се продължително ?

sharkybul
03-18-2007, 20:15
И кфо сега стана....

Забранено ли е пускането на теми който не са свързани с постинор,креатин или тем подобни....

Яд ви е чe пускам не много смислена тема,но все пак има хора който сващат идеята и вместо да мрънкат,си лафят.а?

Не разбирам,като не ви кефи темата,защо пишете в нея ?

koalka
03-18-2007, 20:15
Хаха, не може да не се признае, че е изродски. :wink:

OtherDimension
03-18-2007, 20:16
лафене по темата , която за теб е "ЕДИН РАЗЛИЧЕН ФЛУУД" наричаш мацките да ти казват ,че си сладък ?!
къде е връзката бе приятел ?

sharkybul
03-18-2007, 20:25
Точно казано: Eдин Различен Флууд :wink:

иначе аз дори не се харесвам на снимчицата....просто ме кефи кфа е леко идиоска и за това исках ча чуя мнението ви 8-[ и тенкс на тея дег го направиха,а и поне си слагам мой аватар,анне като някой аватар на некой мъжки световен секс символ :wink:

[Lucifer]
03-18-2007, 20:31
bravo mn si gotin i az takava snimka iskam ama nqma ..tokova de avatar .... :) men puk me kefi i temata 6to da e tupa ne e tupa i az 6te si napravq kat si smenq avatara ........

sharkybul
03-18-2007, 20:38
]bravo mn si gotin i az takava snimka iskam ama nqma ..tokova de avatar .... :) men puk me kefi i temata 6to da e tupa ne e tupa i az 6te si napravq kat si smenq avatara ........
а нямало мъжка солидарност :wink: мерси братле за покрепата :D

LunaTriCk
03-18-2007, 20:38
Ооо, голямо геройство е да си сложиш за аватар собствена снимка(на която, всъщност "не се харесваш"), да пуснеш за нея тема и всеки път като ти кажат "сладък си", ти да им благодариш за милите думи и да ти се дърви пишока, щот момиченцата те харесват.
Завиждам, а ?

n1ght_shadow
03-18-2007, 20:40
ibaaahti izumeniq... :D

rosskata
03-18-2007, 20:45
Направо нямам думи... Вместо да закл'чи напълно безсмислената тема, модераторката спами в нея ](*,) ](*,) ](*,)

sharkybul
03-18-2007, 20:46
Ооо, голямо геройство е да си сложиш за аватар собствена снимка(на която, всъщност "не се харесваш"), да пуснеш за нея тема и всеки път като ти кажат "сладък си", ти да им благодариш за милите думи и да ти се дърви пишока, щот момиченцата те харесват.
Завиждам, а ?
следмалко свършам са самозадоволяването в/у 5тият положителен пост и идвам..... най ми е якото че едва ли на живо ще ми се правиш на остроумен :lol:

OtherDimension
03-18-2007, 20:49
ихааа побойници :lol:

03-18-2007, 20:55
Ееее браво много си красив,господи такива като теб много рядко се раждат!Направо ми подскочи матката,нищо,че я нямам!Доволен ли си?
ПП:Да,действително си прав,че има комплексаР в тази тема!

Mooo6nooo
03-18-2007, 20:57
Направо нямам думи... Вместо да закл'чи напълно безсмислената тема, модераторката спами в нея ](*,) ](*,) ](*,)
Тя няма права тук.

Плюс това мен ме кефят тея теми. Голям флууд става.

sharkybul
03-18-2007, 21:00
Направо нямам думи... Вместо да закл'чи напълно безсмислената тема, модераторката спами в нея ](*,) ](*,) ](*,)
Тя няма права тук.

Плюс това мен ме кефят тея теми. Голям флууд става.
пък и друга полза има....някаф анонимен здуханяк ми каза че съм комплексар....кууллл \:D/

tainstvenata
03-18-2007, 21:05
хъх, сладурски е (си) :D , дамз

03-18-2007, 21:19
Направо нямам думи... Вместо да закл'чи напълно безсмислената тема, модераторката спами в нея ](*,) ](*,) ](*,)
Тя няма права тук.

