PDA

View Full Version : Как да преборим Интернет зависимост?



03-18-2007, 21:13
Как да преборим Интернет зависимост? Писна ми да съм регистриран навсякъде, без да има особена нужда от това и да кисна по цял ден на компа вместо да съм навън с приятелите и да правя нещо по-полезно. Преди да имам Интернет не беше така и заради него вече не уча. Надявам се да съумея да остана без е-майл и без това не ми трябва. ICQ и Skype вече не ги ползвам, трия акаунти наред. Но как да спра потока на информация?! Все пак не съм длъжен на всеки втори сайт да чета простотии? От рода на: Брад пит и Анджелина Джоли си осиновиха дете. Кажете! Да си сложа филтрираща програма ли?!

zubi
03-18-2007, 23:46
:-D :-D :-D :-D

каквото и да правиш нема спасение ... аз съм намерил решение ... пак си кисна и неуча .. ама оценките не са ми толкова зле и програмиран и кодвам почти през целото време ... то е по силно от теб и неможе да го преодолееш много лесно ..Любов му е майката и тва е ..... ;-)

krisi_pisi
03-19-2007, 08:47
:smt005 и аз съм така обаче си разпределям правилно времето да имам време да уча да излизам и да стоя на пц-то :) тоя нет от една страна не е хубаво нещо за ученика ама от друга е хубаво и няма спасение като наркотик е почнеш ли неможеш да спреш освен ако не ти спрът нета което не пожелавяам на никой :-D

03-19-2007, 12:48
И все пак вчера излязох и не ми липсваше нета.

04-05-2007, 18:59
Абе ако трябваше да избирам нямаше да ползвам Интернет. Губи време, а и има информация-боклук. Освен това и 1 мин. с приятелите е по-ценна от 10 часа в Интернет.

Excu
04-05-2007, 20:00
:smt005 и аз съм така обаче си разпределям правилно времето да имам време да уча да излизам и да стоя на пц-то :) тоя нет от една страна не е хубаво нещо за ученика ама от друга е хубаво и няма спасение като наркотик е почнеш ли неможеш да спреш освен ако не ти спрът нета което не пожелавяам на никой :-D
Намали си аватара ламер прост !

04-05-2007, 21:21
:smt005 и аз съм така обаче си разпределям правилно времето да имам време да уча да излизам и да стоя на пц-то :) тоя нет от една страна не е хубаво нещо за ученика ама от друга е хубаво и няма спасение като наркотик е почнеш ли неможеш да спреш освен ако не ти спрът нета което не пожелавяам на никой :-D
Намали си аватара ламер прост !
Само да ти кажа тази Криси е ламерка, не ламер, и е една чалгарка от чалга форум.

Mo6no3
04-05-2007, 22:04
ЧАбе много е трудно да се преборим с нещо, което ни е приятно...

04-05-2007, 22:30
ПРоблемът ми е, че уж ми е много приятно, но излизането ми е по-приятно. Просто ме мързи. По-лесно ми е да седна, от колкото да се облека и да изляза. А, иначе почна ли да излизам няма спиране - аз затова бягах от училище от 1 клас.