PDA

View Full Version : Опишете бившето си гадже. (хха)



cherinka
03-18-2007, 16:39
Какъв беше? Що за стока е бил? С усмивка на лицето ли ще си спомняте за него? Пука ли ви за него? Мразите/Обичате ли го? Как изглежда(Вънщност)? и т.н.?
За моя бивш мога да кажа само хубави неща за разлика от предишните, защото си беше момче на място във всяко едно отношение.Но няма значение. Я разкажете вие за вашите бивши изгори.

shemetaa
03-18-2007, 16:43
Какъв беше? Що за стока е бил? С усмивка на лицето ли ще си спомняте за него? Пука ли ви за него? Мразите/Обичате ли го? Как изглежда(Вънщност)? и т.н.?
За моя бивш мога да кажа само хубави неща за разлика от предишните, защото си беше момче на място във всяко едно отношение.Но няма значение. Я разкажете вие за вашите бивши изгори.

ami posledniq.. :smt017 ...za stoka ne be6e mn mn kakto trqbva,ne si spomnqm s usmivka na liceto za negy,ne mi pyka za negy 6oto e glupak,smisal postapva glupavo i predi go e pravil i sega go pravi,ne go obi4am ne go i mrazq,mi ne e grozen simpatqga e sk8-tar4e,ob6to vzeto samo van6nost ima mom4eto :smt019 ,ama da se opravq az ve4e sym happy s dr[da 4ykam na darvo] :smt007

ThePainIsReaL
03-18-2007, 17:44
Бившето гадже беше ..
- интересна личност, за която си спомням с усмивка по-често, но понякога и със сълзи
- с чувстово за хумор
- човек, който няма да забравя
- един от малкото, с когото съм си прекарвала толкова хубаво
- първото момче, което съм обичала
- личност с характер, а не като повечето пикльовци наоколо, които нямат собствено мнение за нищо
- фен на числото 69
:-D

и ляляляля

madlencheto:)
03-18-2007, 17:47
Мии сладур си е,ама аз не го възприемах много като гадже..
то беше и едно ходенее 1-2 седмици като сме се виждали няколко пъти и общо взето дамм.. беше ми яко с него,ама не ми е пукало.Повече ме кефи за свалки;)

koalka
03-18-2007, 17:48
Нямам такова.

KiFFlaVmRaKa
03-18-2007, 17:55
Ми не беше лошо момичето, готина, не от приказливите (слава Богу) Харесвах я и донякъде все още я харесвам.За съжаление обаче ходихме само 1 месец :(

sladurana2319
03-18-2007, 17:55
bivshiq mi beshe super qk 4ovek...na 19 godini imashe kola postoqnno bqhme zaedno e ne i kogato bqh na daskalo no prez drygoto vreme vinagi bqhme zaedno....mnogo ni beshe qko ....obichahme se...toi beshe mn vesel edin takaf s 4yvstvo za hymor....abe s nego samo sam se zabavlqvala na4i za mesec i polovina se skarahme to4no edin pat i to za nekfa glypost.....i taka sas sigyrnost 6te si spomnqm za nego s ysmivka na liceto :)

miloto_girl_4e
03-18-2007, 17:59
хах, бившият ...
18 годишен Обелянчанин от Киров ...
Ще си спомням за него със смесени чувства ...
Имало е моменти, в които ми беше добре с него, но имаше и такива, които .. просто не искам да си спомням ..
Може би си струва момчето, но аз не мога да го оценя като хората, дано си намери подходящото момиче ...
Бяхме заедно 5 месеца, единственото ми гадже с което изобщо съм се карала ... за тези 5 месеца то не бяха караници, сърдене, мърморене и т.н

Tasmin
03-18-2007, 18:21
:---)

FiRe_LaDy
03-18-2007, 18:33
Ami bivshiq shte go zapomnq s usmivkata mu,koqto ne sluzashe to liceto mu nikoga.Ne moga da kaja,che go obicham,no ne go i mrazq.Dosta neshta za nego znam i hubavi i loshi,no mislq da vi gi spestq.Abe ne syjelqvam,che bqh s nego.

ANGEL4E
03-18-2007, 18:46
Какъв беше? Що за стока е бил? С усмивка на лицето ли ще си спомняте за него? Пука ли ви за него? Мразите/Обичате ли го? Как изглежда(Вънщност)? и т.н.?
За моя бивш мога да кажа само хубави неща за разлика от предишните, защото си беше момче на място във всяко едно отношение.Но няма значение. Я разкажете вие за вашите бивши изгори.

biv6iq mi be6e nai debilnoto sa6testvo koeto poznavam...i za moe nai golqmo sajalenie e debilen samo s momi4etata s koito hodi...napravo nqmam dumi...no kakto i da e...ne be6e stoka...i samo moga da sajeqvam 4e si ravalihme priqtelskite otno6eniq(donqkade)kato tragnahme...no ve4e ne mi puka za nego...nikoga ne sam go obi4ala...edinstveniq mu + be6e 4e be6e golqm sladur :roll:

NaSkO_
03-18-2007, 18:50
Za poslednata moga da kaja 4e beshe mnogo ligava i tupa, i vuobshte ne si spomnqm za neq :-D

03-18-2007, 20:36
ammmmmmmm toi mi e bil mnogo pyti biv6 za6oto pone 5 pyti sme kysali i sled period ot 3-6 meseca sme trygvali otnovo.Vqrno e 4e adski mnogo sam plakala za nego,prosto nz kak sam se ostavqla da me razigrava,no sega kato se setq mi stava dori sme6no poneje sam si s drug ot 1 godina i mn si se obi4ame a biv6iq...nz to4no ne go obi4am,no opredeleno i ne go mrazq.Toi...ami toi e vesel,adski 4aroven.No problema mu moje bi e 4e neznae kakvo iska.No az sega sym 6tastliva bez nego nadqvam se i toi da e 6tastliv,no taka kato gledam mai dosta syjalqva 4e ne e s men no tyi e re6il taka.

кметицата:)
03-18-2007, 21:11
ах, за бившия си мога да говоря с часове, и то само хубави неща! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ значи, той беше на 19, висооооооооооок, с руса бебешка косичка и най-дълбоките кафяви очи, които са ме поглъщали някога....
:smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 имаше красиви червени устни, които бяха толкова мекички... :smt007
тялото му беше неописуемо... :smt007 всяка негова черта ме караше да полудявам и пипиаше толкова нежно... :smt007 :smt007 :smt007
освен всичко това беше много интилигентен, имаше собствено мнение по повечето въпроси, с една дума-мъж с характер! O:) O:) O:) O:) O:)
винаги имахме какво да си кажем, винаги намираше начин да ме накара да се чувствам страхотно :smt007 :smt007 :smt007
сега за него си спомням с една сладка замечтана усмивка (защото още го обичам адски много и усещам как се задъхвам без него) :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 ,но има и една по голяма сълза, която се появява в очите ми всеки път, когато си помисля за него, защото съжалявам за глупавата си постъпка да избера живота без него.... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
никога няма да си простя, че изгоних първата си голяма любов #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
ИВАНЕ, ЗНАМ ЧЕ ТИ ЕДВА ЛИ НЯКОГА ЩЕ ПРОЧЕТЕШ ТОВА НО АЗ ТЕ ОБИЧАМ И ЗНАЙ, ЧЕ ПРЕЗ 6ТЕ МЕСЕЦА БЕЗ ТЕБ НЕ СЪМ ПОЖЕЛАЛА НИКОЙ ДРУГ, ЗАЩОТО ТИ ЗА МЕН СИ ВЪЗДУХА И ВОДАТА, ТИ ЗА МЕН СИ МОЛИВА И БЕЛИЯ ЛИСТ, ТИ ЗА МЕН СИ ДЕН И НОЩ, ТИ СИ НАЙ-ВАЖНОТО ЗА МЕН, ТИ СИ ВСИЧКО! :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
ЛЪВЧО, ОБОЖАВАМ ТЕ!

Th3WildAng3l
03-18-2007, 21:33
М .. всичките ми бивши (с изключение на 1-2) са една стока - идиоти, простаци, женкари - все хора, които са ме наранявали и то супер жестоко. Тръпка определено има. Много силно хлътване от моя страна, след което като скъсаме преминава в омраза, точно защото са ме наранили супер много, и накрая до безразличие.
На външност са .. яки .. почти манекенска визия, човек, след който тичат много мацки, обаче си е мой, но за сметка на това хора без кой знае колко големи амбиции в живота. Обаче пък са с характер, което ме привлича супер много.
... Голям късмет

nencuHka
03-18-2007, 21:38
Предишния,тоест последния :-D беше адското момче,което не оцених...Беше голям сладур,но някак си не можех се възприема с него и го оставих...Тъпото е ,че сега като се замисля този човек избяга или просто се крие... :-k и ми е много кофти за това което направих.Ако можех верна времето орпеделено бих променила нещата.Но както и да е.
Беше 15 годишен,със черна коса леко дългичка със венче ходеше,със сини очи (ей тва ме подлудява :) ) и мъчичко по висок от мен.
Футболистче...
Със лек загар на кожата,но чисто българче :P
И така...спомени-почти никакви със него..

frozenrose
03-18-2007, 22:14
Ми сладурче си беше! :wink: Незнам до колко беше стока :roll: Разделихме се по тъпи причини,независещи от нас но ще го помня с усмивка :D толкова се смяхме заедно :D Разбира се че ми пука за него,но не го обичам и не го мраэя~харесвам го~ :P :smt016

jus7_a_boy
03-19-2007, 00:14
Страхотно момиче..умничка, сладка, чаровна. Но все пак докрай не оцени какво се прави за нея.. :|

maybelline
03-19-2007, 04:56
Абе само ако не се бях излъгала така в него...
Иначе добре беше,обичахме се(или поне аз със сигурност го обичах),беше ни много хубаво докато бяхме заедно,имаше и моменти на караници,но то къде ли ги няма :-k И така общо взето докато накрая момчето не реши,че едни съученички са му по-скъпи от мен(даже не разбрах кога намериха време да се сприятелят #-o ,но както и да е - бързо станаха номер 1 и определено ме изместиха от сърцето му :? ).Оттогава отношенията ни(ако въобще има някакви отношения помежду ни) не са розови.Всъщност с него вече не си говорим и не си обръщаме внимание и май така е най-добре,като се има в предвид,че ако реши да говори с мен,непременно започва да лъже,но няма да ви разкажа,че да не го излагам с глупостите му :wink:

HopeLesss
03-19-2007, 06:52
Бившия е страхотен човек :-D Винаги ще си спомням с усмивка на лицето за него, защото той беше този, който ме извади от едно тъпо и гадно състояние, в което ме беше оставило момчето преди него. За година и 7 месеца бившия ми нито веднъж не ме е карал да плача, да страдам и т.н. Абе супер човек! Няма грешка... Имаше си и неговите недостатъци, но като цяло сега гледам вече да не си ги спомням. Радвам се, че и сега имаме нормални взаимоотношения, които биха могли да бъдат и по-добри ако сегашния ми приятел не ревнуваше толкова...

mp3f
03-19-2007, 08:36
typ ne6tastnik koito me zarqza :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt014 :smt013 :smt021 :smt071 :smt070 :smt068 :smt066 :smt067 :smt065 :smt064 :smt072 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt075 :smt099 :smt082 :smt082

bqsna_teenagerka
03-19-2007, 08:42
:mrgreen: хихихи бифшия беше голям пи4 ;) мога само хубави неща да говоря за него!!! сега той ми е най добрият...приятел..както винаги де..беше рус средно висок...готин пе4ен..абе Full Respect!!!


П.П.(целуваше се добре :-D )

ant1_4alga
03-19-2007, 08:47
gadje kato biv6iq mi edva li ste ima li :D nz kak sym hodila s nego i kak vyob6te mu prieh si4ki mi kazvaha nedei da trygva6 s nego 6a iska samo da te iz4uka ama ne gi poslu6ah trygnah s nego i izdyrjahme smao 2 sedmici :D takam a za opisanieto:
1)4ovek koito e u4il v seminariqta na praktika o6te u4i no taq godina ne 6tot ba6ta mu mu otrqza kvitanciite i ne uspq da si plati semestyra ne 4e o6ti iska da u4i no nqa zna4enie
2)perverzen ama kato kazvam perverzen ujastno perverzen po perverzen tip ne ste vijdali vsqka pyrva duma e perverzna i samo perverzni ne6ta sa mu v glavata
3) BLACK METAL :D
dobre sy4etava trite ne6ta da u4i za pop i mu vikat popa da slu6a metal i da e izkliu4itelno perverzen prosto takova gadje rqdko se sre6ta e dobre 4e ne mu pusnah i me zarqza zaradi nqkva si metalka ot haskovo :D koqto se 4udq kak moje da q "obi4a" pri polojenie 4e go e preebala mn gadno no nqa zna4enie sq s nego sme samo frendove kato izkliu4im 4e spr me moli da mu pusna :D ama sme si samo frendove i nikoga nqa legna s nego :D sq si har drugo mom4e koeto e spr sladko i e spr mili4yk s men spr si se haresvame dvamca ;)

darkdevil
03-19-2007, 10:38
Бившата беше страхотно момиче..умничка, сладка, чаровна малко лигава от време на време. Но все пак докрай не оцени какво се прави за нея.. Neutral и захвърли 9месеца еи така на вятъра без едно смислено обяснение за раздялата но както и да е.Ще я помня с усмивка на лице :D

mechtaq_za_teb
03-19-2007, 11:55
Mi az ne moga da kaja nishto losho za bifsheto gaje.Beshe si mom4e na mqsto,dori sega sled kato veche ne sme gajeta sme si mnogo dobri friends :-D Super momche,mn zabaven,simpatqga :) Neznam kakvo dr da kaja za nego :)

LSD^Lady
03-19-2007, 13:16
Той беше войниче.... на 21 години , беше висок с кафяви очи и с много хубава усмивка която не сваляше от лицето си !Беше добро момче и много,много се обичахме , но имаше едни нещица които ни разделиха...Пука ми за него , защото си останахме добри приятели , имали сме много хубави моменти но и много лоши...В никакъв случей не го мразя!Живеехме си заедно , родителите ни до ден днешен са много добри приятели ... Абе с една дума всичко беше - повече от страхотно ! Не съжалявам че го срешнах и че бях с него !

BunnYY_f
03-19-2007, 13:22
Амиии.... Бившият беше много свестен човек, приятели сме все още. Спортист е, висок, сладък....ама нещо си омръзнахме. Много приятна компания.За него ще си спомням само хубави неща, защото той е един положителен човек и сме имали много хубави моменти заедно :wink:

Sarabi
03-19-2007, 15:40
Хах, бившия... :-D Не бяхме много дълго заедно, нямах шанса да го опзная кой знае колко много... беше от сладките леко спечени тийнчета, което много ме кефеше. Висок ( е, колко е висок наистина не знам, ама аз като съм ниска и всичко ми изглежда голямо :-D :lol: ), тъмна дълга коса и тъмни, супер яки дръпнати очи. Всъщност първо забелязах, че има много блестяща коса, а когато се обърна си умрях за очите му. Ама както и да е :-D Лошото беше, че предпочиташе да седи и да цъка wow а не да излезе с момиче и да се позабавлява. Не оцени възможността, която му предложих... иначе много си ме кефеше и още пазя топли чувства.