Плюс това мен ме кефят тея теми. Голям флууд става.
пък и друга полза има....някаф анонимен здуханяк ми каза че съм комплексар....кууллл \:D/
Ей копеленце гадно,след 2 седмици си идвам,пусни ми едно лично да се разберем кога и къде!Обещавам ти,че ще те освободя от комплексите!
ПП:Аз съм Зиези,имам проблеми с тая шибана регистрация!

Cheesy
03-18-2007, 21:24
Какво ми се фукаш? Моят аватар е по-як. 8)
:-D Съгласна :-D

Ice_Queen
03-18-2007, 21:26
Какво ми се фукаш? Моят аватар е по-як. 8)
:-D Съгласна :-D

+1!!!!!!!!!!!!!!!

ABSOLUTme
03-18-2007, 21:34
сапусни една тема и за чаршафите на спалнята..деебиш детето :smt011

Dissenter
03-18-2007, 21:59
Бива,макар че ми приличаш на ръгнат отзад :-D

In4iTu_
03-19-2007, 08:12
а на снимката все пак с тази физиономия, да не са ти ръгнали нещо отзад

И аз това се чудя.. :-k :lol:

sharkybul
03-19-2007, 12:10
абе луТ е аватара кфо искате :lol: 8-[ \:D/

fake
03-19-2007, 12:12
дали не ти е тъпа темата?

sharkybul
03-19-2007, 12:14
дали не ти е тъпа темата?
а теб дали не са те оставили на сухо?

sharkybul
03-19-2007, 12:28
дали не ти е тъпа темата?
а теб дали не са те оставили на сухо?

а на теб ококорените очи сочат, че са ти го ръгнали сух...

а ти от 18 Авг 2005 ставал ли си от комп-а за да ги направиш тея 10 000 мнения :-$

sharkybul
03-19-2007, 12:33
не...

здуххххххххх :twisted: :twisted: :twisted:

ABSOLUTme
03-19-2007, 12:41
виж кво,помияр такъв,никoй не е длъжен да ти зяпа ръбатата физиономия и да я възхвалява в отделна тема.като толкова се обичаш пускай си хилядите кирливи снимки в определената за целта тема,а именно Сложете своята снимка ТУК!.и стига си си губил времето с нас,отивай да си скубеш веждите,че конкурса Miss и Mr.Teen продължава :wink:

drawers
03-19-2007, 12:43
ебала съм те в джуките, много са смешни

shadow4e
03-19-2007, 13:28
Хахаххаха Мартти, каква ти е целта да те намразят хората тук ли?
Темата е безсмислена, но то май това е целта:)

sharkybul
03-19-2007, 13:41
Не разбира се....но изведнъж станаха прилижни и викат че темата е Проста и тем подобни.....Ем това ми е първата несериозна тема....а може би и коментари нямам несериозни! Винаги се опитвам да помогна с каквото мога...но след първото отрицателно мнение в темата,всички я взеха за супер ташак и започнаха....ако не беше 1вият негативен коментар нямаше стадото да бъде поведено....а от друга страна не ми пука никой тук какво мисли :) Както никой не му пука аз какво мисля :wink:

как да е.... нека се радват че пред комп-а са супер смели и уверени :D

ABSOLUTme
03-19-2007, 13:56
дори и агресия не предизвикваш в мен с тъпите си постове..може би само и единствено съжаление!

sharkybul
03-19-2007, 14:15
дори и агресия не предизвикваш в мен с тъпите си постове..може би само и единствено съжаление!

оф,ти или си тъпа или си много тъпа!

Аз ако исках да те насера от обиди щях да го направя....в темата или мненията та си попринцип не съм вгагал агресия

ABSOLUTme
03-19-2007, 14:22
никoй не говори,че влагаш агресия в постовете си бе,бастун.нали сам каза,че правиш всичко,за да дразниш? :-s е,не успяваш.и малко трудно ще успееш 'да ме насереш'.нито си ми на годините,нито на акъла.айде довечера ще те възпитавам,че трябва да бягам на работа :smt008

Mooo6nooo
03-19-2007, 15:14
sharkybul - излагаш се. Аз моят аватар го сложих не само, за да получа внимание, а да ти се подиграя на темата, но явно не го загряваш. И между другото тези, които постояно викат колко комплексирани са другите са най-големите комплексари.

