PDA

View Full Version : Нещо стана...



03-19-2007, 14:35
Миналата вечер имахме сериозен разговор с приятеля ми.Той ми каза, че мисли, че вече ми бил омръзнал, че ми било писнало всеки път да го чакам да се прибере от работа за да се видим, че ми е омръзнало винаги когато е изнервен да си го изкарва на мен ... донякъде тези неща са верни, но аз по всякакъв начин се опитвам да го разбера.. Вярно не ми е приятно, но не съм мислила, че това е причина да се разделим, както ми каза той. И имам усещането, че след този разговор нещо се промени между нас, или дали просто аз си внушавам .. не знам, но сякаш връзката ни стана леко еднообразна. Дори забелязвам, че когато се видим няма такъв трепет какъвто имаше преди... Но въпреки всичко аз си го обичам страшно много и не искам да го загубя за нищо на света!!! Мислих си дали той не търси причина да се разделим... но ако беше така вече да сме се разделили, а ние сме все още заедно!? Не знам.. просто не мога да си обясня това негово държание :smt010 Знам, че и той също ме обича, но дали е възможно да съм му омръзнала? Оххх честно казано не знам какво да си мисля :( Дайте ми някакъв съвет какво да правя (или да не правя)
Отчаяла съм се много и чувствам, че скоро ще дойде края на нашата връзка :smt010 :smt010 :smt010

siXt_senSe
03-19-2007, 14:50
Да, мила понякога става така че и въпреки че се обичате си омръзвате и се стига до едно такова състояние на зацикляне,както аз му казвам.То вече е факт явно при вас и от сега нататък можете само да се борите с него.Да ходите на различни места,да правите различни неща от тези досега.Може би и по-рядко да се виждате,за да не си омръзвате повече.И аз се чувствам в такова положение точно в момента и ... не знам... и аз се надявам като теб...

koalka
03-19-2007, 15:03
Преди да се предадете, се опитайте да оправите нещата.Разнообразете връзката си.Съгласна съм с горното мнение. :wink:

pipi`e`golqma
03-19-2007, 15:05
И имам усещането, че след този разговор нещо се промени между нас, или дали просто аз си внушавам .. не знам, но сякаш връзката ни стана леко еднообразна. Дори забелязвам, че когато се видим няма такъв трепет какъвто имаше преди... Но въпреки всичко аз си го обичам страшно много и не искам да го загубя за нищо на света!!! Мислих си дали той не търси причина да се разделим... Не знам.. просто не мога да си обясня това негово държание
Отчаяла съм се много и чувствам, че скоро ще дойде края на нашата връзка :smt010 :smt010 :smt010

Просто му кажи тези работи. Как се чувстваш и какво мислиш. Поговорете пак

nencuHka
03-19-2007, 15:06
Споменаваш,че работи.Може работата му да е в труден период или да му идва в повече за момента.
Опитай се да разбообразиш сама връзката си,защото ако не си ти - няма кой друг да е.
Опитай се да го водиш на интересни неща,да се съобразяваш и със него.
Зависи от града ви,ако е по голям и има повече места за разходка или темподобни,заведи го на място,където не сте били.
Разбообразие.......

alkobalko
03-19-2007, 16:24
Сподели му това, което каза на нас. Увери го, че въпреки че понякога ти е неприятно от всичко това го обичаш и не искаш да го загубиш. Опитайте се да разнообразите връзката си. Трябва да се преборите с това, ако наистина се обичате.

the dark angel
03-19-2007, 16:38
Не се отчайвай!Това се случва при по дълги връзки,но не мисля че той иска да ти бие шута,щом ти казва че се притеснява от това на теб да не ти е омръзнал,значи го е грижа ти как се чувстваш,а това е наи-важното!!!При всички двойки има трудни периоди,обичайте се и всичко ще се оправи!

sherry
03-19-2007, 17:39
Може би просто има някакви лични проблеми или свързани с работата и затова се държи така. Надявам се да не си му омръзнала, наистина си мисля, че ако беше така, щеше да скъса с теб. След разговора ви той как се държа? :roll: Отдръпна ли се много? А повдигна ли пак въпроса?

Всяка връзка преминава пред трудности, ако любовта ви е истинска и от двете страни, ще устои на тях :)

Iv4eTy
03-19-2007, 21:39
Ми във вашата връзка май е дошъл онзи момент, в който вече се познавате мн добре, и сте свикнали заедно, но не е същото защото ви е омръзнало еднообразието! Затова първо му кажи за чувствата си, и после правете различни неща, ходете на други места, а не на обичайните... не се предавайте щом се обичате!

iiirish
03-19-2007, 22:55
не бързай да мислиш, че той иска да си намери причина поради която да се разделите! може би когато ти е казал тези неща се е опитал да изтъкне пред теб, че осъзнава грешката си, че иска нов шанс и съжалява за това, което се налага да търпиш и преглъщаш заради него. не мисли веднага, че това е края! има време, не бързай и виж докъде ще стигнат нещата