PDA

View Full Version : Белег - яко ?!!?!



bulgarche
03-19-2007, 13:56
Попринцип белези имам навсякъде от разнообразни места и неща. Сега се сдобих със 2-ри от оперативна намеса. Първия ми е на окото, имам белег от шевовете ;) Та прясното ми белегче, още преди да стане бях утешен "няма страшно, ще си направиш една татуировка и няма да се вижда" - доктора. Та го казах това на една съфорумка, която ми дойде на свиждане в болницата, а тя "как ще го криеш" а-у "по-готино е да се вижда", а аз отвърнах, че ще имам да показвам татуировка и белег на едно място ;)
Та въпроса ми е наистина ли ви харесват белезите? Аз преди време направих на сестра си един, и сега си го носи ... отнесе 8 шева и съвсем не мисля че е привлекателен :?
Вашето мнение няма да повлияе на това дали да си правя татуировка на мястото на белега или не, просто ми стана интересно к'во им е толкова "якото" на белезите.

ABSOLUTme
03-19-2007, 14:07
миии(да пак съм аз :lol: )..аз имах мн по коленете,защото като малка имах склоността да се пребивам доста често..
:arrow: аамм имам и по лактите,ама те не са интересни..
:arrow: имам на лявата длан посредата..правих картичка на майка ми преди няколко години и си набучих лапата на ножицата..ужас беше,излезе от другата страна... :lol:
:arrow: имам съвсем пресен отпреди 2 месеца на коремчето (операция от апандисит),ама разреза ми е малък 4-5см
:arrow: имам малко по-надолу от него още един белег,ама той е от операция от херния,когато съм била на 2-3 години
:arrow: имам по главата доста,много пъти съм се праскала жестоко с бухалките по време на съчетание :lol:
:arrow: имам и 1 белег от шарка,точно на челото,ама е мн малък и трябва някои бая да ме разглежда отблизо,за да види къде е точно
:arrow:имам белег на лявата ръкаот изгаряне с ютия
имам и белег на 2те колета,ама не от падане,а от 'хирургическа интервенция'(вадиха ми вода от капачките)
мисля,че са това..а колкото до това дали ми харесват или не..всъщност ми е все едно,ама не бих тръгнала да ги крия или да ги заличавам с лазер..всеки белег си има история,в повечето случаи интересна

Mimka_sweet
03-19-2007, 14:08
Амии има някои които са грозни някфи,обаче има и такива,които те правят някак си яко.В смисъл че повече се отличаваш и един вид това че имаш еди-какъв си белег , на еди-кое си място ти ходи.
Има едно момиче,което има белег точно под едното око (малко настрани де :-D ) и той я прави да изглежда по-независима и май по-красива 8-[
Ауе нз оплетох се..... :-D надявам се да сте ми проследили мисълта :-D

bulgarche
03-19-2007, 14:21
Абе не ме интересуваше особено много къде имаш, ABSOLUT`me, а и честно казано те бях забравил и се позачудих над ника ти коя си. Явно не съм злопаметен, пък и съм миролюбива личност.."пииййс, бабо, пииййс".
Мимке, наистина ни беше изключително трудно да я проследим, но наистина мисля че беше задоволителен отговор.
Относно поребителя след теб..."на всяка манджа мурудия" а и туй не ми е бойна рана...ами от някви си лекарчета.
Чакай ся специално да ти напиша SMS-а преди операцията:
"Ей, Саше, дръж се мъжки путко ... :) Утре ще стискам палци да минава бързо ей :) Айде и да се оправяш :) че няма къде да спя в Стз инъче :Д хаха Т'ва беше шега де ;) (за спането) Айде утре след Операцията пиши 1 SMS да не те мисля. Аре Саше 28/14/88! С тебе сме :) Аи Братчед и последно да кажеш на оня с бялото (от ККК) да внимава, щото ще го счупим инъче :) ихцхи айде биритчед {} 88!"
Ако не знаете тез с бялото к'ви са...май не беше нужно да пиша всичкото, но сега осъзнах колко дълго е и колко олигофренски звучи :)

Ice_Queen
03-19-2007, 14:23
Белег имам на най-видното място възможно.На лицето м/у 2те вежди :cry: .От шарка е и е като дупчица,мъничка.Забелязва се . В началот беше гадно понеже всеки като ме видеше и " Я Я Я Я от къде е тва?!"
А най-смешно ми беше като ме попитаха " УАУУУ ти пиърсинг ли си имала там?!?" :smt005
Ама живот.Нося си го и се надявам след някоя и др година да се заличи.

ABSOLUTme
03-19-2007, 14:25
е аз се чувствах длъжна да споделя опита си :lol:
и спокойно,и дамгосан си красив.стига вече :smt007 :lol:

sherry
03-19-2007, 14:39
Е, зависи от белега и от това как стои. Иначе да, има хубави белези. Една приятелка от моя клас има много малко белегче, точно над устата, във формата на ръкописно в :shock: А тя се казва Валерия. Много интересно е станало

n1ght_shadow
03-19-2007, 14:50
predi nqkolko godini si4kite mi prusti na racete beha v belezi ot porqzvane ama ne malki belez4eta mi seriozni :D
iam 1 na kolqnoto... imah 1 na kraka dosta dalag ama po4ti iz4ezna

HopeLesss
03-19-2007, 14:56
Не знам... Според мен белезите са готино нещо, стига да не са ужасно големи, дълбоки и на много видно място. Аз също имам доста белези, един от които ми е на челото... Сестра ми ме беше ударила с една мотика на село, докато копаехме в градината :smt005 Бяхме малки и нямам голям спомен от тогава, но всеки път когато някой ме попита му разказвам историята и става забавно. Та мисълта ми беше, че всеки белег си има минало и история и ако ги нямаше тях, едва ли щяхме да си спомняме за някои периоди от живота ни... А по въпроса дали са привлекателни. Както вече казах - зависи от белега, мястото и т.н.

bulgarche
03-19-2007, 15:30
CooL^GirL^^^, и аз бях изпращял един, ама не с мотика, а с едно там друго такова за копаене (ау че гражданин съм! заприличал съм на софиянец).
Ексчо, е ако беше от няква случка щях да се радвам, а то от операции...не е яко. Преди исках белег от куршум над гърдите...около рамото някъде :shock:

InitialD
03-19-2007, 15:30
Бравоооо брато накараме да се замисля ...досега не бях обръщал внимание на белезите си..и сега ми се струват готини ..за съжаление повечето са на места които са открити само когато съм на плажа..пък и белезите са си спомени които ни помагат да си спомним за по-добрите или съответно по-лошите моменти от живота си!

siXt_senSe
03-19-2007, 16:01
На мен ми допадат белезите.Почти навсякъде особено на мъже изглеждат много секси(за мен).По принцип нетипичните неща допадат.Донякъде е същото като бенките(или бемките,не знам как се пише)

kudravoto
03-19-2007, 16:09
ami az imam dosta belezi i mnogo im se kefq to ne sa ot sharka ot padaniq ot schupvaneto na glavata mi e tozi nai si go haresvam i dosta se nabiva na ochi :P seki beleg si ima istoriq

IKisseDAGirL
03-19-2007, 16:40
Зависи от белега - някои са много секси и ми харесват, но пък има други, които са ми доста гадни.. снимай твоя :P

DetE-Idi0t
03-19-2007, 16:49
Имам тук-там от шефове в следствие случка, но са на места който не е наложително да крия. Като цяло има белези и белези. Една приятелка например има малко под окото и й стои все едно е трябвало да има белег там.

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-19-2007, 16:52
ha predi mnogo im se drazneh.. imam 2 na liceto ediniq na vejdata a drugiq nad ustnata.. tozi nad ustnata po4ti ne se zabelqzva ve4e ne 4e sa neshto no puk men si me kefqt :) nqkvo qko takova e :P imam dosta spomeni svurzani s tqh i sq daje me e qd 4e tozi na ustnata zarasna (ama nqma kak imam go ve4e.. sig 12 godini) ..

bulgarche
03-19-2007, 17:10
valantain_love, айде поне да ми махнат и другата половина от конците, а? Че днес преди да ме изпишат само една част махнаха :)
Ама не мисля да го показвам където и да било. То там...не се вижда...освен ако някоя кака пак не ме е лепнала да ме изнасилва, ама това вече става по-рядко.

Gavrosh
03-19-2007, 18:02
имам един между двете вежди от стъкло като малък един ме оцели много мъжката...амаа май вече не се вижда много много,защото почти никой не го е забелязвал...
на лявата предмишница имам белег...кръгло нещо от чай като малък съм се изгорил и за него повече са ме питали..дали не е от цигара или нещо такова
има някой се радват на белезите други не..зависи от психологията на човек,а и от белега де има си някой наистина са доста кофти :?

psycho_girl
03-19-2007, 19:18
не е мн яко да имаш белег, но ако не се вижда кво ти пука
ааа може да си измислиш някоя история за пред мацките(някои се кефят на историйки) от типаа "тва ми е от павето на един скинар ... после го наредих него, не успя да си събере зъбите"

koalka
03-19-2007, 19:23
Не, не ми харесват.Ако не са много не ми правят впечетление. :wink:

SaYoNaRa
03-19-2007, 19:25
Не, не ми харесват.Ако не са много не ми правят впечетление. :wink:

И да е 1 на гадно място няма как да не ти прави впечатление

psycho_girl
03-19-2007, 19:44
ееее той ще сии измисли друг типаж в образа на лошия :wink:

RAWRRR
03-20-2007, 00:29
Готини са онези Емо-самоубийствени белези дето са на китките! :smt016 :smt016 :smt016

bulgarche
03-20-2007, 05:08
psycho_girl, както вече ти казаха...най-вероятно няма да имам такава историйка :) Пък и нещо тези филми не ми харесват :)
Вижте мнението си на леля ви fake:
[19.3.2007 г. 19:11:14] Ина каза: бтв свалили ли са ти конците?
[19.3.2007 г. 19:12:33] bulgarche-to каза: не
[19.3.2007 г. 19:12:36] bulgarche-to каза: половината
[19.3.2007 г. 19:12:43] Ина каза: а колко шева?
[19.3.2007 г. 19:12:46] bulgarche-to каза: 5
[19.3.2007 г. 19:12:51] Ина каза: уау
[19.3.2007 г. 19:12:59] Ина каза: :D
[19.3.2007 г. 19:13:05] Ина каза: да почна ли като розовите момиченца
[19.3.2007 г. 19:13:26] bulgarche-to каза: те к'во праят?
[19.3.2007 г. 19:13:28] Ина каза: "аууууу ама болеше ли" "ауууу ама може ли да видя" и накрая разбира се "ти си моят герооой"

Ziezi
03-20-2007, 05:59
Ау белези...Мда,срещат се и по моето тяло...Като цяло едно време имах пъпки,от тогава има некой и друг белег по лицето...Окосмената част на главата ми прилича горе-долу на сито за ечемик(примерно)...Особено задната част...Липсва ми половината безименен пръст на дясната ръка..Дълга история..Най-скорошния ми е на стъпалото..Изпуснах един нож върху него,в следствие,на което получих четири шега..Абе не ме дразнят особено много,ама предпочитам да ги нямах..

teenkopele
03-20-2007, 06:03
...к'во им е толкова "якото" на белезите.

Спомени, спомени, спомени...

03-20-2007, 11:09
...к'во им е толкова "якото" на белезите.

Спомени, спомени, спомени...
именно, белезите са спомени за важни неща, които са се слу4или с нас, всеки белег си има свое о4арование собствена история, а дали ще е привлекателен или не зависи от отношението на белязания към белега си,
моите си ги оби4ам и не се срамувам от тях, и затова изглеждат добре върху мен

Alerta
03-20-2007, 11:37
Готини са онези Емо-самоубийствени белези дето са на китките! :smt016 :smt016 :smt016Мани имам такива... благодарение на толкова рязане навремето сега вътрешната страна на ръката ми е почти безчувствена ако остър предмет се забие в нея :lol:
Държа да отбележа, че не съм го правила, щото съм била имо... Никога не съм била и няма и да бъда (всъщност започнах да се режа много преди да се прочуе тая глупост)
Имам и некви белези на 2те колена... от падане. Единия започнах да си го харесвам, ама другия...
И един на челото имам, ама е супер малък и е много близо до косата ми и трябва много да се загледаш за да го видиш.
Ам... и един на ръката... той си ми е по рождение... така че не знам дали се брои...
Я... и един на лакътя имам, сега видях. По-точно близо до него. Мъничък.. харесва си ми. Направен от котката ми :lol:
Ама всички са ми много скъпи хаха без тези от рязането. Има някои белези, дето наистина са хубави (:

In4iTu_
03-20-2007, 13:59
Аз пък нямам почти никакви белези... бях послушно дете 8-[ А по въпроса ти..не мисля, че чак е "яко". Някои белези може да са..симпатични? Но пък да са красиви и т.н. - не мисля

Mafiota
03-20-2007, 14:02
Аз имам 4 белега от които един е от операция а останалите от контузий и тежки падания.Два са ми по колената,един на носа и един на лакътя.

teenka
03-20-2007, 14:06
mi az su6to imam beleg.toi e muni4uk,v blizost do dqsnoto mi oko!men si me kefi !

AnIcHkAtA
03-20-2007, 15:06
Imam belezi na kolenata,na kitkite,na laktite, po liceto,po krakata, po korema, po glavata awe navsqkade.Mn si me kefat si4kite,mn sa gotini!

bulgarche
03-20-2007, 15:38
...к'во им е толкова "якото" на белезите.

Спомени, спомени, спомени...
Да, но това си е за мен. За много малко съм споделял от какво са ми. А и не мисля да се пусна по бележи на центъра. Те са си мои и си ми харесват, защото знам от къде са, но аз питам какво ви е мнението за белезите на околните!

Manic_Panic
03-20-2007, 15:43
Хаха ми белези... зависи от какво са и какви... много ще е тъпо да си блял някъде, да се пречукаш и от тва невнимание да ти остане някакъв грозен белег... :-s или пък да си се напил и да не помниш от какво ти е :smt005
Но има такива със... хм... сантиментална стойност, които запазват спомените... И както каза българчето белег от куршум на рамото, обаче да оживееш и да си сложиш извадения куршум на верижка :lol:

аз имам един единствен белег на пръсеца, дълъг около 5-6 см... като бях малка се нарязах на едно желязо :smt012 тва въобще не е красиво... грозно е ве...

fake
03-21-2007, 12:49
ти кво...възползваш се от тва, че не влизам в форума да издаваш к'во си пишем ли :lol: :lol: :lol:

HardcorE_AFA
03-21-2007, 14:44
Относно поребителя след теб..."на всяка манджа мурудия" а и туй не ми е бойна рана...ами от някви си лекарчета.


хехехе да не беше пускал тема тогава...ЗЛОООБА

CrazyWitch
03-21-2007, 15:04
Амии има някои които са грозни някфи,обаче има и такива,които те правят някак си яко.

Така е!
Много е относителен тоя въпрос за белезите. При едни е така, при други иначе :)

Аз имам един на пъпа (изгаряне).
Един голям на ръката които не го намирам много за красив (изгаряне).
Един малко под задника който ми е симпатичен от миналата зима... горе долу 7-10см. на 4см. (изгаряне)
Отделно няколко малки родилни белега по краката.
Бе луда работа.

bulgarche
03-22-2007, 10:49
ти кво...възползваш се от тва, че не влизам в форума да издаваш к'во си пишем ли :lol: :lol: :lol:
Емчи кък :-D

ABSOLUTme
03-22-2007, 19:44
Crazy`Witch,искам ли да знам как по-точно си си изгорила дупето? :shock: :lol: :lol:

bulgarche
03-22-2007, 20:50
Crazy`Witch,искам ли да знам как по-точно си си изгорила дупето? :shock: :lol: :lol:
Искаш да кажеш че не си виждала как някой по гол задник сяда в огъня? :shock:

ABSOLUTme
03-22-2007, 22:23
Crazy`Witch,искам ли да знам как по-точно си си изгорила дупето? :shock: :lol: :lol:
Искаш да кажеш че не си виждала как някой по гол задник сяда в огъня? :shock:
ми не съм.. 8-[
я разкажи,миришеше ли после на изгорели косми? :lol:

bulgarche
03-23-2007, 08:13
....Или пък да е толкова мотика,че да реши да седне върху печката...
Не ми остана белег,ама болеше... :roll: :lol:
Ми не...виждал съм обаче как се прегръща печка.



Crazy`Witch,искам ли да знам как по-точно си си изгорила дупето? :shock: :lol: :lol:
Искаш да кажеш че не си виждала как някой по гол задник сяда в огъня? :shock:
ми не съм.. 8-[
я разкажи,миришеше ли после на изгорели косми? :lol:
Беше женски и май не беше чак толкова космат ;) Попринцип повечето момичета...нормалните имат по-слабо изразено окосмяване по седалищните части