:-)

Violenza
03-19-2007, 16:19
Много го обичах.
Беше тъмно рус /почти кестенява коса/ със сини очи...
Кубинки... :)
Сташно мил и добричък.
Естествено, че си спомням с усмивка, а и сега той ми е един от най-добрите приятели и знам, че на него винаги мога да разчитам.
Даже си се виждаме често като френдс.

the dark angel
03-19-2007, 16:30
ОООО той беше страхотен....по-висок от мен,със зелени очи,кестенява коса,леко мургав обаче лицето му беше като мляко с какао.... :smt007 А по характер да не говорим винаги ме разбираше,обожаваше ме,постоянно ми правеше подаръци и комплименти!!!Но аз го зарязах :-# :-# :-#

kobrichka
03-19-2007, 16:42
Бившето ми гадже,еми той е
:arrow: мн готин човек,супер мн си го уважавам
:arrow: като характер е страхотен е малко ревнив,но иначе е супер все пак трябва да има и малко ревност :wink:
:arrow: като външност е с кестенява почти черна коса,невероятно красиви зелени очи,висок,страхотно тяло :smt007
:arrow: Разбира се че ще го запомня с усмивка,то тази усмивка може ли да се забрави :-D
:arrow: Не мога да го мразя,човека на когото съм държала толкова мн не мога да мразя :smt060

santRi
03-19-2007, 19:28
Беше красавец ... Висок, стегнат, тъмен с красиви очи и нежна усмивка.. Косата му беше много къса и обожавах да я галя, устните му - плътни. Как да не го обикнеш :roll: Радвам се, че си останахме близки, той е невероятен човек.

teardrop
03-19-2007, 19:48
Честно казано вече не си спомням какъв беше бившият като гадже, защото бяхме заедно преди 2 години, но мога да кажа, че беше добро момче. Много мил, страшно забавен и добричък, усмихнат такъв и много любвеобилен. Бяхме заедно 7 месеца и май доста преди да скъсаме бяхме станали просто приятели.. Сега продължаваме да сме си близки и още ме разсмива адски много, когато имам нужда от подкрепа.

solveig_m
03-19-2007, 21:53
Plamenqgata si be6e supper gaje oba4e ne se polu4iha ne6tata, vajnoto e 4e do den dne6en sme fr-s ina4e vseki ot nas si ima6e kusuri, no za da se pridyrjame kum temata:
Viskoka kum 175
Zeleni o4i i SVETLO KESTENIAVA KOSA :)
Neveroqtni glasovi danni.
I supper 4uvstvo za humor

iiirish
03-19-2007, 22:40
Бившия?! :-k ми 3 думи:
лайно!
боклук!
кретен!

Kianna
03-19-2007, 22:54
Беше страхотен човек и сега сме адски добри приятели. :P

beautiful.soul
03-20-2007, 05:41
Такива момчета като него много рядко срещам.. супер добър и мил винаги ми огаждаше, правеше всичко за да съм добре и за да ме види.. проблема беше че не се виждахме толкова често.. смисъл през седмица- две като си отида на село..
една нощ като си отидох на село.. тъй като той е в съседното село.. и имаше проливен дъжд и аз му казах да не идва в тва време и че ще се видиме на следващия ден.. той каза добре:) и седя си аз в една селска кръчма.. и по едно време едно момиче .. тогавашна приятелка идва при мене и ми вика... "Познай кой идва" и аз разбира се се досетих и само излизам и го гледам се задава с едно колело.. целия мокър до кости... беше карал 5 километра по нанагорнищата само и само да ме види.. толкова много се зарадвах.. тва е единия път от многото когато ми е доказвал колко много държи на мен и ме обича:)
Прекрасен човек е.. просто една лоша дума не мога да кажа за него, никога не ме е наранявал.. и сега супер много си го уважавам и поддържаме връзка разбира се ... даже бих казала че имам някаква обич към него.. но не като онази същата докато бяхме заедно

Feeling_empty_without_you
06-07-2007, 18:47
Obi4am go o6te!Ne sme zaedno,no v1preki tova toi nikoga ne me e naranqval!Toi e neveroqten-mn slad1k,ima straxoten xarakter i za tova vsi4ki mn go xaresvat i xorata go uvajavat,s16to taka toi e stra6no vnimatelen-nikoga ne me e nagrubil ili obidil!Osven vs tova e nai-zabavniq 4ovek kogoto poznavam-tolkova mi lipsva 4uvstvoto mu za xumor,6egite mu,smexa mu,usmivkata mu....ne moga da zabravq ni6to sv1rzano s nego-toi mi ostava nai-sk1piq spomen!E sega kogato se setq za nego samo si puskam Konstantin - 4erna roza i ruxvam za6toto tova koeto e v s1rtzeto mi me kara da se 4uvstavm ujasno za6toto ne sam s nego i nqma i da sam za6toto obstoqtelstvata sa takiva i az go znam otli4no!Stradam po nego,no v1preki tzqlata tazi bolka az ne go vinq i kolkoto i da t1rsq nedostat1k ili pri4ina za da go zabravq i za da ne go obi4am ve4e ne stava za6toto toi za mene e idealen,nepovtorim,edinstven,toi e moqta golqma lubov-FOREVER!

lusimomila
06-07-2007, 18:58
бившият=тъпак :smt013

Leksi23
06-07-2007, 19:39
xaxaxax be6e golqm djibil....ujas vse o6te se 4udq kade mi e bil ak1la da tr1gna s toya liolio :smt017 maiko kolko e smotan samo ne mojete da si predstavite :smt005 :smt005 :smt005 e sq pone be6e zabavno prave6e 6ou 4oveka. xaxax golqm kele6

Fr0sTyYy
06-07-2007, 19:48
ахаха за мойта бившата мога да кажа само лоши неща .. вярно че имаше няколко хубави моменти ама представете си 2 месеца преди да тръгнем тя беше курва....... леле .. чак се чудя сега как съм ходил с нея... тей де беше мн дребна ТЪПА мислеше само за секс аз за друго с нея не можех да говоря .. както и да е.. ;)

Котарана
06-07-2007, 19:51
Олее не си спомням кой ми беше предишния.. :lol:

06-07-2007, 19:53
Bivshata - okaza se lesbiika :(

dinosaur
06-07-2007, 20:03
с една дума - ИДИОТ :mrgreen:

bqsna_teenagerka
06-07-2007, 20:03
:smt005 ами беше висок,играеше водна топка....беше когато иска готин...понякога (в пове4ето слу4аи 4естно казано груб...но никога с мен когато сме били гаджета"а и като ме харесваше")
хубав беше...понякога се лигаваше и имаше писклив глас...ина4е е готин по характер...ще го запомня с това 4е ме прелседваше 3години!
:smt005 но акто 4е ли някакси ще запомня по бифшото си гадже с по голяма усмивка...просто с него мми беше по готино

Leksi23
06-07-2007, 20:08
Bivshata - okaza se lesbiika :(
olleyy kofti :roll:

nasty_f
06-07-2007, 20:25
Какъв беше? Що за стока е бил? С усмивка на лицето ли ще си спомняте за него? Пука ли ви за него? Мразите/Обичате ли го? Как изглежда(Вънщност)? и т.н.? :arrow: Еми,той още е,ако става на въпрос :lol: Добър е,но...Е супер горделив и не може да си признае някои грешки,заради това.Абе,доста свестно момче.Ммм,да,ще си спомням за него с усмивка,винаги можеше да ме разсмее и е голям бъбривко :-D Еми,пука ми за него,но само като приятел,нищо повече.Не го мразя,но не го и обичам.Само приятелски чувства.Макал че на моменти ме вбесява толкова много и продължава да го прави-ГОРДОСТ!Висок е 180 и нещо см,с доста мускулесто тяло,на 17години.Почти без коса,иначе кафява,кафяви очи,абе обикновено момче :wink:

rakiQ
06-07-2007, 20:51
дълга начупена черна коса до врата
черни очи
висок
сладак
обичах до но той мен не май
всеки ден го виждам
изневери ми пред очите и за това скъсахме
за сметка на това ми е като брат мн се обичаме :-)

asi_basi
06-07-2007, 21:38
Какъв беше? Що за стока е бил? С усмивка на лицето ли ще си спомняте за него? Пука ли ви за него? Мразите/Обичате ли го? Как изглежда(Вънщност)? и т.н.?


Mi nikakva usmivka na liceto nqmam kato se setq za nego! Ne mi puka za nego. Ne go mrazq 4ak, no pak i ne go obi4am hi4 ! Mi mai samo van6nosta mu be6e edisntveniq + koito ima6e.
Mi moq biv6 ber6e ne6to takova, ne e koi znae kva stoka. Nikaf akal, samo leko van6nosta mu be6e edinstveniq plyus. No az i bez tva na nqkakvi takiva vse popadam :(

tedinkata_
06-08-2007, 05:41
mmm simpatqga si beshe mom4eto... qd me e 4e ne go obiknax no shans.. :-#

mademoiselle_de_Soleil
06-08-2007, 13:45
Какъв беше? Що за стока е бил? С усмивка на лицето ли ще си спомняте за него? Пука ли ви за него? Мразите/Обичате ли го? Как изглежда(Вънщност)? и т.н.?
За моя бивш мога да кажа само хубави неща за разлика от предишните, защото си беше момче на място във всяко едно отношение.Но няма значение. Я разкажете вие за вашите бивши изгори.
Emi, ot nadejda (hahahah), simpati4no mom4e - ruso, sredno na rust (1.78 ), dosta privlekatelen (samo deto ima6e mn malki ra4i4ki, ili dlani po-skoro :smt005 ), vremeto koeto prekarahme zaedno be6e naistina mn malko, no i mn hubavo (2 sedm) Ne go mrazq, daje po-skoro o6te go obi4am, no samo kato priqtel, kakvito si i ostnahme, vapreki gadniq na4in po koito me zarqza :smt013 ! I ..... zavisi ot nastroenieto mi, v pove4eto slu4ai si spomnqm s usmivka za nego, no kato 4e li nai-ob6to ..... ne e 4ovek za seriozna vryzka, samo za svalki ;) :P

PeAcH
06-08-2007, 15:16
Бившия ми беше боклук,ама пълен.Незнам как съм могла да ходя с него,в началото се държеше добре,ама после направо не го издържах.Беше на 19,сега вече е на 20,но си остава саштия тъпак,немога да го гледам!!!!!

cherinka
06-08-2007, 17:57
Бившия ми беше боклук,ама пълен.Незнам как съм могла да ходя с него,в началото се държеше добре,ама после направо не го издържах.Беше на 19,сега вече е на 20,но си остава саштия тъпак,немога да го гледам!!!!!
ахахах, сродна душа си :mrgreen:

bebeshoka :)
06-08-2007, 18:11
miii moq biv6iq prekarah s nego 1 godina i predi 3 sedmici se razdelihme,za6otto prosto super mn se promeni (kum lo6o) ina4e za nego 6te si spmnqm pove4e s usmivka 6tot ne obi4am da pomnq lo6ite momenti.zaradi nego zagubih mn priqteli i tova super mn me narani.ina4e be6e super gotin 4ovek i znae6e kakvo trqva da e otno6enieto na edin muj kum edna jena be6e super grijoven...v momenta po4ti ne izpitvam 4uvstva kum nego za6tot sum s drugo mom4e.No v momenta sme si pak dobri priqteli taka 4e tva e mn qko :)

06-08-2007, 18:34
Може би ще си спомням за него с малко тъга и обида,Въпреки всичко не бих казала нищо лошо за него.Просто се надявам да се усети навреме и да се промени докато не е станало прекалено късно :)

Vikitooo
06-09-2007, 05:39
S bivshiq na tretiq den stanahme gadjeta.. :smt005 Lubov ot prav pogled beshe nashto..Karahme 6 meseca zaedno..Smeq da kaja,che s nego izpitah i izjivqh chustva NEpoznati za men...Parvata lubov mojebi..Prekrasen chovek a sega samo poznat.. :smt011 Chustvo za humor, simpatqga golqma, interesen ,zabaven, Iznenadvasht,vinagi me iznendvashe s neshto skoito dori ne sum predolagala che mpje.. O:) Mngo tochen pich, i mnogo pati mi pokaza che me obicha... O:) Leko revniv,daje povechko revniv...Am ne mi haresvashe tova,che si promenqshe barzo haraktera..Karahme se za drebolii,koito doprinesoha za razdqlata ni..Umeshe da me naranqva jestoko,samo ako iskashe i znaeshe kak stava nomera.. :-k Mectahme e za badeshte,za nasheto badeshte...ama,sadba...predadohme se i se razdelihme. Sega ne go tarsq,maakra che iskam,toi pravi opiti nqkakvi ama veche sprq..S usmivka na liceto si spomnqm samo za nai hubavite ni momenti s nego.. \:D/ Nqma smsial da se obrashtam nazad,minali svarsheni vremena.. O:)

hilarydonau
06-09-2007, 07:56
mm biv6iq .. toi be6i svesten oba4e mn revniv ujas mrzq gi teq hora ne moi6 da pregurne6 nekoi fr abe tui dr vupros zabaven , ne burbore6e mn katu meni mn sme se smeli za ednu ne bqhme mn dulgu zaednu 1 mesec.. be kvo da se kaje sujelqvam samo 1 kak gadnu gu zarqzah no posli se oprihme i sega mn se uvajavame i sme golemi fr ... abe s 1 duma sladur koitu nikoga nema da zabravq (te dumite stanha mn :D )

bai_brother
06-09-2007, 08:38
Ами то бившето ми не сам го виждал вече около 5 години.
Но предполагам че си е все същата КРАВА.

vvs_go
06-09-2007, 08:48
vsi4ko i be6e ok osven tova 4e be6e neseriozna i malko bezharakterna

^^puh4e^^
06-09-2007, 16:59
Hm....toi bee s tri godini po-golqm (20) , no ne be6e mn po-visok ot men. Mn me kefe6e predi da si otreje kosata, koqto mu stur4e6e navsqkude :D Be6e kupondjiq, no nqkak si ulegnal.No nai-mn me kefe6e v nego, fakta 4 se durj6e super milo s men.Haresva6e mi i fakta 4e me kara6e da se usmihvam. Bqhme samo mesec i ne6to zaedno, no az razbrah 4e ima 4uvstva kum starata si priqtelka.Za 6tastie e se bqh privuzala mnogo i go prejivqh burzo.A ina4e si spomnqm s usmivka za sladkite ni momenti zaedno :smt008

fargy
06-09-2007, 17:21
SAM :smt010

mechtaq_za_teb
06-09-2007, 18:07
Ehh bifshiq.. :smt010 Kakvo da kaja za nego:Super to4no mom4e,koeto znae kakvo iska ot toq jivot.Mnogo razbran,vinagi s 4uvstvo za humor i vinagi usmihnat.Opredeleno shte si spomnqm za nego s usmivka,vapreki 4e sled razdqlata ni edva li shte si kajem nqkoga pak neshto...no ne moga da kaja nishto losho za nego. :cry:

tirintina
06-09-2007, 20:05
Какъв беше? Що за стока е бил? С усмивка на лицето ли ще си спомняте за него? Пука ли ви за него? Мразите/Обичате ли го? Как изглежда(Вънщност)? и т.н.?




Emi...ne beshe mnogo stoka ](*,) 6te si spomnqm za nego s prenebrejenie,ne mi puka za nego v nikav slu4ei.Nito go obi4am nito go mrazq.Beshe sas zeleni o4i...i rusa lenta posredata na glavata,visok,slab :mrgreen:

~LiPs oF aN aNGeL~
06-09-2007, 20:12
Ами бившия...страхотен човек,супер точен,винаги знаеше как да ме накара да се чуствам обичана,можеш да се опреш на него,когато си в нужда.Висок,кестенява коса,кафеви очи,страхотна усмивка,завладяващо тяло.Беше всичко,което едно момиче може да иска за...приятел...,но не и за гадже... :(

tuzaro
06-09-2007, 20:13
хаха бившата беше с една година по малка и беше голяма лигла иначе на външен вид си я биваше :wink:

Just_say_no
06-10-2007, 08:58
toi be6e :
-grozen
-beziteresen
-dosaden
-smotan
-miri6e6e osobeno gadno
-sega haresva vsi4ki moi priqtelki i im se svalq

P.S. hodih s nego ot sajalenie za6toto predi da tragnem toi mi be6e kazal 4e e ska4al ot mosta (v burgas) zaradi momi4e ... tazi vrazka be6e 4isto gubene na vreme

misSsX
06-10-2007, 10:07
emi strahoten sladur :) po hubavo ne6to ot nego ne mi se be6e slu4vlo do togava mi nqma kak da ne si spomnql za nego 6toto mi e v mahlata ama ina4e si4ko e s usmivka :) osven 4e mi be6e golqma lubov be6e mi i mndobyr priqtel tova be6e nai vajnoto dali imam 4ustva kym nego emi moje oba4e sq si imam priqtel i gledam da ne si spomnqm mnogo za nego 6toto mi stava baq kofti se pak gre6kata da se razdelim e moq i az go ostavih ina4e mom4eto e perfektno bih kazala :D i si prili4a dosta sys sega6noto mi gadje

Mn SuM tUjNaAa
06-10-2007, 11:30
idiot koito ve4e mrazq

Vladokaaa
06-10-2007, 12:40
Кво да кажа за бившата освен че се радвам че я зарязах как ме правеше на гъс ама аз да я търпя неква пикла 7 сега вече 8 кл да ми се прави на оборотна омг

Digital
06-10-2007, 13:54
аз нема да казвам ква беше бившата, ма мое да кажа каква ще е бъдещата... :lol:

06-10-2007, 14:27
Странно е как всички пишете колко е отвратителен бифшия, а в темата за сегашния всички го боготворят О.О
Вие сте идиоти.

ninsy
06-10-2007, 17:07
олеле само аз ли не помня бившия си... от 2 години и нещо имам сериозна връзка и даже съм забравила кои е бил преди това :? ма така или иначе всички бяха олигофренчета :-D

Лаура Браниган
06-15-2007, 12:50
Aми ... излизахме 2 месеца. Беше на 19 и аз бях на толкова. Висок колкото мен, кафеви очи и кестенява коса... мускулесто тяло.
Обичах го много, но той само ме използваше като кошче за емоционалните си проблеми и за това го зарязах. Все пак на никое момиче няма да му е приятно всеки път като излезе с гаджето си и той да е вечно като буреносен облак и да е свъсен за хиляден път.
Най-странното е, че колкото и да се опитвах да го изкарам от тая шибана депресия резултат нямаше, а и идва момент в който ти писва да говори само и единствено за себе си и тъпите си проблеми. ](*,)
Другото беше... че той никога не се позаинтересува аз как съм... дали и аз нямам проблеми, дали и на мен не ми е тежко... само знаеше да ми реве като някое бебе за най-малкото, което и мен ме подтискаше.
Зарязах го. Нямаше как да си останем приятели, защото той имаше и все още има някакви гадни намерения спрямо мен. ](*,)

MoHuTo
06-15-2007, 14:15
Ами за бившия си не мога да кажа нищо хубаво, той просто беше по-различен от другите ми гаджета - мъчеше се всячески да ме отдели от всички други хора, за да ме има само за себе си, е това му попречи да бъде с мен и ме накара да осъзная, че личната ми свобода е най-важното нещо за мен.Не искам да говоря повече за него, дразня се като се сетя.. :smt011 :smt011

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-15-2007, 14:24
yh bivshiq...... ne opredeleno nqma da si spomnqm s usmivka za nego ... ta nema kvo pove4e da opisvam :-s

gazarka
06-15-2007, 16:21
mi 6te si spomnqm s usmivka za nego,vse pak me nau4i na mnogo ne6ta ot jivota.vidqh sveta na naistina bogatite hora(i ne bqh o4arovana)be6e mi super s nego.nau4i me kak da se darja pred vajni hora,kak da bada koketna bez da izglejda kurvensko.uvajavam go mnogo i sega,no ne go obi4am(ne sum go i obi4ala)i sega da mu zvanna vinagi 6te mi svar6i usluga.abe gotin tip,mnogo krasiv.sega 100% se 4udite za6to kato e tolkova prefekten skasahme-mi prosto ot moq strana q nqma6e trapkata,vse edno mi be6e dali 6te izlqza s nego ili ne(nai-4esto mi be6e interesno kade 6te me zavede tozi pat) ta tova e za biv6iq...:)

NaNa_SladuRana
06-15-2007, 21:08
Кви са били...пф...а бе тогава може да съм ги намирала за жестоки,но сега за повечето не мисля така...
Нищо бивше НЕ важи!

Escarina
06-15-2007, 21:58
Ем свястно момче.Да с усмивка си спомням за него, може би още имам някакви чувства, но са недостатъчни за да ни дадат това което ни липсваше.Та като цяло-наистина свястно момче :)

06-16-2007, 00:56
Официално за гаджета съм броила двама души, но има и трети,с когото не сме имали истинска връзка, /само чат, пет години писма, две реални срещи и целувка :-D / но пък чувствата ги имаше... Забавното е, че и тримата носят едно и също име, някак така се получи /още по-забавното- баща ми се казва по същия начин/
:arrow: Първата любов, запознахме се като лапета, той беше...осми клас и току що се беше преместил в квартала, значи аз съм била шести клас... Като го видях за пръв път как изглежда и как се държи си казах "Това момче е пълен идиот"... Сближи ни общата компания. Бяхме аверчета 2 години, после бяхме гаджета 2 години, после бяхме пак приятели 3 години, а последните 2 не съм го виждала изобщо. Дърти сме вече :-D Той е висок /мнооооооого висок/, едър, с черна коса, винаги късо подстриган /няма да забравя как се появи пред вратата с шапка, само измрънка "Не ме бий" и ми показа новата си прическа в стил "Румънеца и Енчев", нали се сещате, разни формички из косата/, сега даже май е с бръсната глава... Има тъмни очи, почти черни, с изненадан и весел поглед. Малко е черничък, особено през лятото :-D , не е красавец, но аз си го харесвах... Много забавен човек, може да се напикаеш от смях, в същото време може да затапи всеки по всяко време, и то толкова деликатно, че не можеш да разбереш обида ли беше или не... Дава всичко за приятелите си, винаги готов да помогне на всеки... Винаги весел, но зад тази фасада се крие истинското лице, което не показваше...дори и на мен. Влиза ти под кожата, но не те допуска до себе си, не споделя, не се открива, твърде предпазлив, дистанциран. Невероятно спокоен, кротък и търпелив човек. Познаваше ме перфектно, знаеше как ще реагирам, дори когато и аз не зная... Но е от типа хора, които са перфектни за приятелство, но не и за връзка. Бяхме деца, най-добри приятели, които се целуват отвреме навреме... Липсва ми, даже много, липсва ми приятелството ни. Нямахме бъдеще заедно, когато се разделихме бях на 16, той на 18, поехме всеки по пътя си. Винаги ще помня само хубавите моменти и само хубавите му страни, винаги ще го уважавам и ще го обичам по свой начин. Макар и да бях малка- това беше първата ми любов!

vikipf
06-16-2007, 13:08
С усмивка ще си спомням за НЕГО.. Още не мога да зацепя че ми е бивше от 8-9 дена вече... :? Много го обичах... Много момичета около него, но малко можеха да го имат... Много сладка усмивка... Прекрасно тяло и хубави дрешки... Мамино синче до някаква степен.. Но тва си му беше и чарът... Обичаше да пие... Още обича де... И да лъже обича... Едни от най-хубавите ми мигове съм прекарала с него.. Лудак отвсякъде... На много теми можехме да говорим.. Преди бяхме добри приятели... ОБИЧАМ ГО... И се нервя на нелепият начин, по който скъсахме... Поствам снимка на него и на "новата му изгора" #-o
http://i107.piczo.com/view/3/3/h/b/6/7/5/r/w/r/4/9/img/i268430986_7991_5.jpg

Nadelina
06-16-2007, 13:24
Bifshia mi beshe nai gotinoto momche s koeto sym bila.. vsyshnost oshte e :-D Prekrasen chovek.. umeeshe da govori s men.. i umeeshe da me kara da se usmihvam.. I da sega kato si spomnq za nego.. vsyshnost neka ne vi lyja.. vseki mig si spomnqm za nego.. se usmihvam.. toi e nai krasivoto neshto koeto nqkoga mi se e sluchvalo.. i vseki moment s nego beshe vylsheben.. toi beshe neshto mnogo specialno.. razlichno.. unikalno.. edinstven e... Dali mi puka za nego? E.. sami shte si otgovorite :-D Obicham go.. Ammm... kak izglejda... Sys svetla kosa.. sini ochi.. visok (za razlika ot men).. Mmmm... sladur {}

06-16-2007, 15:07
Гърбав, с едно око, спинозен, с девствен мустак. Малко кривокрак беше, но иначе беше най- красивото момче за мен!!!! :oops:

Just_say_no
06-16-2007, 15:30
Bifshia mi beshe nai gotinoto momche s koeto sym bila.. vsyshnost oshte e :-D Prekrasen chovek.. umeeshe da govori s men.. i umeeshe da me kara da se usmihvam.. I da sega kato si spomnq za nego.. vsyshnost neka ne vi lyja.. vseki mig si spomnqm za nego.. se usmihvam.. toi e nai krasivoto neshto koeto nqkoga mi se e sluchvalo.. i vseki moment s nego beshe vylsheben.. toi beshe neshto mnogo specialno.. razlichno.. unikalno.. edinstven e... Dali mi puka za nego? E.. sami shte si otgovorite :-D Obicham go.. Ammm... kak izglejda... Sys svetla kosa.. sini ochi.. visok (za razlika ot men).. Mmmm... sladur {}
:shock: :shock: Току що описа перфектното момче... знам, че не е моя работа, но ... защо скъсахте? 8-[

<black soul>
06-16-2007, 15:57
Бившият ми беше с идеално тяло, много забавен и мил с мен. Всъщност си беше и побойник / в смисъл, че налиташе на всеки, който се заяжда с него или му се перчи/ каквито са повечето момчета, де. Отличаваше се с много неща от другите момчета и наистина ме обичаше, както и аз него. За съжаление имахме много различия. Примерно аз пуша - той не, аз пия - той не, аз бягам от часове и седя до мноого късно по кафетата - той не, аз обичам приключенията и напрежението - той романтиката, и т.н. ... Малко по малко любовта ми към него отмина, както и харесването. По едно време даже го мразех, а сега не ми пука за него, честно казано. И чак сега осъзнавам, че той изобщо не е за мен и че не е толкова красив. Но не съжалявам, защото с него наистина ми беше весело.

SladkataVoleybolistka
06-16-2007, 16:43
Бившето гадже беше ..
- интересна личност, за която си спомням с усмивка по-често, но понякога и със сълзи
- с чувстово за хумор
- човек, който няма да забравя
- един от малкото, с когото съм си прекарвала толкова хубаво
- първото момче, което съм обичала
- личност с характер, а не като повечето пикльовци наоколо, които нямат собствено мнение за нищо

Just_say_no
06-16-2007, 16:47
Бившето гадже беше ..
- интересна личност, за която си спомням с усмивка по-често, но понякога и със сълзи
- с чувстово за хумор
- човек, който няма да забравя
- един от малкото, с когото съм си прекарвала толкова хубаво
- първото момче, което съм обичала
- личност с характер, а не като повечето пикльовци наоколо, които нямат собствено мнение за нищо



Кво вие да не сте имали еднакви бивши ? :lol:

VerryBerry
06-16-2007, 19:20
jenkar,s koito si misleh 4e 6te se spravq,no izleze drugo,s nego imam mn priqtni spomeni,no vse pak ve4e e v grafata ''biv6'' i nqma mqsto v nastoq6teto mi

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
06-16-2007, 19:49
Гърбав, с едно око, спинозен, с девствен мустак. Малко кривокрак беше, но иначе беше най- красивото момче за мен!!!! :oops:yeee ebati sladura :-D mii bif6iq 4estno kazano ni6tu ne izpitvam kato se setq za nego .za vyn6niq mu vid...mi hubavo mom4e be6e..i dobri4ko ama nz ne me vle4e6e trygnah s nego samo za da ne sym sama na sv valentin posle mu kazah 4e iskam da kysame i toi mi nagovori edni "blagopojelaniq" sled kato razbra kfo sym kazvala na 1 "fr" za nego. malko predi rojdenniq mi den bqh po4nala da go haresvam hodihme no za 1 sedmica nz prosto nikoga ne sym izpitvala silni 4uvstva kym nego za tfa nqmam osobenno mnenie...ili 4uvstvo koeto da izpitvam kogato se setq za nego....

you_must_be_crazy
06-16-2007, 20:02
моето момче беше мн сладко мн ме обичаше . Мн ме слушкаше . Бешее със сини очии и като се заглеждах в тях виждах едно огънче . Едно знам всяка следваща ще вижда в очите му моето име :cry: Той беше момчето заради което плаках и беше мойта истинска любов. Обичам го още ноо сега той ще разбере че мога да бъда и кучка :smt009

Deni4ka93
06-16-2007, 20:04
Мммм...за бившия си мога да говоря с кеф,много дълго време.ТОй беше с черна коса,с....някакви очи :mrgreen:,с мускули на ръчичките и доста добре оформени краченца.Е,да женкарче е,скъсахме на втория ден,преживях го трудно,но сега сме добри приятели и не е толкова лош батко,даже въобще. :)

gafito
06-16-2007, 20:09
черна коса 1,70 висока сини очи характера малко и беше по зле иначе е перфекна :) жалко че вече не ходиме :P супер мноо се обичахме

GaNgStAz
06-16-2007, 21:57
емии за бифшия моа да ви говора цял живот.. :smt055 хоихме само 10 месеца, но толкова мноо неща ни се случиха.. никога няма да го забравя.. понякога си спомням за него с усмифка и то голяма.. друг път като се сетя, че сега не сме заедно.. и просто.. :cry: не искам, но сълзите сами идфат ф очите ми.. все още супер ама супер мноо го обичам, въпреки, че ме заряза поради некфа причина която така или иначе не ми обясни.. :( иначе е с кафяви очи, малко по висок от мен, беше с кистенява коса, ф момента е бръснат.. адския стил по който полудявам - мноо изсулен, кецки а-у :smt007 :smt007 :smt007 запознахме се ф флирта :) никога не съм предполагала, че ше тръгна с некой от там.. нооо \:D/ адски голям сладур.. никога няма да забравя миговете с него, когато бяхме заедно сичко беше наред.. може би това, че не сме от един и същи град ни отдалечи малко или мноо един от друг и за тфа ме скъса но нз.. иначе още си се виждаме макар и рядко, но често си пишем.. иначе е супер засмян човек мноо ме радфа особено като се напрай :smt005 умирам за тея смеховкии :) ае стиа толкоа, че няа да моа да се спра.. обичам си го все още и тфа е.. [:*ЗаВиНаГи Ф СъРцеТо:*] :smt060 :smt060 :smt060

Fucking_Bitch
06-16-2007, 22:31
Бившето ми гадже... :roll: почти бях забравила за неговото съществуване,покрай настоящето...:roll:

cherinka
06-16-2007, 23:23
Бившето ми гадже... :roll: почти бях забравила за неговото съществуване,покрай настоящето...:roll:
Ахаххаха.
Тъй, тъй.

G0d's G1F7
06-17-2007, 05:59
AKO NQKOI IMA NESHTO PROTIW KIRWOCITE DA SI KAJE!....

kimi_raikonen
06-17-2007, 07:19
Помня всичките си бивши.Особенно предпоследната която ми показа че любов за мен няма !!!

bungle
06-17-2007, 07:21
Бившият ме научи да обичам.
Хм.. и все още си го обичам...

vikipf
06-17-2007, 08:29
Бившият ме научи да обичам.
Хм.. и все още си го обичам...
:smt010 И при мен така... :smt010

vikipf
06-17-2007, 08:29
Бившият ме научи да обичам.
Хм.. и все още си го обичам...
:smt010 И при мен така... :smt010

Enjoy_yourself
06-17-2007, 11:06
hmm interesna tema az ne sam zlopameten 4ovek i nikoga kolkoto i da sa me naranqvali ne mislq lo6oto na dadeniq 4ovek s pove4eto mi biv6i sam v dobri otno6eniq dori perfektni .. za posledniq moga da kaja samo hubavi ne6ta.Toi be6e golqm sladur, s neveroqtna usmivka, koqto opredeleno obi4a6e da pokazva :) Ne be6e ot krotkite mom4eta opredeleno obi4a6e da var6i gluposti no az si go obi4ah takav malko 6tur, malko stranen no vse pak si be6e moeto mom4e :P

INLOVE_f
06-17-2007, 11:12
Добро момче, но просто не беше за мен!

lady_bird
06-17-2007, 17:46
za nego moga da kaja mn ne6ta i vsi4kite sa hubavi.nai-gotinoto gaje-umen,sladuk,4aroven,samouveren(daje dosta),re6itelen,s prekrasna usmivka,sus sladko dupe,s 4uvstvo za humor...a ,da! i dosta visok. :D nai-sladkiq! :smt007

Nadelina
06-17-2007, 18:29
Bifshia mi beshe nai gotinoto momche s koeto sym bila.. vsyshnost oshte e :-D Prekrasen chovek.. umeeshe da govori s men.. i umeeshe da me kara da se usmihvam.. I da sega kato si spomnq za nego.. vsyshnost neka ne vi lyja.. vseki mig si spomnqm za nego.. se usmihvam.. toi e nai krasivoto neshto koeto nqkoga mi se e sluchvalo.. i vseki moment s nego beshe vylsheben.. toi beshe neshto mnogo specialno.. razlichno.. unikalno.. edinstven e... Dali mi puka za nego? E.. sami shte si otgovorite :-D Obicham go.. Ammm... kak izglejda... Sys svetla kosa.. sini ochi.. visok (za razlika ot men).. Mmmm... sladur {}
:shock: :shock: Току що описа перфектното момче... знам, че не е моя работа, но ... защо скъсахте? 8-[

Zashtoto sym edna kurva koqto ne go zaslujavashe.. Drugi vyprosi?

LiloTa
06-17-2007, 18:40
пффф чета тука и...имам чувството че моя май ше се представи най зле :mrgreen: та за моя ми..набор 88 демек почти на 19 с черна коса,висок с черни очи слабичък..пффф как изглеждаше???Ами май е тва.. а иначе ся нито го мразя,нито обичам даже ми е малко смешен щото се прай на газе а пък същност е...както и да е..друго...за него не се сещам ама и не искам :mrgreen:

iskam_malko _lubov
06-17-2007, 19:10
biv6iqt mi be6e privlekatelen,no se darje6e mnogo detski i tova mnogo me drazne6e.dori tova e edna ot pri4inite poradi koito se razdelixme.6te si spomnqm s usmivka za nego,za6toto vinagi kogato sme bili zaedno sme se smeli na nai-razli4ni ne6ta.oba4e ne sajalqvam,4e ne sme zaedno,za6toto sled nego sre6tnax golqma lubov i dosta vreme bqx 6tastliva,no sega ne6tata se razvalaqt.....

Аниту.. :)
06-26-2007, 14:16
Ем..кво да кажа той беше :) :
- много красив (по красив от сегашното ми гадже)
- мил
- романтичен
- помагаше ми в трудни моменти и ме успокояваше
Btw .. Аз още съм луда по него .. (:[/i]

sladi4ka_qni4ka
06-26-2007, 16:28
mmm...Idiot,mrusnik,gadnqr bae vsi4ki nai lo6i dumi koito se setite

Just me
06-27-2007, 09:21
Xmmm......Za6to vinagi momi4etata stradat kogato mom4e gi napusne za druga? =; az ne s1m na toq princip.Az zarqzvam mom4etata :-D .Taka de koi e kazal 4e samo mom4etata mogat da zarqzvat? Spored men v1ob6te da ne vi puka! SMILE i si :::
:D :D :D :D

06-27-2007, 10:37
Изрусен, глупав, незнаещ какво иска,скучен сотаджия ...ето това беше той. Радвам се, че се разделихме. Не изпитвам нищо към него, защото сега срещнах прекрасен човек :mrgreen: :smt007

preslav4etyyy
06-27-2007, 10:58
еми бившия...беше много свестен,мил,не грозен...ама си имаше някви интереси дет не ми бяха по вкуса,но все пак си спомням с усмивка за него :P

SpOrTs_GiRl
06-27-2007, 11:02
Бившия.. ох обожавам го ! Той беше красив.. много.. и супер мил.. мислехме по един и същи начин.. харесвахме едни и същи неща.. ох.. страхотен беше.. няма равен.. а ква усмивка имааа.. :smt007

TheMaggie
06-27-2007, 11:48
Хубав (но не и красив),висок,рус,със сини очи.Готин беше,но се правеше на идьот и се чудя дали наистина не е такъв.Сега сме приятели..е..силно казано де (той е още влюбен в мен).Много се карахме..и аз го зарязах доста гадно,но той си го просеше.. :-)

