PDA

View Full Version : Surbej



03-18-2007, 17:38
Dnes za parvi pat si brasnah genitalite i ujasno me sarbi :( Prosto nz kakvo da pravq.ako ne se po4e6a napravo zapo4va da boli ](*,) Nqma da moga da spq taq no6t :smt015
Poslepis:temata ne e ebavka.Mnogo vi se molq pomognete [-o< :smt100

03-18-2007, 18:12
mi nqma na4in,taka e i pri men be6e taka purvite nqkolko puti,ujasno be6e ,no nz za6to s te4enie na vremeto ve4e ne e taka...mi ko-osven nqkoe krem4e protiv kojni razdrazneniq dr nz,ako moje6 da si nabavi6 bebe6ko krem4e,s koeto majat dupeto na beb4eto,za da ne se podsi4a-mislq 4e 6te te uspokoi

sladoled
03-18-2007, 18:53
Ако имаш тубичка Алергозан можеш да се намажеш. В краен случай изпий 1 бр. алергозан на дражета. Но утре си търси бебешки крем. И крем "Бочко" може.

SwEeT_pAiN_F
03-18-2007, 20:18
Това е от израстването на космите, хубаво е след бръсненето да минеш мястото с памук напоен със спирт. Това е норрмално спокс :)

miloto_girl_4e
03-18-2007, 20:28
Ако имаш тубичка Алергозан можеш да се намажеш. В краен случай изпий 1 бр. алергозан на дражета. Но утре си търси бебешки крем. И крем "Бочко" може.


Какъв алергозан? :shock: Той е при алергии, кво караш мацката да се тъпче с хапчета напразно..
Просто при следващото бръснене там долу, се бръсни по посока на косъма, след това му удари една контра, след това се мажи с някакъв крем, за да успокоиш кожата си и да избегнеш тези сърбежи :wink: Айде успех, а сега просто се намажи с някакъв крем(крем "Здраве", крем "Бочко")и то до един ден ще ти мине като пораснат косъмчетата :wink: