PDA

View Full Version : Да запазим интернет обществото в България свободно.



lanplayer
03-18-2007, 18:07
Чл. 41 Всеки има право да търси, получава и разпространява информация. Осъществяването на това право не може да бъде насочено срещу правата и доброто име на другите граждани както и срещу националната сигурност обществения ред народното здраве и морала.

http://www.torrentfreedom.hit.bg

zubi
03-18-2007, 22:49
Аз като разработчик съм против това безплатно теглене на лицензирани програми .... вий просто незнаете какво значи да направиш един сайт или пък неккаква дор и проста програма ... коло усилия и мъки отнема ... а да не казваме за нервите ... Мислите че като теглите безплатно печелите а знаете ли че може заради това което сте изтеглили някой да не получи заплата или некоя компания да фалира и 100-ци хора да останат без работа .... замислете се ... ;-)

Amayo
03-18-2007, 23:09
Аз като разработчик съм против това безплатно теглене на лицензирани програми .... вий просто незнаете какво значи да направиш един сайт или пък неккаква дор и проста програма ... коло усилия и мъки отнема ... а да не казваме за нервите ... Мислите че като теглите безплатно печелите а знаете ли че може заради това което сте изтеглили някой да не получи заплата или некоя компания да фалира и 100-ци хора да останат без работа .... замислете се ... ;-)
Дремее ми хуйоооооооооооооооооооооо ооо :-D :smt006 :-D да съм ги карал да бачат....

Amayo
03-18-2007, 23:13
НЕкви слухове чух че щяли да носят стари мишки и клавиатури на 22ри на протеста да метат. Та се сетих за едно чувалче от старите офиси на тате от ено време кога на две седмици се фърляха мишките :-D .

InitialD
03-19-2007, 14:16
НЕкви слухове чух че щяли да носят стари мишки и клавиатури на 22ри на протеста да метат. Та се сетих за едно чувалче от старите офиси на тате от ено време кога на две седмици се фърляха мишките :-D .

Най-после приложение за старата ми мишка! :smt005

Anf3tamin4o
03-19-2007, 14:22
Да не праиш реклама на тоя сайт :lol: