PDA

View Full Version : Mnogo Go Obicham!



Alone And Break
03-18-2007, 20:31
Zdraveite mili teencheta .. mnogo sum oburkana i napravo .. shte se poburkam!Haresvam edno momche .. adski mnogo a sam bezsilna i nemoga da buda s nego.Zapoznahme se predi .. okolo 6 meseca v IRC i zapochnahme da izlizame.. kato toi si imashe priqtelka s koqto e hodil 4 godini i s koqto qvno se bqha zdurpali togava.Zapochnahme da izlizame taino .. i ni beshe mnogo hubavo .. obache imashe malka tunkost che toi raboteshe pri neq.. i se nalagashe da se vijdat chesto .. purvo ne mi praveshe vpechatlenie zashtoto ne mi pukashe za nego .. chak tolkova.. no mnogo neshta se promenixa m/u men i nego za 3te meseca v koito hodihme .. zapochnah da se iznervqm da mu nqmam doverie.. a vsushnost .. vsichki mi kazvat che toi ne e bil skusal s neq a sa si hodili taino zad gurba mi makar che bqhme s priqtelite mu vsqka ve4er.. edna ve4er ne izdurjah i mu kazah krai a toi mi otogovri ''Shtom taka iskash'' .. zashtoto mu bqh kazala da izbira m/u rabotata i men .. demek m/u men i neq.. i toi mi kaza ''sajaqlvam nemoga da napusna'' ot tam natatuk vsichko ruhna i skusahme.. minaha 3 meseca obache az nemoga da sam bez nego adski mnogo se privurzah i naistina go obicham :( daite mi syvet che neznam kakvo da pravq naistina ](*,) :smt010 :smt012

bqsna_teenagerka
03-18-2007, 20:39
"както искаш" толкова ми е познато и типично.....проостоо....скъпа явно не е за теб...той не иска да напусне бифшата си приятелка,явно някакси го дерзае съвеста..все пак е бил 4г с нея..според мен по добре се откажи...знам 4е е трудно когато яко си хлътнала...но няма смисъл да го 4акаш! или говори с него за последен път и го питай за окон4ателното му решение за да знаеш как да постъпиш оттук нататк!

Iv4eTy
03-18-2007, 20:49
ми това "както искаш" ме навежда на мисълта че не държи на теб! ако държешен нямаше да ти казва така...можел е да обясни че работата е важна за него, да ти каже че няма от какво да се притесняваш...а той?
най-добре се опитай да не мислиш за него. Не смятам че е правилно да се връщаш при него

MoHuTo
03-18-2007, 20:54
Тоя изобщо не заслужава да страдаш за него.И не че те отчайвам, но смяташ ли, че ще предпочете теб?!Аз не вярвам щом досега не гo е направил... [-X По-добре се откажи от него.. :-s

SinisterDoll
03-18-2007, 20:58
Абе и аз тичам след едно момче вече година и половина,и аз съм имала подобни преживявания,ама се сдържам и си търпя.И аз съм много привързана към него и много го обичам,но знам че никога няма да бъде мой,това вече го разбрах,а и той ми го каза.Тъй че не винаги всичко което искаме може да бъде наше,понякога просто трябва да се примириш и да продължиш напред.Казвам го от личен опит.Нищо лично към авторката на темата.

Alone And Break
03-18-2007, 21:08
Blagodarq mi za otgovorite .. napulno si prava SinisterDoll che nemojesh da imash vinagi tova koeto iskash.Zashto togava mi dade takiva nadejdi ? Useshtah che ne e berazlichen.. neznam kakvo se vurti v glavata mu .. nosi strashna maska .. i e strashno prikrit chovek na koito mnogo trudno mojesh da izmuknesh mislite naqve.. a shto za otnasq do ''kakto iskash'' .. neprekusnato mi obqsnqvashe che .. imal chuvstva kum neq i nai malkoto zaradi navika nemojel da q ostavi .. mnogo se kolebaeshe.. i sam kaza che e reshil da ne sme zaedno imenno za tova che sam stana nerva.. e izvinqvaiite no nemoa da traq da raboti pri neq.. i az da go vijdam ot den na den po rqdko i to za 1.. no kakuvto shte da e.. hlutnah i to adski mnogo .. + vseki dava syveti(za koeto sum blagodarna) da go zabravq,no mai nikoi nemoje da razbere kakvo mi e ..

SinisterDoll
03-18-2007, 21:26
Спри да го търсиш.Спри да му се обаждаш.Спри да се виждаш със него.Изобщо прекрати всякакви връзки с него.Така той ако има някакви чувства към тебе,като вижда че се отдалечаваш от него,сам ще те потърси.Имаше нещо като "споменче",което бях чела наскоро :
"Dokaji na edin 4ovek 4e moje6 bez nego i toi sam 6te te potyrsi!!!".

SinisterDoll
03-18-2007, 21:30
"Обичаш ли ще бъдеш изоставена
игра такава има в любовта
един за влюбен се признава,
а победен излиза след това.
Затуй на безразлична се преструвай
без чувства,като камъка бъди
обичай го,но първа не признавай,
че победената ще бъдеш ти!!!"

Alone And Break
03-18-2007, 21:39
pravq se kolkoto moga na bezrazlichna .. i ot nai malkoto vnimanie ot negova strana se chuvstvam vse edno .. slunceto e izbralo da ozari men s posledniqt si luch .. zabelqzala sam che me gleda .. neprekusnato..

Imaginary^
03-19-2007, 06:01
"Обичаш ли ще бъдеш изоставена
игра такава има в любовта
един за влюбен се признава,
а победен излиза след това.
Затуй на безразлична се преструвай
без чувства,като камъка бъди
обичай го,но първа не признавай,
че победената ще бъдеш ти!!!"


Това не само е много красиво, но е и напълно вярно. Когато отдадеш сърцето си на някого, рано или късно той ще го разбие.... :smt010 Затова по-добре сърцето ти да е от камък....
Това е моят съвет и към авторката, колкото и жестоко да звучи....

koalka
03-19-2007, 07:13
Виновен е, няма спор, защото вместо да започва връзка можеше просто да ти каже, че не е готов за такава.Но от друга страна 4 години са адски много време и предполагам човек трудно може да забрави една такава връзка.Явно това момче не иска да е с теб и ти няма защо да съжаляваш.Продължи напред и го забрави.Остани си само с хубавите спомени за него.

divo_kotence
03-19-2007, 07:40
единствения начин тука е да го забравиш...защото ще страдаш мн повече ако мислиш постоянно за него...и той наистина не те заслужава погледни на него от друг ъгъл...виж всъщност какъв е и си дай сметка що за човек е...може и да помогне....

sexi_lady_666
03-21-2007, 22:28
A za mene kvo da kaja bqh vlubena v edin rusnak edna godina i uvi lubovta be6e nespodelena taka 4e tvoito e ni6to v sravnenie s moito stradanie moje da kazvam 4e sum go zabravila smenih gi 300 puti sa hodq s koito imam namerenie da iam seriozna vruska no ne se znae ni6to 6oto sa fr dvamata!!!

Charlotte_the_Harlot
03-21-2007, 22:36
Спри да се унижаваш. Намери си друг, с когото няма да имаш тези проблеми. Ако не можеш да намериш, по-добре стой сама. По-приятно е от някои видове връзки.

BAYO
03-21-2007, 23:22
Хора много по тая земя. Земи стегни се , направи 2-3 коремни, 3-4 лицеви, изпуши на спокойствие 1 цигара, земи си един душ , излез и през тва време мисли. Замисли се какво искаш, какво иска той и съответно действай. Тва мисля :idea: :idea: