PDA

View Full Version : Bezrazli4en :X



03-19-2007, 14:35
S edno mom4e hodihme dva meseca i skasahme predi okolo sedmica.Mislia 4e mu stanah bezinteresna za6toto mn mu ogajdah i go ostavih da mi se ka4i na glavata i nakraq ne izdarjdah i sega mai sme samo poznati,no toi kazva 4e o6te ne sam mu bezrazli4na i se 4udia dali ako me vidi s dr mom4e 6te izrevnuva(be6e mi kazal 4e e stra6no revniv) i dali pak 6te me poiska.Dano stane taka,i ako stane toia pat az 6te se pravia na luda :D

desi45
03-19-2007, 14:56
az su6to hodih s biv6iq mi 2 meseca!!!ii go zarqzah zaradi edni negov mn dobar fr ::: iii toi sq umira ot qd kato ni vidi!!taka 4e deistvai \:D/

koalka
03-19-2007, 14:58
Тук не е въпроса да си го връщате.Просто не се занимавай вече с него, защото той най-вероятно няма същите чувства, ако има такива(по-вероятно няма, защото те е зарязал).Нормално е да изревнува, но това не значи, че изпитва нещо.

nencuHka
03-19-2007, 15:09
Ако харесваш друг...давай,няма смисъл да търсиш бившия вече.
Естествено,че като те види с друг и не е безразличен към теб,няма да му стане хубаво.
Но ако нямаш друг в акъла си ,недей си връща...Тъпо е -
децата от 5 клас правят така,а ти не си такова. :wink:

alkobalko
03-19-2007, 16:17
Няма смисъл да се върнеш при него щом не е успял да те оцени. А и не му позволявай да ти се качва на главата!

the dark angel
03-19-2007, 16:44
Смятам че няма смисъл да се връщаш при някой който не те е оценил!А това да го караш да ревнуваш е от тъпо по тъпо!!!Ако те обичаше нямаше сега да сте разделени!!!СЪВЗЕМИ СЕ!!!

Iv4eTy
03-19-2007, 19:34
Няма смисъл да се връщаш при него още повече, че те е зарязал. Това може да ти покаже колко държи на теб! А това с ревността според мен не е особено добра идея все пак може и да изревнува, но това няма да ти помогне с нищо, защото дори и да има още нещо към теб ще си помисли че ти нямаш и сама ще се оплетеш.

BAYO
03-19-2007, 21:37
az su6to hodih s biv6iq mi 2 meseca!!!ii go zarqzah zaradi edni negov mn dobar fr ::: iii toi sq umira ot qd kato ni vidi!!taka 4e deistvai \:D/

Ти си луда ма. Зарязала си го заради негов приятел. Даже до колкото виждам МНОГО добър приятел. Е от това ми става ясно какъв човек си и какъв "ДОБЪР" приятел му е оня келеш:smt013 :smt013 ... Съжалявам такиа като вас , сериозно! Бил съм на тоя пич на мястото, но и поставих на място ония 2мата които се опитаха да се подиграят с мене. Перчеха ми се и кво ли още не. . . ся са благодарни на Господ че са живи !1111!

П.П. Не ми пишете такиа мнения ш'ото незнаете кво причинявате на хора like me [-X

iiirish
03-19-2007, 22:58
донякъде си права, че когато угаждаш безрезервно на един човек ти му ставаш безинтересен. макар че от друга страна никак не е редно и да им се качваш на главите!
за съжаление аз правя всичките си приятели до сега луди! и някой ден това ще ми излезе през г*за сигурна съм

BAYO
03-19-2007, 23:40
Вие изобщо за кво си хващате гаджета??? Не мога да ви разбера, честно! Правите ги луди, карате момчетата да съжаляват, че са били с вас като тръгвате с най-добрите им приятели?Или си играете с тях като все едно са играчки, които нямат чувства? Аве ае стига глупости , стъпите си малко на краката, стиа с тва летене! :smt093 #-o