PDA

View Full Version : SLAYER



Dissenter
03-18-2007, 18:51
Аре пишете квото ви е на сърце за великата банда :-D Имате ли любими песни,макар че всичките им са адски яки,похвали и тем подобни.А...и чалгите да не пишат простотиите си тук :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-18-2007, 19:16
men super me zarribqva Angel Of Death :}} mn`e qka

brain_stew
03-18-2007, 19:41
ТРААААААААААААААААААААААА ААААААААААШ!!!!!!!



най-достойния коментар за групата според мен!

Big Bad Lee
03-18-2007, 20:07
Ах!!!Slayer!!! Тфа са любимите ми трашърчета!!! Общо зето-мноу респект!!! :smt007

magesniko
03-18-2007, 20:44
IIIIIIIIII DON'T WANNA BE IN GOD'S DISCIPLEEEEE.....

Slayer са велики,квото и да се каже е малко за тях!

поздрав за всички фенове:Slayer-Death Skin Mask

ShannonLarkin
03-19-2007, 13:10
Slayer - War Ensamble мноооо ма кефят тея копелета!!

дет вика брейн стю...

ТРААААААААААААААААААААААА АААААААААААААААААШ!!!!!!!!!!!!!

Violenza
03-19-2007, 16:35
SLAYER

Слейър (англ. Slayer в превод "убиец") е американска траш метъл банда - създадена през 1981 в Хънтингтън Парк недалеч от Лос Анджелис в щата Калифорния.До този момент групата е издала 10 студийни албума, два лайф албума и остава една от най-влиятелните траш метъл групи.През 80-те години Slayer са обявени за една от групите от "голямата четворка" на американския траш, наред с Metallica, Anthrax и Megadeth.Съчетавайки успешно метода на двете соло китари на групи като Iron Maiden и Judas Priest с визията на Venom и агресията на хардкор пънка те успяват да създадат свой уникален стил.Често религиозни групи са заклеймявали текстове или обложки на групата, заради темите засягани в тях, като сериините убиици, сатанизмът, религията, войната, холокоста.

Състав:

Tom Araya: бас/вокали
Jeff Hanneman: китари
Kerry King: китари
Dave Lombardo: ударни

Тема не се прави така...

Ми то може ли да кажа нещо за тях.
Любимата ми група.
Поздрав с Slayer - Seven Faces.

Mooo6nooo
03-19-2007, 17:19
Изобщо не ги уважавам. Харесва масом 2 тяхни песни - Bloodline и Cult

Тяхното е много жица без никаква мелодия. Ама това са американци какво може да очакваш. Те друго освен спорни групи като Metallica, Pantera, Slayer или разни неота май не могат да правят.

Dissenter
03-19-2007, 18:42
[quote="Lady Death"]SLAYER


Тема не се прави така...

[b]Ми те простите хора не ги разбират тия работи :-D .Ама като препишеш е лесно нали :wink:
Аре и от мен един поздрав с CULT :twisted:

Violenza
03-19-2007, 18:53
Ми те простите хора не ги разбират тия работи :-D .Ама като препишеш е лесно нали :wink:
Аре и от мен един поздрав с CULT :twisted:

Съчинение искаш ли?! :-s

Dissenter
03-19-2007, 20:05
Aре да кажа и аз нещо смислено :-D ...За барабаниста на бандата-Dave Lombardo.Роден в Хавана,Куба.Започва да свири на барабани на 7-годишна възраст.Бил е диджей за кратко време(диско,майна).Вдъхнове н от банди като Led Zeppelin,Kiss и Megadeth,той се смята за един от най преуспелите барабанисти в историята на траш метъла,както и за баща на double bass drumming.Свирил е различни стилове-рок,блус и метъл,разбира се.Та това е.Един човек,получил вдъхновение от едни,и от когото сега се вдъхновяват други :-D

Mooo6nooo
03-19-2007, 20:10
Дейв Ломбардо го уважавам само, защото е барабанист в албума на Тестамент - "The Gathering", а там барабаните са убийствени.