PDA

View Full Version : Дали не ми е яка картинката в подписа :-D



sharkybul
03-19-2007, 15:11
На пук на хората,който опропастиха темата за аватара ми :D

та какво ще кажете за картинката с футболистите....аз сим я правил на Фотошоп :wink: Това е любимият ми Футболен отбор....(не бройм Левски) - РОМА или така наречените Римските Вълци :D най извесният футболист е Франческо Тотти,от който идва одвоеното Т в галеното ми име :D

Та кажете ко мислите за снимката :D

Послепис: На въпроси от рода: И кфо хвалиш ли ни се че са то Любимият отбор и че сам си правил снимката?
ще кажа: Да,хваля се,нз даже колко :twisted:

Ice_Queen
03-19-2007, 15:17
](*,)


оооо даааа!


Не обичам футбол,картинката ти не е оригинална!
Мое мнение!
Шарк сори за въпроса,но от къде ти идват тези гениални идей?

Manic_Panic
03-19-2007, 15:20
НЕ!... Барса са далеч по-по-най :D


ПП. Дано ти се прееба клавиатурата или да ти спрът нета! :-D

sharkybul
03-19-2007, 15:20
Падна ми в очите :-D
Правят се жертви за каузата и за принципите.А аз се воля,че имам такива :roll: :wink:

sharkybul
03-19-2007, 15:26
Добре....не е ли интернет мястото да попиташ за съвет....да попиташ за мнение....просто питам какво мислите за Сигнатурката(картинката) - Не може ли.... може и в мен да е грешкат,но до тук никой не ми каза мнението си...>какво да пооправя...текст,големина,м же би дори да сменя картинката? :roll:

Guginceto
03-19-2007, 16:38
Abe kakvo mu se karate na mom4eto. Tap bil, aide sq ni6to mu nqma. Tapa mu e temata samo... A kartinkata ne e lo6a ma istinata e 4e ne e koi znae kakvo. No nqma ni6to prodaljavai v sa6tiq duh s maistoreneto na pic4eta (pak bilo to i futbilni...) i vse 6te se polu4i nqkoq deto da se haresa. :wink:

Mooo6nooo
03-19-2007, 17:20
A... i za6to nikoi ne mu haresva temite a prodaljavate da pi6ete v tqh :-k
Пишем, защото е яко да хейтваш. :mrgreen: