PDA

View Full Version : Kak?



03-19-2007, 14:28
Kak da namerq ob6ta tema s momche? Mnogo se pritesnqvam kato govorq s mom4e i ne moga da namerq ob6ta tema osven u4ili6te. Kvo da pravq?

BeBcHeTo
03-19-2007, 14:39
Опитаи се да се отпуснеш няка кФо да се притесняваш

HopeLesss
03-19-2007, 14:44
Има някои теми, по които ако се подготвиш 100% ще имаш успех

1)Автомобили
2)Спорт (Еврофутбол)
3)GSM-и
4)Кино и музика

Успех :-D

nasty_f
03-19-2007, 15:00
Не са само тези,които са изредени в горното мнение.Има и още теми по които можеш да говориш с едно момче.Жив пример за това е-пиенето!Не мисля,че на теб ще ти е интересно да си говориш с него по тази тема,но питаш и аз отговарям :wink: Просто се отпусни и го разпитвай нещо,как е прекарал деня,да разкаже нещо за себе си...Говори му и ти за теб.

HopeLesss
03-19-2007, 15:04
Не са само тези,които са изредени в горното мнение.Има и още теми по които можеш да говориш с едно момче.Жив пример за това е-пиенето!Не мисля,че на теб ще ти е интересно да си говориш с него по тази тема,но питаш и аз отговарям :wink: Просто се отпусни и го разпитвай нещо,как е прекарал деня,да разкаже нещо за себе си...Говори му и ти за теб.

Ееее много ясно, че момчетата не са никак повърхностни (или поне повечето), но поне една от темите 100% ще му е интересна..

bawdy talk
03-19-2007, 15:05
Ако и двамата мълчите и няма тема за която да говорите,тогава започни да разказваш някоя твоя случка така може да тръгне разговора и към други посоки,може и той да се сети да разкаже някоя подобна случка и така :D

koalka
03-19-2007, 15:06
Ами говорете си за по-различни неща.Например за музика, филми, нещата, които ви интересуват.И най-важното е да не се притесняваш, защото зацикляш и не можеш да кажеш и дума.

nencuHka
03-19-2007, 15:13
Ами говорете си за по-различни неща.Например за музика, филми, нещата, които ви интересуват.И най-важното е да не се притесняваш, защото зацикляш и не можеш да кажеш и дума.
Подкрепям :wink:

ghost rider
03-19-2007, 15:38
аз например запо4вам да разказвам някоя слу4ка от деня и после тои запо4ва да разказва не6то и ето ти разговор

alkobalko
03-19-2007, 16:16
Ами говорете си за по-различни неща.Например за музика, филми, нещата, които ви интересуват.И най-важното е да не се притесняваш, защото зацикляш и не можеш да кажеш и дума.
Подкрепям :wink:

И аз!

Iv4eTy
03-19-2007, 19:39
Трябва да започнеш някакъв разговор, за теб нещо или го попитай нещо,
не е толкова сложно. Просто когато говориш с момче се отпусни няма да те изяде.

santRi
03-19-2007, 19:42
ее момчетата поне са лесни.. музика, футбол, компютри (всякакви модерни нещица - players, телефончета) после филми.. водите на кафе, разходка, взимате се и си готова :)

bARbiTy
03-19-2007, 19:53
С едно момче или има,или няма какво да си говоря.С някои постоянно намирам тема на разговор,а с други и да се мъча пак не се получава.Тей че с някой ако няма за какво да си говоря ми става ясно че не е за мене

nenormalen
03-20-2007, 05:50
Има някои теми, по които ако се подготвиш 100% ще имаш успех

1)Автомобили
2)Спорт (Еврофутбол)
3)GSM-и
4)Кино и музика

Успех :-D

+ компютри

the dark angel
03-20-2007, 05:55
Разбери коя е темата която наи-много го вълнува,после се порови въвъ нето и потурси инфо за неговата мания!Така той ще види в теб всестранно развита личност!А един път започнете ли разговор значи нещата ще тръгнат от самосебе си по-нататък!

iiirish
03-20-2007, 06:08
заинтересувай се от нещата, които на него са му интересни. например ако го влече футбола го поразпитай за някой неща, които не са ти ясни в играта ;) момчетата обичат да дават подобни "уроци" ;) няма нищо страшно в това да говориш с момче, може би понякога просто трябва повече време да се отпуснеш пред него, но това става бавно и постепено

nelkalee
03-20-2007, 08:53
Ами питай го от какво се интересува и ако имате общи интереси говорете за тях!!!

Kianna
03-20-2007, 09:57
Има хора,с които можеш да си говориш с часове без да спреш и без да изгубиш интерес.Има и такива,с които 2 думи не можеш да си кажеш на кръст.Приеми,че с това момче нямате какво толкова да си говорите. :P На сила хубост не става. :P

PoisoNGirL
03-20-2007, 10:51
bARbiTy pravilno e napisala.ot nachaloto se razbira dali si pasvash s nqkoi.Kato nqma kvo da si kajete kvo izliza nqmata obshti interesi,ne mojete da si spodelqte..a qvno zabavlenie obshto ne mojete da si namerite.
i vse pak ako si truvdo reshena,che iskash da opitash...muzika,flimi,obshti poznati,gsm-i...nqkvi interesni sluchki moje da si razkajete... da idete da pograete bilqrd primerno ili da pokarate kolelo... zavisi ot momcheto

NaSkO_
03-20-2007, 11:42
Има някои теми, по които ако се подготвиш 100% ще имаш успех

1)Автомобили
2)Спорт (Еврофутбол)
3)GSM-и
4)Кино и музика

Успех :-D

+ компютри
+ seks :twisted:

ligla999
03-20-2007, 12:19
pravi se na izrod :lol: az tfa pone go moga :lol: :lol: :lol: hahah futbola e temata :)

03-20-2007, 13:03
еми я кажете как да се сближа с момче с което сме се опитвали да разговаряме по много теми ама не се получава
за музика неможем да си говорим просто не слушаме еднакви стилове-той е любител на хип-хопа а аз на чалгата :)
за футбол и като цяло за спортове също не нармираме какво да си кажем нито той нито аз се влечем по такива неща той си пада лошо момче с наркотици се занимава (и това е може би единственат тема по-която можем да водим смислен разговор макар че аз не си падам по такива неща) но въпреки че се занимава не е наркоман (това го споменавам за да не получавам въпроси от рода ако е наркоман не си губи времето с него :) )
той по кафета не ходи от малкото неща които успяваме да си кажем знам че се чувства некомфортно по кафета понеже след като е смъкнат всички го заглеждат а не му е приятно (макар че аз съм сигурна че е заради твърде привлекателния му външен вид :smt007 )
и въпреки всичките ни различия аз усещам че ме влече неудържимо и съм 100% сигурна че и той има чувства към мен иначе нямаше в 2 сутринта да се съгласява на разходка с мен насаме :smt007
общо взето дайте съвет как да пробием бариерата помежду ни БЕЗ да си променяме личностите да си се запазим каквито сме а не да се правим на актьори един пред друг

malkoto^f
03-20-2007, 13:39
Ами говорете си за по-различни неща.Например за музика, филми, нещата, които ви интересуват.И най-важното е да не се притесняваш, защото зацикляш и не можеш да кажеш и дума.
Подкрепям :wink:

И аз!

me too :-D