PDA

View Full Version : Имам ли право



white_chik
03-18-2007, 18:10
Хора,от доста време посещавам форума,чела съм много теми,давала съм много съвети и т.н. и винаги си мисля,че мога да се справя сама,но сега просто не знам каво да направя.Значи историята е следната.Най-добрата ми приятелка ходи вече 4 месеца с едно наистина страхотно момче,той е хубав,печен,умен и най-важното - обича я.Обаче вчера тя беше на купон в Банкя на бившия си,който също е страхотно момче,но преди доста време скъсаха,защото нямаха достатъчно време един за друг,тя не можеше да ходи до Банкя (живеем в Младост),а той бачка и учи и също няма време.Както и да е,той още я обича и вчера на този купон,на който аз не можах да отида,тя се е натискала с него.Знам,че може би не е моя работа,но не мога да го приема тва.Казах и,че определон не заставам зад нея в случая и че не одобрявам постъпката й.Не мога да разбера тя какво иска,има страхотно момче до себе си,но явно това не й стига.Тя ми каза,че тва на купона щяло да си остане там,но каза също,че не мисли,че е направила кой зане каква грешка.Не знам,явно аз мисля тъпо и консервативно,но не мога да си намеря място,защото познавам много добре гаджето й и той не го заслужава.А и си мислех да й кажа,че не мога да приема,че най-добрата ми приятелка си играе така с чувствата на хората,еми сега го е напривла на гаджето си,утре може да ме прецака и мен.Не искам да й се бъркам,знам,че животът си е нейн,не си мислете,че й завиждам,аз си имам гадже,но както и да е.Просто не знам,да си поговоря ми сериозн с нея или да си мълча и да не се бъркам.Мога ли да вярвам на човек,на който не му пука?!

koalka
03-18-2007, 18:21
Говори още веднъж с нея, макар че не знам дали ще има ефект.Явно обаче нейните чувства не са като на момчето, което я обича.Няма да направи такова нещо или поне аз така си мисля.По-добре да признае на приятеля си, аз така бих направила, не мога да крия такова нещо и да имам угризения.Но на нея не й пука толкова....това е проблема.

sladurana2319
03-18-2007, 18:26
Виж това че се е натискала с бившото си гадже на некъв купон и леко е прецакала сегашното си гадже а също и че примерно не й пука за гаджето и неозначава че не й пука за тебе защото ти се пак си момиче и си много добра приятелка а гаджетата идват и си отиват и като се замислиш наистина няма смисъл да ти пука много за някое момче....но наистина мисля че се пак можеш да и вярваш.

miloto_girl_4e
03-18-2007, 18:27
Имаш право да се възмущаваш, но нямаш право да и се месиш в личният живот :!:
Явно още харесва бившият .. все пак бивш и е, нормално да има някакви чувства към него ..
Да, тъпо е, че е изневерила на гаджето си, което по твоите думи е перфектно, но се случват и такива неща ...
Остави момичето само да осъзнае грешката си, макарче тя явно не вижда станалото като грешка ...

Iv4eTy
03-18-2007, 19:29
По-добре е да поговорите, но може би няма смисъл. Щом е постъпила така значи не е особено сериозна. Ама все пак живота си е нейн, но сега просто можеш да си направиш изводи и да внимаваш, да не прецака и теб!

evil_lady_in_black
03-18-2007, 19:35
Можеш да поговориш с нея , и да я попиташ дали тя знае какво иска . Е на купон ако ти го няма гаджето ти сама ли ще седиш ? И на мен ми се е случвало това . Но нали знаеш че чуждото е най-сладко , дори може и за приятелката ти . Но най-добре се изяснете :wink:

white_chik
03-19-2007, 15:35
Мерси много на всички за коментарите.В крайна сметка още веднъж й казах,че не подкрепям постъпката й и тя ми обясни,че това на купона няма да има продължение и че засега остава с момчето,с което е в момента.като осмислих малко нещата и аз самата се убедих,че тва не е моя работа,напарвила е,както тя си знае и тва е положението.

HopeLesss
03-19-2007, 15:38
Имаш право да се възмущаваш, но нямаш право да и се месиш в личният живот :!:


Подкрепям!