PDA

View Full Version : Бременна майка=ужас за мен



03-19-2007, 10:42
Ами от около половин месец майка ми е сигурна че е бременна а аз не ща братче или сестриче-НЕ ИСКАМ бих умряла да има малко постоянно циврещо лайненце между краката ми!
А и сега съм с втори баща и е ужасно все едно изолирана ще бъда
Аре ако може некво съветче че ще се побъркам вече! [-o< [-o< [-o<

03-19-2007, 11:21
Spokoino osven da civri to e mn sladko a i nqma ti da se griji6 za nego. Sa6to edno ot hubavite ne6ta e 4e 6te moje6 da si pravi6 kvoto si iska6 i te da se grijat samo za malkoto, a na tebe da ne ti obra6tat vnimanie. Lo6oto e 4e si sas vtori ba6ta... A ti mom4e ili momi4e si ?

03-19-2007, 11:21
Spokoino osven da civri to e mn sladko a i nqma ti da se griji6 za nego. Sa6to edno ot hubavite ne6ta e 4e 6te moje6 da si pravi6 kvoto si iska6 i te da se grijat samo za malkoto, a na tebe da ne ti obra6tat vnimanie. Lo6oto e 4e si sas vtori ba6ta... A ti mom4e ili momi4e si ?

03-19-2007, 11:35
Spokoino osven da civri to e mn sladko a i nqma ti da se griji6 za nego. Sa6to edno ot hubavite ne6ta e 4e 6te moje6 da si pravi6 kvoto si iska6 i te da se grijat samo za malkoto, a na tebe da ne ti obra6tat vnimanie. Lo6oto e 4e si sas vtori ba6ta... A ti mom4e ili momi4e si ? :smt010 Момиче

03-19-2007, 12:02
Momi4etata mn obi4ame malkite deca, no mn rqdko nqkoi ne gi haresvat - qvno si ot tqh. Svikni s misalta, za6toto ne moje6 da promeni6 ne6ata

ABSOLUTme
03-19-2007, 12:47
какъв друг съвет можем да ти дадем,освен 'примири се'? :-s това,че няма да си вече единствено дете,съвсем не означава,че ще останеш на заден план.а като те гледам каква си егоистка,мисля,че едно бебче в семейството много добре ще ти се отрази и ще те научи на много неща.айде,погледни го от добрата страна,ще си имаш братче или сестриче!това е по-хубаво и от куче,ако питаш мен :lol:

Swinkenhoffer
03-19-2007, 12:56
и какво му е хубавото да имаш няква ревяща мръвка в съседната стая? не дай боже да са две! :lol:
ноо, ако наистина е бременна, няма как... все ще се преживее ;) може и да не е толкова гадно, колкото си мисля.

03-19-2007, 13:19
и какво му е хубавото да имаш няква ревяща мръвка в съседната стая? не дай боже да са две! :lol:
ноо, ако наистина е бременна, няма как... все ще се преживее ;) може и да не е толкова гадно, колкото си мисля.
Ей тва е няма да издържа :cry: :cry: :cry:

Swinkenhoffer
03-19-2007, 14:38
и какво му е хубавото да имаш няква ревяща мръвка в съседната стая? не дай боже да са две! :lol:
ноо, ако наистина е бременна, няма как... все ще се преживее ;) може и да не е толкова гадно, колкото си мисля.
Ей тва е няма да издържа :cry: :cry: :cry:

не бе, споко. в началото ще е няква еуфория около малката гад - баби, лели, колко е сладко, не знам кво, ама с времето ще мине. съмнявам се майка ти да започне да предпочита бебето повече. пък и все си мисля, че, като го видиш, ще събуди едно чувство на умиление в теб. :)

03-19-2007, 14:44
и какво му е хубавото да имаш няква ревяща мръвка в съседната стая? не дай боже да са две! :lol:
ноо, ако наистина е бременна, няма как... все ще се преживее ;) може и да не е толкова гадно, колкото си мисля.
Ей тва е няма да издържа :cry: :cry: :cry:

не бе, споко. в началото ще е няква еуфория около малката гад - баби, лели, колко е сладко, не знам кво, ама с времето ще мине. съмнявам се майка ти да започне да предпочита бебето повече. пък и все си мисля, че, като го видиш, ще събуди едно чувство на умиление в теб. :)
Ами нз страх ме е всяка минута да помисля за това :roll:

Swinkenhoffer
03-19-2007, 15:01
ами, защо пък направо не я питаш дали ще свириш втора цигулка, след като се роди бебето? е, не точно така де, ама в тоя стил. смисъл, кажи им какво мислиш и ще те разберат.
ще поживееш - ще видиш. сега ти е трудно, защото не можеш да си представиш да имаш брат/сестра и си свикнала да живееш по някъв начин, ама после може да се окаже и яко. пък и по-добре бебе, отколкото някое с 4-5 години по-малко. тогава наистина ще е ужас.
една приятелка е с трима братя, които са по-малки от нея, така че има и по-тежки случаи :lol: :)

03-19-2007, 16:17
ами, защо пък направо не я питаш дали ще свириш втора цигулка, след като се роди бебето? е, не точно така де, ама в тоя стил. смисъл, кажи им какво мислиш и ще те разберат.
ще поживееш - ще видиш. сега ти е трудно, защото не можеш да си представиш да имаш брат/сестра и си свикнала да живееш по някъв начин, ама после може да се окаже и яко. пък и по-добре бебе, отколкото някое с 4-5 години по-малко. тогава наистина ще е ужас.
една приятелка е с трима братя, които са по-малки от нея, така че има и по-тежки случаи :lol: :)
:-({|= Ами тя ми казва че нищо няма да се промени...
Но нз до колко е вярно

Cheesy
03-19-2007, 16:35
бих умряла да има малко постоянно циврещо лайненце между краката ми!

Ти нормална ли си? :smt011 Съвсем сериозно.... никой не те пита дали искаш или не!
П.П На колко си години?

PR0
03-19-2007, 16:45
"бих умряла да има малко постоянно циврещо лайненце между краката ми!" - Как ще се почувстваш ако родителите ти са казали същото за теб преди да се родиш.

Swinkenhoffer
03-19-2007, 18:12
офф... някъде казано ли е, че всички трябва да изпадаме във възторзи пред разни бебешори :?: кво сте се раздуднали...

Violenza
03-20-2007, 07:45
Аз имам по-малък брат и?
Отношението на майка и на втория ми баща никак не се промени.

П.П. Сигурна съм, че след като се роди ще видиш, че ще радваш, че го има.

03-20-2007, 10:10
Аз имам по-малък брат и?
Отношението на майка и на втория ми баща никак не се промени.

П.П. Сигурна съм, че след като се роди ще видиш, че ще радваш, че го има.
](*,) И аз се опъсявам точно от това иначе постоянно тук ще има хора "Ко прай бебо?"
"Оооо на баба и на дядо детето"
"Сладко то то бебче"
И майка кво няма идва никъде с мен няма разходки няма нищо вече ще има една опашка след нас.....аз съм полудяла с тази мисъл и като се сетя почвам все да плача чак очите ме болят
Нз какво да правя!

03-20-2007, 10:13
бих умряла да има малко постоянно циврещо лайненце между краката ми!

Ти нормална ли си? :smt011 Съвсем сериозно.... никой не те пита дали искаш или не!
П.П На колко си години?
:smt010 Нормална съм
На 14 не съм ли брекалено гoляма за "бебе"?

rosskata
03-20-2007, 10:30
Звучиш ми като страшна егоистка.
Ще видиш че ще се привържеш към хлапенцето... Ще се чувстваш по- голяма и отговорна ако се наложи да го гледаш някой път...
То ще те обожава и ще те има за някакво божество, поне докато стане на 7-8 години...
Майка ми роди когато бях на 11 и бях страшно горда със сестра си. И много си я обичам.
А майка ти няма да те обича по-малко ако ще 10 бебета да има, споко. :wink:

03-20-2007, 11:02
Звучиш ми като страшна егоистка.
Ще видиш че ще се привържеш към хлапенцето... Ще се чувстваш по- голяма и отговорна ако се наложи да го гледаш някой път...
То ще те обожава и ще те има за някакво божество, поне докато стане на 7-8 години...
Майка ми роди когато бях на 11 и бях страшно горда със сестра си. И много си я обичам.
А майка ти няма да те обича по-малко ако ще 10 бебета да има, споко. :wink:
:wink: Някакси от тези думи се успокоявам психически
Благодаря Ви!

second_heartbeat
03-20-2007, 11:48
Сега говориш така, но когато видиш братчето или сестричето си, мнението ще ти бъде коренно различно. Отрече това, което казвам, но ще видиш, че така ще стане. Трябва да подкрепиш майка ти, докато е бременна. А и тя няма да те обича по-малко и да те изолора, когато детето се роди. Е, ще трябва да се полагат повече грижи за него, но това не значи, че няма да се интресува от теб. А и защо да не и помагаш, когато се роди?

FiRe_LaDy
03-20-2007, 16:43
Ami nedei go priema chak tolkova kato neshto gadno i che shte bydesh izlishna.Shte vidish,che nqma da e tolkova zle kolkoto si mislish ti.

vivian
03-20-2007, 19:28
Аз имам по-малък брат и?
Отношението на майка и на втория ми баща никак не се промени.

П.П. Сигурна съм, че след като се роди ще видиш, че ще радваш, че го има.


podkrepqm tova mnenie za6toto vse pak momi4eto qvno e bila v sa6atta situaciq.no i az msilq 4e 6te svikne6 i 6et se radva6!ne se trevoji i ne se pritesnqvai.

Margaret
03-29-2007, 08:12
О, не се тревожи - една приятелка на мама има 17 годишна дъщеря и сега роди второто си дете .И аз самата имам братче, разликата ни е 8 години.Може би просто защото съм била само на 7 като ми казаха " Ще имаш братче или сестриче!" , не съм осъзнала точно как ще се развият нещата като се роди бебето.По този начин съм си спестила притесненията, че ще съм на втори план - това така и не се случи! Нашите се грижат както за брат ми, така и за мен.Ще видиш , че така ще е и при теб, споко :wink: !В крайна сметка не помисли ли и , че може би майка ти иска да има второ дете и ако я питаш направо "Като се роди, аз втора цигулка ли ще свиря?" ти ще я разтревожиш(тя ще разбере много ясно ,че не си очарована от идеята да имаш братче или сестриче) и допълнително ще я разстроиш ?
Хайде сега по-спокойно - всичко ще се оправи , ще видиш! :)

loshroditel
03-30-2007, 09:53
[quote=Lady Death][b]
И майка кво няма идва никъде с мен няма разходки няма нищо вече ще има една опашка след нас.....аз съм полудяла с тази мисъл и като се сетя почвам все да плача чак очите ме болят
Нз какво да правя!Ревнуваш!А може би те е срам?!Мислиш че майка ти е стара за второ дете?Погледни от хубавата му страна-ще имаш повече свобода,ще излизаш сама с твоите приятели.То още година две и ще откажеш на вашите да движите заедно.А какво пречи да се разхождате трите с бебето?Моите деца имат 13години разлика и не смятам да има проблем.

03-30-2007, 13:22
i kato go gleda6 kak raste i raste i to kato stane kolkoto teb i ti ve4e 6te ostarqva6 i 6te si kaje6- da eba az negoviq ba6ta, tva malko revq6to lainence, deto go gledah kato be6e malko sega se ebe s nekvi 25 godi6ni (napulno v stila na foruma) :lol:

Postinor DUO za maika ti w po golemi koli4estva i moje i da nqma6 brat4e ili sestri4e....