Искам да подчертая, че за мен човек с комплекси не значи непремено лош човек. Всички имаме комплекси.

sharkybul
03-19-2007, 15:46
никoй не говори,че влагаш агресия в постовете си бе,бастун.нали сам каза,че правиш всичко,за да дразниш? :-s е,не успяваш.и малко трудно ще успееш 'да ме насереш'.нито си ми на годините,нито на акъла.айде довечера ще те възпитавам,че трябва да бягам на работа :smt008
оф,кой се занимава с тебе бе? как с първият си пост - ":D" съм мислел да издразна някаква застаряваща женица на средна възраст?

аз не разбирам защо пишете в теми който не ви харесват....аз като не обичам Блондинки,примерно,не ходя да се заяждам с тях :wink:

sharkybul
03-19-2007, 15:50
а и не разбрах какво толкова не ви харесва в аватара ми? аз си знам че е много "яК".....

не разбрахте че темата е за разнообразие....но почнахте да обиждате без никому лошо да не съм направил....няма да тръгна да псувам или каквото и да било....защото в нет-а всеки го може :wink:

а на тоя мошно ще кажа,че ти може да си подиграваш на всички тук,но в реалният живот ти се подиграват на теб,но тук е мястото да видиш какво е да не си тъпкан :roll:

Ice_Queen
03-19-2007, 15:54
O.k ,какъв е смисъла да обсъждате нещо което ви дразни?!?!?!?!?
+ че найстина какъв е смисъла на темата?!
Шарки да се изфука?
О.к стана,сега лок на темата.
Изчерпахте ли се ? :|

sharkybul
03-19-2007, 16:01
O.k ,какъв е смисъла да обсъждате нещо което ви дразни?!?!?!?!?
+ че найстина какъв е смисъла на темата?!
Шарки да се изфука?
О.к стана,сега лок на темата.
Изчерпахте ли се ? :|

хм...ако исках да се фукам штях да си сложа снимка на оная раота или някой част от тялато ми която изгледа добре....може би щях да сложа снимка на моето гадже или някоя бивша....> но да си сложа снимка,коята в Темата за снимките казах сам че е Идиотскааре стига моля ви....

Разбрах ви колко струвате....кофти е че не съм очарован от числото

peps_from_mars
03-19-2007, 16:02
Какъв е смисала да си просиш комлименти :-k

ем точно тфа е....нема смисъл... :-s :wink: :|

Ice_Queen
03-19-2007, 16:03
O.k ,какъв е смисъла да обсъждате нещо което ви дразни?!?!?!?!?
+ че найстина какъв е смисъла на темата?!
Шарки да се изфука?
О.к стана,сега лок на темата.
Изчерпахте ли се ? :|

хм...ако исках да се фукам штях да си сложа снимка на оная раота или някой част от тялато ми която изгледа добре....може би щях да сложа снимка на моето гадже или някоя бивша....> но да си сложа снимка,коята в Темата за снимките казах сам че е Идиотскааре стига моля ви....

Разбрах ви колко струвате....кофти е че не съм очарован от числото


Ти сега нещо с мен ли се заяждаш?

sharkybul
03-19-2007, 16:06
Какъв е смисала да си просиш комлименти :-k

ем точно тфа е....нема смисъл... :-s :wink: :|

а може би съм нямал това за цел!

peps_from_mars
03-19-2007, 16:06
O.k ,какъв е смисъла да обсъждате нещо което ви дразни?!?!?!?!?
+ че найстина какъв е смисъла на темата?!
Шарки да се изфука?
О.к стана,сега лок на темата.
Изчерпахте ли се ? :|

хм...ако исках да се фукам штях да си сложа снимка на оная раота или някой част от тялато ми която изгледа добре....може би щях да сложа снимка на моето гадже или някоя бивша....> но да си сложа снимка,коята в Темата за снимките казах сам че е Идиотскааре стига моля ви....

Разбрах ви колко струвате....кофти е че не съм очарован от числото

ми добре...тогава...КЪФ смисъла на темата....?аре разправай... :-s :-s

sharkybul
03-19-2007, 16:12
O.k ,какъв е смисъла да обсъждате нещо което ви дразни?!?!?!?!?
+ че найстина какъв е смисъла на темата?!
Шарки да се изфука?
О.к стана,сега лок на темата.
Изчерпахте ли се ? :|

хм...ако исках да се фукам штях да си сложа снимка на оная раота или някой част от тялато ми която изгледа добре....може би щях да сложа снимка на моето гадже или някоя бивша....> но да си сложа снимка,коята в Темата за снимките казах сам че е Идиотскааре стига моля ви....

Разбрах ви колко струвате....кофти е че не съм очарован от числото

ми добре...тогава...КЪФ смисъла на темата....?аре разправай... :-s :-s

мислех,да пусна тема за Мензиса на приятелката ми,ма реших да разнообразя :D

Manic_Panic
03-19-2007, 16:16
мислех,да пусна тема за Мензиса на приятелката ми,ма реших да разнообразя :D
мензЕс... а доколкото за разнообразието... далеч не е едната, като се има предвид другата ти за тва от подписа.


ПП. Ти найстина разгони съмненията за тва колко си ТЪП! :D

sharkybul
03-19-2007, 16:19
мислех,да пусна тема за Мензиса на приятелката ми,ма реших да разнообразя :D
мензЕс... а доколкото за разнообразието... далеч не е едната, като се има предвид другата ти за тва от подписа.


ПП. Ти найстина разгони съмненията за тва колко си ТЪП! :D
яд ли те за нещо бе :twisted: :twisted: :twisted:

Manic_Panic
03-19-2007, 16:22
мислех,да пусна тема за Мензиса на приятелката ми,ма реших да разнообразя :D
мензЕс... а доколкото за разнообразието... далеч не е едната, като се има предвид другата ти за тва от подписа.


ПП. Ти найстина разгони съмненията за тва колко си ТЪП! :D
яд ли те за нещо бе :twisted: :twisted: :twisted:
Да... че има толкова малоумни хора... но и те носят душица, и те трябва да живеят :lol:

sharkybul
03-19-2007, 16:23
мислех,да пусна тема за Мензиса на приятелката ми,ма реших да разнообразя :D
мензЕс... а доколкото за разнообразието... далеч не е едната, като се има предвид другата ти за тва от подписа.


ПП. Ти найстина разгони съмненията за тва колко си ТЪП! :D
яд ли те за нещо бе :twisted: :twisted: :twisted:
Да... че има толкова малоумни хора... но и те носят душица, и те трябва да живеят :lol:
Забрави да кажеш колко ми е гаден аватара, и колко съм грозен аз....

Manic_Panic
03-19-2007, 16:24
мислех,да пусна тема за Мензиса на приятелката ми,ма реших да разнообразя :D
мензЕс... а доколкото за разнообразието... далеч не е едната, като се има предвид другата ти за тва от подписа.


ПП. Ти найстина разгони съмненията за тва колко си ТЪП! :D
яд ли те за нещо бе :twisted: :twisted: :twisted:
Да... че има толкова малоумни хора... но и те носят душица, и те трябва да живеят :lol:
Забрави да кажеш колко ми е гаден аватара, и колко съм грозен аз....
Мислех да ти го спестя... :D

sharkybul
03-19-2007, 16:32
мислех,да пусна тема за Мензиса на приятелката ми,ма реших да разнообразя :D
мензЕс... а доколкото за разнообразието... далеч не е едната, като се има предвид другата ти за тва от подписа.


ПП. Ти найстина разгони съмненията за тва колко си ТЪП! :D
яд ли те за нещо бе :twisted: :twisted: :twisted:
Да... че има толкова малоумни хора... но и те носят душица, и те трябва да живеят :lol:
Забрави да кажеш колко ми е гаден аватара, и колко съм грозен аз....
Мислех да ти го спестя... :D

Не сериозно замислете се малко.... викате че съм се хвалел с какво с идна ЛЕКА идиотска моя снимка?
Викагте че съм тъп? еми наля сядам на комп-а да разпусна,не да следа да не направя грешки :wink:

замислете се дали виее спамите в теми направени за "забавление и лека ебавка"

та се стигна до там че вече съм бил тъп и така нататек.... Аз 16 почти 17 години се развивам физически и интелектуално а вие тук за 2 мин разбрахте дави съм тъп и комплексиран....>еми не сте прави да съдите човек заради 1 негова тема.....Аз за да определя човек трябва да съм общувал с него.....но аз все пак съм тъп..>вие сте по яките Ясно....
Както и да де....

SaYoNaRa
03-19-2007, 16:38
Напиши го и в другите раздели да разберат всички че успя да развиеш една своя мисъл

Mooo6nooo
03-19-2007, 17:21
а на тоя мошно ще кажа,че ти може да си подиграваш на всички тук,но в реалният живот ти се подиграват на теб,но тук е мястото да видиш какво е да не си тъпкан :roll:
Тоя мошно боледува постояно и почти не излиза и не ходи на училище. Така че единственото място където воже да съм "тъпкан" е по форумите.

psycho_girl
03-19-2007, 19:04
WTF? :-s

Вълка
03-19-2007, 19:17
sharky здържай се защото започваш да мязаш на рапан ! Айде "Пийс" :-D

А и sharky баба ми(жената вече е на около 80 години а е доста запазена) може да разбере какъв е човек за 10 минутки момче !

Хората са различни ! Разнообразието си го има и няма смисъл да го правиш с това че осираш гаджето си кой знае ти какво правиш (горкото момиче трябва да те търпи) !

Дълго-годишно написаното ти мнение с "дългия" текст почти е само едно тъпо написано без почти никакъв смисъл мнение - т.е. Не съм аз НИТО КОЙТО и да е че да те критикува ( ама щом си го просиш )

и най-вече Това че си футболистче не означава че непременно трябва да се изтъкнеш и покажеш тика !

ABSOLUTme
03-19-2007, 19:40
оф,кой се занимава с тебе бе? как с първият си пост - ":D" съм мислел да издразна някаква застаряваща женица на средна възраст?

аз не разбирам защо пишете в теми който не ви харесват....аз като не обичам Блондинки,примерно,не ходя да се заяждам с тях :wink:
първо - брюнетка съм.2ро- говоря съвсем свободно 3 чужди езика(нещо,с което ти едва ли ще можеш някога да се похвалиш)и 3то..ако на прясно навършени 19 години съм застаряваща,не знам какво мислиш за родителите си.. :wink:

Вълка
03-19-2007, 19:51
Абсолют ти направо го уби със умните си приказки :-D

Аз говоря на около 5 езика - български , руски , немски , чешки , англиски и родителите са ми на възраст по стари от тебе но на изглед са по красиви :-D

sharky имам още един въпрос - защо искаш точно тука да спечелиш такива комплименти - че си красив и т.н. ?

ABSOLUTme
03-19-2007, 19:55
Абсолют ти направо го уби със умните си приказки :-D

Аз говоря на около 5 езика - български , руски , немски , чешки , англиски...

като те гледам колко свободно говориш и на български,мисля,че като чехчето на сайта,и той трябва да ти се брои като чужд на не много добро ниво.това,че сричаш на хммм 5 езика,едва ли значи,че ако те пуснат самичко в определена държава,където се говори,ще можеш да се оправиш..все пак си само на 16 годинки,имаш още много време да се усъвършенстваш.знам,че сега малкия ти мозък ще включи на режим 'заяждане',само че не си прави труда - нямам намерение да отговарям на заядливите ти мнения,в които няма капка смисъл.


sharky имам още един въпрос - защо искаш точно тука да спечелиш такива комплименти - че си красив и т.н. ?
не ми е много ясно какво се заяждаш със sharkybul ,след като точно ти преди време си беше изтипосал твои снимки за аватар :lol:

и последно

и родителите са ми на възраст по стари от тебе но на изглед са по красиви :-D
това,че майка ти те е раждала на 15,мен не ме интересува.

p.s.родителите ми са.. :wink:

03-19-2007, 20:09
:D

як е
и майка ти е яка
направих и 6 тека ма на последния се скъса капута и глей кво излезна