PDA

View Full Version : Sramnite oblasti



Malyk Chovek
03-19-2007, 09:48
Здравейте на 17 години съм и искам да ми дадете съвет как да махна космите от срамните области ( на момчетата ) . С какво как и .. така
мерси предварително

03-19-2007, 13:20
значи взимаш самобрасначката и пяната на баща си добре се намазваш ама хубаво и после със самобрасначката минаваш отсякъде.Ако текне кръв лепваш тоалетна хартия.аа после можеш да сложиш и малко одеколон да е по-готино :mrgreen:

Anf3tamin4o
03-19-2007, 13:32
С Епилатор #-o :lol:

Malyk Chovek
03-19-2007, 18:06
Проблема няма ли да е голям когато стигна до топките ?


значи взимаш самобрасначката и пяната на баща си добре се намазваш ама хубаво и после със самобрасначката минаваш отсякъде.Ако текне кръв лепваш тоалетна хартия.аа после можеш да сложиш и малко одеколон да е по-готино :mrgreen:[/quote]

Malyk Chovek
03-19-2007, 18:08
По лесно ли е с Епилатора от колкото със самобръсначката ?

С Епилатор #-o :lol:

сладко цвете
03-19-2007, 19:25
Здравей.Така по темата ако досега не си се обезкосмявал на интимните части ще бъде добре първо да пострижеш косъмчетата с ножичка като преди това я дезинфекцираш със спирт на пример.След което има 4 възможни начина.1-ВИ чрез самообрасначка става бързо но ефекта е твърде краткотраен пък и космите след това стават по-дебели.2-ри начин кола маска при козметик или в дом.условия ефекта е повече от зодоволителен освен че растат по-бавно така и с времето проредяват е има си и иотрицателна страна болката ама сигурна съм че ще я изтърпиш.3-ти начин чрез специалек крем-епилатор но за него не мога да направя коментар защото нямам пряки впечатления.Четвъртата възможносте с епелатор не е зле но си боли нямя сега да се лъжем.Е това са алтернативите.Който и метод да избереш след самата процедура задължително използвай хидратиращ крем който да успокои нежната кажа на тези местенца от човешкото тяло.Чао за сега и успехи. :D

03-19-2007, 20:06
Суперско ти благодаря за отговора :)


Здравей.Така по темата ако досега не си се обезкосмявал на интимните части ще бъде добре първо да пострижеш косъмчетата с ножичка като преди това я дезинфекцираш със спирт на пример.След което има 4 възможни начина.1-ВИ чрез самообрасначка става бързо но ефекта е твърде краткотраен пък и космите след това стават по-дебели.2-ри начин кола маска при козметик или в дом.условия ефекта е повече от зодоволителен освен че растат по-бавно така и с времето проредяват е има си и иотрицателна страна болката ама сигурна съм че ще я изтърпиш.3-ти начин чрез специалек крем-епилатор но за него не мога да направя коментар защото нямам пряки впечатления.Четвъртата възможносте с епелатор не е зле но си боли нямя сега да се лъжем.Е това са алтернативите.Който и метод да избереш след самата процедура задължително използвай хидратиращ крем който да успокои нежната кажа на тези местенца от човешкото тяло.Чао за сега и успехи. :D

сладко цвете
03-19-2007, 20:44
Хехе няма защо,готин.Айде успехи за вбъдеще а и впрочем ти какво си избра от изредените по-горе от мен методи. :D

mp3f
03-20-2007, 09:18
С Епилатор #-o :lol: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ti OK li si 4oveka 6te se prusne ot bolka [-( ujas [-( mi probvai na kozmetik :)