PDA

View Full Version : какво да правя :((



03-19-2007, 15:08
плс помогнете ми :( нз вече какво да правя :( преди няколко седмици се запознах с едно момче в чата...на снимката ми хареса супер мн...постоянно мислех за него...той също ме беше харесал и то не малко...доста време лафихме и накрая решихме да се видим...разбрахме се във съботата да се чакаме пред една дискотека...като го видях аз бях стъписана беше още по голям сладур на живо...постояхме малко в дискотеката и решихме да излезем за малко...постояхме малко и решихме да отидем някъде да поседнем и да поговорим....той беше толкова мил макар и малко срамежлив сякаш той беше точно за мен..разбрах толкова неща за него когато говореше имах чувството че описва мен а не него...а когато го попитах какво мисли за мен и дали се е променил мнението за мен той ми каза че съм била перфектна...до тук добре цяла вечер бяхме заедно..бахме като две влюбени гълъбчета...но на др ден разбрах нещо мн гадно...попитаха го дали би ходил с мен той казал че съм била супер сладка и мн ме харесвал но имало и някакво момиче от неговия квартал...на мен ми стана мн гадно и реших да поговоря с един негов фр и той ми каза че ще ми помогне и че имам големи шансове но трябва да му избия др момиче от главата а нз как...плс кажете какво да направя и дали си заслужава....искам да бъда с него...плс помогнете ми
благодаря ви предварително

nasty_f
03-19-2007, 15:17
По принцип той,ако не те харесва може да го накараш трудно,или въобще да не го накараш.Но щом твърди,че си много сладка и хубава,значи найстина има симпатий към теб,но е малко объркан и заради другото момиче.Виждай се с него по често,показвай чувството си за хумор и бъди себе си,не се опитвай да се правиш на някого и да си мислиш,че така ще е по-добре.И се гласи повечко,но не прекалявай :wink: Това е с което мога да ти помогна.

KpuCuTo0o
03-19-2007, 15:42
По принцип той,ако не те харесва може да го накараш трудно,или въобще да не го накараш.Но щом твърди,че си много сладка и хубава,значи найстина има симпатий към теб,но е малко объркан и заради другото момиче.Виждай се с него по често,показвай чувството си за хумор и бъди себе си,не се опитвай да се правиш на някого и да си мислиш,че така ще е по-добре.И се гласи повечко,но не прекалявай :wink: Това е с което мога да ти помогна. И мноето мнение е такова! Абсолютно трябва да си себе си. А ако не стане (а да се надяваме, че ще) момчета бол... :wink:

PS: Въпреки, че сега ще кажеш, че друг като него няма. Това ми е пределно ясно. На Земята няма еднакви хора, но няма нищо случайно на света. Така че трябва малко да се потрудиш, защото нищо не се поднася на готово. И УСПЕХ!

nencuHka
03-19-2007, 16:12
Най-добре му кажи за момичето,за което си чула.Говори със него,кажи му какво чустваш и тогава ще видиш той как ще реагира.
От там-изводи сама ще си правиш.

bawdy talk
03-19-2007, 16:17
Според мен трябва да си по често с него и да споделяте повече неща заедно за да се сближите повече,така може би ще излезеш на преден план пред другото момиче :roll:

koalka
03-19-2007, 16:20
До тук добре, ама само това момиче да го нямаше.Еми, направи нещо.Например бъдете колкото се може повече време заедно, говорете си, опознайте се, забавлявайте се.Най-важното е да му споделиш какво чувстваш, да го питаш за неговите чувства и енетуално да бъдете заедно.

Iv4eTy
03-19-2007, 22:43
Нищо не е загубено, щом те е харесал. Излизайте по-често, забавлявайте се...поакжи му че няма да сгреши ако тръгне с теб! И най-важното бъди себе си!

iiirish
03-19-2007, 23:50
хубаво е, че си решила да се бориш до край и че имаш упоритоста да постигаш целите си! но...!!! преди да правиш каквото и да било помисли добре. първо: щом той се двоуми между теб и другото момиче значи не е сигурен дали наистина те харесва! второ: дори накрая да избере теб той винаги ще се пита какво щеше да стане ако тя беше на твое място! би ли искала тя постоянно да е в мислите му и той да те сравнява непрекъснато с нея?! аз мисля, че не!
защото за да е изправен пред тази дилема значи до някаква степен харесва И НЕЯ! тук не става въпрос за шансове и възможности, а за чувства!

BuBi008
03-20-2007, 03:43
Spored men ne bi trqbvalo da pravish nishto. Az lichno bih go ostavila sam da izbere ako naistina te haresva tolkova mnogo bi doshul pri teb ako ne shte e sledvashtiqt. Ne vqrvam da si tolkoz vliubena che do kolkoto razbrah se poznavate ot skoro taiche prosto go ostavi sam da reshi zashtoto dori i da go ubedish po nqkakav nachin da bude s teb toi vinagi shte misli kak shte e bilo ako e bil s drugata i dali shtqlo da e po dobre ...... taiche go ostavi sam da naparvi izbora si zashtoto togava i ti i toi shte ste po- ubedeni v tova koeto pravite.

alkobalko
03-20-2007, 05:22
Щом не може да реши веднага значи, че е доста объркан и е възможно да харесва и другото момиче. Поговорете и го накарай да реши, в крайна сметка изборът е негов. Ако го притиснеш по някакъв начин и той остане с теб, след време може да съжалява, че не е опитал с нея и би се питал какво би било.

EmeLLin
03-20-2007, 06:29
Ами незнам аз лчно съм имала подобен проблем ,но за съжаление при мен не се получи. Надявам се ти да успееш макар ,че ще ти бъде много трудно. Но всичко зависи от него той трябва сам да си реши.

the dark angel
03-20-2007, 06:51
щом ти е казал че те харесва значи нищо не е изгубено!Бори се до край за това което искаш!Не се отказвай защото някой друг ще ти отмйкне момчето под носа!Когато човек иска нещо се стреми към него със всички сили!Дръж се естествено все пак той те е харесал такава каквато си!!!Сискам палци!УСПЕХ!!! ;-)

krem4et0
03-20-2007, 09:30
Аз загубени битки не водя. Не развалям връзки и прочие. той няма да я остави. дори и да ти каже,че няма връзка с нея-не е така. Много рядко мъжете са склонни да оставят питомното и да гонят дивото. за тях най-добрият вариант е с двете. Заеби го. Ако той иска да е с теб дори и нищо да не правиш ще е твой!