Lucksito
03-30-2007, 15:20
какъв друг съвет можем да ти дадем,освен 'примири се'? :-s това,че няма да си вече единствено дете,съвсем не означава,че ще останеш на заден план.а като те гледам каква си егоистка,мисля,че едно бебче в семейството много добре ще ти се отрази и ще те научи на много неща.айде,погледни го от добрата страна,ще си имаш братче или сестриче!това е по-хубаво и от куче,ако питаш мен :lol: i az mislq taka po-spokoino ne se stqgai tolkova ne e bolka za umirane mn si e qko dori

03-30-2007, 15:53
Еми кфо ...ще бъде ад,никой няма да има време за теб,сичко ще се съредоточи върху него обща взето честито да ти е...

theEXPLOITED
03-31-2007, 09:09
Ами от около половин месец майка ми е сигурна че е бременна а аз не ща братче или сестриче-НЕ ИСКАМ бих умряла да има малко постоянно циврещо лайненце между краката ми!
А и сега съм с втори баща и е ужасно все едно изолирана ще бъда
Аре ако може некво съветче че ще се побъркам вече! [-o< [-o< [-o<
BASI EGOISTA/KATA DETO SI 6TO SI MISLI6 4E SVETA TRQBVA DA SE V1RTI OKOLO TEB...BAHTI KAK ME DRAZNQT TAKIVA MALOUMNICI KATO TEB!

EXteen
03-31-2007, 09:24
не мога да повярвам, че приемаш така нещата. Няма нищо по-хубаво от това да появи едно ново човече на бял свят. Първо - майка ти няма да спре да те обича, тя ще те обича винаги точно толкова, колкото и досега. В сърцето и има място за всичките й деца. Второ- вярно е, че появата на нов член на семейството ще привлече вниманието върху него, но си помисли когато бебето поотрасне на колко много неща ще можеш да го научиш ти, той или тя ще може да си споделя с теб неща, които с майка ви няма да може, да ти иска съвети и т.н. Изобщо няма място за притеснение и страх, просто приеми, че ти не си единствена на този свят и ще започнеш да виждаш и хубавото в ситуацията.

mon4eto
03-31-2007, 11:49
Tova dali ti iska6 ili ne nikoi ne te pita!plus tova ako maika ti e re6ila da si ima o6te edno dete nadali to4no ti 6te q spre6 [-X

Briseis
03-31-2007, 14:05
Аз съм на 16 и имам малко братче-почти на 2 :-) И въобще не съм втора цигулка или пък да са ме оставили на произвола.Напротив, даже много се радвам да на брат и често си го гледам.Сега разсъждаваш егоистично, след като се роди първите месеци ще ти е странно, но после ще видиш, че ще си го заобичаш :-D

miss_deni
04-01-2007, 17:04
:D ne se pritesnqvai edna moq friendka ima6e sy6tiq problem samo deto ima6e vtora maika.sega ne moje da jivee bez novoto si brat4e i s teb 6te e taka spoks vsi4ko 6te se opravi :)

love_enrique
08-15-2007, 09:15
Напълно те разбирам!!!Ако бях в твойто положение,направо да съм се изнесла от вкъщи :Представете си бе хора изведнъж ти се натриса някво бебе и то от друг баща и започваш да делиш всичко с него-не дай си боже и стаята!!!Съвсем различно е от това да имаш брат или сестра от малка и да имате до 5-6 г разлика,но съвсем друго е като попораснеш,впрочем ти на колко години си?

#Gravity Of Love#
08-15-2007, 09:30
Не е голяма работа... няма от какво да се плашиш :wink:
Имам брат на 6 .. в началото беше мн яко... обожавам бебетата ама само до 3-4 годинки.. после вече е малко трудно да намериш общ език.. но е е невъзможно.. :wink:
Сега ще се оплакваш (като мен :-D ) ама като порасне ще ти е яко :wink:
По добре с тях отколкото без тях :wink:

Madness
08-15-2007, 09:57
Аз не бих го превъзмогнала...О.оо
Имам брат,по-малък.Сега е 2 клас...търпиме се...някак...
Трудно,де.Ама още едно...НЕ

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-15-2007, 12:00
стара тема!