06-27-2007, 13:12
Свястна, красива, добра
Яд ме е но явно не сме един за друг.Или по точно аз сбърках но кво да се прави сега вместо гадже се превърна в една от най-добрите ми приятелки да не кажа най-добрата.
Такаче за нищо немога да я опрекна дългите връзки понякога завършват така.

fuklichka
06-27-2007, 14:22
Бившия ли..ами чесно казано безразличен ми е...не ме интересува какво става с него макар,че той май още има чувства към мен..5те месеца през който ходихме той май не знаеше какво иска..не ми обръщаше нужното внимание докъто аз правех всичко което поиска за него..мн сълзи пропилях заради него,ама после го оставих доста гадно..беше ми малко тъпо за него,ама си го просише..сега като се замисля дори ми е смешно,ама най-лошото е че той май още има някви надежди..нз как да го накарам да ме забрави щото се пак знам кво е чуството и е гадно : (

HiM_AnGeL
06-27-2007, 16:48
бившето ми гадже беше мнооого хубавичак и имаше трахотни плочки и супер сладко личице!много ме обичаше но аз незнам дали съм го забравила или просто той е тварде различен сравнение с сегашното ми гадже което може би е добре!отношениата ни незнам какви са ( :---) )

rosu
06-28-2007, 11:04
С кестенява коса, висок, тъп :D , с дълги мигли и много много надут.ЕТО ЗА ТОВА МИ Е БИВШ!!!

VaMpIrE_HeArT
06-28-2007, 11:57
висок,слаб,с черна коса,леко надут и мн ме дразнеше...

ludnik
06-28-2007, 12:35
мм бившия ... висок, на кичури и по принцип му беше светла косата, сини очи абе общо взето хубаво момче, нооо не достатъчно пораснал.Даже нз защо сум тругнала с него, маи само еи така, но и връзката ни беше мн кратка.Като погледна назад мисля, че периода преди да се съберем беше по-забавен.Сега аз сум с др тои също е с друга, но си останахме добри познати :)

jane_
06-28-2007, 16:21
S posledniq se zabihme na 1 kupon i re6ihme da produljim i da imame vruzka.
Toi be6e strahoten na vun6en vid!!! Abe... krasavec, koito vsqko momi4e bi se radvalo da ima.... v legloto si :)

Za vruzka oba4e vuob6te ne stava6e! Apsolutna kuha leika!!! Nqma6e kakvo da si kajem ob6to vzeto... i... az poneje ne moga da izdurja ne6to takova po4nah da ne mu obru6tam vnimanie... da se karame... i skoro sled tva skusahme!!! Za tova vuob6te ne sujalqvam 6toto pone se nau4ih 4e ne e vajno mom4eto s koeto si da e krasivo i privli4a6to pogledite.... Vajnoto e TI da se 4uvstva6 dobre s nego.

06-28-2007, 16:49
ахаха..темата за бивщите ми е мн любима...последния вече дори не си спомням как изглежда, смис, кафява коса, тъмни очи, ама другото...ми е като в мъгла, все едно е минала година, а не 3 месеца (или 2..абе преди края на учебната година скъсах с него). сиг на улицата няма да го позная. хей, поне съм си направила труда да му запомня името, трябва да се чувства уважен :wink: . Беше що-годе свястно момче, но дооооста го тресеше "аз съм по-по-най" синдрома. щеше да е хубаво поне да отговаря на собствените си критерии. още е любима тема на компанията ми...как само се смеем ня някои изцепки....
иначе, нямам лоши чувства към него, май нямам въобще чувства към него. имахме и много хубави моменти. тях си ги помня с много добро, а на другите се смея от сърце.
не съжалявам нито че бяхме заедно, нито че се разделихме. ама аз по принцип не съжалявам за каквото и да е.
с две думи - той беше прототипа на 16-годишния развейпрах от столицата- доста самочувствие, креативност - почти никаква, от хората, които си мислят че са мнооого печени...а всъщност нищо не ги отличава от тълпата.

mishonche
06-28-2007, 20:56
" Какъв беше? Що за стока е бил? С усмивка на лицето ли ще си спомняте за него? Пука ли ви за него? Мразите/Обичате ли го? Как изглежда(Вънщност)? и т.н.? "

Хахаха интересна тема :)
Амиии с него имах страхотни преживявания ( и все още ги имам,нищо че не сме заедно вече) Не бих казала,че ми е идеала за момче (като характер и държание).По принцип гледам да си спомням само хубавите неща с него.Пука ми да ... но не толкова много колкото преди.Нито го мразя нито го обичам :) Аааа за външностааа страшно ми допада :) Едно от наи-хубавите момчета,които познавам :) Само като го видя и мога да му скоча ... :) (но по-принцип гледам да се сдържам) :)

megi_sweet
07-01-2007, 09:44
Какъв беше? Що за стока е бил? С усмивка на лицето ли ще си спомняте за него? Пука ли ви за него? Мразите/Обичате ли го? Как изглежда(Вънщност)? и т.н.?
За моя бивш мога да кажа само хубави неща за разлика от предишните, защото си беше момче на място във всяко едно отношение.Но няма значение. Я разкажете вие за вашите бивши изгори.

be6e idiot!ne be6e koi znae kva stoka!ne nqma da si go spomnqm sas ili bez usmivka(vse mi e taq).ne mi puka za nego.mrazq go!za van6tnosta ne mi se govori i t.n.

SwEeTSsSnake
07-01-2007, 09:51
Ами предишния беше...голям сладур, чак ме е яд, че го оставих, но сега си имам друго сладурче :-) Ами беше рус, със зелени очи и светла кожа, висок. Много добро момче ,а бе с една дума си беше идеален .... #-o Сега сме си приятели , но доста дълго не ми говореше :-# А дали го мразя или обичам :-k Ами не не мога да го мразя, симпатичен ми е (да не кажа по-силна дума) :roll:

hip Hop Mace
07-01-2007, 10:13
Бившия ми беше много красив и добричък с мен,разбирахме се чудесно а в леглото беше перфектен но се оказа че е имал друга приятелка и ме е лъгал,при което му вдигнах скандал и ест го заебах,не си спомням с особенно голяма усмивка за него :smt012

Maiden`Fenka
07-01-2007, 10:28
хахх ми бивия ми беше с дълга тъмна коса и тъмни очи и брада :lol:
беше свестен но много смотан :roll: и постоянно беше в дересия
а иначе беше изклучитлно добър ,но тая депресия ни е*а майката и на двамата :evil:

sad{angel}
07-01-2007, 15:06
Moq biv6 mi e ot klasa,v na4aloto be6e super nelovko,no tozi moment otmina i sega si govorim ot vreme na vreme :wink: na vun6en vid e rus, sus sini o4i,trenira futbol . Iskahme razli4ni ne6ta ot vruzkata i zatova re6ihme ,4e 6te e po-dobre da se razdelim,no nqmam lo6i spomeni i kogato se se6tam za nego e po-skoro s usmivka :-)

malko7o_ko7e
07-01-2007, 15:48
mi biv6iq... ne se se6tam s usmivka za nego, po - skoro nikvi 4ustva... az i kato trugnahme razbrah 4e ne go obi4am dostatu4no i taka... ne be6e purva prelest, no puk be6e g/d mil i zabaven, be6e si sramejliv, ta taka...:)

cunami_f8
07-02-2007, 08:29
mmm...biv6iq be6e po-nisuk ot men mn sladuk i 4aroven za6titava6e me i vse o6te go obi4am ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Lullaby
07-02-2007, 09:42
moq bivsh e nai-strahotnoto mom4e ,koeto poznavam..s mnogo krasivo lice,i takava usmivka 4e kogato q videh kolenata mi omekvaha :oops: :-D :-D i prekrasen harakter..mnogo mil i nejen :-&